ΕΘΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Συζητήστε για τη νέα έκδοση του Football Manager!
Forum rules
Καλώς Ήρθατε στη Γενική Συζήτηση για το Football Manager 2009.
Παρακαλούμε, διαβάστε πρώτα τους κανόνες του site - http://www.fmgreece.gr/forumrules.php
Σημαντικά θέματα:

Football Manager 2009 info (Patch v9.1.0 - v9.2.0 - v9.3.0)
Δε μπορώ να ενεργοποιήσω το FM2009 / λάθος κωδικός.
Γενικές Απορίες FM09
Ελληνική Περιγραφή Αγώνα!!!
Σε περίπτωση που δε μπορείτε να ξεχωρίσετε τα 0 - O και Ι-1 από το κωδικό ενεργοποίησης, πατήστε εδώ για να δείτε πως φαίνονται οι χαρακτήρες, πάνω στο manual.
Dirk#41#
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 573
Joined: Sun Mar 02, 2008 11:10 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟ
Αγαπημένη Ομάδα: BVB
Status: Tη ζωούλα μας
Location: Toche Supporter
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Gregory_Gero wrote:
Dirk#41# wrote:
Gregory_Gero wrote:Εφυγα απο τη Σκωτια τρεχοντας μολις μου εκανε προταση η Βραζιλια -falaina !!!Τεραστια προκληση...Βεβαια δν αρχισα και τοσο καλα στους πρωτους δυο αγωνες :( .Εφερα 1-1 εκτος με την Βενεζουελα και 1-1 με το Περου οπου με ισοφαρισαν στις καΘυστερησεις.Προσπαθω να βρω τον βασικο μου κορμο ακομα.... :roll:
Ναι όντως..Το National Pool ειναι χαωδης της Βραζιλιας και εχει παρα πολλα πρωτοκλασατα ονοματα που δεν χωρανε ολα...Απιστευτο...Αλλα θα βρουμε την ακρη!!!! :wink:

Δ.
Πραγματικα ειναι χαωδης αλλα το ξεκασκαρτισα καπως για να αρχισω να μαθαινω και τους παικτες και να προσαρμοζω ενα συστημα σιγα-σιγα.δοκιμασα το 4-4-2 σε ρομβο και πιστεω οτι δουλεψε πολυ καλυτερα η ομαδα.Εχω αρχισει να βρισκω και ενα βασικο κορμο.Τωρα παιζω και ενα δυνατο φιλικο με την Ισπανια που πηρε το Ευρωπαικο.Ελπιζω να τα παω καλα -gioupi .
Καλη σου επιτυχια παντως και εσενα φιλε Dirk :D
Εγω ακομα στις δοκιμες ειμαι....Φυλικα κ ετσι πριν το Κοπα Αμερικα..Εγω την παιζω με 4-2-3-1 η με 4-3-1-2...Το 2ο κανει παπαδες..το πρωτο καλο ειναι αλλα τρωω συνηθως γκολ!!!!Παντως ειμαι σε καλο δρομο..Καλη σου τυχη κ σε σενα φιλε μ!!!!

Δ.
Image
Image
Image
tiziano wrote: Αξίζει ένα δαχτυλίδι ο παικταράς ο Ντιρκ...
Gregory_Gero
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 251
Joined: Mon Jan 14, 2008 1:40 pm
Football Manager της ομάδας: A.E.K. Βραζιλια
Αγαπημένη Ομάδα: A.E.K. Fc Barcelona
Status: Mas Que Un Club
Location: Αθηνα-Περιστερι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχασα τελικα στο φιλικο που εδωσα απο την Ισπανια(1η στη Βαθμολογια της FIFA) με 2-0 στην εδρα της -titanikos .Στο πρωτο ημιχρονο με εκαναν ταλιατελες στο δευτερο επαιξα καλυτερα αλλα χασανε κτ αχαστα :( !Κριμα.Εγω Dirk ειμαι στα προκριματικα της Ν.Αμερικης για το Μουντιαλ αλλα παιζω σε 2 μηνες περιπου επισημους αγωνες γι αυτο κανονισα κτ φιλικα για να "δεσω" καπως την ομαδα.
Παντως παρολο την ηττα το confidence ηταν Οκay και pleased.Ελπιζω στο κρισμο ματς με την Παραγουαη να μν παιξουμε ετσι :roll: .
Θα δοκιμασω και γω τα συστηματα που μου ειπες παντως γτ επιθετικα δν λειτουργει καλα η ομαδα.
Image
Image
paoksalonika1926
Trialist
Trialist
Posts: 36
Joined: Sun Jun 14, 2009 3:28 pm
Football Manager της ομάδας: P.A.O.K
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK,REAL MADRID
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το εχει σηκωσει κανεις?
Image
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2009”