Οπου λαλουν πολλα κοκορια...

Ήρθαν εδώ και άφησαν το στίγμα τους...Η ξεκούραση των πολεμιστών...
Locked
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παμε για το διπλο εκτος εδρας απεναντι στη Whrexham.Απο εδω και περα παιδια ξεχωριζουν οι προθεσεις καθε ομαδας .Παμε να τους δειξουμε ποιες ειναι οι δικες μας!

Image

Αχ ρε παιδια.Δοκιμασα το κλασσικο 4-4-2 αφου μας ειχε επιφερει 3 βαθμους στο προηγουμενο παιχνιδι αλλα δεν δικαιωθηκα.Τελικα πρεπει να χρησιμοποιω αλλο συστημα στα εκτος.Εμαθα το μαθημα μου και συνεχιζω.Επομενο το εντος με την Morecambe.Η νικη ειναι μονοδρομος.

Image

Εχω αρχισει και απελπιζομαι.Δεν αντεχεται αυτο το πραγμα.Το φαρδος του αντιπαλου λαικα.Καλη εμφανιση αλλα οχι νικη.Ευτυχως που καταφεραμε να ολοκληρωσουμε μια μεταγραφη,δανεικου εστω.

Η ΠΑΕ ανακοινωνει την εναρξη της συνεργασιας της με τον ποδοσφαιριστη James Dayton.Ο παικτης αποκτηθηκε με τη μορφη 3μηνου δανεισμου.
Spoiler: show
Image
Το σχολιο μου για αυτη τη μεταγραφη ειναι πως αποκτησαμε εναν πολυ καλο ποδοσφαιριστη για τον οποιο θα ενδιαφερθουμε και για την αγορα του στο μελλον.
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
Babaklas7
Backup
Backup
Posts: 979
Joined: Tue Jun 17, 2008 6:13 pm
Football Manager της ομάδας: Internationale
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αν αυτό που είχαν οι άλλοι δεν είναι κολωφαρδία, τότε τι είναι κολωφαρδία??? :D
[quote="zidane72003"]Μη λες παπαριες παρακολουθει η εφορια το φορουμ ρε[/quote]

These are 8)
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Απλα δεν το ειπα για να μην καταπατησω κανενα κανονα του φορουμ :wink:

Τα περιεργα στην Αγγλια οσον αφορα τις διοργανωσεις των κυπελλων συνεχιζονται.Αυτη τη φορα θυμα ηταν η
Image

Το περιεργο ειναι οτι επαιζε με πρωτη εντεκαδα...τι να πω,στρογγυλη θεα ειναι αυτη.
Αντιπαλος η Accrington.Στο γηπεδο μας το παιχνιδι και με εναν καινουργιο παικτη που αναμενεται να βοηθησει.Νικη και μονο.

Image

Νικη,νικη,νικη.Και με καθαρο σκορ.Ακολουθει η συναντηση με τον προεδρο.Εγω πηγαινω σιγουρος καθ 'οτι με τα τελευταια αποτελεσματα η ομαδα ειναι 2η.Αλλα δεν ηταν και πολυ θετικη η σταση του.

Image

Απορω.Ακολουθει το παρα πολυ δυσκολο εκτος εδρας παιχνιδι με την Chesterfield.Ο προπονητης της αντιπαλου φροντιζει να δυναμιτισει το περιβαλλον εξαπολιοντας επιθεση πανω μου.Εγω θα απαντησω στο χορταρι.

Image

Τεραστιο διπλο!!Εμεις δεν καταλαβαινουμε απο λογια!Και επειδη η ΜΚ Dons ξεφυγαν πριν απο αυτο το παιχνιδι με 7 βαθμους(απο την προηγουμενη αγωνιστικη)πρεπει να εχουμε το νου μας και σ' αυτους.Ετσι τηλεφωνησα στον Ιαν.
Ιαν-Μπραβο Μιχαλις τους λιωσατε.Συγχαρητηρια
Εγω-Ευχαριστω,να σε ρωτησω βρε Ιαν ξερεις ποσο ηρθε η Ντονς?
Ιαν-Αμ,ναι εχασε 2-0
Εγω-Τελεια.Ριξαμε τη διαφορα στους 4!
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συνεχιζουμε χωρις ανασα στον πυρετο του πρωταθληματος.Επομενος σταθμος το Σριουσμπερι και η ομαδα του.Δυσκολο παιχνιδι κι ειμασε και κουρασμενοι.

Image

Κριμα,οχι τοσο για την καλη εμφανιση(την οποια δεν ειχαμε)αλλα γιατι η ηττα αυτη θα επιρεασει αρντητικα το κλιμα στην ομαδα.Και τωρα η βαθμολογια.
Spoiler: show
Image
Η ιστορια θα τρεξει για τις επομενες 10 αγωνιστικες μετα τις οποιες θα σας παρουσιασω συνοπτικα τα αποτελεσματα.
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εδω σας παραθετω τα παιχνιδια που επαιξα μεχρι την 20η αγωνιστικη συμπεριλαμβανομενου και του κυπελλου.Με κοκκινο βελακι ειναι τα σημαντικα παιχνιδια που νικησα.

