Δεν βρισκει ηρεμια η ομαδα

Συζητήστε για τη νέα έκδοση του Football Manager!
Forum rules
Καλώς Ήρθατε στη Γενική Συζήτηση για το Football Manager 2009.
Παρακαλούμε, διαβάστε πρώτα τους κανόνες του site - http://www.fmgreece.gr/forumrules.php
Σημαντικά θέματα:

Football Manager 2009 info (Patch v9.1.0 - v9.2.0 - v9.3.0)
Δε μπορώ να ενεργοποιήσω το FM2009 / λάθος κωδικός.
Γενικές Απορίες FM09
Ελληνική Περιγραφή Αγώνα!!!
Σε περίπτωση που δε μπορείτε να ξεχωρίσετε τα 0 - O και Ι-1 από το κωδικό ενεργοποίησης, πατήστε εδώ για να δείτε πως φαίνονται οι χαρακτήρες, πάνω στο manual.
joana
Amateur
Amateur
Posts: 110
Joined: Fri Nov 02, 2007 1:07 pm
Football Manager της ομάδας: Δοξα Βυρωνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

gchris

Δεν παιρνω Wonderkid γιατι απλα δεν υπαρχουν τοσα φραγκα.Για να καταλαβεις,η σταγονα που ξεχειλισε το ποτηρι ηταν ο 19χρονος τερματοφυλακας Guilherme ο οποιος επαιξε την πρωτη σεζον 5 παιχνιδια και πριν ακομα αρχισει η δευτερη,τον ηθελε η μιση ευρωπη και ο τυπος ελεγε''feels he has achieved all he can at the club'' :shock: :shock: :shock: και αλλα τετοια....
Gregory_Gero
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 251
Joined: Mon Jan 14, 2008 1:40 pm
Football Manager της ομάδας: A.E.K. Βραζιλια
Αγαπημένη Ομάδα: A.E.K. Fc Barcelona
Status: Mas Que Un Club
Location: Αθηνα-Περιστερι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δν υπαρχουν "μαγικες" συνταγες παιδια ουτε ενας τυποποιημενος τροπος να λυσεις τα προβληματα με τους παικτες που θελουν να φυγουν.Το βασικοτερο ειναι ειναι να καλυπτεις τους βραχυπροθεσμους στοχους τους.Π.χ. εχω ενα αριστερο χαφ τον Καραμπατζακη που μου εκανε transfer request, εκεινη την περιοδο ημουν στον 1ο Νοκ-αουτ γυρο του Τσαμπιονς λιγκ μολις περασα και πηγα μεχρι τα ημιτελικα να δειτε για το ποτε μου ειπε να μεινει και ειναι "σουζα το αλογακι" τωρα -kavala !!Το ιδιο πραγμα ειχα και με εναν αλλον που μου τον ζηταγε η Μιλαν η Λιβερπουλ και μολις πηρα το Πρωταθλητριων ολοι εναι χαρουμενοι και ευτυχισμενοι.
Να ρωτησω κτ διαφορετικο που εχει ομως σχεση με την ηρεμια στο ροστερ?Ενισχυθηκα στο κεντρο της αμυνας και του κεντρου αρκετα και με "μεγαλους" παικτες και μολις ανακοινωθηκαν ορισμενοι απο το υπαρχον ροστερ ειναι unhappy γτ δν ειναι ευχαριστημενοι με τον ανανταγωνισμο.Τους ειπα να αποδειξουν οτι αξιζουν να ειναι στα πλανα μου μεσο της προπονησης ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ UNHAPPY -ksilo !Τον εναν ειδικα απο αυτους τον εχω κανει offer to clubs.Καλος εκανα????
Image
Image
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2009”