Ένα νέο ξεκίνημα...

Χωρίς νερό μπορώ, χωρίς ιστορία όχι...Συνεχίστε ακάθεκτοι
Post Reply
xks
Manager
Manager
Posts: 4939
Joined: Tue Sep 09, 2008 3:55 pm
Football Manager της ομάδας: At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Paok Liverpool Barca Dormund
Status: καμενος!!!!!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

απολητος λογικη η 2 θεση
Καλοκαιρινή Ιστορία!!!!

Πρώτη Φορά!

Στη Γαλλία!!!!
Edge
National Manager
National Manager
Posts: 8634
Joined: Sun Dec 28, 2008 9:01 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για να δουμε μεχρι που μπορει να φτασει η ομαδα. :wink:
thanasis10
National Manager
National Manager
Posts: 8577
Joined: Sat Oct 20, 2007 1:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας Α.Ο
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Oλοι ειμασταν πολλοι χαρουμενοι για την προκριση.Στην επομενη φαση δεν θα ειχαμε και πολυ δυσκολο εργο σχετικα.Επομενος αντιπαλος το Μαλι.Για τους παικτες ειναι γνωριμος αντιπαλος καθως παρα πολλες φορες εχουν ερθει αντιμετωποι με το Μαλι



World Cup 2ος Γυρος
Image

Ξανα στο Nelson Mandela.Θελουμε παρα πολυ να περασουμε στον επομενο γυρο.Πιστευω οτι μπορουμε να ξεπερασουμε την προκλιση.Το γηπεδο ειχε γεμισει.Η ατμοσφαιρα ηταν καταπληκτικοι.Ισως ηταν μια απο τις καλυτερς διοραγονωσεις παγκοσμιου κυπελλου.Παμε γερα
Spoiler: show
Image
Iσως το καλυτερο μας παιχνιδι μεχρι στιγμης.Ο Ντρογμπα ανοιξε το σκορ μολις στο 2' με υπεροχη εκτελεση φαουλ.Το παιχνιδι εξελιχθηκε πολυ καλα και πηραμε αυτη την μεγαλη νικη που μας επιτρεπει να ειμαστε στα προημιτελικα


Αποτελεσματα 2ου Γυρου
Image

Επομενος αντιπαλος το Μεξικο



World Cup Προημιτελικος
Image

Φτασαμε μεχρι τα προημιτελικα.Αυτο λεει πολλα.Ειμαστε πολυ ευχαριστημενοι για την πορεια μας.Αντιαπαλος το Μεξικο.Ενας δυσκολος αντιπαλος.Ο αγωνας φιλοξενιται στο Green Point Stadium του Κειπ Ταουν.Ενα πολυ ωραιο γηπεδο.Για αλλη μια φορα η ατμοσφαιρα ηταν καταπληκτικη.Οι παικτες ηθελαν πολυ την νικη.Ηταν δυσκολο ομως.Παμε για το καλυτερο

Spoiler: show
Image
Μπραβο μας για την πορεια μας ως εδω.Καναμε πολυ καλα παιχνιδια και τα πηγαμε καλα.Συγχαρητηρια και στο Μεξικο που πηρε το παιχνιδι.Το παιχνιδι ηταν αρκετα εντυπωσιακο και δυσκολο.Το Μεξικο εδειξε την υπεροχη του σε ολη την διαρκεια του αγωνα και ετσι νικησε.Προσπαθησαμε να αντιδρασουμε αλλα δεν μπορεσαμε και πολυ.Τελος και εδω


Αποτελεσματα Προημιτελικου
Image


Αποτελεσματα Ημιτελικου
Image


Τελικος
Image


Μετα απο ολα αυτα αφου πρωτα πηγαμε στην Ακτη Ελεφαντοστουν για μια γιορτη που οργανψσε η ομοσπονδια λογω της καλη πορειας μας,επειτα γυρισαμε στην Ελλαδα για να δουμε μαζι με τον Φιλιππο που θα συνεχισουμε την καρριερα μας.Μετα την καλη μας συνεργασια στον Πανιωνιο και φυσικα της φιλιας μας αποφασισαμε με τον Φιλιππο να δουλεψουμε και παλι μαζι.Στην Θεσσαλονικη οπου θα μεναμε για λιγες μερες τα πραγματα ηταν ηρεμα.Απολαμβαναμε τον ηλιο και καναμε καμοια εκδρομουλα στην Χαλκιδικη.Ωσπου μια μερα οταν ειμασταν στη Σανη και απολαμβαναμε τις γκομενες και την θαλασσα με τον Φιλιππο :D

