Απο το μικρόφωνο ... στα αποδυτήρια...

Το πρώτο βήμα προς τη δόξα γίνεται εδώ
Post Reply
User avatar
ArxaioS_
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 289
Joined: Sat Apr 25, 2009 2:04 am
Football Manager της ομάδας: Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK-Asteras Tr
Status: Bet_MaNiaC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καταρχην καλως ηρθατε στην ιστορια μου..

Eλλάδα 2008-2009...
Πέντε χρονια μετα τον θριαμβο της εθνικής ομάδας ανδρών ποδοσφαιρου οπου οι παίχτες του Οtto Rechangel ,κατάφεραν να κανουν το ακατόρθωτο, δηλαδη να κατακτήσουν το Euro cup 2004 ,για πρώτη φορα στην ιστορια της εθνικής. Πεντε χρονια μετα η εθνικη Ελλάδος οσο και το ελληνικο πρωταθλημα κατρακοιλάει στην Ευρωπη. O λογος? Οι κακοι προπονητες που κατακλυουν την ελλαδα και ο κακος μεταγραφικος σχεδιασμος των ελληνικων ομαδων.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iHtuWW4n ... feature=iv[/youtube]
Image
Spoiler: show
Eκεινο το βραδυ ολη η ελλαδα βγηκε στο δρομο να πανηγυρισει κατι που φαινοταν ακατωρθωτο στην αρχη
ΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ!!!!

Image
Πρωτού μπούμε όμως στην ιστορια των προέδρων της ομάδας ,καλό θα ηταν να ξέρετε μερικα πράγματα απο την ιστορία της ομάδος... Πολλοί απο αυτους τους παίχτες μετα απο τον θρίαμβο του 2004, αφήσαν την εθνικη... Δυο απο αυτούς τους δωθηκε συμβόλαιο απο την εθνική να αναλάβουν ποστο στην εθνικη ομάδα αλλά η πρόταση, απορίφθηκε.
Για οσους δεν κατάλαβαν μιλάμε για τον Θεόδωρο ζαγοράκη και τον Ζήση Βρύζα, οι οποιοι μετα απο 2 χρόνια, το 2006 αναλαμβάνουν επίσημα την ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ ολοι οπαδοί τής ομάδος αρχίζουν να δείχνουν εμπιστοσίνη στα πρόσωπα τα οποία αναφέραμε.

Και η μέρα που ο Λάος του Π.Α.Ο.Κ περίμενε , έφτασε... Οπως επισης και η ελευση του... Οι οπάδοι της ομάδας άρχισαν είδη να βγάζουν συνθηματα.Ενα απο αυτα που ακούστηκαν στα δημοσιογραφικά ηταν ''Ζαγοράκη..να το ξέρεις...το πρωτάθλημα εσυ θα μας το φέρεις...''' Ο πρώτος χρονος κυλησε με την ομάδα να πηγαίνει απο το κακό στο χειρότερο, οι οπάδοι μιλουν για παίχτες σαρδέλες...Ο Ζαγορακης αρχιζει να ηρεμει τον κοσμο του Παοκ οσο μπορεί...
Η χρονία αποτελεί παρελθόν...Η ομάδα πουλάει ολους τους παίχτες οι οποιοι δεν στάθηκαν αντάξια στους αγωνιστικούς χώρους και πήραν αρκέτα μεγάλα ονοματα οπως του contreras και του pablo garcia, που ειχαν πλούσιο βιογραφικό...H ομάδα άρχισε να πηγαίνει απο το καλό στο καλυτερο. Οι ομάδες του ΠΟΚ αρχίζουν τα κακά αποτελέσματα, ο παοκ τα εκμεταλευεται και ετσι η ομάδα καταφέρνει να βγέι στα πλει οφ.



