Η μεγαλυτερη σας μεταγραφικη αποτυχια

Συζητήστε για τη νέα έκδοση του Football Manager!
Forum rules
Καλώς Ήρθατε στη Γενική Συζήτηση για το Football Manager 2009.
Παρακαλούμε, διαβάστε πρώτα τους κανόνες του site - http://www.fmgreece.gr/forumrules.php
Σημαντικά θέματα:

Football Manager 2009 info (Patch v9.1.0 - v9.2.0 - v9.3.0)
Δε μπορώ να ενεργοποιήσω το FM2009 / λάθος κωδικός.
Γενικές Απορίες FM09
Ελληνική Περιγραφή Αγώνα!!!
Σε περίπτωση που δε μπορείτε να ξεχωρίσετε τα 0 - O και Ι-1 από το κωδικό ενεργοποίησης, πατήστε εδώ για να δείτε πως φαίνονται οι χαρακτήρες, πάνω στο manual.
Post Reply
lgr
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 631
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:53 pm
Football Manager της ομάδας: Merengues The real galacticos
Αγαπημένη Ομάδα: Real Madrid C.F.
Status: Λιγη τρελα θελει η ζωη... Εγω εχω πολλη...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sirkostas777 wrote:Goran Pandef...Τον πήρα στον ολυμπιακό το 2008 (καλοκαίρι)στς τελευταίες μέρς των μεταγραφών...ΤΙΠΟΤΑ!ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΠΤ!ο μήτρογλου έσπερνε κ αυτός κοίταγε!τον πηρα 11Μ μπροστά και 6 σε clauses.Ευτυχώς το καλοκα΄ρι τον πούλησα 18Μ στη μίλαν και γλίτωσα
i real ton pire 44 to 2010-11 an dn kano la8os
Φερτε πισω τον Mascio
http://www.soccermanager.gr http://www.topmanager.gr
User avatar
petross
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 251
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:41 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

lgr wrote:
sirkostas777 wrote:Goran Pandef...Τον πήρα στον ολυμπιακό το 2008 (καλοκαίρι)στς τελευταίες μέρς των μεταγραφών...ΤΙΠΟΤΑ!ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΠΤ!ο μήτρογλου έσπερνε κ αυτός κοίταγε!τον πηρα 11Μ μπροστά και 6 σε clauses.Ευτυχώς το καλοκα΄ρι τον πούλησα 18Μ στη μίλαν και γλίτωσα
i real ton pire 44 to 2010-11 an dn kano la8os

nogreeklish




εμενα μια αποτυχιμενη μεταγραφη ειναι ο milano απο τον αστερα(3 γκολ σε 23 συμ.)και μετα δεν τον ηθελε κανεισ!!μετα απο τον μιλανο ειναι ο alex απο thn international νομιζω.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________
ΑΙΩΝΙΑ ΠΙΣΤΟΣ, ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________
_________________
steroum
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 585
Joined: Sun Jan 04, 2009 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos, Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sirkostas777 wrote:Goran Pandef...Τον πήρα στον ολυμπιακό το 2008 (καλοκαίρι)στς τελευταίες μέρς των μεταγραφών...ΤΙΠΟΤΑ!ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΠΤ!ο μήτρογλου έσπερνε κ αυτός κοίταγε!τον πηρα 11Μ μπροστά και 6 σε clauses.Ευτυχώς το καλοκα΄ρι τον πούλησα 18Μ στη μίλαν και γλίτωσα
Εγω τον εχω 4 χρονια στην ομαδα και εχει αποδειχτει παικτης-κλειδι. Δεν ειναι ο γκολτζης που θα σκοραρει σε ολα τα ματς, αλλα για καποιον λογο σε κρισιμους αγωνες αυτος ειναι που βαζει γκολ που κρινουν το παιχνιδι.Εξαλλου το finishing του δεν ειναι τετοιο ωστε να ριξεις σε αυτον το μεγαλυτερο βαρος της επιθεσης.