Image

Χτυπαει το τηλεφωνο μου...Αποκρυψη ηταν

-Παρακαλω
-Ο κυριος Ρωσσιδης;
-Ναι,ο ιδιος.Ποιος ειναι;
-Νικος Νοττιας εδω.Ο προεδρος της ΑΕΚ.Τι κανεις Θαναση;
-Μια χαρα κυριε Νοττια.Εσεις;Ποιος ειναι ο λογος του τηλεφωνηματος σας;
-Ποιος ειναι ρε μακακα;Πεταγεται με αγωνια ο Φιλιππος απο την διπλανη ξαπλωστρα...
-Λοιπον οπως ξερεις ο Μπαγιεβιτς εφυγε απο την τεχνικη ηγεσια.Αποφασισαμε ετσι οτι ο καταλληλος ανθρωπος για να αναλαβεις εισαι εσυ.Λοιπον θα εχεις 16.000 ευρω το μηνα και 3.2 εκατομμυρια για μεταγραφες και 1 για μισθους.Τι λες;
-Δεν ξερω κυριε Νοττια.Πρεπει να το σκεφτω πρωτα.
-Εμεις θα περιμενουμε την αποφαση σου.Οταν αποφασισεις παρε με σε αυτον ..... τον αριθμο και μου λες.
-Ευχαριστω πολυ.Γεια σας
-Γεια σου Θαναση


Image


Εκλεισα το τηλεφωνο...

-Ποιος ηταν ρε;ΑΑΑ,κοιτα ενα κωλο εκει στα δεξια με το ροζ το στρινκ,Σουηδεζα πρεπει να ειναι.Ωχχχ και κοιτα τις Γαλλιδουλες εκει που παιζουν με την μπαλα.Κολαση... -foumarw -foumarw -foumarw
-Ο Νοττιας ηταν,της ΑΕΚ
- :shock: :shock: :shock: Και τι σε ηθελε?!?!?!?!
-Τι να με θελει ρε.Να αναλαβω την ομαδα.Το σκεφτομαι.Τι λες;
-Οχι ρε συ οχι.Μπορει να ειμαι φανατικος της ΑΕΚ αλλα αυτο θα ηταν προδοσια στον Πανιωνιο
-Εχεις δικιο.Περνω να του πω την αποφαση μου

Ετσι και εγινε.Πηρα τον κυριο Νοττια και του ειπα οτι δεν θελω την δουλεια στην ΑΕΚ.Ηταν καλη δουλεια παντως.Δεν ηθελα ομως να προδωσω τον Πανιωνιο



Μετα απο δυο μερες...

Βραδακι γυρω στις 9.Θα βγαιναμε για ποτακι με τον Φιλιππο στο κεντρο.Θα του εδιχνα την νυχτερινη ζωη της πολης.Προορισμος μας το κεντρο.Θα πηγαινα εγω πρωτος και θα ερχοταν μετα ο Φιλιππος.


Image


Με ειχε στησει το τσογλανι για κανενα τετατο ωσπου ξαφνικα τον βλεπω να ερχεται χαμογελαστος και πολυ χαρουμενος.Θα ειδε καμοια γκομενα παλι ο λιγουρης και θα του τρεχουν τα σαλια σκεφτηκα.


-Που εισαι ρε και με εχεις στησει τοση ωρα;Που καμακωνες παλι;
-Ελα ρε συ.Αμεσως καμακωνα.Με προσβαλεις :D :D
-Και που εισαι ρε τοση ωρα και περιμενω σαν το βλακα;
-Εχω πολυ χαρουμενα νεα...
-Για πες,για πες...Τι σου εκατσε καμοια Σουηδεζα;;; :D
-Οχι ρε γελοιε
-Εγω ειμαι γελοιος ή εσυ? :D
-Καλα καλα.Λοιπον.Μολις εμαθα απο πηγες μου πως μια θεση σε ευρωπαικη ομαδα.Και γνωστη ευρωπαικη ομαδα που κανει πρωταθλητισμο εμεινε κενη.Το καλυτερο ειναι πως τους αρεσεις και θελουν να σηζητεσετε.Πινουμε το ποτακι μας και αυριο το πρωι φευγουμε για...


