Do it like Diego

Χωρίς νερό μπορώ, χωρίς ιστορία όχι...Συνεχίστε ακάθεκτοι
Post Reply
User avatar
Trapezitis
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 27181
Joined: Thu Nov 27, 2008 4:02 pm
Football Manager της ομάδας: Που τέτοια τύχη.
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ, Barca, Juve, Liverpool
Status: Παντρεμένος με παιδιά...
Location: Πετρούπολη
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Φίλε Κώστα πολύ ενδιαφέρουσα η ιστορία και στα δύο ημισφαίρια...

τώρα σχετικά με το πρωτάθλημα, Γιούβε, Ίντερ και Μίλαν φαίνεται να ξεφεύγουν ήδη. Νομίζω όμως πως από εκεί και κάτω όλα είναι ανοιχτά...

Αρκεί να γυρίσει η ψυχολογία με μερικά καλά αποτελέσματα και... τα πάντα όλα γίνονται!!!! -kavala
User avatar
lgotzy02
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 602
Joined: Fri Oct 03, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Gateshead
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Μπαγερν,Αγιαξ,Ρομα
Location: Αγ.Παρασκευη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολυ καλη παρουσια φιλε.Η ομαδα δειχνει χαρακτηρα σε κρισιμα σημεια και αν εξαιρεσουμε το τριο των δρακων(Γιουβε,Ιντερ,Μιλαν) ολα ειναι ανοιχτα.

Αν σκεφτεις οτι εισαι μεσα στη μεση της μαχης για την 4η θεση που σε στελνει στο Φαπιονς Λιγκ τοτε τα πας μια χαρα.Απλα θελει εκμεταλευση του "Λα Φαβοριτα" στο επακρο απο δω και περα...και φυσικα να εχεις τυχη τοσο αγωνιστικα οσο και σε θεμα υγειας και τραυματισμων για να εχεις το καλυτερο δυνατο υλικο στις επαλξεις και οχι στους φυσιοθεραπευτες...

Καλη συνεχεια την αναμενουμε..
Πατήστε το παρακάτω λίνκ να οδηγηθείτε στην μαγεία που μόνο το ποδόσφαιρο προσφέρει
Καλοκαίρι στην Αγγλία για μια νέα ευκαιρία.GATESHEAD story
Η ιστορία μου με την Γκέιτσχεντ εμπνευσμένη από την πραγματικότητα..?
Kwstas12345
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7330
Joined: Wed Nov 14, 2007 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Man Utd,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Griyio wrote:Η κοιλιά του Δεκέβρη... -ksilo

Και πάει στο διάλο η Αταλάντα.. έγινε η μακακία στο τέλος... η Bologna όμως???
Πάρε και τους Viola κολλητά και κοίτα να τους μαζέψεις γιατί θα κάνεις μαύρα Χριστούγεννα... -ksilo

Με την Μπολόνια,παρακολούθησα το πιο βαρετό παιχνίδι που εχω παίξει στο φετινό φμ.Είχε κάτι σουτ και από τους δύο,από το κέντρο και
τίποτα παραπάνω.Ελπίζω να ήταν μία κακή παρένθεση και να γλιτώσω το -ksilo .


xks wrote:καλ ρε συ χ με την μπολονια
απιστευτη πτωση της ομαδας
Δεν είναι ακριβώς έτσι.Είχαμε δύο εκτός έδρας παιχνίδια και ένα εντός.Με την Αταλάντα παίξαμε καλά,αλλά μία βλακεία
στο τέλος μας στοίχισε τη νίκη.Για την Μπολόνια τα λέω παραπάνω,εκεί όντως ήμασταν τραγικοι.Αλλά τη Φιορεντίνα δεν είχα καμιά
απαίτηση να την κερδίσουμε...Πάντως,υπήρξε πτώση,αλλά όχι τόσο μεγάλη όσο φάνηκε....


Sapsalomenos wrote:Mήν σε παίρνει απο κάτω λογικό ήταν η ομάδα είναι καινούρια :wink:
Πες τα ρε φίλε,γιατί θα με φάνε οι αποπάνω... :D


zwnianos wrote:2 ασχημα στραβοπατηματα αλλα παραμενεις σε καλη θεση!
Αυτό με κρατάει.Το ότι είμαι μέσα στην 7αδα....Ελπίζω να μείνουμε εκεί...

MaxKarapro wrote:Τα έχουμε περάσει όλοι μας αυτά Κώστα ... υπομονή θέλει τελικά και μην τα παίρνεις στο κρανίο ... υπομονή, καθαρό μυαλό και να μην φεύγουμε για κατούρημα την ώρα του ματς ... :D ... είσαι μέσα στον στόχο ακόμα και έχει αρκετά παιχνίδια για να εξασφαλίσεις την 4η θέση ... πάμε γερά ...