Μάιος 2008 συνέντευξη Ζαγοράκη
Last edited by ArxaioS_ on Sat Sep 19, 2009 10:53 pm, edited 5 times in total.
   Μια ιστορια για την παοκαρα...    Απο το μικρόφωνο στα αποδυτήρια
thanasis10
National Manager
National Manager
Posts: 8577
Joined: Sat Oct 20, 2007 1:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας Α.Ο
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Aντε παμε ΠΑΟΚΑΡΑ...Καλη συνεχεια
User avatar
sbirlos
Backup
Backup
Posts: 977
Joined: Tue Dec 28, 2004 11:40 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Status: Back to zero...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολύ ωραία εισαγωγή,καλή συνέχεια!
someone
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 686
Joined: Fri Jan 23, 2009 11:54 am
Football Manager της ομάδας: arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: arsenal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλη αρχη
User avatar
Stonecity3
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2460
Joined: Tue Nov 07, 2006 1:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Αιολικός,Ολυμπιακός, Ατλέντικο
Location: Πετρούπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Καλή αρχή! :-D
http://west-dev-team.blogspot.gr/



I always tell the truth. Even when I lie.
someone
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 686
Joined: Fri Jan 23, 2009 11:54 am
Football Manager της ομάδας: arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: arsenal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

περιμενουμε την παρουσιαση του προπονητη :D :D
ale_13
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 575
Joined: Tue Aug 26, 2008 2:47 am
Football Manager της ομάδας: Everton F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: Pao,Liverpool,Juve,Valencia
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλή αρχή! :-D
User avatar
ArxaioS_
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 289
Joined: Sat Apr 25, 2009 2:04 am
Football Manager της ομάδας: Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK-Asteras Tr
Status: Bet_MaNiaC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η γκρίνια στην τούμπα έχει κανει αισθητή την παρουσία της....Τα ''αποδυτήρια'' της ομάδας του Π.Α.Ο.Κ δεν είναι και στην καλύτερη κατάσταση.Το βάρος έχει πέσει στον προπονητή Φερνάντο Σάντος ο οποίος δεν εχει καταφέρει να περιορίσει την γκρίνια και την νευρικότητα της ομάδας.Ολα ξεκίνησαν απο ενα μάτς που ολοι θυμόμαστε,με αντίπαλο τον παναθηναικό στα πλέι οφ το οποιο κατα μεγάλο ποσοστό περιόρισε το μεγάλο αστέρι της ομάδας Pablo Garcia. Δεν δώθηκε καμία τιμωρία
για τον παίχτη όσον αφορα τον χρηματικό τομέα..με αποτέλεσμα ο παίχτης να συνεχίζει να κανει οτι θέλει.
Τα play off τελειωσαν ,και τα προβληματα συμπεριφοράς συνεχιστηκαν...
Ο Φερνάντο Σάντος δεν ξέρει τι να κάνει και απο αμηχανια και μονο βάζει τα κλάματα...Την επόμενη μερα ο Ζαγοράκης τον καλέι στο γραφείο του για να συζητήσουν περι του θέματος.

Επόμενη μερα....
Παρασκευή [11:15]
- Τούκ ,τΟΥΚ . . .
Ζαγοράκης: Εμπρώς ?
Santos: Boss ,its me Fernando...
Ζαγοράκης: Come In.Sit...Sit...
Santos:Thanks.
Ζαγοράκης:Well Fernando ,what happened with our gys?whats going wrong with them? I can see our team has a lack of harmony...we have to do something about that..
Santos:Well Teo i know ,i really cant manage it... they dont do the things that i tell them.It is very difficult to come up with them.
Ζαγοράκης:Yeah man.But if we cant find out a speedy sollution,the aim of the people and of the media will be you...Is'nt it? I can't do anything with that,the people pay for having this team to the biggest level.
Santos:Yesterday ,the things were so bad, that i couldnt keep my tears...Tommorow We have a friendly match .I want to see their perfomance and we will see...
Ζαγοράκης:Οκ
Επόαμενη μέρα:
Φιλικό μάτς στην Τρίπολη. Μετά απο λίγες ώρες στην θεσσάλονίκη.
Ο Φερνάντο Σαντος στην αίθουσα τύπου...
Δημοσιογράφος:Κύριε Σάντος τι έκανε τήν ομάδα σας μετα απο ενα χρονίκο διάστημα μέσα στον αγωνιστικό χώρο να φανεί φοβισμένη και ήρθε και στο τέλος ένα αστείο goal?Τι έχετε να πείτε για τούς τραυματισμούς τής ομάδας?
Santos:Well...
(Ξαφνικά ακουγέται απο εξω) :Οuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ...Φέρτε τον Άγγελοοοοοοοοοοο ρεεεεε!!!!!!
Ο Φερνάντο Σάντος σηκώνεται ξαφνικά και φεύγει απο την αίθουσα τύπου,θυμωμένος αισθητά.
Οι δημοσιογράφοι μένουν άφωνοι..
Ο Φερνάντο Σάντος πηγαίνει στο ξενοδοχείο και κλίνεται στο δώματιο του για ώρες.
Ο Ζαγοράκης μαθαίνει τα μαντάτα και αρχίζει -wall .Τρέχει αμέσως στο δωμάτιο του Σάντος ,μα αυτος αρνείται να ανοίξει.

