Η Οδύσσεια ενός ξεριζωμένου

Χωρίς νερό μπορώ, χωρίς ιστορία όχι...Συνεχίστε ακάθεκτοι
Post Reply
heottt
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 510
Joined: Sat Nov 01, 2008 6:13 pm
Football Manager της ομάδας: Asteras Tripolis
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: Τα παντα ΟΛΑ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπραβο,πολυ καλες μεταγραφες και ωραια παρουσιαση....


Off Topic:
btw εχει κανεις PSP?
Θελω ban βαρεθηκα
User avatar
Griyio
Backup
Backup
Posts: 819
Joined: Thu Mar 10, 2005 4:41 pm
Football Manager της ομάδας: RCD Mallorca
Αγαπημένη Ομάδα: PAO
Status: Astatus
Location: Brahames
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DrGonzo wrote:Εεε, να σου πω...Τον Σίμουνεκ και Γκορτλιπφσγφρψχ (πως σκατά τον λένε) δεν τους λες και ομορφάντρες...
Αλλά η άμυνά σου, αγωνιστικά έγινε πιο όμορφη... -doublekiss
-rofl -rofl Ντάξει τι να κάνεις? Δε θα χω σουσέλ βέβαια αλλά δεν μπορείς να τα χεις κ όλα...
heottt wrote:Μπραβο,πολυ καλες μεταγραφες και ωραια παρουσιαση....


Off Topic:
btw εχει κανεις PSP?
Να σαι καλά ρε..

Off Topic:
Αν κατάλαβα καλά τι εννοείς, όχι δεν έχω.. Με Windows paint παίζω μπάλα..
Kwstas12345
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7330
Joined: Wed Nov 14, 2007 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Man Utd,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εξαιρετικές οι μεταγραφές...Και εμπειρία (Σίμουνεκ,Πάντελιτς) και πιτσιρικαρία...Θα πάει μπροστά αυτή η ομάδα,έχω ένστικτο εγώ.
Δεν πρόκειται να αποτύχεις με το σύνολο που φτιάχνεις.Και κάτι μου λέει πως μέσα στα επόμενα 3 χρόνια η ομάδα θα έχει περάσει σε άλλο επίπεδο...
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.”

Tyrion Lannister
User avatar
Griyio
Backup
Backup
Posts: 819
Joined: Thu Mar 10, 2005 4:41 pm
Football Manager της ομάδας: RCD Mallorca
Αγαπημένη Ομάδα: PAO
Status: Astatus
Location: Brahames
Has thanked: 0
Been thanked: 0

EΝΑΡΞΗ 2ης ΧΡΟΝΙΑΣ



Τελευταία στιγμή και επειδή στα πλάγια back δεν είχα καθόλου βάθος, προχώρησα στην απόκτηση ενός ελπιδοφόρου παίχτη, του οποίου δεν είχε ανανεωθεί το συμβόλαιο από την Dortmund!!
Image



Και πιστεύω οτι έχω καταλήξει στα 2 συστήματα που θα ακολουθήσουμε φέτος... Εκτός από τα συστήματα, θα δείτε και τις πρώτες μου σκέψεις για την 11άδα!!
Image



Τα εισιτήρια διαρκείας για φέτος... Που αυτό το πράγμα δεν υπάρχει!! Πέρσι που δεν είχαμε στον ήλιο μοίρα και μας είχαν για φούντο τα χαμε πουλήσει όλα... Φέτος που παίζουμε Ευρώπη και ερχόμαστε από τρομερή χρονιά γιατί περίσσεψαν??? Τεσπα ευτυχώς δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα στο να γεμίζει το γήπεδο!!
Image



Η κλήρωση για το Ουέφα ήταν πολύ καλή... Όσο και να κρατάς πισινή, δε γίνεται να αποκλειστούμε από τους ψαράδες!!!
Image



Με αυτά και με αυτά η χρονιά αρχίζει με τον 1ο γύρο του Κυπέλου..

1ος γύρος Κυπέλου: AALEN Away
Image
Χαλαρά, χωρίς προβλήματα!!