Συνεχιζεται...
Last edited by thanasis10 on Sun May 31, 2009 2:27 pm, edited 3 times in total.
User avatar
Sapsalomenos
Coach
Coach
Posts: 2740
Joined: Sat Mar 29, 2008 4:19 pm
Status: Believe it or not, I was not always as awesome as I am today.
Location: Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mια χαρά και οι προημιτελικοί :wink:
Δεν μας είπες όμως,ποιός το σήκωσε; :|
"Even if there was a hand, it was the hand of God."

Mαγικές στιγμές...

Μαραντόνα: «Ο καλύτερος μετά από εμένα ο Πελέ!»

Image
Brujitas wrote: Επίσης αναρωτιεμαι πως σκατα τοσο καιρο βγαινουμε με ελληνιδες. Ρε. Η διαφορά στον χαρακτηρα, στην ευγενια, στο κεφι, στην πλακα, ειναι ΧΑΩΔΗΣ.
thanasis10
National Manager
National Manager
Posts: 8577
Joined: Sat Oct 20, 2007 1:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας Α.Ο
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Σορρυ ποσταρα καταλαθος το μισο και μετα εκανα edit
ArK''ass''
Backup
Backup
Posts: 919
Joined: Sun Jul 13, 2008 11:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλα τα πηγες στο Μουντιαλ...
καλη συνεχεια :-D
:evil: Vegeta prince of all saiyans!!!
philip21
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3525
Joined: Wed Jan 09, 2008 6:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK,Barca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μόλις είχε τελειώσει το Μουντιάλ,ήμασταν αρκετά ευχαριστιμένοι για την παρουσία της ομάδας μας στη διοργάνωση.Αργότερα ήρθε η πρόταση από την ΑΕΚ,πολύ καλή και ήθελα πολύ να δουλέψω γιατί είμαι ΑΕΚ αλλά αυτό μπαίνει σε δεύτερη μοίρα.Το θέμα όμως είναι ότι ήρθε πρόταση από την Ευρώπη που θέλαμε και είναι καλύτερη προοπτική.Θα το συζητήσουμε και θα αποφασίσουμε.
thanasis10
National Manager
National Manager
Posts: 8577
Joined: Sat Oct 20, 2007 1:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας Α.Ο
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Image

Γυρω στις 12 το βραδυ ειχαμε πιει το ποτακι μας με τον Φιλιππο στην "νυφη του Θερμαικου".Καθισαμε σε ενα cafe-bar στη παραλια και απολαμβαναμε τη θεα.Η θεα φυσικα ηταν οι γκομενες :D.Ημουν πολυ χαρουμενος.Μαλλον θα ειχα καινουργια δουλεια απο την επομενη.Θα αφηνα για δευτερη φορα την Ελλαδα στην καριερα μου.Την μια την αφησα ως παικτης και πηγα στην Βαρκελωνη και τωρα θα παω στην Ολλανδια.




9:00 πμ Αεροδρομιο Μακεδονια Θεσσαλονικη
Image


Ειχαμε παραδωσει τις αποσκευες μας και καθομασταν με τον Φιλιππο στον κεντρικο χωρο του αεροδρομιου.Ειχα παει για λιγο να παρω εναν καφε και αφησα τον Φιλιππο πισω.Οταν επεστρεψα.Δεν τον ειδα.Περιμενα 10 λεπτα και επειτα τον ειδα να ερχεται με ενα χαμογελο...


