Rejection σε call-ups!!!

Συζητήστε για τη νέα έκδοση του Football Manager!
Forum rules
Καλώς Ήρθατε στη Γενική Συζήτηση για το Football Manager 2009.
Παρακαλούμε, διαβάστε πρώτα τους κανόνες του site - http://www.fmgreece.gr/forumrules.php
Σημαντικά θέματα:

Football Manager 2009 info (Patch v9.1.0 - v9.2.0 - v9.3.0)
Δε μπορώ να ενεργοποιήσω το FM2009 / λάθος κωδικός.
Γενικές Απορίες FM09
Ελληνική Περιγραφή Αγώνα!!!
Σε περίπτωση που δε μπορείτε να ξεχωρίσετε τα 0 - O και Ι-1 από το κωδικό ενεργοποίησης, πατήστε εδώ για να δείτε πως φαίνονται οι χαρακτήρες, πάνω στο manual.
Post Reply
Dirk#41#
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 573
Joined: Sun Mar 02, 2008 11:10 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟ
Αγαπημένη Ομάδα: BVB
Status: Tη ζωούλα μας
Location: Toche Supporter
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Tι κανετε εσεις σε περιπτωση που ειστε προπονητης της Εθνικης και καποιος παιχτης σας αρνηθει την προσκληση σας???

Για να μαζευονται αποψεις...Εγω για παραδειγμα με την Ουρουγουαι επειδη ο Ροντριγκες ηταν τραυματιας δεν τον καλεσα στο αρχικο squad αλλα αφου τραυματιστηκε ο Ferrari (regen) τον καλεσα αλλα αρνηθηκε κ λεει οτι δεν θελει και αν τον ηθελα θα τον ειχα καλεσει απο την αρχη -kitrinh ...

(Αφου ησουν τραυματιας βρε γιδι στην αρχη...θα του ελεγα αν ειχαμε interaction!!!! (: )

Eν τελει, τον ΤΕΛΕΙΩΣΑ απο την Εθνικη και μεχρι το 2022 ακομα δεν εχει γινει retired from international football...Λετε να περιμενει???? -toixos2 -toixos2

Εσεις τι κανετε σε αναλογες περιπτωσεις?????

Επισης υπαρχει και η περιπτωση να αρνειτε επιδεικτικα ενας αλλος προπονητης να στελνει τον παιχτη του στην Εθνικη...Μου ειχε συμβει στην αρχη της καριερας μου οταν στο Εκουαδορ δεν με αφηνε ο προπονητης της Σαντος Λαγκουνα να ερθει ο Κριστιαν Μπενιτεθ.... -kwloxero (Αντε να τα παω καλα στο Κοπα Αμερικα χωρις το..πολυβολο!!!)..

Εν τελει τον ΕΚΡΑΞΑ δημοσια τον προπονητη, του πηρα και τον παιχτη στην ομαδα μου κ ερχοταν κανονικα... :-D

Δ.
Image
Image
Image
tiziano wrote: Αξίζει ένα δαχτυλίδι ο παικταράς ο Ντιρκ...
User avatar
Asvos21
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3564
Joined: Mon Jan 07, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ
Αγαπημένη Ομάδα: A.E.K & AC Fiorentina
Status: Πολιτική Ανασύνθεση ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ
Location: Μπουρνάζι
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ με τον Sarr τον Σενεγαλέζο στην εθνική. Είχα καλέσει τον Dia, αλλα τραυματίστηκε και στη θέση του πήρα αυτόν και μου είπε ''@ρχίδι@'' -doublekiss Ε τον έκραξα και ούτε καν στο national pool δεν είναι :D Εξάλλου η Σενεγάλη έχει καμια 10αρια ακόμα πολύ καλά Dc άρα σιγά τα ωά :D
Με παπί δανεικό_στους Χημικούς Μηχανικούς!

Πώς να καταλάβουν τι σημαίνεις εσύ;
Gregory_Gero
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 251
Joined: Mon Jan 14, 2008 1:40 pm
Football Manager της ομάδας: A.E.K. Βραζιλια
Αγαπημένη Ομάδα: A.E.K. Fc Barcelona
Status: Mas Que Un Club
Location: Αθηνα-Περιστερι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

δν μου εχει τυχει μεχρι τωρα αλλα η τακτικη σου μου φαινεται η πιο λογικη και αποτελεσματικη.Αν τυχη κτ παρομοιο αυτο θα πραξω (: -diatakste .Thanks a lot.... :D
Image
Image
User avatar
lee-tock
Indispensible
Indispensible
Posts: 1856
Joined: Sat Jun 06, 2009 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Status: Money n Pressure
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μου ειχε τυχει στην αυστραλια με εναν ρετζεν σεντερ μπακ δεν ηθελα να τον καλεσω σε ενα φιλικο γιατι ηθελα να δοκιμασω καποιους καινουργιους παιχτες και οταν τραυματιστηκε ενας αποφασισα να τον καλεσω αλλα αρνηθηκε :shock: εν το μεταξυ τον ειχα και στο αμβουργο δηλαδη υποτιθεται ειχαμε καλες σχεσεις :!: κανονικα επρεπε να θυμωσω και να μην τον ξανακαλεσω αλλα ειναι γουοντερκιντ και παιχταρας και το βουλωσα τον ξανακαλεσα μετα και ολα καλα :P
ΟΣΟΙ ΕΚΡΑΖΑΝ ΡΕΧΑΓΚΕΛ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΡΟΥΦΑΝΕ
Dirk#41#
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 573
Joined: Sun Mar 02, 2008 11:10 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟ
Αγαπημένη Ομάδα: BVB
Status: Tη ζωούλα μας
Location: Toche Supporter
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Gregory_Gero wrote:δν μου εχει τυχει μεχρι τωρα αλλα η τακτικη σου μου φαινεται η πιο λογικη και αποτελεσματικη.Αν τυχη κτ παρομοιο αυτο θα πραξω (: -diatakste .Thanks a lot.... :D
Οχι μονο αποτελεσματικη...Αυξανει κ το discipline σου...Εμενα ειναι στο 20!!!!! :wink:

Δ.
Image
Image
Image
tiziano wrote: Αξίζει ένα δαχτυλίδι ο παικταράς ο Ντιρκ...
kostas_pao_13
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Thu Oct 15, 2009 4:17 pm
Football Manager της ομάδας: παναθηναικος
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθα,real
Status: THE FINAL COUNTDOWN
Location: Σερρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μου εχει τυχει με τον krizanac επειδη ηταν τραυματιας δεν τον καλεσα..Οταν επεστρεψε απο τον τραυματισμο του τοκ καλεσα αλλα μου ειπε οχι γιατι δεν τον ειχα καλεσει πριν!! -thymwmenos -thymwmenos :agrue: :agrue: :agrue: τελικα ηρθε -maxairia -maxairia -maxairia
User avatar
redmanftw
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5304
Joined: Wed May 20, 2009 10:56 am
Football Manager της ομάδας: Olympiacos Monaco
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Status: Στη φάση βετεράνος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ναι μου είχε τύχει είχα πάρει εθνική ελλάδας και δεν μου έδιναν τον νικοπολίδη....
Εξεπλήρωσα τις στρατιωτικές μου υποχρεώσεις εις την Ελληνική Χωροφυλακή υπηρετήσας επί πενταετία με το βαθμό του Ενωμοτάρχου και απεστρατεύθην με το βαθμό του Ανθυπασπιστού
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2009”