Τα Ραδιοφωνα και τα Μ.Μ.Ε εχουν πάρει φωτια.
Την επωμενη μερα

Image
Κυριακή Ωρα 12.00
Ο Σάντος περνάει απο το γραφείο της ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ και υπογράφει την λύση συνεργασίας του.
Σαντος:Sorry Teo...but i cannot help any more... :cry: Ο Σάντος αποτελεί παρελθόν,και ο πρόεδρος της ομάδας καλείται να βρει τον αντικαταστάτη του.Ο ποιο πιθανός αντικαταστατης του Σαντος ειναι ο Αγγελος Αναστασιάδη και ο Νίκος Κωστένογλου.
Το βράδι τής Κυριακής φαντάζει μεγαλο οσον αφορά τους δημοσιογράφους και της αθλητικές εκπομπές
Last edited by ArxaioS_ on Sat Sep 19, 2009 10:56 pm, edited 2 times in total.
   Μια ιστορια για την παοκαρα...    Απο το μικρόφωνο στα αποδυτήρια
User avatar
eukarpioths
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2001
Joined: Sat Apr 11, 2009 1:17 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

πιον θα παρουν τωρα ρε γαμωτο? :D :D :D :D

καλη αρχη και απο εμενα
xks
Manager
Manager
Posts: 4939
Joined: Tue Sep 09, 2008 3:55 pm
Football Manager της ομάδας: At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Paok Liverpool Barca Dormund
Status: καμενος!!!!!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλη αρχη φιλε
Καλοκαιρινή Ιστορία!!!!

Πρώτη Φορά!

Στη Γαλλία!!!!
User avatar
Arkas16
Asst Researcher Ηρακλή
Asst Researcher Ηρακλή
Posts: 8507
Joined: Sat Jun 27, 2009 4:09 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Αναστασιαδης ξερω οτι ειναι σαν θεος για καποιους φιλαθλους του Παοκ και οντως ειναι πολυ καλος προπονητης καλη αρχη και απο εμενα με πια database παιζεις?
User avatar
ArxaioS_
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 289
Joined: Sat Apr 25, 2009 2:04 am
Football Manager της ομάδας: Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK-Asteras Tr
Status: Bet_MaNiaC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Arkas16 wrote:Αναστασιαδης ξερω οτι ειναι σαν θεος για καποιους φιλαθλους του Παοκ και οντως ειναι πολυ καλος προπονητης καλη αρχη και απο εμενα με πια database παιζεις?
9.3.0 Updated by me...μεταγραφές ολης τής ευρώπης και έτσι.Κατι σάν 2010 ας πούμε :D
Το πόστ σου θα σε διαψεύσει ... :D
   Μια ιστορια για την παοκαρα...    Απο το μικρόφωνο στα αποδυτήρια
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πάμε γερά μωρή αρρώστεια...
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
User avatar
ArxaioS_
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 289
Joined: Sat Apr 25, 2009 2:04 am
Football Manager της ομάδας: Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK-Asteras Tr
Status: Bet_MaNiaC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχει φτασει ήδη Δευτέρα βράδυ και ο Ζαγοράκης δεν έχει βρει ακόμα ποιος θα βρεθει στο τιμονι της ομάδας.Μια ακομα μέρα πέρασε ανεκμετάλλευτη.Τα ραδιόφωνα και οι εφημερίδες συνεχίζουν ακάθεκτα...
Βράδυ Δευτέρας. Ο Ζαγοράκης φτάνει στο σπίτι του.Αρκέτα αγχωμένος και νευριασμένος με ολα αυτά που συνεβησαν αυτές τις μερες αλλα και για την επιλογη νεου προπονητη.

