Οπου λαλουν πολλα κοκορια...

Ήρθαν εδώ και άφησαν το στίγμα τους...Η ξεκούραση των πολεμιστών...
Locked
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εδω ειμαι ξανα οπως υποσχεθηκα.Καινουργια ιστορια η οποια λογικα θα διαρκεσει μεχρι τα τελη Σεπτεμβριου.Ομως ας μην χανουμε χρονο,η δραση ξεκινα...

Εισαγωγη

25 Ιουνιου 2007.Εγω σπουδαζα δημοσιογραφια και μολις εχω αποφοιτησει απο την Παντειο.Εχω ομως αποφασισει εδω και καιρο να κανω μεταπτυχιακο στην Αγγλια.Ετσι χωρις πολλα πολλα μεταβαινω στο Λονδινο.

26 Ιουνιου 2007.Επειτα απο το ταξιδι και τη διαμονη στο ξενοδοχειο ερχεται η ωρα να συναντησω το ατομο το οπιο θα με ενταξει στην αγγλικη πραγματικοτητα.Αυτο το ατομο ειναι ενας φιλος του πατερα μου(μικροτερος του αλλα ετυχε να γνωριστουν)ο Ian Ormodroyd.O Ian ειναι προπονητης στις ακαδημιες της Bradford.Με ρωτησε πανω στην κουβεντα τη ιδεα εχω για την προπονητικη.Εγω του απαντησα πως εχω παρακολουθησει καποια σεμιναρια αλλα μεχρις εκει.Αμεσως με ρωτησε ποια ηταν η μεγαλυτερη προκληση στη μεχρι σημερα ζωη μου.Εγω ξαφνιασμενος του απαντησα πως ηταν η αποφαση να ερθω στην Αγγλια.(Μετα ηρθε το απολυτο σκοτσεζικο ντους αν και βρισκομαι στην Αγγλια για μενα)Με ρωτησε ή καλυτερα μου προτεινε να γινω προπονητης της ομαδας στην οποια δουλευε.Παρακολουθηστε στη συνεχεια τη συζητηση μας.
Εγω-Οπα,οπα.Τι ηταν αυτο.Πλακα μου κανετε ετσι?
Ιαν-Οχι Μιχαλις δεν σου κανω καμια πλακα.Ετσι κι αλλιως τι σου λειπει για να γινεις προπονητης?
Εγω-Πολλα.Πρωτο και κυριοτερο η πειρα.
Ιαν-Βλακειες.Ξερεις τη γλωσσα,ξερεις το αντικειμενο,θα σε βοηθαω και γω στην τελικη.
Εγω-Δεν ξερω ειναι πολυ ξαφνικο θελω λιγο χρονο να το σκεφτω ενταξει?
Ιαν-ΟΚ,οκ τα λεμε αυριο κουτς.
Αυτο το τελευταιο ακουστηκε πολυ ωραια στα αυτια μου και ετσι αποφασισα να το σκεφτω πολυ σοβαρα.Ετσι το βραδυ γυρνοντας στο ξενοδοχειο αποφασισα να ψαξω πληροφοριες στο διαδικτυο.Ετσι βρηκα αυτα...

http://en.wikipedia.org/wiki/Bradford_City_A_F_C

Η εικονα του γηπεδου μου προκαλει δεος...

Image

Μετα απο πραγματικα πολυ σκεψη...

Εγω-Θελω παρα πολυ να γινω προπονητης της Bradford.
Iαν-Τελεια.το απογευμα θα περασω να σε παρω για να παμε για τα συμβολαια.
Εγω-Ιαν να σου κανω 2 τελευταιες ερωτησεις?
Ιαν-Γρηγορα
Εγω-1)Μπορεις να οδηγας εσυ τον πρωτο καιρο μεχρι να συνηθησω οτι το τιμονι ειναι αναποδα?και 2)Οταν λες παμε για τα συμβολαια θαλεις να πεις οτι εχεις μιλησει με τον προεδρο και με δεχτηκε?
Ιαν-Ναι και στα δυο.