Παρατηρησούλα ... το σύστημα με την Φιοερντίνα δεν είναι για εκτός έδρας ματς ... πολύ επικίνδυνο ... το ξέρω γιατί και εγώ το χρησιμοποιώ αλλά μόνο εντός ...
Εχω υπομονή...Και δεν εκνευρίστηκα ιδιαίτερα σε αυτά τα παιχνίδια,κυρίως γιατί έχω πάρει στο χαλαρό τη φετινή χρονιά.

Off Topic:
Δεν παίζουμε το ίδιο σύστημα.Το δικό μου 4-2-3-1 είναι αρκετά πιο αμυντικογενές και στο σέιβ μου με τον Ολυμπιακό μου έχει χαρίσει διπλά σε
γηπεδα σαν το Ολντ Τράφορντ.Δεν ανεβαίνουν σχεδόν καθόλου τα μπακ,ο ένας αμυντικός χαφ ασχολείτα αποκλειστικά με την ανασταλτική λειτουργία
και χτυπάμε στα κόρνερ και στην αντεπίθεση.
DrGonzo wrote:Εντάξει ηρεμία...Η κατάσταση πιστεύω ότι θα στρώσει άμεσα...Είσαι κοντά κι αυτό μετράει...
Κι εγώ έτσι πιστεύω.Αν και τα επόμενα παιχνίδια είναι αρκετά δύσκολα...

philip21 wrote:Στην αρχή τα πήγες καλά αλλά μετά έπεσες...
Είσαι μέσα στην 7άδα ,δηλαδή μια χαρά
Πάντως έχεις πολλούς καλούς παίχτες που κατά την γνώμη μου πρέπει να τους δώσεις περισσότερες ευκαιρίες,π.χ. Jankovic,Caffa,Miccoli,Cavani,Andreasen
Λοιπόν....ο Jancovic θα πάρει ευκαιρίες στη συνέχεια.Ο Miccoli μου γκρινιάζει συνέχεια και όσες φορές τον έχω βάλει,είναι τραγικός....Ο Caffa,o Cavani και
ο Andreasen,είχαν φύγει όταν ανέλαβα την ομάδα....

TRAPEZITIS 7 wrote:Φίλε Κώστα πολύ ενδιαφέρουσα η ιστορία και στα δύο ημισφαίρια...

τώρα σχετικά με το πρωτάθλημα, Γιούβε, Ίντερ και Μίλαν φαίνεται να ξεφεύγουν ήδη. Νομίζω όμως πως από εκεί και κάτω όλα είναι ανοιχτά...

Αρκεί να γυρίσει η ψυχολογία με μερικά καλά αποτελέσματα και... τα πάντα όλα γίνονται!!!! -kavala
Κατ'αρχάς να σε ευχαριστήσω για τα καλά σου λόγια.Οντως,οι τρεις ομάδες που ανέφερες είναι ένα κλικ πάνω από μας.Θα βάλω σε αυτές και τη Ρόμα και ίσως τη Φιορεντίνα και τη Λάτσιο.Αλλά δε βλέπω πώς θα χάσουμε την έξοδο στην Ευρώπη.
Κι εγώ περιμένω μερικά καλά αποτελέσματα για να πάρουμε και μια βαθμολογικά ανάσα γιατί έσφιξε το πράμα....

lgotzy02 wrote: Πολυ καλη παρουσια φιλε.Η ομαδα δειχνει χαρακτηρα σε κρισιμα σημεια και αν εξαιρεσουμε το τριο των δρακων(Γιουβε,Ιντερ,Μιλαν) ολα ειναι ανοιχτα.

Αν σκεφτεις οτι εισαι μεσα στη μεση της μαχης για την 4η θεση που σε στελνει στο Φαπιονς Λιγκ τοτε τα πας μια χαρα.Απλα θελει εκμεταλευση του "Λα Φαβοριτα" στο επακρο απο δω και περα...και φυσικα να εχεις τυχη τοσο αγωνιστικα οσο και σε θεμα υγειας και τραυματισμων για να εχεις το καλυτερο δυνατο υλικο στις επαλξεις και οχι στους φυσιοθεραπευτες...