Μετα απο λιγο φτανει η γυναικα του σπιτι..
Ζαγοράκης:Που ησουν τετοια ώρα? -ksilo
Ιωάννα:Κομμωτηριο... σου αρέσουν????? -falaina
Ζαγορακης:Τι πρέπει να απαντησω? :D -puppie
Ιωαννα:Κρυάδες... -ksilo
Ζαγορακης:Θα φάμε ? Εφτιαξες τίποτα?
Ιωάννα:Γιατι πότε έφτιαξα κατι για να φτιάξω τώρα? -doublekiss
Ζαγοράκης: πού την βρηκα τούτη????
-skepsh
παρήγγειλε κάτι απο έξω ..γιατι θα μας κοψει η λόρδα...

Ιωάννα:Οκ. Θα κανω κατι που ξερω πολυ καλα, θα παραγγειλω

Μετα απο μισή ωρα....

Η Ιωάννα σαν καλή νοικοκυρά φτιάχνει το τραπέζι και βάζει στα 2 πιατα το Σούσι.(Ελα Θοδωράκι μου)
Ο Ζαγοράκης καθεται στο τραπέζι και ετοιμάζεται να φάει.
Ζαγοράκης:Τι ειναι τουτο??
Iωάννα:Σουσι καλέ

Ζαγοράκης:Τι σούσι μωρε?Πως το τρώς αυτό το πράγμα?
ποιός ξέρει ποιο κακόμοιρο ποντίκι θα σφάξανε πάλι :D
-skepsh

Ο Ζαγοράκης κάθεται στον καναπέ και βλεπει τηλεόραση αφου ''έφαγε''.Και κατα τύχη πέφτει πάνω σε μια αθλητική εκπομπή.
Η Ιωάννα αφόυ πλένει τα πιάτα πάει στο δωμάτιο και δειχνει οτι ετοιμάζει κατι.

Ο Ζαγοράκης την φωναζει να την ρωτήσει κάτι αλλα αυτή δεν απαντά.
Ξαφνικά εμφανίζεται η Ιωάννα....

Ιωάννα:Με φώναξες αγάπη??? Image
Spoiler: show
ImageImageImage

Zαγοράκης: :shock: :shock: :shock: :-P
Αρχίζει να τον χαιδεύει ...Ξαφνικα ακουει καποιον απο την τηλεόραση να αρχίζει να μιλάει για τόν Σάντος και για τον Ζαγοράκη.

Ζαγοράκης:Κάτσε κάτσε...ησυχασε... και σήκω γρήγορα και δυνάμωσε την τηλεόραση να ακούσω τι λεέι.
Ιωάννα :Τι λέει ? τι λέει?
Ζαγοράκης:Ε άμα ησυχάσεις ίσως και να καταλάβω
[Ο Ζαγοράκης προσηλωμένος και είχε καταλάβει οτι αυτα που έλεγε ο παραγωγός ηταν σημαντικά.]

Ραπτόπουλος:Ενα πράγμα θα σας πω μάγκες.Ο Σάντος ήταν πολύ λίγος για τον ΠΑΟΚ.Αυτός ο κακόμοίρης που το επαιζε προπονητής...που 3 χρόνια τωρα φοράει το ιδιο σακακι...Κατάφερε να του πάρουν τον αέρα οι παίχτες του.Ο ΠΑΟΚ , πρέπει να βρεί ενα σοβαρό άτομο,και να είναι γνώστης του ποδοσφαίρου και τής ελληνικής πραγματικότητας,αλλα και της φιλοσοφίας του παοκτζή.Ποιός Σάντος τώρα? και ξανα ρωτάω...αυτός έπρεπε να χε ομάδα β εθνικής.Ο ΠΑΟΚ έχει άλλη κουλτούρα και φιλοσοφία.Ειχες περσι την καλύτερη άμυνα, ηρθες στα πλει οφ ...και μου κάνες κλαρίνο...και μου λές τώρα πας για πρωτάθλημα?Καλα πλάκα μας κάνεις?Αυτή η ομάδα όλοι ξέρουμε οτι έχει βαρία φανέλα...και τώρα ηρθε αυτός ο λακαμάς και έχει να πάρει ενα ντέρμπι 3 χρόνια? τι μου λέτε τώρα??
Πάμε στίς γραμμές:

Ακροατής:Ελααα ρε ραπτόπουλε...πού τα πουλάς αύτα ?και σταμάτα να μιλάς για την μεγάλη ΠΑΟΚΑΡΑ , με τον τεράστιο λάο του.
Ραπτο:α ο ναουμ...τι μου λες τωρα ? αμα δέν πάρεις 9ρι και 10ρι θα κάνεις κλάρινα στα ντέρμπι.