Αυτο ηταν...απο το απογευμα θα ειμαι ο νεος προπονητης της Bradford!!!!!!
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Την ιδια μερα το απογευμα...

Εξω απο τα γραφεια της ομαδας.Ρωτουσα τον Ιαν συνεχως για τη συμπειφορα του προεδρου και γελουσε.Ο Ιαν χτυπα την πορτα.

Αφεντικο-Ποιος?
Ιαν-Εγω με τον λυτρωτη μας!
Εγω-Του λεω σιγα..τι λες ρε τρελαθηκες?
Αφεντικο-Να περασετε αμεσως.
Ανοιγει ο Ιαν την πορτα και μετα τις συστασεις και το αβολο για μενα κομματι της ιστοριας ηρθε η ωρα για την συζητηση γυρω απο το αντικειμενο...
Αφεντικο-Ξερεις μικρε εγω οταν αγορασα την ομαδα ηθελα να την κανω να προταγωνιστησει αλλα εδω τα πραγματα ειναι πολυ πιο δυσκολα απο οτι τα φανταζομουν,δεν ξερω αν με καταλαβαινεις?
Εγω-Απολυτα κυριε.
Αφεντικο-Ωραια.Για αυτο θελω να ξερεις πως η θεση που αναμενεται να καταλαβεις δεν ειναι αστεια,δεν ξερω αν με καταλαβαινεις?
Εγω-Σαφεστατα κυριε.
Αφεντικο-Λαμπρα.Ο στοχος αυτη τη χρονια κακα τα ψεμματα ειναι το πρωταθλημα.Θα στο θεσω ευθεως για να μην χανουμε χρονο...αντεχεις την πιεση?

Τα ματια του επεφταν με μανια πανω μου με αποτελεσμα να εχω ιδρωσει.Ετσι απαντησα...

Εγω-Ε,πολυ ζεστη δεν εχει εδω μεσα?Δεν ξερω για εσας αλλα εγω σκαω.(Μετα σκεφτηκα οτι ηταν ισως η μεγαλυτερη λαλακια που ειπα στη ζωη μου)
Αφεντικο-Ωραιος ρε μικρε να σαι καλα με εκανες και γελασα.Προσλαμβανεσαι.

Εγω αμεσως πεταχτηκα πανω.Ο προεδρος ομως θελησε να μου κοψει γρηγορα τον αερα και ετσι με πιεσε και του ειπα αυτο...

Image.

Στη συνεχεια τα σπουδαια.
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
jimis21
Indispensible
Indispensible
Posts: 1556
Joined: Wed Jul 25, 2007 7:42 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Καλή αρχή με την Μπράντφορντ φίλε :wink: :wink: :wink:
Έλα και εσύ στην κιτρινόμαυρη παρέα μας..

aekfans21.com
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το βραδυ δεν μπορουσα να κοιμηθω και ετσι αποφασισα να μελετησω τα στοιχεια που μου εδωσε ο προεδρος και εχουν να κανουν με την ομαδα.Αυτα ειναι το ροστερ και τα οικονομικα.

Το ροστερ.

Image

Εχει καποια κενα.Επισης αποφασισα να αρχισω το μεταγραφικο σαφαρι.Εχοντας ως προτυπο τον Wenger αποφασισα να αρχισω το ψαξιμο στη Γαλλια για εναν πολυθεσιτη αμυντικο.Αυτο εγινε σχετικα γρηγορα και ετσι φτασαμε το σημειο που

Η ΠΑΕ ανακοινωνει την εναρξη της συνεργασιας της με τον ποδοσφαιριστη Sebastien Parmentier (SW,DLC,DM) για δυο χρονια.Ο παικτης ηταν ελευθερος.

Image

Και συνεχιζουμε δυναμικα οσο μπορουμε την ενισχυση της ομαδας.Η σκεψη στο μυαλο μου για τον συναδελφο πλεον Wenger ειναι οτι και αυτος καπως ξεκινησε.Στην Αρσεναλ δεν ηταν ολα ροδινα.Κατι αλλο που αφορα την προεοιμασια της ομαδας ειναι οτι συμφωνησαμε την διεξαγωγη 5 φιλικων παιχνιδιων κατα τη διαρκεια της.

