Ή μεγάλη κυρία θέλει και τον...ΜΕΓΑΛΟ κύριο της...

Το πρώτο βήμα προς τη δόξα γίνεται εδώ
Post Reply
User avatar
diant
Football Legend
Football Legend
Posts: 11291
Joined: Mon Nov 22, 2004 1:11 pm
Status: vitam impendere vero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τωρα μάλιστα!!
Καλά το πάς ...
:wink:

εντιτ: Σελίδα εσυ - σελίδα κι εγώ!!! -puppie
★ When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives ★
Edge
National Manager
National Manager
Posts: 8634
Joined: Sun Dec 28, 2008 9:01 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τι θα γινει κυριος? -ksilo
Edge
National Manager
National Manager
Posts: 8634
Joined: Sun Dec 28, 2008 9:01 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΤΙ ΑΚΟΥΣΑ?ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ?





















:D :D :D
Caz
Banned
Banned
Posts: 3192
Joined: Fri Nov 21, 2008 3:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image

PALERMO-JUVENTUS

Πριν το παιχνίδι:
Φτάσαμε στο ξενοδοχείο μια μέρα πριν.Δεν το συνηθιζαμε..
Image
Μετά απο λίγη ώρα επιβυβαστήκαμε στο λεωφορείο της ομάδας
Image
και πηγαίναμε ολοταχώς για το γήπεδο,το Comunale Renzo Barbera
Image
Εκεί κάπου χτύπισε το κινητό μου και ήταν η Elena
Καζ: Έλα αγάπη μου :lover:
Elena-Νταλικέρης: Άσε τις αγάπες μωρή ψαρούκλα.
Καζ: ΤΙΛΕΡΕ???
Elena-Νταλικέρης: Αυτό που άκουσες.Σου απαγαγαμε την "αγαπούλα" σου.ΟΞΩ ΡΕ ΦΟΥΣΤΑΡΑ :bunny:
Καζ: Είναι καλά?Τι της κάνατε?ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΡΕ??? :oops: :cry:
Elena-Νταλικέρης: Καλά είναι μέχρι στιγμής.Έχουμε αποστολή όμως να την σκοτώσουμε αν δεν σταματήσεις να είσαι προπονητής της Γιούβε και να φύγεις απο την χώρα.
Καζ: ΤΙΛΕΡΕ ΌΡΘΙΟ ΚΡΕΑΣ???ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ???
Elena-Νταλικέρης: Οκ,εγώ μίλησα.Ciaoo babinooo 8)
Καζ: Μηηηηηη :!: Ποιός σας έβαλε να το κάνετε???ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ?ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΠΑΙΖΩ ΑΓΩΝΑ ΡΕ ΤΙ ΛΕΤΕΕΕ :evil:
Elena-Νταλικέρης: Cozanostra.Capito siniori Casanova???
Καζ: ΤΙ ΤΙ ΤΙ ΛΕΕΕΕΕΡΕΕΕΕ!
Elena-Νταλικέρης: Άμα δεν κάνεις αυτό που σου είπα,τέλος η Elena.Α, είναι κρίμα μωρέ τόσο ωραίο κορίτσι :D.Στο παιχνίδι μην κατεβείς εσύ,και πες σε αυτόν τον βοηθό σου να χάσει αλλιώς θα την πληρώσουν και οι παίχτες.Σε μισή ώρα οχι στο γήπεδο αλλά στο αεροδρόμιο του Παλέρμο.Ciaooo 8)
Καζ: Μηηηηη!!!Στάσου,Μύγδαλααααα :D
Elena-Νταλικέρης: Ντουτ,ντουτ,ντουτ,ντουτ...

Τι ήταν αυτό τώρα??? :| :oops: Η αγάπη της ζωής μου κινδυνεύει???H Elena?Ώιμεεε :mylipsaresealed: ..Πφφ η πρώτη μου κίνηση ήταν να πάρω τον Πεσσόττο για να του τα πω.

Καζ: Έλα ρε [System Interruption: Μη βρίζεις!] που είσαι???Με πήραν κάποιοι τηλέφωνο και μου είπαν πως θα καθαρίσουν την Έλενα.Και μου'παν για να μην γίνει αυτό,πρέπει να φύγω από την χώρα και να παραιτηθώ απο την Γιούβεντους :!: [System Interruption: Μη βρίζεις!] :D
Πεσσόττο: :shock: Να πάρω την αστυνομία???
Καζ: ΤΙΛΕΡΕ ΚΟΖΑΝΟΣΤΡΑ ΜΟΥ'ΠΑΝ.Άσε που παίζουμε και με το Παλέρμο τώρα σε λίγο.Πφφφ
Πεσσότο: Ε τότε κάνε αυτό που πρέπει.Κάνε το σωστό.
Καζ: Σωστά.Αλλά είναι δύσκολη απόφαση.Πφφφ βοήθα ρεεε
Πεσσότο: Το νούμερο τους το κράτισες?Να το δώσουμε στην αστυνομία
Καζ: E :pare5: :pare5: ΒΛΑΞ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ ΠΗΡΑΝΕ.
Πεσσότο: Καλά μωρέ,τι να πω κάνε το σωστό.
Καζ: Σωστά.Πρέπει να κλείσω.Πάω να την βρώ.
Πεσσότο: Και η ομάδα???
Καζ: Θα ξαναγυρίσω.Αλλά μέχρι τότε να μην μάθει τίποτα ο πρόεδρας για μένα,δηλαδή τον γιό του καιιι ας γίνει προπονητής ο Ferrara,έτσι και αλλίως απο σκάουτ με έφερε τον Ενσιαμπαφούμου.Ε δηλαδή έλεος :D .Αν δεν ξαναμιλήσουμε,Έχε γειά κόσμε..Ντουτ ντουτ ντουτ...