Τα 2 παιχνίδια με τη Honka για το ΟΥΕΦΑ, τα οποία μας δίνουν το εισιτήριο για τους ομίλους...Οφείλω να παραδεχτώ όμως οτι οι Φινλανδοί δεν ήταν και τόσο κακοί όσο πίστευα!!
Image


Image



Και το πρωτάθλημα αρχίζει... 1η αγωνιστική στο γήπεδο μας με τη μισιτή γειτόνισα Κολωνία.. Οι φίλαθλοι μας δημιούργησαν πανικό στο γήπεδο και οι παίχτες δείχνουν πιο έτοιμοι από ποτέ!! Το ηθικό στα ύψη... Για να δούμε...
Image Image Image

Οι παίχτες έχουν μπει στο γήπεδο και όλα είναι έτοιμα...
Image



Bundesliga: KOLN Home
Image
Ο Simunek έσβησε το μεγάλο ατού τους, τον Podolski και το κέντρο μας έβγαζε φωτιές... Δε δυσκολευτήκαμε παρόλο που βάλαμε μόνο 1 γκολ και η απόδοσή μας με γέμισε αυτοπεποίθηση!! Ο Lux μόνο σε μία 2πλη ευκαιρία χρειάστηκε να επέμβει, στην αρχή του 2ου ημιχρόνου, η οποία όμως ήταν καθοριστική για την έκβαση του αγώνα (πριν σκοράρουμε εμείς) και μάλλον για αυτό ψηφίστηκε ως MVP!!



Bundesliga: DUISBURG Away
Image
H ομάδα δείχνει έτοιμη και κάνει ακριβώς αυτό που ζητάω.. Πρεσάρει πολύ, back και half είναι ψηλά και οι επιθετικοί τη σπρώχνουν... Και να σκεφτείτε οτι ακόμα δεν έχω παίξει με ίδιους επιθετικούς για πάνω από ένα παιχνίδι!! Μακάρι να συνεχίσουμε έτσι....



Bundesliga: AACHEN Home
Image
Αυτό που μου αρέσει είναι οτι μέσα σε ένα καλοκαίρι έχουμε αλλάξει επίπεδο και δε δυσκολευόμαστε στα "θεωρητικά" εύκολα παιχνίδια... Βέβαια το πρόγραμμα μπορεί να χαρακτηριστεί αρκετά βατό, αλλά τίποτα δεν μπορεί να κρύψει την καλή απόδοση που είχαμε ως τώρα!! Ο μικρός Βραζιλιάνος is gettin fire!!!



H κληρωση για τη φάση των ομίλων στο ΟΥΕΦΑ είναι γεγονός και είμαι χαρούμενος που βρίσκομαι σε αυτή τη γιορτή... Μακάρι να έχουμε ένα καλό ταξίδι και να χαρούμε αυτήν την περιπέτεια!!!
Image


Και να μαστε στον τελευταίο όμιλο...
Image
Last edited by Griyio on Mon Apr 13, 2009 11:35 am, edited 4 times in total.
xks
Manager
Manager
Posts: 4939
Joined: Tue Sep 09, 2008 3:55 pm
Football Manager της ομάδας: At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Paok Liverpool Barca Dormund
Status: καμενος!!!!!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μπορεις για την προκριση πιστευω
αλλα μην τυχον και ξανανικησης την κολονια θα σε -ksilo -ksilo -ksilo
Καλοκαιρινή Ιστορία!!!!

Πρώτη Φορά!

Στη Γαλλία!!!!
Hippocratis
National Manager
National Manager
Posts: 8709
Joined: Wed Mar 12, 2008 10:43 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικός, AS Monaco
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός, Real Madrid
facebook προφίλ: hippocratis.katsikis
twitter: HippocratisK
Status: Δουλεύει...
Location: Μαρκόπουλο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

-traino -traino

Φοβερή αρχή!

Και στο Ουέφα πιστεύω είναι αρκετά βατός όμιλος..
Συνέχισε έτσι!
Image
Image
User avatar
Sapsalomenos
Coach
Coach
Posts: 2740
Joined: Sat Mar 29, 2008 4:19 pm
Status: Believe it or not, I was not always as awesome as I am today.
Location: Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραία ξεκίνησες ελπίζω και σε ανάλογη συνέχεια τόσο στο πρωτάθλημα όσο και στο Ουέφα 8)
"Even if there was a hand, it was the hand of God."

Mαγικές στιγμές...

Μαραντόνα: «Ο καλύτερος μετά από εμένα ο Πελέ!»