Στη συνεχεια και ενω εχουμε μπει πλεον στην πειοδο των μεταγραφων(3 Ιουλιου) καναμε αλλο ενα βημα αυτη τη φορα...

Η ΠΑΕ ανακοινωνει την εναρξη της συνεργασιας της με τον ποδοσφαιριστη Erwan Diocles (DR) για 2 χρονια.Ο παικτης ηταν ελευθερος.

Image
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ευχαριστω Jimi και παρεπιπτοντως συλλυπητηρια για την ομαδα σου :wink:

Μεσα στη βδομαδα η Bradford εκανε τις 2 μεταγραφικες βομβες της κατηγοριας.Αυτες ειναι...
Spoiler: show
Η ΠΑΕ ανακοινωνει την εναρξη της συνεργασιας της με τον ποδοσφαιριστη Rui Fonte(AM/FC)για ενα χρονο.Ο παικτης αποκτηθηκε με τη μορφη δανεισμου.
Image
και η αλλη βομβα...
Spoiler: show
Η ΠΑΕ ανακοινωνει την εναρξη της συνεργασιας της με τον ποδοσφαιριστη Bruno Da Rocha (AMRC)για 2 χρονια.Ο παικτης ηταν ελευθερος.
Πολυ καλοι και οι δυο.Στον δευτερο με γοητευσε το γεγονος οτι εχει αγωνιστει σε Τουλουζ και Μπορντο.Ομως υπαρχει και κατι που με απογοητευει.Αυτο δεν ειναι αλλο απο την πτωτικη πορεια του τα τελευταια χρονια.Ας ελπισουμε οτι η μεταγραφη του στη Bradford θα σημανει και την αγωνιστικη του αναγεννηση.
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
jimis21
Indispensible
Indispensible
Posts: 1556
Joined: Wed Jul 25, 2007 7:42 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:


Off Topic:
Γιατί συλλυπητήρια;Επειδή έφυγε ο Ρίμπο;Εγώ ευχαριστώ τον Θεό που έφυγε από την ΑΕΚ μόνο κακό της έκανε νομίζω.
Έλα και εσύ στην κιτρινόμαυρη παρέα μας..

aekfans21.com
Babaklas7
Backup
Backup
Posts: 979
Joined: Tue Jun 17, 2008 6:13 pm
Football Manager της ομάδας: Internationale
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλό ξεκίνημα με την Μπράντφορντ φίλε...
Spoiler: show
Πάμε μωρή Μπράντφορντ!!! :!: :!: :!: :D :D

Off Topic:
Συμφωνώ με τον jimi για τον Ριμπο...
[quote="zidane72003"]Μη λες παπαριες παρακολουθει η εφορια το φορουμ ρε[/quote]

These are 8)
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ξεχασα να βαλω σσ του 2ου ποδοσφαιριστη και ετσι...κυριες και κυριοι ο Bruno Da Rocha.

Image.

Ηρθε και η μερα για το πρωτο μας φιλικο παιχνιδι με αντιπαλο τη δυνατη Crystal Palace.Δεν πιστευω πως μπορουμε να κερδισουμε και το ειπα και στους παικτες.Αλλωστε δεν χρειαζεται τωρα.Ετσι η πρωτη μας εμφανιση μπροστα στο κοινο μας ειχε το παρακατω αποτελεσμα...

Image

Καλη προσπαθεια.Χρειαζομαστε ενισχυση Α-Μ-Ε-Σ-Ω-Σ!!!!!!Και σε πολλες θεσεις!!!
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ενω συνεχιζεται πυρετοδως η προσπαθεια ενισχυσης της ομαδας εχουμε το 2ο φιλικο μας παιχνιδι αυτη τη φορα με αντιπαλο τις ρεζερβες της Aston Villa.Ζητω νικη απο τους παικτες.Αραγε θα δικαιωθω???

