Απίστευτοι regens

Συζητήστε για τη νέα έκδοση του Football Manager!
Forum rules
Καλώς Ήρθατε στη Γενική Συζήτηση για το Football Manager 2009.
Παρακαλούμε, διαβάστε πρώτα τους κανόνες του site - http://www.fmgreece.gr/forumrules.php
Σημαντικά θέματα:

Football Manager 2009 info (Patch v9.1.0 - v9.2.0 - v9.3.0)
Δε μπορώ να ενεργοποιήσω το FM2009 / λάθος κωδικός.
Γενικές Απορίες FM09
Ελληνική Περιγραφή Αγώνα!!!
Σε περίπτωση που δε μπορείτε να ξεχωρίσετε τα 0 - O και Ι-1 από το κωδικό ενεργοποίησης, πατήστε εδώ για να δείτε πως φαίνονται οι χαρακτήρες, πάνω στο manual.
Post Reply
User avatar
p@ok@r@s
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2089
Joined: Sat Jan 17, 2009 7:31 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ, Milan
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σε αυτό το τόπικ θα μπορούμε ν' ανεβάζουμε screenshots απο τους πιο απίθανους regens που έχουμε στην ομάδα μας η γενικά έχουμε συναντήσει στο παιχνίδι.
User avatar
Ivan Terrible
Amateur
Amateur
Posts: 155
Joined: Wed Jun 10, 2009 12:24 am
Football Manager της ομάδας: Toulouse FC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φιλε πιστεψε με οτι με huge database η λιστα των καλων regens γινεται ατελειωτη... Φαντασου οτι τελος 7ης χρονιας με Livorno ειχα 5-6 βασικους regens -εκ των οποιων οι περισσοτεροι σε καποια φαση ηταν wonderkids-, αλλοι 5 ηταν στον παγκο και ηθελα και αλλους τοσους... Γι'αυτο και το παιχνιδι το θεωρησα μεγαλη απατη και μετα την επταετη καταθεση ψυχης στη Λιβορνο αποφασισα να το σταματησω και στο εξης να παιζω με large database. Ενα δειγμα των "πουλεν μου":

commanding goalkeeper απο τα 18 του:
Image

βραχος στοπερ απο πιτσιρικι:
Image

ταχυτατος στοπερ:
Image

ενα απο τα καλυτερα δεξια μπακ στην Ευρωπη:
Image

πολυ καλος αριστερος μπακ, αλλα κατωτερος απο τα προηγουμενα regens:
Image

τεχνικα προικισμενο πιτσιρικι:
Image

ενας Τσεχος-σπριντερ κυνηγος:
Image

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ: Απο τις ακαδημιες της Λιβορνο, ο ηγετης και υπαρχηγος της ομαδας, χαρακτηριζομενος ως decisive defender:
Image

Και αφησα και μερικους ακομα απεξω... Ειναι φοβεροι παιχτες και ειναι ολοι πιτσιρικια... Ακριβως αυτη η ευκολια στον εντοπισμο ταλεντων με ξενερωσε, γι'αυτο ποτε ξανα huge database...Το να βρεις φλεβα χρυσου θελει λιγο και το ψαξιμο του, δε γινεται να ειναι τοσο ευκολο...
Last edited by Ivan Terrible on Sat Jun 13, 2009 6:49 pm, edited 9 times in total.
Η Ιστορία μου: Ο Ιβάν της Μασσαλίας viewtopic.php?f=164&t=26035

"Στο ποδόσφαιρο ξαναβρίσκω τον κόσμο, τους ανθρώπους με την έννοια της ανθρωπότητας, μέσα σε μιαν αγνότητα που δεν τη σταματάει τίποτα και με συγκινεί βαθύτατα" Μαργκερίτ Ντυράς


"Το ποδόσφαιρο είναι όπλο για την επανάσταση" Ερνέστο Τσε Γκεβάρα
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Έτσι όπως έβαλες τα ss, είναι βαρετό να τα ανοίγεις ένα ένα..
User avatar
Ivan Terrible
Amateur
Amateur
Posts: 155
Joined: Wed Jun 10, 2009 12:24 am
Football Manager της ομάδας: Toulouse FC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αυτο ψαχνω να βρω πως γινεται. τι πρεπει να αλλαξω??? δεν εχω ξαναανεβασει ss, 3 μερες ειμαι μελος της κοινοτητας...
Η Ιστορία μου: Ο Ιβάν της Μασσαλίας viewtopic.php?f=164&t=26035