Καλη συνεχεια την αναμενουμε..
Είμαι στη μάχη για την 4η θέση,αλλά είμαι το μεγάλο αουτσάιντερ και δεν πιστεύω πως θα τα καταφέρουμε.Στην έδρα μας,οι αντίπαλοι παίζουν αρκετά κλειστά και δυσκολευόμαστε σε μερικά παιχνίδια,αλλά πιστεύω πως θα βρούμε λύση.Ίσως δοκιμάσω και το αγαπημένο μου σύστημα,δηλαδή να παίξω
με ρόμβο σε κάποια παιχνίδια.
Κι εγώ ελπίζω να μην έχουμε τραυματισμούς....




Σήμερα-αύριο η συνέχεια.Κατόπιν παράκλησης αναγνωστών,θα μικρύνω λίγο τα ss.Οντως,είναι μεγάλα...
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.”

Tyrion Lannister
User avatar
Sir_Vaggos
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2079
Joined: Mon Apr 14, 2008 4:19 pm
Football Manager της ομάδας: Παο,Exeter,At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Παο, At.Madrid, Tottenham
Location: Τρικαλα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πιστευω στις δυνατοτητες σου και πιστευω θα πας πολυ καλυτερα..
Kwstas12345
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7330
Joined: Wed Nov 14, 2007 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Man Utd,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sir_Vaggos wrote:πιστευω στις δυνατοτητες σου και πιστευω θα πας πολυ καλυτερα..
Το ελπίζω.


Η συνέχεια μετά το Πάσχα.Να ξεκουραστούμε κι εμεις λίγο...
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.”

Tyrion Lannister
Kwstas12345
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7330
Joined: Wed Nov 14, 2007 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Man Utd,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θα καθυστερήσω 3-4 μερες ακόμα...Το λάπτοπ έχει μικροπροβλήματα και έπεσα πάνω στις γιορτές.Λογικά Πέμπτη-Παρασκευή θα το έχω κανονικά...Αλλιώς απο βδομάδα....
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.”

Tyrion Lannister
User avatar
Sir_Vaggos
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2079
Joined: Mon Apr 14, 2008 4:19 pm
Football Manager της ομάδας: Παο,Exeter,At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Παο, At.Madrid, Tottenham
Location: Τρικαλα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αντε περιμενουμε με αγωνια τη συνεχεια...
Kwstas12345
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7330
Joined: Wed Nov 14, 2007 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Man Utd,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φοβάμαι ότι θα χρειαστεί να περιμένετε κι άλλο...Τα χω κάνει σκατά,δεν ξέρω πότε θα βρω χρόνο για τη συνέχεια.Μπορεί αύριο,μπορεί και σε μια βδομάδα.
Θα κάνω ό,τι μπορώ...
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.”

Tyrion Lannister
User avatar
lgotzy02
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 602
Joined: Fri Oct 03, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Gateshead
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Μπαγερν,Αγιαξ,Ρομα
Location: Αγ.Παρασκευη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ξερεις φιλε μου το ρητο που λεει καλιο αργα παρα ποτε....οποτε μην ανησυχεις.

Καλυτερα να εχεις χρονο και να ασχοληθεις με μερακι παρα να προσπαθησεις απλα να βαλεις την συνεχεια μονο και μονο για μας τους αναγνωστε σου..

Χαλαρα...εμεις απλα περιμενουμε και παιζουμε φουτμπολ μανατζερ.....λιωνωντας...
Πατήστε το παρακάτω λίνκ να οδηγηθείτε στην μαγεία που μόνο το ποδόσφαιρο προσφέρει
Καλοκαίρι στην Αγγλία για μια νέα ευκαιρία.GATESHEAD story
Η ιστορία μου με την Γκέιτσχεντ εμπνευσμένη από την πραγματικότητα..?
Kwstas12345
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7330
Joined: Wed Nov 14, 2007 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Man Utd,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μετά από πολύ μεγάλο διάστημα πιστεύω πως αύριο και μεθαύριο θα καταφέρω να ποστάρω τη συνέχεια.Μετά,από βδομάδα,επιστρέφουμε στους κανονικούς ρυθμούς.
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.”

Tyrion Lannister
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Άιντε πάμεε!!!!!!!!!!
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
Kwstas12345
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7330
Joined: Wed Nov 14, 2007 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Man Utd,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ξεκινάμε (μετά από καιρό) με μία εντυπωσιακή πρόταση για έναν από τους καλύτερους παίκτες της ομάδας μας...




Image




Η Μίλαν δίνει 27Μ για συνιδιοκτησία με τον παίκτη να παίζει σε μας για δύο χρόνια.Την αποδέχομαι και όταν έρθει η ώρα βλέπουμε...







Serie A 17η Αγωνιστική


SAMPTORIA VS PALERMO






Image






-Με το κλασικό 4-2-3-1 και τον Γιάνκοβιτς στην εντεκάδα,θέλω να καταφέρουμε να επιβάλουμε τον ρυθμό μας και να κερδίσουμε το
κέντρο.Το μόνο που με προβληματίζει είνα το πολυπρόσωπο κέντρο των γηπεδούχων...