Image

Μπραβο.Η υπεροχη μας καθ' ολη τη διαρκεια του παιχνιδιου μεταφραστικε σε νικη και ουσια.Αν δεν ηταν και ο βασικος γκολκιπερ της πρωτης ομαδας της αντιπαλου μας το κοντερ θα ειχε γραψει πολλα αλλα δεν εχω παραπονο.Εν τω μεταξυ η ομαδα ηρθε σε συφωνια με εναν ποδοσφαιριστη.Ετσι...
Η ΠΑΕ ανακοινωνει τη συνεργασια της με τον ποδοσφαιριστη Dorian Andronic (DC) για 3 χρονια.

Image.

Καλη επενδυση ο μικρος.Συνεχιζουμε τα φιλικα και αυτη τη φορα θα αγωνιστουμε εκτος εδρας.Αντιπαλος η Bournemouth η οποια αγωνιζεται μια κατηγορια ψηλοτερα απο εμας.Κλασσικα τα λογια πριν την εναρξη διοτι μιλαμε για προετοιμασια.

Image

Αλλο ενα θετικο αποτελεσμα ενδειξη του οτι η ομαδα εχει αρχισει και ρολλαρει.Εχουμε ομως δρομο ακομα.
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
philip21
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3525
Joined: Wed Jan 09, 2008 6:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK,Barca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλή αρχή και καλή συνέχεια φίλε...




Off Topic:
Διαφωνώ για τον Ρίμπο... -ksilo
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδια ευχαριστω για τη στηριξη(αν και σχολιαζετε πιο πολυ το θεμα Ριμπο -ksilo ).

Λοιπον συνεχεια με τα δυο τελευταια φιλικα της προεοιμασιας και τις μεταγραφες.Λοιπον αγωνας εναντια σε μια μπυραρια της γειτονιας οπου αναμενεται νικη.Ιδωμεν γιατι πολλα εχουν δει τα ματια μας...

Image

Δεν καταπινα τη γλωσσα μου καλυτερα.Φτυσαμε αιμα για μια...τελοσπαντων θα πεσει στις προπονησεις!!!
Τουλαχιστον κανουμε και καμια μεταγραφη για να στρωσει το πραγμα.Κατα συνεπεια

Η ΠΑΕ ανακοινωνει την εναρξη της συνεργασιας της με τον ποδοσφαιριστη Clement Palimaru FC για 4 χρονια.

Image.

Αλλη μια καλη επενδυση.
Επομενο φιλικο αυτο εναντια στην ομαδα κατω τον 18.Ο λογος που το εβαλα τελευταιο σαν φιλικο ειναι ενδεχομενο μεγαλο σκορ που θα ανυψωσει την ψυχολογια τω παικτων.Παμε...

Image

Δηλαδη τι να πω??2-0 τους μικρους με σκορερ εναν αμυντικο.Και πλησιαζει η εναρξη του πρωταθληματος.
Συνεχεια στις μεταγραφες με την προσθηκη του...

Η ΠΑΕ ανακοινωνει την εναρξη της συνεργασιας της με τον ποδοσφαιριστη Franklin Anzite για 2 χρονια.Οπαικτης ηταν ελευθερος.

Image

Αλλη μια καλη προσθηκη που ομως αργησε λιγο(2 μερες πριν την εναρξη των επισημων αγωνων).Η συνεχεια αυριο.
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πρωτη αγωνιστικη για την νεα περιοδο και βρησκει την ομαδα μας αντιμετωπη εκτος εδρας με την Dagenham.Δεν λεω ακουγεται ευκολος αντιπαλος αλλα πρεμιερα και εκτος εδρας...δεν ειναι οτι καλυτερο.Το αλλο που με φοβιζει ειναι οτι δεν ξερω τιποτα για αυτην την ομαδα.Θα μαθω ομως στο χορταρι.Παμε μαγκες.Η αρχη ειναι ημισυ του παντος.