"Στο ποδόσφαιρο ξαναβρίσκω τον κόσμο, τους ανθρώπους με την έννοια της ανθρωπότητας, μέσα σε μιαν αγνότητα που δεν τη σταματάει τίποτα και με συγκινεί βαθύτατα" Μαργκερίτ Ντυράς


"Το ποδόσφαιρο είναι όπλο για την επανάσταση" Ερνέστο Τσε Γκεβάρα
User avatar
sindarta
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6232
Joined: Sun Jun 01, 2008 2:37 pm
Football Manager της ομάδας: Braintree, Atsal
Status: Ζεσταίνομαι καίγοντας τις ελπίδες των μετρίων.
Location: Ebbets Field, 1955
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πατάς το

Code: Select all

[img][/img]
και ανάμεσα βάζεις το λινκ.
Kastroman wrote:Το Δάλειο (σικ) "κλάϊν" είναι η πιο σύντομη και πληρέστερη απάντηση στην ερώτηση σου.
Να λιπαίνει τα χωράφια του αγνώστου αγρότη, αυτό είναι το αληθινό μέλλον του αγνώστου στρατιώτη.
User avatar
Ivan Terrible
Amateur
Amateur
Posts: 155
Joined: Wed Jun 10, 2009 12:24 am
Football Manager της ομάδας: Toulouse FC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οκ τη βρηκα με τα πολλα τη λυση με τις εικονες... Δεν ειναι αφυσικα πολυ καλοι αυτοι οι regens?? τη Λιβορνο ειχα και μαζευα 2 τετοιους καθε καλοκαιρι....
Η Ιστορία μου: Ο Ιβάν της Μασσαλίας viewtopic.php?f=164&t=26035

"Στο ποδόσφαιρο ξαναβρίσκω τον κόσμο, τους ανθρώπους με την έννοια της ανθρωπότητας, μέσα σε μιαν αγνότητα που δεν τη σταματάει τίποτα και με συγκινεί βαθύτατα" Μαργκερίτ Ντυράς


"Το ποδόσφαιρο είναι όπλο για την επανάσταση" Ερνέστο Τσε Γκεβάρα
seloner
Indispensible
Indispensible
Posts: 1607
Joined: Wed Dec 10, 2008 6:49 pm
Football Manager της ομάδας: liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδια οι regen δεν εχουν μια περιεργη φατσα;αυτοι του παιδου ειναι σαν κανονικοι παιχτες
User avatar
Ivan Terrible
Amateur
Amateur
Posts: 155
Joined: Wed Jun 10, 2009 12:24 am
Football Manager της ομάδας: Toulouse FC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εχει επιλογη στις preferences να μη σου εμφανιζει τις φατσες τους... Μου τη σπανε οι φατσουλες τους και την εχω τιμησει την επιλογη... Δες φιλε και την ημερομηνια του παιχνιδιου κατω δεξια... καλοκαιρι του 2015 και ο μεγαλυτερος απο αυτους ειναι 23 ετων...
Η Ιστορία μου: Ο Ιβάν της Μασσαλίας viewtopic.php?f=164&t=26035

"Στο ποδόσφαιρο ξαναβρίσκω τον κόσμο, τους ανθρώπους με την έννοια της ανθρωπότητας, μέσα σε μιαν αγνότητα που δεν τη σταματάει τίποτα και με συγκινεί βαθύτατα" Μαργκερίτ Ντυράς


"Το ποδόσφαιρο είναι όπλο για την επανάσταση" Ερνέστο Τσε Γκεβάρα
User avatar
lom-g
Amateur
Amateur
Posts: 187
Joined: Wed Jan 02, 2008 9:42 pm
Location: Αθήνα, Χανιά
Has thanked: 0
Been thanked: 0

δειτε 3 ρεγκενς που απλα τα σπανε...
1. sergio reyes dr/amr:
[Image
2. cesare cecchini aml
Image
3. sergiy bakhmetyev amr
Image
gchris
Trialist
Trialist
Posts: 79
Joined: Wed Aug 27, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image

Τα στατιστικά του δεν είναι και τρελά αλλά σε συνδυασμό με το ύψος του νομίζω πως είναι απίστευτος regent. Είναι ακόμα 16 χρονών βεβαία, θα δούμε πως θα εξελιχθεί. 8)
User avatar
Ivan Terrible
Amateur
Amateur
Posts: 155
Joined: Wed Jun 10, 2009 12:24 am
Football Manager της ομάδας: Toulouse FC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

gchris wrote:Τα στατιστικά του δεν είναι και τρελά αλλά σε συνδυασμό με το ύψος του νομίζω πως είναι απίστευτος regent. Είναι ακόμα 16 χρονών βεβαία, θα δούμε πως θα εξελιχθεί. 8)
Εχει πολυ καλα στοιχεια για την ηλικια του, ριξε και μια ματια ποσα αστερακια του δινουν οι coaches για το potential του. Αν εχει μπολικα αστερια θα σου βγει νεος Ζιγκιτς....
Η Ιστορία μου: Ο Ιβάν της Μασσαλίας viewtopic.php?f=164&t=26035