-Που εισαι ρε και σε εψαχνα;;
-Να στις αφηξεις.Μολις κατεβηκαν οι επιβατες της πτησης απο Στοκχολμη.Κατι σουηδεζες αδερφε... :D :D :D :D
-Καλα βρε γελοιε πηγες για μπαναστηρι και εμεις πεταμε σε μιση ωρα
-Καλα ρε πως κανεις ετσι.Σιγα.Να δω πηγα τις τουριστριες.Αν καθομασταν παραπανω θα τις ξεναγουσα κιολας :D
-Καλα.Παμε να περασουμε τον ελεγχο.Με την διοικηση της ομαδας μιλησες;Θα μας περιμενει καποιος στο αεροδρομιο;
-Ναι μην ανησυχεις το κανονισα.




9:40 στο Αεροπλανο
Image


-Ωραιες οι Bussines Class θεσεις που μας εκλεισαν ε;
-Ναι ωραια ειναι.Ποση ωρα ειναι η πτηση;
-Nομιζω 2 μιση ωρες περιπου.Κοιτα κατι μανουλια οι αεροσυνοδοι :D Αν ειναι ετσι ολες στην Ολλανδια επρεπε να παμε πιο πριν :D
-Ναι αυτη η μελαχρινη ειδικα :D
-Το πιστευεις οτι θα δουλεψεις σε μια τοσο μεγαλη ομαδα;
-Οντως ειναι απιστευτο.Μακαρι να πανε ολα καλα



Μετα απο 2 μιση περιπου ωρες προσγειωθηκαμε στην Αιντχοφεν.Ο καιρος ηταν λιγο βροχερος.Ημουν ξετρελαμενος που θα δουλευα σε μια μεγαλη ομαδα.Δεν μπορουσα να το πιστεψω.Μακαρι ολα να πηγαιναν καλα

Image

Στο αεροδρομιο μας περιμεναν οι ανθρωποι της ομαδας.Ηταν αρκετα ζεστοι και φιλικοι.Χαρηκαν που θελαμε να συνεργαστουμε.Θα πηγαιναμε κατευθειαν στα γραφεια της ομαδας που βρισκοταν στο γηπεδο της...

13:00 Γραφεια Ομαδος
Image


Η ομαδα ηταν η
Spoiler: show
Image


O προεδρος της ομαδα Frits Schuitema μας καλωσορισε αμεσως.Χωρις πολλες παραπανησεις κουβεντες περασαμε στο ψητο


-Λοιπον,δεν με νοιαζει τι εγινε με τον προηγουμενο μου προπονητη.Με νοιαζει να χτισω το μελλον σε αυτην την ομαδα.Ειδα ολη σου την πορεια στην Ελλαδα και πως εφτασες μια ομαδα απο το πουθενα να παιζει στο Τσαμπιονς Λιγκ λεει πολλα για εμενα.Ετσι βλεπω ενα ταλαντουχο ανθρωπο γεματο με ορεξη για δουλεια.Ετσι σε θελουμε στην PSV της καρδιας μας.Περυσι η τριτη θεση δεν μας αρεσε καθολου και ετσι κυνηγαμε φετος το πρωταθλημα.Τι λες;
-Με τιμα πολυ η προταση σας κυριε Frits.Μαζι με εμενα ομως θελω να δουλεψει και ο Φιλιππος.Αν το ξερετε εκτελουσε χρεη τεχνικου διεθυντη στον Πανιωνο και η συνεργασια μας ηταν εξαιρετικη.Δουλεψαμε μαζι στο στησιμο εκεινης της ομαδας.
-Ωραια λοιπον.Αφου θες κατι τετοιο και δεν εχει και ο Φιλιππος αντιρηση απο οτι φανταζομαι θα ειναι και αυτος μελος της προσπαθειας μας.Λοιπον.Ο μισθος σου θα ειναι στις 60.000 ευρω το μηνα και θα εχεις στην διαθεση σου 25 εκατομμυρια για μεταγραφες και 2 εκαταμμυρια το μηνα για μισθους.Σε καλυπτει η προσφορα;
-Φυσικα.Μα τι λετε.Τα χρηματα ειναι υπερικανοποιητικα.
-Ωραια λοιπον.Αφου θες.Υπεγραψε και παμε να σε ξεναγισω το γηπεδο


Υπεγραψαμε και οι δυο.Αυτο ηταν.Ειμαι ο νεος μανατζερ της PSV

Kατευθειαν πηρα τηλεφωνο τον κυριο Μασσιμο.Τον ηθελα για βοηθο μου.Δεχτηκε μετα χαρας να με ακολουθησει και στην PSV