Image

Διπολοοο!!!Βαζω στην ακρη την κακιστη εμφανιση του πρωτου ημιχρονου και κραταω το φανταστικο δευτερο,το γκολ στο ντεμπουτο του αμυντικου μου μεσου που εχει κανει μολις μια προπονηση με την ομαδα και φυσικα τους 3 βαθμους.Ακολουθει πολυ δυσκολο παιχνιδι για το League Cup απεναντι στην Barnsley.Η αντιπαλος μας αγωνιζεται 2 κατηγοριες ψηλοτερα κατι που δυσχεραινει το εργο μας.Αλλο ενα πραγμα που επισης φοβαμαι ειναι το γεγονος πως αν κανω(που θα κανω)αλλαγες,οι αναπληρωματικοι ειναι...τελος παντων φοβαμαι ενδεχομενο διασυρμο που θα επιρεασει αρνητικα την ψυχολογια των ποδοσφαιριστων.

Image

Αχ,δεν πειραζει παιδια ειστε και πολυ μαγκες που το παλεψατε.Αν ημασταν λιγο πιο τυχεροι θα ειχαμε παρει την ισοπαλια.Κοντραραμε μια πολυ μεγαλυτερη ομαδα απο εμας στα ισα και αυτο αποδεικνυει οτι καναμε πολυ καλη δουλεια.Πισω ομως τωρα στη σκληρη μαχη για το πρωταθλημα στο οποιο εχω εναποθεσει τις ελπιδες μου.
Αντιπαλος τωρα η Darlington.Εντος εδρας ελπιζω σε ενα θετικο αποτελεσμα.

Image

Απλη και καθαρη ατυχια.Θετικο το 0 στην αμυνα αρνητικο πως αρχισε και φαινεται η ελλειψη βαθους του παγκου.Παμε γρηγορα για να επιστρεψουμε στις επιτυχιες αν γινεται εκτος εδρας με αντιπαλο τη Grimsby.Το πιστευω σημερα,οι παικτες μου ομως?

Image

Συνεχιζει το κακο σερι.Δυστυχως επιβεβαιωνομαι για τους φοβους μου μετα το παιχνιδι με την Barnsley.Δεν χανω την ψυχραιμια και την πιστη μου.Θα ανεβουμε.ΤΕΛΟΣ!
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επομενο παιχνιδι ειναι αυτο κοντρα στην Macclesfield.Η κουβεντα προς τους παικτες μου ηταν...<<Παιδια το παιχνιδι προσφαιρετε για 3 βαθμους.Ας μην τους χασουμε>>.Να δουμε θα με ακουσουν?

Image

Λυτρωση μετα απο καλη εμφνιση αλλα και ανυπαρξια του αντιπαλου.Καιγομαστε για την αποκτηση δανεικου ML.Εδω χρειαζομαι τη βοηθεια σας.Καμια προταση.Σας παρακαλω πειτε γιατι πραγματικα καιγομαι.
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συναντηση με προεδρο.Εγω εχω το καθιερωμενο αγχος αλλα οπως μου ειπε ο Ιαν πρεπει να ειμαι ηρεμος και να λεω οτι πιστευω.Του αρεσουν αυτα του αφεντικου...

Image

Παει και αυτο τωρα παμε για το κυπελλο των <<φτωχων>> το Johnstones Paint Trophy.Αντιπαλος η Rotheram.Πιστευω στην προκριση.

Image

Αισχος!!!Χειροτερη εμφανιση δεν μπορουσαμε.Ανελλεητο ξυλο και κατα συνεπεια μειναμε με 10.Τι να κανω?Η ομαδα δεν μπορει ή εγω φταιω?
Συνεχιζουμε με το εντος εδρας παιχνιδι απεναντι στην Mansfield.3 βαθμοι και μονο.

Image

Νικη μετα απο καλη εμφανιση.Ολα σε ενα νοικοκυρεμενα.

Και τωρα η βαθμολογια μετα απο 5 αγωνιστικες.
Spoiler: show
Image
.

Ανεβαινουμε
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
User avatar
nir_8
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3357
Joined: Fri Apr 18, 2008 2:54 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Juventus, Νηρέας
Location: ??????
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παμε τωρα θα γυρισει...Την εχεις την ανοδο...Γερα...
Image
Locked

Return to “Retire / Resign - Ιστορίες που έφτασαν στο τέλος”