Image







Post Match

-Σήμερα κάναμε αναμφισβήτητα την καλύτερη φετινή μας εμφάνιση.Ολα λειτούργησαν υποδειγματικά και διαλύσαμε πραγματικά μία
αξιόλογη ομάδα σαν την Σαμπτόρια.


-Μετά τη σημερινή εμφάνιση του Γιάνκοβιτς,που πέτυχε δυο γκολ και δημιούργησε άλλο ένα,αλλάζουν τα δεδομένα σχετικά με την κατάρτιση της εντεκάδας;

-Ο Γιάνκοβιτς έπαιξε σήμερα,επειδή έδειξε ζήλο στις προπονήσεις και πάλευε,χωρίς να δημιουργεί προβλήματα,για να κερδίσει τη θέση του.Πιστεύω πως θα τα καταφέρει.

-Ο Μαρκίνιος σκόραρε δις σήμερα...Θα δώσετε τα χέρια με την Μιλαν,για τη συνιδιοκτησία του παίκτη;

-Εμείς αποδεχτήκαμε την πρόταση της Μιλαν γιατί ήταν συμφέρουσα οικονομικά και γιατί γνωρίζουμε πως ο Μαρκίνιος θα θελήσει στο
μέλλον να κάνει την υπέρβαση.Αλλά ο ίδιος,έδειξε πως είναι αφωσιομένος στη Μίλαν...






Image







Serie A 18η Αγωνιστική



PALERMO VS JUVENTOUS










Image







-Θέλω σήμερα,να παίξετε ελεύθερα και να προσπαθήσετε να "κλέψετε το παιχνίδι".Μπορούμε να το κάνουμε....














Image












Post Match

-Πετύχαμε άλλη μία μεγάλη νίκη και φαίνεται πως είμαστε σε εξαιρετική κατάσταση.Ήμασταν καλύτεροι επί 65',αλλά μετά τα χρειαστήκαμε
για να κρατήσουμε το σκορ...Ο Αμέλια έκανε φανταστικές αποκρούσεις.


-Είστε ακόμα στην 4η θέση και σήμερα πετύχατε την πρώτη σας νίκη απέναντι σε μία μεγάλη δύναμη του ιταλικού ποδοσφαίρου....Τι πιθανότητες διεκδίκησης του Τσάμπιονς Λιγκ έχετε;

-Δεν μας απασχολεί το Τσάμπιονς Λιγκ.Εγώ το βλέπω ως διαφορά από την 8η θέση.....Το Ουέφα είναι ο στόχος μας....Όσο για τη νίκη επί της Γιουβέντους,πιστεύω ότι με σκληρή δουλειά θα μπορέσουμε να πανηγυρίσουμε κι άλλες τέτοιες επιτυχίες.

-Είναι σοβαρός ο τραυματισμός του Γιάνκοβιτς;

-Θα απουσιάσει 2-3 εβδομάδες.Θα μπορούσε να είναι και χειρότερα.













Serie A 19η Αγωνιστική



CATANIA VS PALERMO






Image






-Τελευταία αγωνιστική του πρώτου γύρου,σε μία δύσκολη έδρα.Η Κατάνια είναι επικίνδυνη ομάδα και δεν πρέπει να χαλαρώσουμε στιγμή για να φύγουμε από δω με θετικό αποτέλεσμα....












Image






Post Match

-Πριν από το παιχνίδι,είχα τονίσει στους παίκτες μου το βαθμό δυσκολίας.Μάλλον μερικά πράγματα που λέω,τα ακούω μόνο εγώ.Το πρώτο ημίχρονο ήταν ένα απο τα χειρότερα που κάναμε από τότε που ανέλαβα την ομάδα.Ήμαστε τυχεροί που φάγαμε μόνο ένα γκολ και το χρωστάμε στον Αμέλια.Τι να το κάνω που στο δεύτερο ημίχρονο παίξαμε καλό ποδόσφαιρο;Αν είναι να χάνουμε τόσες ευκαιρίες και στο τέλος να τρώμε κι άλλο γκολ,ενώ έχουμε ισοφαρίσει,είμαστε άξιοι της μοίρας μας που δεν το καθαρίσαμε στο πρώτο ημίχρονο.

-Πιστεύετε ότι έχει γίνει προβλέψιμη η ομάδα;

-Εχετε ξανακάνει αυτή την ερώτηση και έχω αρχίσει να εκνευρίζομαι...Φυσικά και δεν είμαστε προβλέψιμοι,απλά δε μας πήγε καλά ένα παιχνίδι...