Ακροατής:Τι θα κάνουμε? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧχααχχχαχαχααχαχχααχχαχα.Η μεγάλη παοκαρα δέν έχει αναγκη κανέναν.Φέτος θα σηκωσω Κούπες.Και τις 3, να ουμ
Ραπτό:Τι θα κάνεις ??? Κούπες λεει? τι ? του κάφε?? και 3? ποιες είναι οι 3τη?
Ακροατής:Το γιουρομπα λιγκ...έχω και ενα ξάδερφο στην Γερμανία που έχει πιτσαρία και θα του πώ να κλεισει εισητήρια απο τώρα για τον τελίκο.
Ραπτο:Να σου πω? Πόσα τσίπουρα ηπιες ????Άκου κει ουέφα...Και με ποιον θα πάρεις το πρωτάθλημα ? με τον παπάζογλου?η με τον κουτσιανικούλη?
Αυτος θυμίζει τον μπιμπ μπιμπ ..με το κογιότ (: :D
Ακροατής:Ραπτόπουλε?
Ραπτο:λέγε
Ακροατής:Ραπτόπουλε άστα παπατζιλικια σου...παλιο παπατζή , παλιό ΠΑΟΚΤΖΗ ... να ουμ
Ραπτό.Καλά κλείσε..
Πάμε στα μηνύματα και παίρνουμε μετά τις άλλες γραμμές.
Ακροατής Μηνυμα:Ραπτόπουλε? ποιον θεωρείς μεγαλύτερο παλτο , τον μούσλι η τον κόκε??
Ραπτό.Και τους 2..ο ενας παίζει μόνο ξυλο και ο άλλος μέχρι να σηκωσει το ένα μπούτι σιγκέγεται το άλλο.... (:
Ακροατής Μηνυμα:Ράπ ,πές μου για τον ΠΑΟΚ , τίς αδυναμίες του και τι θα άλαζες αν ήσουν προπονητής.
Ραπτο.Ο ΠΑΟΚ δέν έχει παίχτες ηγέτες...ποιος κονσεισαο τωρα και κολοκυθια τούμπανα?Δέν έχει παίχτη που να σου κάνει το γκόαλ.Ολοι εχουν,,ο παο τον σαλπιγγιδη,η αεκ τον μπλανκο ,μεχρι και ο αστερας τον τζεζαρεκ, εσυ ποιον έχεις? επιθέτικος ειναι τούτος?Εχει παίχτη να ανεβάσει την ομάδα ψηλα? ποιος ιβιτς? τι μου λέτε τωρα , θα τρελαθουμε ...
Αν ήμουν εγω προπονητής, θα έδιωχνα 2-3 παλτά να διώξω τα ακριβά συμβόλαια, αυτοι δεν ειναι παιχτες..φελοί ειναι...10 μέτρα δεν μπορουν να κάνουν.Και θα έδιωχνα τον γυμναστή.Ολοι παίχτες τραυματίες...τιν τουτα ρε?????
Να βλέπω τον μούσλι και τον κόκε στα κολόμπαρα και να μην τους λεω τίποτα???και την άλλη μέρα να μην μπορει να τρέξει ο μπούλης?Ο ΠΑΟΚ πρέπει να τρέξει περισσότερο λογο χαμηλης ποιότητας που έχει.Δέν μπορεί να κάνει το γκόαλ ..? μην μου ψάχνετε τους Κάκους και τους μάκους τώρα ..αυτές είναι φτηνές δικαιολογίες.Αν έκανε μιλούσε ο κονσεισαο για την αλλαγή...τσακ προστιμο 10 χιλιαρικα... αν τράβαγε κλωτσιες και βλαχομαγκιές ο Γκαρσία τσακ 15 χιλιαδες πρόστιμο.Να σου πω μετα...θα ξανα κάνεις λαλακία?Που κάνανε τα αποδητηρία μπορντε.....Ο
Ιωάννα:Ας την κλείσουμε βρε αγάπη, κουράστηκα.Πάμε για ''ύπνο''. -doublekiss

Ζαγοράκης:Οκ άκουσα αύτα που ήθελα ..παμεεε
Οσο το αντρογυνο ''κοιμάται ας γνωρίσουμε λιγο τον πρωταγωνιστη της υπόθεσης.
Ο οξύθιμος ...ο Συμβουλάτωρας...Ο έμπειρος...αλλά και μήν ξεχνάμε τίς γνώσεις του για την τακτική.