Image

Ζήτησα απο τον οδηγό λεωφορείου τον Massimo να κατεβώ και η δικαιολογία μου ήταν πως μου έτυχε κάτι απρόοπτο και δεν θα μπορούσα να έρθω στον αγώνα..Ευχήθηκα στους παίκτες μου να παίξουν για μένα μπάλα.Μπορεί να ήταν και η τελευταία φορά που τους έβλεπα..

Εκεί βρήκα ένα ταξί και ανέβηκα με προορισμό το αεροδρόμιο του Παλέρμο
Image Image
Έφτασα λοιπόν εκεί σε μια αποθήκη με τις οδηγίες που είχα πάρει και ΠΟΙΟΝ ΒΛΕΠΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ? -thymwmenos
Image
Καζ: ΤΑΚΗ?ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΕΔΩ???
Τάκης: ΡΕ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑΚΗ!ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ!!
Καζ: Ρε τι κάνεις εδώ εσυ?????
Τάκης: Σου απαγάγω την Έλενα.Είναι Ολυμπιακάρα όμως.Αλλά ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Εγώ θέλω να φύγεις από την γιουβέντους αλλιώς θα σε καθαρίσω!Και για να είμαι σίγουρος ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ!
Καζ: Μα εσύ γιατί είσαι Ιταλία?Και τι δουλειά έχεις στην Γιουβέντους?
Τάκης: ΡΕ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΩΤΑΣ ΚΑΙ'ΟΛΛΑΣ!ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ!Είμαι στην Ιταλία και στην Γιούβε επειδή με πονάει ακόμα η εφτάρα απο εσάς.Και άμα σε αφήσω εσένα στον πάγκο της Γιουβέντους θα μας ρίξετε στο τσάμπιονς 10-0.Γι'αυτό ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ!
Καζ: Ε ναι αλλά άμα δεν σας έριχνα?ΚΑΙ ΜΕΝΑΜΕ ΕΔΩ?ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΙΣΚΑΜΕ?ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΑΤΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ??ΕΕΕΕ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕ ΤΣΟΥΚΑΛΑ? :D
Τάκης: ΡΕ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ!ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΖΑΝΟΣΤΡΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΕΤΟΙΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΛΕΓΕ,ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΕΛΕΝΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΣ ΑΛΛΟΥ, Ή ΣΚΟΤΩΝΟΥΜΑΙ ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΖΗΜΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ? -ksilo -ksilo
Καζ: Οκ νικήσατε κύριε.Ωραία δώστε μου την Έλενα και φεύγουμε. :cry: :( :oops: -puppie
Τάκης: Μπράβο ωραία επιλογή.Να ξέρεις πάντως δεν το κάνω εγώ αυτό.Υπάρχουν πιο μεγάλα κεφάλια από εμένα,μην κοιτάς το μαλλί μου έτσι το έχω για εφέ,άλλοι δίνουν κουμάντο.Τέσπα,ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΙΚΩΦΥΓΕΑΠΟΤΗΝΧΩΡΑΚΑΙΑΠΟΤΗΝΟΜΑΔΑ! :D 8) Μάγκες δώστε του την Έλενα. -georgeous

ImageImage
Image

Καζ: Μωρόοοοοοο μουυυυ!!!!!!!!!!!!! -georgeous :lover: :la: :3some: :jerk: :love3: :sex: :youbutthead: :yea: :snif:
Έλενα: Αγάπη μου!!!Με έσωσεςςςςς :snif: :love3:
Καζ: Ναι λατρεία μου,είσαι σιμαντικότερη από τα άλλα...Έχεις και τρύπες εσύ :D
Έλενα: Τι έχω?? :shock:
Καζ: Τίποτα αγάπη μου.Απλά δεν θα μπορούσα να αντέξω στην σκέψη μόνο πως θα σε έχανα :D
Έλενα: Αχχ αγάπη μου σε αγαπάω :lover:
Καζ: :la: :blob8:
Τάκης: Έλα τελειόνετε,έχει στις 9 μια πτήση για Αγγλία και μία για Ελλάδα.Ορίστε τα τέσσερα εισητήρια,πάτε όπου θέλετε.Εμείς φεύγουμε.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑ!
Καζ: Λοιπόν,που θες να πάμε μωρό μου?
Έλενα: Όπου θες εσύ,αρκεί να είμαι μαζί σου :lover:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JO7wFGY81iY[/youtube]