Το γηπεδο της ομαδας ειναι το Philips Stadium 35.000 θεσεων.Ελπιζω να γεμιζει και να κανουμε πολλες επιτυχιες


Image


Συνεχιζεται...
Last edited by thanasis10 on Tue Jun 02, 2009 12:00 pm, edited 1 time in total.
Edge
National Manager
National Manager
Posts: 8634
Joined: Sun Dec 28, 2008 9:01 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σκισε τον Αγιαξ. 8)
User avatar
diant
Football Legend
Football Legend
Posts: 11291
Joined: Mon Nov 22, 2004 1:11 pm
Status: vitam impendere vero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλή συνέχεια στην νεα σου ομάδα!
★ When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives ★
xks
Manager
Manager
Posts: 4939
Joined: Tue Sep 09, 2008 3:55 pm
Football Manager της ομάδας: At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Paok Liverpool Barca Dormund
Status: καμενος!!!!!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πανε την ομαδα ψηλα
Καλοκαιρινή Ιστορία!!!!

Πρώτη Φορά!

Στη Γαλλία!!!!
User avatar
ismael blanco
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7103
Joined: Wed Mar 12, 2008 10:18 pm
Football Manager της ομάδας: Le Havre
Αγαπημένη Ομάδα: ΑEK/Lpool/Barca/OM
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πάρα πολύ ωραία και ξεχωριστή ομάδα.Στο φετινό FM δεν έχω παίξει Ολλανδία και έτσι έχει μεγαλύτερο ενδιαφέρον η ιστορία σου τώρα.Περιμένω τη συνέχεια!
3-6-1 Guerrilla '16

“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
User avatar
Trapezitis
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 27182
Joined: Thu Nov 27, 2008 4:02 pm
Football Manager της ομάδας: Που τέτοια τύχη.
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ, Barca, Juve, Liverpool
Status: Παντρεμένος με παιδιά...
Location: Πετρούπολη
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Ενδιαφέρουσα και διαφορετική επιλογή!

Θα είμαστε μαζί σου και σε αυτή την περιπέτεια... -foumarw
thanasis10
National Manager
National Manager
Posts: 8577
Joined: Sat Oct 20, 2007 1:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας Α.Ο
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Hμουν πολυ χαρουμενος που θα ειχα μια καινουργια προκληση.Αφου υπεγραψα βγηκαμε με τους ανθρωπους της PSV για να το γιορτασουμε.Και ο Φιλιππος ηταν πολυ χαρουμενος.Η διοικηση μου εκανε δωρο ενα σπιτι και ενα αυτοκινητο για τις μετακινησεις μου.Την επομενη κιολας ξεκινουσε η δουλεια μου...



Πηγαμε με τον Φιλιππο και την διοικηση στις εγκαταστασεις της ομαδας για να γνωρισω τους παικτες.Οι εγκαταστασεις της ομαδας ειναι απο τις καλυτερες σε Ολλανδια αλλα και στην Ευρωπη.Οι παικτες ηταν αρκετα φιλικοι μαζι μου και νομιζω με συμπαθησαν.Ελπιζω να δουλεψουμε καλα μαζι...


Image


Image


Την επομενη μερα αφου αποχερετησα και τον βοηθο μου Jan Wouters που ουτε αυτος ηθελε να δουλεψει μαζι μου,ηρθε ο κυριος Massimo Neri να μας βοηθησει και στην Ολλανδια μετα χαρα.Τωρα επρεπε να βγαλουμε τα πλανα της ομαδας για την νεα σεζον.Ειχαμε στα χερια μας 25m.Παρα πολλα χρηματα.Πιστευω οτι μπορουμε να κανουμε παρα πολυ καλες κινησεις με αυτα τα λεφτα


Εκτος απο την ενισχυση εντος αγωνιστικου χωρου θα επρεπε να βοηθηθουμε και εκτος αγωνιστικου χωρου.Ειναι σημαντικο να εχεις δυνατο και καλο προσωπικο.Ετσι κινηθηκαμε και εδω.Βασικα οι κυρια ενισχυση στους προπονητες ηταν απο τους youth coaches που προωθηθηκαν και θα προπονουν την μεγαλη ομαδα.Συνολικα οι κινησεις που καναμε στο προσωπικο...