Τήν επόμενη μέρα...
Ο Ζαγοράκης παίρνει τηλέφωνο και τωτάει που δουλευει αυτος ο ραπτο.
13.00 Ο Ζαγοράκης είναι είδη εξω απο τον Ραδιοφωνικό σταθμό και περιμένει με ανυπομονισία.
Ξαφνικά ο Ραπτόπουλος βγαίνει ανοίγει τήν πόρτα.
Ο Ζαγοράκης τον πλησιάζει...

Ζαγοράκης:Συγνώμη, θα μπορούσα να σας απασχόλησω για λίγο??
Ραπτό:Οπα...να τα μας..Γεια σας κύριε Ζαγοράκη, τι κανετε? παρακαλώ πείτε μου....μην μου πείτε οτι θέλετε αυτόγραφο? :D
Ζαγοράκης:Ψωνάρα...
-skepsh
Ζαγοράκης:Θα ήθελα λιγο το χρόνο σας , υπάρχει ενα σοβαρό θέμα και θα ήθελα να το συζητήσουμε....Τσιπουράκι? :D
Ραπτό:Δεν πίνω πολύ ,αλλα άμα είναι να πνίξουμε καμια στεναχώρια πάμε :D
Φτάνουν σε μία ωραία ψαροταβέρνα στον δρόμο και κάθονται.
Ραπτο.Πειραζει να πιουμε ουζο ? γιατι δεν το μπορω το τσίπουρο , με βαραει στο κέφαλι -meaculpa
Ζαγορακης.(Να ταν κ το μόνο... )Οκ κανένα προβλημα
Spoiler: show
Image
Ζαγοράκης.Λοιπόν Κ.Κώστα, εχτές κάθησα και σας άκουσα για αύτα που είπατε.
Ραπτο:Και???? πως ημουνα??? :D
Ζαγοράκης:Ακούστε κ.Κώστα ξέρετε το πρόβλημα με την ομάδα και ότι ψάχνω για προπονιτή.
Ραπτό:Ναι συνεχίστε
Ζαγοράκης:Ακουσα πολλά πράγματα που με έκαναν να προβληματιστώ και να σκεφτω..
Ραπτο:Γιατι αυτο?
Ζαγοράκης:Ε ήταν πράγματα που η ομάδα πονάει και εγώ αυτά δεν τα έβλεπα.Ψαχνω για προπονητή οπως σας είπα.
Ραπτο:Μάλιστα, υπάρχουν διαθέσιμοι προπονητές, Αναστασιάδης,Σπαλλέτι,Φατίχ Τερίμ,Κετσπάγια ....
Ζαγοράκης:Τον Αγγελο ξέρω οτι όλοι τον θέλουν εδω στην τούμπα, αλλα δεν θέλω να κάνω πισωγυρίσματα, ο Σπαλλέτι ειναι πανάκροιβος,Ο Φατιχ Τερίμ, το ίδιο, Κετσπάγια? No comment :D
Ραπτο:Και τότε? τι θα κάνετε?
Ζαγοράκης:Ξέρεις οτι υπάρχει αρνητικό κλίμα και υπάρχουν χρέη...Κωστή ...θα παω -jail
Ραπτο:Και εγω τι να κανω? ραδιοφωνο και τηλεόραση κάνω μόνο.
Ζαγοράκης:Τί θα έλεγες να αναλάβεις εσύ?
Ραπτό:Οπα...Κάτσε...ρε Θεόδωρε, μήπως σε χτυπησε εσένα το ούζο??Αφού δέν το σηκώνεις ...τι το πίνεις?????????? (: Ζαγοράκης:Δέν κάνω πλάκα, και μην φοβάσαι τιποτα...εγώ θα με μαζί σου.Θέλω ένα άτομο που να γνωρίζει την ελληνική πραγματικότητα ,αλλωστε εσυ τα ακούς κάθε μέρα αυτά.
Ραπτο:Μάλιστα... και What about money???
Ζαγοράκης:Μην ανησυχείς γι αυτό.