Image

και τωρα η βαθμολογια μετα απο 20 αγωνιστικες.
Spoiler: show
Image
Να τονισω στη βαθμολογια οτι ειχα μεινει 14 βαθμους πισω απο τον πρωτο αλλα μειωσα τη διαφορα στα επιπεδα που βλεπετε.Ομως για να βγει αυτο το διαστημα χρειαστηκα και αλλους δανεικους.Ετσι απεκτησα τον Fransisco Duran απο τη Liverpool για 3 μηνες.Το συμβολαιο του τελειωνει σε 6 μηνες και λεω να τον παρω γενικα.Εδω τα στατιστικα του και το τι εχει κανει στην ομαδα μεχρι σημερα.

Image

Με χαλανε λιγο τα mental αλλα ειναι καλος και φυσικα...19 χρονων.
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spoiler: show
Δεν αντεξα να μην βαλω και εγω το asesino!!!
Συνεχιζουμε περιληπτικα λογω περιορισμενου χρονου την παρουσιαση των αγωνιστικων επιδοσεων της ομαδας.Ιδου οι επομενες 10 αγωνιστικες.

Image

Αντιπετωπισα παρα πολλες δυσκολιες λογω τραυμετισμων κυριως αλλα η ομαδα ξαναβρισκει σιγα σιγα το δρομο της.Ηρθε και ο αποκλεισμος στο κυπελλο(αναμενομενος)απο τη Σεφιλντ Γιουναιτεντ.Τωρα η βαθμολογια του πρωταθληματος.

Image

Και για το τελος κρατησα 2 πραγματα.Το 1ο ειναι το γκολ που δεχτηκα απο τη Rochdale την 21η αγωνιστικη.Κρατησα τη φαση γιατι θεωρω πως ειναι offsite.Αν μπορειτε καλο θα ηταν να μου πειτε τη γνωμη σας(ΑΛΛΟΙΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ!!!).

Image

Δεν ξερω πραγματικα.Και 2ο ειναι η αντιδραση της διοικησης μολις ζητησα λεφτα για μεταγραφες...

Image
Image

-kavouras -kavouras -kavouras -kavouras σου λεω παιδι μου!!

Και τελος ο δανεισμος απο την Arsenal του Kerrea Gilbert.

Image

Eπισης ανανεωσαμε τον δανεισμο του James Dayton απο την Crystal Palace στον οποιο μπηκε και οψιον αγορας υψους 30Κ.
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
billy_marseille
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 434
Joined: Tue Dec 04, 2007 3:59 pm
Football Manager της ομάδας: Olympique de Marseille
Αγαπημένη Ομάδα: Olympique de Marseille/Osfp
Location: Athens/Marseille
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το οφσαιντ δεν το συζητω! καθαροτατο!
παμε καλα!παλεψε το για μπαραζ και οτι βγει!
ο Gilbert πολυ καλη λυση!!!
Καλη συνεχεια φιλε
DROIT AU BUT
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ευχαριστω Βilly για τα καλα σου λογια.

Συνεχιζουμε ακαθεκτοι για την ανοδο.Τωρα σας παρουσιαζω τα αποτελεσματα μας μεχρι και την 40η αγωνιστικη.

Image

Ειδικα ο ασσος με την ΜΚ Ντονς ηταν πργματικα θεικος.Θα δειτε γιατι.Βαθμολογια τωρα.

Image

Πιστευω οτι οχι μονο προλαβαινω το -traino της ανοδου αλλα μπορω να βγω και πρωτος!!! -gioupi .Στην ομαδα ομως κανεις δεν ξαγρυπνα.Ολοι δουλευουν για το αυριο του συλλογου.Ετσι απο την αρχη της προετοιμασιας για την νεα σαιζον η ομαδα θα εχει στις ταξεις της τον...

Image

Ελπιδοφορος ο μικρος.Αγωνιζεται ως κεντρικος αμυντικος.Συνεχεια σε λιγο με αναλυτικη παρουσιαση των τελευταιων αγωνιστικων.
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιχνιδι με τη μαλλον καταδικασμενη για υποβιβασμο Chester.Περιμενω καλη αποδοση απο την ομαδα και γιατι οχι ενα μεγαλο σκορ.Ο τοπικος τυπος φιλοξενει συνεντευξη μου για την μεχρι τωρα πορεια μου στην ομαδα και τα σχεδια μου που αφορουν το μελλον της ομαδας.Με ρωτησαν επισης αν σε περιπτωση που ερθει μια καλη προταση απο τη χωρα μου,την Ελλαδα απαντησω θετικα.Η απαντηση μου ηταν πως ειμαι επαγγελματιας και αποφασιζω παντα με γνωμονα το αν και κατα ποσο θα ειναι καλυτερες οι συνθηκες απο τις αντιστοιχες που θα βιωνω στην ομαδα που βρικομαι,τη Bradford.Παμε στο παχνιδι ομως.