Γενικα μια επιτυχημενη/αποτυχημενη μεταγραφη στο δικο μου save δεν νομιζω οτι σημαινει οτι και σε ολους τους αλλους θα ειναι το ιδιο επιτυχημενη/αποτυχημενη.
ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΥ:
(FM2009) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε (Εδώ που άρχισαν όλα)
(FM2010) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε 2 (Mία γυναίκα συνεχίζει την παράδοση)
(FM2011) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο (Με 7/11 Έλληνες παίχτες παλεύω για την καταξίωση)
(FM2012) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο κόντρα στην οικονομική κρίση (Mπορώ με πενιχρά οικονομικά να φτάσω στην κορυφή της Ευρώπης; )
(FM2013) Στον δρόμο για την καταξίωση (Τα πρώτα προπονητικά βήματα στην Ιταλική Serie B με σκοπό την δόξα)
Dirk#41#
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 573
Joined: Sun Mar 02, 2008 11:10 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟ
Αγαπημένη Ομάδα: BVB
Status: Tη ζωούλα μας
Location: Toche Supporter
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Per Ciljan Skelbred -kitrinh

Τα λογια ειναι περιττα για αυτο το "παλτο"...Εσκασα 20εκ :shock: απο Ροζενμποργκ για να τον παρω το 2011 μετα απο μια εκπληκτικη σεζον που εκανε στην Νορβηγια και στο Ουεφα..Ειχε αξια 5,700,000 ευρω και εσκασα 19,50εκ εγω να τον παρω...10εκ μπραφ, τα αλλα σε 12 μηνες..

Επαιξε ενα χρονο ξεκινησε στα πρωτα 15ματς βασικος...Ειχε 0 γκολ, 0 ασσιστ, 0 mvp και rate 6,11... -toixos2

Εφαγε παγκο για τα καλα καμια 20 ματς...Τον εβαλα μετα στο τελος την σεζον που ειχα καθαρισει τους εγχωριους τιτλους να παρει χρονο να μου αποδειξει οτι αξιζει και το μονο που καταφερε ηταν να παει το rate του στο 5,61.... -kitrinh -toixosmesh

Εφτασε η αξια του στα 3,000,000 εκ ευρω και με 4,5εκ τον πουλησα Αστον Βιλλα στο τελος της χρονιας.... -gioupi

Τι να πω???Απλα εκλεγα λευτα...Βεβαια ξεφορτωθηκα βαρη συμβολαιο γιατι του εσκασα 2,000,000 ετησιως (: ...(μην χασω το κελεπουρι απο τον ανταγονισμο με Σαλκε... -meaculpa )

Παλτα Νο2 Μποζινοφ..... -suicide

Αυτα....

Δ.
Image
Image
Image
tiziano wrote: Αξίζει ένα δαχτυλίδι ο παικταράς ο Ντιρκ...
User avatar
diant
Football Legend
Football Legend
Posts: 11291
Joined: Mon Nov 22, 2004 1:11 pm
Status: vitam impendere vero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Dirk#41# wrote:Per Ciljan Skelbred -kitrinh

Τα λογια ειναι περιττα για αυτο το "παλτο"...Εσκασα 20εκ :shock: απο Ροζενμποργκ για να τον παρω το 2011 μετα απο μια εκπληκτικη σεζον που εκανε στην Νορβηγια και στο Ουεφα..Ειχε αξια 5,700,000 ευρω και εσκασα 19,50εκ εγω να τον παρω...10εκ μπραφ, τα αλλα σε 12 μηνες..

Επαιξε ενα χρονο ξεκινησε στα πρωτα 15ματς βασικος...Ειχε 0 γκολ, 0 ασσιστ, 0 mvp και rate 6,11... -toixos2

Εφαγε παγκο για τα καλα καμια 20 ματς...Τον εβαλα μετα στο τελος την σεζον που ειχα καθαρισει τους εγχωριους τιτλους να παρει χρονο να μου αποδειξει οτι αξιζει και το μονο που καταφερε ηταν να παει το rate του στο 5,61.... -kitrinh -toixosmesh

Εφτασε η αξια του στα 3,000,000 εκ ευρω και με 4,5εκ τον πουλησα Αστον Βιλλα στο τελος της χρονιας.... -gioupi

Τι να πω???Απλα εκλεγα λευτα...Βεβαια ξεφορτωθηκα βαρη συμβολαιο γιατι του εσκασα 2,000,000 ετησιως (: ...(μην χασω το κελεπουρι απο τον ανταγονισμο με Σαλκε... -meaculpa )
Δ.
:shock:
Πλάκα κάνεις!
Εκπληκτικός playmaker!
Spoiler: show
Image
★ When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives ★
Dirk#41#
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 573
Joined: Sun Mar 02, 2008 11:10 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟ
Αγαπημένη Ομάδα: BVB
Status: Tη ζωούλα μας
Location: Toche Supporter
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

diant wrote:
Dirk#41# wrote:Per Ciljan Skelbred -kitrinh

Τα λογια ειναι περιττα για αυτο το "παλτο"...Εσκασα 20εκ :shock: απο Ροζενμποργκ για να τον παρω το 2011 μετα απο μια εκπληκτικη σεζον που εκανε στην Νορβηγια και στο Ουεφα..Ειχε αξια 5,700,000 ευρω και εσκασα 19,50εκ εγω να τον παρω...10εκ μπραφ, τα αλλα σε 12 μηνες..