Ραπτο:Dont worry be happy που λενε ? :-D μάλιστα...οκ κάτι θα κάνουμε...αλλά κανα ''τυχέρο '' θα χουμε?
Ζαγοράκης:Μην ανησυχείς.Κολομπαράκι ψηνεσαι ? :D
Ραπτο.Οπα...δεν σας αναγνωριζω...εσεις σε κολόμπαρο? τι παράδειγμα θα δωσουμε στας παιχτάς?
Ζαγοράκης:Για το καλό ντε...αλλωστε άυριο σε περιμένω στο γραφείο
.
Ραπτο:Οκ τοτε...άλλωστε,που ξέρεις? Μπορούμε να βρούμε και κανα Κόκε εκεί. (: (: (: :D Αύριο τι ωρα Τέο?
Ζαγοράκης:11 : 00 ακριβώς σε περιμένω...και μην μου πείς για ραδιο και τηλεορασεις, Τέλος αυτά.
Ραπτό:Εγινε.

Εκείνο το βράδι Image Και μετά είχε συνέχεια... :wink:
Ραπτο +Ζαγορακης : [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=S6jCeUWZ ... re=related[/youtube]


Το επόμενο πρωί

Ο Ραπτόπουλος περνάει απ τα γραφεία της ΠΑΕ ΠΑΟΚ.Μπαίνει μέσα και χτυπάει την πόρτα του Ζαγοράκη.

ΤοΥκ...ΤουΚ....

Ζαγοράκης:Ναι?
Ραπτό:Ο Ραπτόπουλος ειμαι.

Ζαγοράκης:Πέρασε πέρασε...Κάθισε.
Ραπτόπουλος:Ευχαριστω.ΤΙ κανουμε?
Ζαγοράκης:Kαλα, έχεις πιει καφέ?
Ραπτο:οχι...

Ζαγοράκης:Πως τον πίνεις?
Ραπτό:Τι ενοείται?
Zαγοράκης:Toν καφέ....
Ραπτο:ααααα!!! Βαρρυ γλυκό
Ζαγοράκης:jOAn φερε μου σε παρακαλω 2 καφεδες βαρυ γλυκους.Και γρήγορα.
joAN:Μαλιστα.Αμέσως.
Ζαγοράκης:Που είχαμε μεινει??? α μαλιστα...λοιπόν τι λες? θα αναλάβεις???
Ραπτο:Είπαμε ναί , αν και θα φάω το ξύλο τής αρκούδας αν τα κάνω μπάχαλο.

Ζαγοράκης:Οχι που θα το γλύτωνες :D
-skepsh
ε Απο σενα εξαρταται.Λοιπόν??

τΟΥκ, Τουκ
Ραπτό:πω... πανω στο καλύτερο...
zΑγοράκης:Ναι?

JoanN:Οι καφέδες.
Ζαγοράκης:Αφησέ τους εδω. Ευχαριστούμε γλυκιά μου
Joann :τιποτα στην υγεια σας
Spoiler: show
Image
Ραπτο:πωωωωωωωωωωω -diatakste :shock: :shock: :shock: τιν τούτοοοοοο????????????? πω πω πω!!!!πρωινιάτικο, και είμαι και παντρεμένος άνθρωπος... -ypoklinomai
Ζαγοράκης:εμ αυτα ειναι τα τυχέρα....
Ραπτο:NAI???? που ΥΠΟΓΡΑΦΩ?? ΠΟΥ ΥΠΟΓΡΑΦΩ?????????????
Ζαγοράκης:εδω...


Image


Ραπτο:ανυπομονω να αρχισω....
Zαγοράκης:Εγώ να δείς.Μετα θα πάμε στο γήπεδο και στην αιθουσα τύπου
Last edited by ArxaioS_ on Wed Sep 23, 2009 6:48 pm, edited 1 time in total.
   Μια ιστορια για την παοκαρα...    Απο το μικρόφωνο στα αποδυτήρια
someone
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 686
Joined: Fri Jan 23, 2009 11:54 am
Football Manager της ομάδας: arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: arsenal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nice story :D :D
Post Reply

Return to “Mildly addicted”