Image

:ribo με χατ-τρικ του αριστερου μου μπακ!!! :shock: :shock: .
Αμεσως ρωταω τον κοσμοτι εκανε η Ντονς και μου ειπαν οτι εχασε!Ειμαστε πρωτοι!
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η συναντηση με τον προεδρο ειχε κατα καποιο τροπο μορφη ρουτινας για μενα.Ασε(λεω στον εαυτο μου)που αυτος ο ανθρωπος ειναι ανικανοποιητος μιλαμε.Οσο ψηλα και να τη φτασω την ομαδα εκεινος θα θεωρει πως θα επρεπε να πηγαινω λιγο καλυτερα.Για να δω τωρα που ειμαστε πρωτοι θα εχει να μου πει τιποτα?

Image

Μπα...φιλοτιμο.Τι να πω?Να πω οτι ακολουθει το παιχνιδι με την Peterborough,ομαδα που κουτσαρει ο γιος του Sir Alex.Ενδεχομενη νικη θα μου δωσει μεγαλο πλεονεκτημα εναντια στους αντιπαλους μου.

Image

Ναι!!!Ναι.Παραμενουμε πρωτοι με νυχια και με δοντια.Τωρα θα σας παρουσιασω το προγραμμα των αμεσων αντιπαλων μου.Και το δικο μου.

Bradford.
Image

Accrington.
Image

MK Dons.
Image

Kαι η βαθμολογια μετα απο 42 αγωνες(για τους 3 πρωτους)
Image

Η συνεχεια το βραδακι...
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σε συζητηση που ειχα με τον καινουργιο μου βοηθο,(θα δειτε σε λιγο ποιος ειναι)μου ειπε πως κατι τετοια παιχνιδια σαν το επομενο(σ.σ με Barnet)θα πρεπει να φοβαμαι.Εγω αμεσως ρωτησα γιατι,και εκεινος μου απαντησε πως τις αδιαφορες θα πρεπει να φοβαμαι.Ας ελισουμε να μην βγει γρουσουζης.Α,και για να καταλαβετε με ποιον μιλουσα...επιτραψτε μου να σας συστησω τον κυριο
Spoiler: show
Hans Jorritsma
Image
Με αυτον διπλα μου στον παγκο νιωθω σιγουρος.
Ας παμε ομως στο παχνιδι.

Image

Hans γκαντεμοσκυλο...Παλι καλα που μας ξελασπωσε το δημιουργημα μου-βλασταρι των ακαδημιων-Luke Medley.Και για να εχτε μια εικονα για τι πραγμα μιλαμε...

Image

Το τελειωμα του μετα απο αυτο το παιχνιδι εγινε 12.Και επεται συνεχεια!Ας δουμε τουλαχιστον τι εκαναν οι αντιπαλοι...για πες τα ασχημα μαντατα Hans.Ειμαι ετοιμος...
Γκελαραν Μιχαλη!!Παραμενουμε πρωτοι!Α,και πριν αρχισεις τα πανηγυρια θελω να σου πω οτι καταφεραμε να αποσπασουμε τις υπογραφες δυο εκ των παικτων που θελεις...Αυτοι ειναι:

Salo DL.
Image

Aaron Beech DC.
Image

Ετσι η βαθμολογια για τους 3 πρωτους 3 αγωνες πριν το τελος διαμορφωνεται ως εξης
1.Βradford 74
2.Accrington 73
3.MK Dons 72

Eνω εξασφαλισαμε και μαθηματικα τη συμμετοχη μας στα play-off.

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ.
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Rochdale εξω...πολυ δυσκολη αποστολη καθως αντιμετωπιζουμε μια ομαδα η οποια εχει στοχο να σταθερωποιηθει στην 7αδα για να συμμετασχει στα play-off.Θα δουμε.

Image

Μεγαλο,πολυ μεγαλο διπλο!Για να δουμε τωρα αν η χαρα θα γινει διπλη.Hans τι κανανε οι αλλες ομαδες?Συνεχισαν με νικη Μιχαλη.Γαμωτο...δεν μπορουμε να χαρουμε ουτε για λιγο.
Βαθμολογια 2 αγωνες πριν το τελος.
1.Bradford 77
2.Accrington 76
3.MK Dons 75
Ενω(αν και ειναι πολυ δυσκολο)μαθηματικες ελπιδες εχει η Chesterfield η οποια εχει 71 βαθμους.