Image



Σχεδιασμος ομαδος

Γενικα η ομαδα εχει ελλειψη σε πολλες θεσεις.Με τα λεφτα που εχουμε θελουμε να καλυψουμε τα κενα αλλα να χτισουμε και το μελλον της ομαδας.Ενα πραγμα που με στεναχωρεσε ηταν η πωληση του Dzsudzsak απο τον προηγουμενο προπονητη για 2,6m στη Σαμπντορια.Ετσι χανουμε τον βασικο μας παικτη στην αριστερη γραμμη.Γενικα εχουμε αρκετους παικτες στη θεση του αμυντικου χαφ.Οι περισσοτεροι ειναι καλοι αλλα αφου δεν θα παιζουν ολοι καποιοι θα φυγουν.Γενικα ομως εχουμε μια ελλειψη στο κεντρο αλλα και στην επιθεση.


Tερματοφυλακας:Κατω απο τα δοκαρια εχουμε τον Isaksson.Σε καλη ηλικια και καλος παικτης ειναι αυτος που θα ειναι ο βασικος μας τερματζης.Εχουμε και τον Cassio αλλα δεν μπορει να βοηθησει.Ετσι ή θα παμε για εναν δευτερο καλο τερματοφυλακα ή κατι πολυ καλυτερο απο το πρωτο

Δεξι Μπακ:Εδω ο κυριος παικτης μας θα ειναι ο Jan Kronkamp.Πολλες φορες διεθνης με την εθνικη Ολλανδιας και αρκετα εμεπειρος.Πιστευω θα βοηθησει τα μεγιστα.Για αλλαγη του εχουμε τον μικροτερο Μarcellis.

Κεντρικοι Αμυντικοι:Εδω εχουμε πληθωρα καλων παικτων.Οι βασικοι θα ειναι ο Stendardo και ο Salcido

Αριστερο Μπακ:Εδω θα παιζει κατα κυριο λογο ο Erik Pieters.O Ibrahima Sory Camara θα παρει μαλλον ποδι

Δεξις Μεσος:Εδω εχουμε κατα κυριο λογο τον Mario Cejas αλλα δεν μας καλυπτει.Ειναι καλος παικτης αλλα σε αυτην την θεση οχι και τοσο.Αρα χρειαζομαστε ενισχυση

Κεντρικοι Μεσοι-Αμυντικα Χαφ:Οπως προειπα εδω εχουμε πολλους παικτες.Οι περισσοτεροι θα φυγουν.Θα μεινει ο Timmy Simmons σιγουρα αφου ειναι ο αρχηγος αλλα ειναι και πολυ καλος παικτης παρα τα 33 του χρονια.Επισης εδω μαλλον θα παιζει και ενας πολυ καλος παικτης που εχω στα σκαρια

Αριστερος Μεσος:Εδω δεν εχουμε κανεναν παικτη που μπορει να παιξει καλα.Αρα θα χρειαστουμε ενισχυση σιγουρα

Δεκαρι:Εδω παιζει το αστερι της ομαδας μας ο Afellay.Ειναι πολυ καλος τεχνιτης και θα οργανωνει το παιχνιδι μας.Για αλλαγη του θα εχουμε τον Cejas

Επιθετικοι:Ο Enrico Kern και ο Danny Koevermans δεν μπορουν να βοηθησουν.Ετσι θα χρειαστουμε τουλαχιστον δυο παικτες.Εχω ηδη εναν γνωστο παικτη στα σκαρια.Ελευθερο κιολας


Συνεχιζεται με ποστ με φιλικα και μεταγραφες...
User avatar
Sir_Vaggos
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2079
Joined: Mon Apr 14, 2008 4:19 pm
Football Manager της ομάδας: Παο,Exeter,At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Παο, At.Madrid, Tottenham
Location: Τρικαλα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αντε να δουμε τη θα γινει και με την PsV
Post Reply

Return to “Real managers don' t need food”