assistant manager...ποια ειναι η δουλεια του??

Συζητήστε για τη νέα έκδοση του Football Manager!
Forum rules
Καλώς Ήρθατε στη Γενική Συζήτηση για το Football Manager 2009.
Παρακαλούμε, διαβάστε πρώτα τους κανόνες του site - http://www.fmgreece.gr/forumrules.php
Σημαντικά θέματα:

Football Manager 2009 info (Patch v9.1.0 - v9.2.0 - v9.3.0)
Δε μπορώ να ενεργοποιήσω το FM2009 / λάθος κωδικός.
Γενικές Απορίες FM09
Ελληνική Περιγραφή Αγώνα!!!
Σε περίπτωση που δε μπορείτε να ξεχωρίσετε τα 0 - O και Ι-1 από το κωδικό ενεργοποίησης, πατήστε εδώ για να δείτε πως φαίνονται οι χαρακτήρες, πάνω στο manual.
Post Reply
User avatar
nick-7-
Trialist
Trialist
Posts: 31
Joined: Wed Sep 10, 2008 12:44 pm
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos/liverpool
Location: Ηρακλειο-Χανια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

θα ήθελα να μάθω πως σας βοηθάει εσάς ο assistant manager και με ποια κριτήρια τον επιλέγεται...Για παράδειγμα το σημαντικότερο πράγμα για εμένα ειναι να έχει υψηλα ποσοστά στο judging player ability+ potential έτσι ώστε να μπορώ να βλέπω το PA των μικρών που έχω στην ομάδα(η το CA των βασικών μου) η να κάνω με αυτόν scout σε συγκεκριμένους παίχτες..Επίσης στιν προπόνηση να ειναι καπου καλός αν και δεν το θεωρω τόσο απαραίτητο...που αλλου μπορει να βοηθήσει εσάς ενας assistant manager...και σε ποιον αλλο τομέα του παιχνιδιού μπορεί να παιξει σημαντικο ρόλο;
steroum
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 585
Joined: Sun Jan 04, 2009 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos, Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πρεπει να κοιτας οπωσδηποτε το Tactical Knowledge, επισης βασικο ειναι να εχει πολυ καλο Judging Player Ability καθως και τα Determination, Motivating, Level of Discipline. Δευτερευοντως μπορεις να δεις και για Judging Player Potential και το Adaptability (εαν προερχεται απο αλλη χωρα). Τα υπολοιπα παιζουν πιο δευτερευοντα ρολο.
ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΥ:
(FM2009) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε (Εδώ που άρχισαν όλα)
(FM2010) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε 2 (Mία γυναίκα συνεχίζει την παράδοση)
(FM2011) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο (Με 7/11 Έλληνες παίχτες παλεύω για την καταξίωση)
(FM2012) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο κόντρα στην οικονομική κρίση (Mπορώ με πενιχρά οικονομικά να φτάσω στην κορυφή της Ευρώπης; )
(FM2013) Στον δρόμο για την καταξίωση (Τα πρώτα προπονητικά βήματα στην Ιταλική Serie B με σκοπό την δόξα)
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2009”