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ακολουθει το παρτυ ανοδου στην εδρα μας.Παρτυ οχι τελεσιδικο αλλα καθοριστικο.Οι εφημεριδες γραφουν οτι ο κοσμος θα δωσει βροντερο παρων στο γηπεδο.Ελπιζω να τους αποζημιωσουμε.Τα προγνωστικα μας θελουν σαν το μεγαλο φαβορι της αναμετρησης.Εγω εχω τις επιφυλαξεις μου διοτι η αντιπαλος μας εχει κινητρο.

Image

Λευκο 0-0 και συναμα αδικο.Στεναχωρησα ετσι 10.500 οπαδους που ηρθαν στο γηπεδο.Φετινο ρεκορ.Δεν ειχαμε ξεπερασει τους 8.000 μεχρι σημερα.Αλλα το μεγαλο νεο της ημερας ειναι...

Image

Image

Εγω ομως δεν ειμαι ακομα υπερευχαριστημενος καθ' οτι επιθυμω διακαως το πρωταθλημα για να εκπληρωσω πληρως την υποσχεση μου στη διοικηση.Και φυσικα για προσωπικη ευχαριστηση.
Θα μαθετε στο επομενο ποστ τι εννοω.
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επομενο παιχνιδι εκτος εδρας με αντιπαλο την Brentford.Εχει εξαιρετικη σημασια για εμας διοτι αν νικησουμε στεφομαστε πρωταθλητες(εκτος αν η ΜΚ κερδισει με κανενα 10-0 για να με περασει στην ισοβαθμια).Πριν απο αυτο η ερωτηση που μου εκαναν οι δημοσιογραφοι για το μελλον της ομαδας.Εγω τους απαντησα...

Image

Τωρα η μερα του παιχνιδιου.Λογω της σημαντικοτητας του αγωνα ειπα σε ολο το τενικο τιμ να ντυθει επισημα.Οι ωρες δεν περνουσαν και ετσι αποφασισα να παρω τους γονεις μου στην Ελλαδα για να δω το αν και κατα ποσο μαθαινουν νεα μου.Περιμενα...περιμενα...καμια απαντηση.Μα τι στο?Γιατι δεν το σηκωνουν?Περιεργο.Δεν θα επιμεινω σκεφτηκα.Μετα καθως ετοιμαζομουν για το γηπεδο ηρθε το τηλεφωνο απο τον προεδρο.
Εγω-Παρακαλω?
προεδρος-Ελα Μιχαλη,τι κανεις?Να σου πω γιατι φαγωθηκες να παρεις τοσες προσκλησεις για τα επισημα?
Εγω-Ωριστε?ειστε καλα?δεν εχω ζητησει ουτε μια...
Προεδρος-Α,εκανα λαθος αγορι μου με συγχωρεις.
Εγω-Τιποτα...περιεργο

Αγωνας...συνθεσεις

Image

Παιχνιδι.

Image

Καθολικη υπεροχη στο πρωτο ημιχρονο που μεταφραζεται σε προβανδισμα με 0-2.Κατα τη διαρκεια του ημιχρονου και λιγο πριν αρχισει το δευτερο σκεφτηκα να κοιταξω στα επισημα.Εκει επαθα πλακα...ο πατερας μου,η μητερα μου και η αδελφη μου με χαιρετουσαν και φωναζαν.Εκει ενιωσα σιγουρια και πιστεψα πως σε πειπτωση νικης και πρωταθληματος δεν θα ικανοποιουσα μονο εμενα.Δευτερο ημιχρονο.

Image

Αυτο πια!!Πρωταθλημα!
Spoiler: show
Εχει σημασια γιατι ειναι το πρωτο πρωταθλημα που σηκωνω στο FM
Αυριο τα επινηκια,οαπολογισμος και ο μεταγραφικος σχεδιασμος της νεας περιοδου.Μεχρι τοτε -foumarw -foumarw
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
User avatar
Sapsalomenos
Coach
Coach
Posts: 2740
Joined: Sat Mar 29, 2008 4:19 pm
Status: Believe it or not, I was not always as awesome as I am today.
Location: Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έτσι κούπα...Αυτά είναι ρε παιδιά.:drinking:
"Even if there was a hand, it was the hand of God."

Mαγικές στιγμές...

Μαραντόνα: «Ο καλύτερος μετά από εμένα ο Πελέ!»

Image
Brujitas wrote: Επίσης αναρωτιεμαι πως σκατα τοσο καιρο βγαινουμε με ελληνιδες. Ρε. Η διαφορά στον χαρακτηρα, στην ευγενια, στο κεφι, στην πλακα, ειναι ΧΑΩΔΗΣ.
Locked

Return to “Retire / Resign - Ιστορίες που έφτασαν στο τέλος”