Επαιξε ενα χρονο ξεκινησε στα πρωτα 15ματς βασικος...Ειχε 0 γκολ, 0 ασσιστ, 0 mvp και rate 6,11... -toixos2

Εφαγε παγκο για τα καλα καμια 20 ματς...Τον εβαλα μετα στο τελος την σεζον που ειχα καθαρισει τους εγχωριους τιτλους να παρει χρονο να μου αποδειξει οτι αξιζει και το μονο που καταφερε ηταν να παει το rate του στο 5,61.... -kitrinh -toixosmesh

Εφτασε η αξια του στα 3,000,000 εκ ευρω και με 4,5εκ τον πουλησα Αστον Βιλλα στο τελος της χρονιας.... -gioupi

Τι να πω???Απλα εκλεγα λευτα...Βεβαια ξεφορτωθηκα βαρη συμβολαιο γιατι του εσκασα 2,000,000 ετησιως (: ...(μην χασω το κελεπουρι απο τον ανταγονισμο με Σαλκε... -meaculpa )
Δ.
:shock:
Πλάκα κάνεις!
Εκπληκτικός playmaker!
Spoiler: show
Image
Eνταξει..και γω ηξερα οτι ειναι καλος για αυτον τον πηρα αλλωστε αλλα δεν ξες πως θα σ βγει..Σε μενα βγηκε παλτουδια ολκης...Ισως το βαρος της πρασινης φανελας δεν τον αφησε να βγαλει αυτο που μπορει!!!! (: (:

Δ.
Image
Image
Image
tiziano wrote: Αξίζει ένα δαχτυλίδι ο παικταράς ο Ντιρκ...
User avatar
vavas457
Manager
Manager
Posts: 4071
Joined: Tue Sep 09, 2008 8:08 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Chelsea,Mainz
Location: Κατερίνη
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Σε ποια ομάδα τον πήρε φίλε;
Dirk#41#
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 573
Joined: Sun Mar 02, 2008 11:10 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟ
Αγαπημένη Ομάδα: BVB
Status: Tη ζωούλα μας
Location: Toche Supporter
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

vavas457 wrote:Σε ποια ομάδα τον πήρε φίλε;
Aν ρωτας εμενα, στον ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ αλλα δεν τραβηξε και μετα πηγε Α. Βιλλα...

Δ.
Image
Image
Image
tiziano wrote: Αξίζει ένα δαχτυλίδι ο παικταράς ο Ντιρκ...
Pennywise
Backup
Backup
Posts: 760
Joined: Wed Apr 12, 2006 9:12 am
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.
Status: -4-
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

O Bojan με βγηκε μοντα! Τον πηρα το 2013 44 μυρια απο μπαρτσα. Βαζει καθε 6 ματς 2 γκολ με αποτελεσμα πολλους αγωνες να τους χανω γιατι μπλοκαρουν τον καλο μου φορ και ο bojan δεν σκοραρει! Το μονο καλο ειναι οτι τον περνει τον ιανουαριο η norwitch με 30 μυρια!
NYHC
GIANNIS511
Backup
Backup
Posts: 897
Joined: Wed Dec 31, 2008 8:50 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΡΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ο Bojan είναι αν σου κάτσει το σέιβ. Στο προηγούμενο μου έβαζε γκολ με αίτηση. Στο νέο σέιβ παίζει πολύ καλύτερα.
lgr
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 631
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:53 pm
Football Manager της ομάδας: Merengues The real galacticos
Αγαπημένη Ομάδα: Real Madrid C.F.
Status: Λιγη τρελα θελει η ζωη... Εγω εχω πολλη...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pennywise wrote:O Bojan με βγηκε μοντα! Τον πηρα το 2013 44 μυρια απο μπαρτσα. Βαζει καθε 6 ματς 2 γκολ με αποτελεσμα πολλους αγωνες να τους χανω γιατι μπλοκαρουν τον καλο μου φορ και ο bojan δεν σκοραρει! Το μονο καλο ειναι οτι τον περνει τον ιανουαριο η norwitch με 30 μυρια!
norwich 30 εκ ? που τα βρηκε ? και τι ομαδα ειχεσ?
Φερτε πισω τον Mascio
http://www.soccermanager.gr http://www.topmanager.gr
livanosgiorgiow
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Wed Aug 27, 2008 4:12 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Dirk#41# wrote:Cosmin Moti, Olexandr Aliev, Dwight Tiendalli....