-Τώρα αντιμετωπίζετε την Ιντερ για το κύπελλο.Πιστεύετε ότι έχετε πιθανότητες πρόκρισης;

-Λίγες,γιατί το παιχνίδι είναι στο Τζουσέπε Μεάτσα,αλλά θα τις διεκδικήσουμε μέχρι το τέλος.Αν πέσουμε,θα πέσουμε σαν ήρωες...









Italian Cup Quarter Final



INTER VS PALERMO






Image










-Εχουμε δείξει ότι μπορούμε να τα καταφέρουμε.Δε θέλω να τους φοβηθείτε.Θα είναι τεράστιο λάθος....Πάμε να κάνουμε το παιχνίδι μας κι ό,τι κάτσει...














Image










Post Match

-Είμαι ικανοποιημένος από την απόδοση της ομάδας μου.Δεν φοβηθήκαμε το παιχνίδι,δεν κλειστήκαμε πίσω,κάναμε ευκαιρίες,δημιουργήσαμε πονοκεφάλους στον Julio Cesar,αλλά τελικά μας πρόδωσε η άμυνά μας σε μία στημένη φάση.Το κεφάλι ψηλά,λοιπόν....

-Πιστεύετε πως αν το παιχνίδι ήταν στο La Favorita,θα είχατε περισσότερες πιθανότητες πρόκρισης;

-Οπου κι αν παίζαμε θα ήταν φαβορί η Ιντερ.Αλλά θα είχαμε σίγουρα περισσότερες ελπίδες μας...

-Πώς σας φάνηκε,πως το μεγάλο όπλο της ομάδας σας,οι στημένες φάσεις,σας πρόδωσε σε ένα τόσο κομβικό παιχνίδι;

-Αυτά συμβαίνουν στο ποδόσφαιρο.Δεν με νοιάζει ο τρόπος που χάσαμε...Κρατάμε την εμφάνιση που κάναμε...






Serie A 20η Αγωνιστική



LAZIO VS PALERMO








Image






-Δεν έχουμε πολλά περιθώρια γιατί η Λάτσιο διεκδικεί όπως κι εμείς την έξοδο στο Κύπελλο Ουέφα.Δεν πρέπει να χάσουμε σε καμία περίπτωση.....















Image









Post Match


-Aπό τις χειρότερες φετινές μας εμφανίσεις.Δεν υπήρχαμε στο γήπεδο και η Λάτσιο έκανε ό,τι ήθελε.Δεν μπορώ να καταλάβω την ομάδα μου ώρες ώρες....


-Τρίτη συνεχόμενη ήττα και ακολουθεί το παιχνίδι με την Ίντερ για το πρωτάθλημα.Αντιμετωπίζει κριση η ομάδα;

-Δε θα το λεγα κρίση...Απλά είναι μία δύσκολη σειρά παιχνιδιών στην οποία δεν έχουμε καταφέρει να ανταπεξέλθουμε ως τώρα...

-Απομακρυνθήκατε από την τέταρτη θέση...Ήταν μια αναμενόμενη εξέλιξη;

-Ηταν λογική εξέλιξη,γιατί ακόμα δεν είμαστε έτοιμοι να διεκδικήσουμε την τέταρτη θέση.Επικεντρωνόμαστε στη μάχη για την έξοδο στο Ουέφα...









Βαθμολογία


Image


Στο +4 από την Ουντινέζε,στο -4 από τη Ρόμα....
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.”

Tyrion Lannister
philip21
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3525
Joined: Wed Jan 09, 2008 6:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK,Barca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Βαθμολογικά είσαι μια χαρά.
Είδες ότι άξιζε την ευκαιρία ο Jankovic... :wink: Τραυματίστικε στη συνέχεια όμως
Μεγάλη νίκη επί τη Γιουβέντους!!!
xks
Manager
Manager
Posts: 4939
Joined: Tue Sep 09, 2008 3:55 pm
Football Manager της ομάδας: At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Paok Liverpool Barca Dormund
Status: καμενος!!!!!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αμα δεν χαλαρωνες στο τελος θα μπορουσες να εισουν πιο ψηλα
Καλοκαιρινή Ιστορία!!!!

Πρώτη Φορά!

Στη Γαλλία!!!!
zwnianos
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 443
Joined: Sat Jan 03, 2009 4:49 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ενα αρνητικο σερι στο τελος αλλα εισαι σε καλη θεση!
Image



Image
η ιστορια μου!!! κλικ στο userbar!!
Post Reply

Return to “Real managers don' t need food”