Spoiler: show
Και κάπως έτσι τελειώνει αυτή η ιστορία για φέτος..Του χρόνου λοιπόν πρώτα ο Θεός θα συνεχίσει απο εδώ που σταμάτησε,με εμένα και την Elena που την ερωτεύτηκα και θα είναι κοντά μου σε όποια ιστορία και ας γράψω..Να μην πολυλογώ,η επόμενη ομάδα θα είναι είτε απο Αγγλία είτε από Ελλάδα.Δεν θα το αποκαλύψω τώρα αλλά στο επόμενο μάνατζερ το οποίο θα βγει όπως ξέρετε τέλη οκτώμβρη.Οπότε υπομονή μέχρι τότε.. :)

Ευχαριστώ όλους εσάς που είτε ποστάρατε είτε απλά είσασταν ένας απλός θεατής..

Οι λόγοι οι οποίοι σταματάω για φέτος την ιστορία είναι ο ελλειπής χρόνος μου.Μείναμε μετεξεταστέοι και πρέπει να διαβάσουμε και διαβάζουμε οπότε δύσκολα..Άρχισαν και οι προπονήσεις και είμαι σε μια φάση βιβλίο-γήπεδο και άντε και λίγο στον υπολογιστή για σερφάρισμα..Οπότε δεν γίνεται να τα θέλουμε όλα δικά μας :wink: ..Γι'αυτό σταματάω και έχουμε συνέχεια από εδώ του χρόνου (Football manager 2010)..

Will be back...

Ciaooo 8)
User avatar
Ionikaras
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5188
Joined: Wed Jun 11, 2008 1:35 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ιωνικος, Barcelona, Stoke
Has thanked: 0
Been thanked: 0

λιγο στον υπολογιστη λεει -rofl -rofl -rofl -rofl -rofl -rofl -rofl -rofl
Xavi Hernandez Creus
* Spanish League (8): 1998–99, 2004–05, 2005–06, 2008–09, 2009–10, 2010-11, 2012-13, 2014-15
* Spanish Cup (3): 2008–09, 2011-12, 2014-15
* Spanish Supercup (6): 2005, 2006, 2009, 2010, 2011, 2013
* UEFA Champions League (4): 2005–06, 2008–09, 2010-11, 2014-15
* UEFA Super Cup (2): 2009, 2011
* FIFA Club World Cup (2): 2009, 2011
* UEFA European Football Championship(2): 2008 , 2012
* FIFA World Cup(1): 2010
xks
Manager
Manager
Posts: 4939
Joined: Tue Sep 09, 2008 3:55 pm
Football Manager της ομάδας: At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Paok Liverpool Barca Dormund
Status: καμενος!!!!!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

κριαμ και ηταν καλη ιστορια
Καλοκαιρινή Ιστορία!!!!

Πρώτη Φορά!

Στη Γαλλία!!!!
sirkostas777
Coach
Coach
Posts: 2580
Joined: Thu Apr 24, 2008 4:52 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος ,Liverpool
Location: Πατήσια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καζ: ΤΑΚΗ?ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΕΔΩ???
Τάκης: ΡΕ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑΚΗ!ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ!!

Νταξ, εδώ έπεσα στο πάτωμα απ' τα γέλια -rofl -rofl


κρίμα για την ιστορία,αλλά τα άλλα έχουν μεγαλύτερη σημασία :wink:

καλή επιτυχία στις εξετάσες
“I often warn people: "Somewhere along the way, someone is going to tell you, 'There is no "I" in team.' What you should tell them is, 'Maybe not. But there is an "I" in independence, individuality and integrity.”
-George Carlin

"An intelligent man is sometimes forced to be drunk to spend time with his fools."
Ernest Hemingway

“Great art is horseshit, buy tacos.”
-Charles Bukowski
Edge
National Manager
National Manager
Posts: 8634
Joined: Sun Dec 28, 2008 9:01 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

-rofl -rofl -rofl -rofl -rofl -rofl -rofl -rofl -rofl -rofl -rofl -rofl -rofl -rofl

Νταξει -ypoklinomai
Εριξα πολυ γελιο στους διαλογους.

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Εννοειται οτι στο επομενο ΦΜ θα υπαρξει συνεχεια :-D
User avatar
diant
Football Legend
Football Legend
Posts: 11291
Joined: Mon Nov 22, 2004 1:11 pm
Status: vitam impendere vero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Άξιο τέκνο ο Καζ!

-puppie

Καλή επιτυχία με τα μαθήματα και σε περιμένουμε με το καινούργιο το μανατζερ !!!

:D
★ When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives ★
Post Reply

Return to “Mildly addicted”