"Στο ποδόσφαιρο ξαναβρίσκω τον κόσμο, τους ανθρώπους με την έννοια της ανθρωπότητας, μέσα σε μιαν αγνότητα που δεν τη σταματάει τίποτα και με συγκινεί βαθύτατα" Μαργκερίτ Ντυράς


"Το ποδόσφαιρο είναι όπλο για την επανάσταση" Ερνέστο Τσε Γκεβάρα
User avatar
vavas457
Manager
Manager
Posts: 4071
Joined: Tue Sep 09, 2008 8:08 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Chelsea,Mainz
Location: Κατερίνη
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Και μόνο που κοστίζει 7.750.000e προσκυνάω!
User avatar
Ivan Terrible
Amateur
Amateur
Posts: 155
Joined: Wed Jun 10, 2009 12:24 am
Football Manager της ομάδας: Toulouse FC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

vavas457 wrote:Και μόνο που κοστίζει 7.750.000e προσκυνάω!
μαλλον τοσο κοστισε στο φιλο μας... γαλλακι ειναι, αρα μαλλον αγοραστηκε ακριβα απο τα τσικο αλλης ομαδας...
Η Ιστορία μου: Ο Ιβάν της Μασσαλίας viewtopic.php?f=164&t=26035

"Στο ποδόσφαιρο ξαναβρίσκω τον κόσμο, τους ανθρώπους με την έννοια της ανθρωπότητας, μέσα σε μιαν αγνότητα που δεν τη σταματάει τίποτα και με συγκινεί βαθύτατα" Μαργκερίτ Ντυράς


"Το ποδόσφαιρο είναι όπλο για την επανάσταση" Ερνέστο Τσε Γκεβάρα
gchris
Trialist
Trialist
Posts: 79
Joined: Wed Aug 27, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ivan Terrible wrote: Εχει πολυ καλα στοιχεια για την ηλικια του, ριξε και μια ματια ποσα αστερακια του δινουν οι coaches για το potential του. Αν εχει μπολικα αστερια θα σου βγει νεος Ζιγκιτς....
Ναι 7 βγάζει ο σκαουτερ. Το άλλο τρελό με αυτόν τον παίχτη είναι ότι έχει και τα δυο πόδια (very strong, fairly strong) και έχει από μόνος του "places shots".

7.750.000 τον αγόρασα απο racing club.

Θα ξανά ποσταρω σε 4-5 χρονάκια να δείτε πως πάει :-P
User avatar
Ivan Terrible
Amateur
Amateur
Posts: 155
Joined: Wed Jun 10, 2009 12:24 am
Football Manager της ομάδας: Toulouse FC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

gchris wrote:
Ivan Terrible wrote: Εχει πολυ καλα στοιχεια για την ηλικια του, ριξε και μια ματια ποσα αστερακια του δινουν οι coaches για το potential του. Αν εχει μπολικα αστερια θα σου βγει νεος Ζιγκιτς....
Ναι 7 βγάζει ο σκαουτερ. Το άλλο τρελό με αυτόν τον παίχτη είναι ότι έχει και τα δυο πόδια (very strong, fairly strong) και έχει από μόνος του "places shots".

7.750.000 τον αγόρασα απο racing club.

Θα ξανά ποσταρω σε 4-5 χρονάκια να δείτε πως πάει :-P
7 αστερια??? και εχει απο τα δεκαξι υου 14 και 15 σε finishing, composure, jumping, heading?? Λιγο τα mental να του ανεβουν, τοποθετηση και κινηση χωρις μπαλα και θα πεταει πανω απο 30 μπαλακια καθε σεζον. Θα ειναι ορισμος του target striker.
Η Ιστορία μου: Ο Ιβάν της Μασσαλίας viewtopic.php?f=164&t=26035

"Στο ποδόσφαιρο ξαναβρίσκω τον κόσμο, τους ανθρώπους με την έννοια της ανθρωπότητας, μέσα σε μιαν αγνότητα που δεν τη σταματάει τίποτα και με συγκινεί βαθύτατα" Μαργκερίτ Ντυράς


"Το ποδόσφαιρο είναι όπλο για την επανάσταση" Ερνέστο Τσε Γκεβάρα
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2009”