Ψιλοκουτσά άλογα όλοι... -tsekouri

Τουλάχιστον τους 2 τους πήρα ελεύθερους και τώρα ψάχνω τρόπο να τους ξεφορτοθω...

[Δεν τους θελει και κανεις...ούτε με ...0 ευρω(!!!!!!)] -meaculpa

Για τον Τιενταλι έσκασα κανα 1,5 μύριο για μπακ άπ αλλα και για κει..λίγα πράγματα!!!Νίλσον και πάλι Νίλσον... -puppie

Δ.
ο tiendalli ειναι μεγαλη επιτυχια!!!
εγω τον ειχα στον παναθηναικο ως wbr και εβγαζε ματια!!!
7.38 τελειωσε την πρωτη season!
Dirk#41#
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 573
Joined: Sun Mar 02, 2008 11:10 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟ
Αγαπημένη Ομάδα: BVB
Status: Tη ζωούλα μας
Location: Toche Supporter
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

livanosgiorgiow wrote:
Dirk#41# wrote:Cosmin Moti, Olexandr Aliev, Dwight Tiendalli....

Ψιλοκουτσά άλογα όλοι... -tsekouri

Τουλάχιστον τους 2 τους πήρα ελεύθερους και τώρα ψάχνω τρόπο να τους ξεφορτοθω...

[Δεν τους θελει και κανεις...ούτε με ...0 ευρω(!!!!!!)] -meaculpa

Για τον Τιενταλι έσκασα κανα 1,5 μύριο για μπακ άπ αλλα και για κει..λίγα πράγματα!!!Νίλσον και πάλι Νίλσον... -puppie

Δ.
ο tiendalli ειναι μεγαλη επιτυχια!!!
εγω τον ειχα στον παναθηναικο ως wbr και εβγαζε ματια!!!
7.38 τελειωσε την πρωτη season!
Ειναι πως θα σου κατσει το save!!!!

Δ.
Image
Image
Image
tiziano wrote: Αξίζει ένα δαχτυλίδι ο παικταράς ο Ντιρκ...
User avatar
aartemis054
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Sun Oct 28, 2007 9:42 pm
Football Manager της ομάδας: BVB (Borusia Dormund)
Αγαπημένη Ομάδα: Man. United, Παναθα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

To εγραψαν κανα δυο παλικαρια πιο πριν.
O Riquelme. Απαραδεκτος. Ξοδεψα ολο μου το μεταγραφικο μπατζετ για να τον παρω 14M απ την μποκα (εχω την Ντορμουντ). Στον ενα χρονο που τον κρατησα καταφερε να βαλει μολις ενα γκολ και να εχει μεσο ορο με το ζορι 6.35 η 6.40 κατι τετοιο. Φυσικα πηρε ποδι. Τον εδοσα δανεικο στην Μπετις. Μου εσκασε 2 M προκαταβολη και οψιον αγορας 11M. Μαλλον δεν θα τα παρω ποτε τα 11 -toixos2
Και η ομαδα αυτηη...θα...θα γινει πολυ μεγαλη να πουμε
User avatar
panatha-13-
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 272
Joined: Mon Oct 29, 2007 3:09 pm
Football Manager της ομάδας: dortmund
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Location: Ριο, Πατρων
Has thanked: 0
Been thanked: 0

aartemis054 wrote:To εγραψαν κανα δυο παλικαρια πιο πριν.
O Riquelme. Απαραδεκτος. Ξοδεψα ολο μου το μεταγραφικο μπατζετ για να τον παρω 14M απ την μποκα (εχω την Ντορμουντ). Στον ενα χρονο που τον κρατησα καταφερε να βαλει μολις ενα γκολ και να εχει μεσο ορο με το ζορι 6.35 η 6.40 κατι τετοιο. Φυσικα πηρε ποδι. Τον εδοσα δανεικο στην Μπετις. Μου εσκασε 2 M προκαταβολη και οψιον αγορας 11M. Μαλλον δεν θα τα παρω ποτε τα 11 -toixos2
Ο Riquelme??
Περιμενε ανεβαζω ss.......ΜΑΓΟΣ!!!
Image
Στις χαρες και στις λυπες μαζι ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ μοναχα ΕΣΥ.......
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2009”