Image
Brujitas wrote: Επίσης αναρωτιεμαι πως σκατα τοσο καιρο βγαινουμε με ελληνιδες. Ρε. Η διαφορά στον χαρακτηρα, στην ευγενια, στο κεφι, στην πλακα, ειναι ΧΑΩΔΗΣ.
User avatar
Griyio
Backup
Backup
Posts: 819
Joined: Thu Mar 10, 2005 4:41 pm
Football Manager της ομάδας: RCD Mallorca
Αγαπημένη Ομάδα: PAO
Status: Astatus
Location: Brahames
Has thanked: 0
Been thanked: 0

xks wrote:μπορεις για την προκριση πιστευω
αλλα μην τυχον και ξανανικησης την κολονια θα σε -ksilo -ksilo -ksilo
Δε με πολυνοιάζει το Ουέφα φέτος... Να παίξω μπάλα και να δέσει η ομάδα μιας και είναι brand new και από την επόμενη χρονιά οι διεκδικήσεις!! Πελάτες οι Arch Rivals... :P
Hippocratis wrote:-traino -traino

Φοβερή αρχή!

Και στο Ουέφα πιστεύω είναι αρκετά βατός όμιλος..
Συνέχισε έτσι!
Ντάξει είναι και σχετικά εύκολο στην αρχή το πρόγραμμα.. Αυτό που με ικανοποιεί είναι οτι μοιάζει να χει δέσει η ομάδα!!
Για Ουέφα ισχύουν τα παραπάνω..
Sapsalomenos wrote:Ωραία ξεκίνησες ελπίζω και σε ανάλογη συνέχεια τόσο στο πρωτάθλημα όσο και στο Ουέφα 8)
Να δούμε ρε φίλος...
User avatar
sta8erman
Manager
Manager
Posts: 4258
Joined: Mon Sep 08, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ (Χωρίς τελείες)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mεταγραφικά οι προσθήκες ήταν πολύ καλές, αν κ έγιναν κ κάποιες μικρές σπατάλες, αλλά σίγουρα ποιοτικά η ομάδα είναι καλύτερη από την περσινή. Πάντελιτς, γκέρλιτζ κ σίμουνεκ, πέρα από παιχταράδες, έχουν κ εμπειρία από μπουντεσλίγκα... Περιμένουμε να δούμε κ το μοντάρισμα της ομάδας, καθώς εκεί με τόσους νέους παίκτες θα έχεις πολύ δουλειά!
Kwstas12345
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7330
Joined: Wed Nov 14, 2007 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Man Utd,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φαίνεται από το ρόστερ της ομάδας ότι έχει αλλάξει επίπεδο.Είναι μεγάλο πράγμα να ξεπετάς τα θεωρητικά εύκολα ματσάκια.
Για τον όμιλο τώρα....Πιστεύεις ότι μπορεί να σε κοντράρει ο Ολυμπιακός ή η Φέγενορντ;Δουλευόμαστε;
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.”

Tyrion Lannister
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Προτεραιότητα το πρωτάθλημα, στο οποίο βλέπω τρομερό ξεκίνημα και πολύ γουστέρνω...

Για το ΟΥΕΦΑ, τώρα, θα περάσεις από τον όμιλο και μετά χαλαρά και χωρίς να σε υπολογίζει κανείς (τόσο ξέρουν οι βλάκες) σε βλέπω ημιτέλα...
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
User avatar
Griyio
Backup
Backup
Posts: 819
Joined: Thu Mar 10, 2005 4:41 pm
Football Manager της ομάδας: RCD Mallorca
Αγαπημένη Ομάδα: PAO
Status: Astatus
Location: Brahames
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sta8erman wrote:Mεταγραφικά οι προσθήκες ήταν πολύ καλές, αν κ έγιναν κ κάποιες μικρές σπατάλες, αλλά σίγουρα ποιοτικά η ομάδα είναι καλύτερη από την περσινή. Πάντελιτς, γκέρλιτζ κ σίμουνεκ, πέρα από παιχταράδες, έχουν κ εμπειρία από μπουντεσλίγκα... Περιμένουμε να δούμε κ το μοντάρισμα της ομάδας, καθώς εκεί με τόσους νέους παίκτες θα έχεις πολύ δουλειά!
Οκ έκανα μικροσπατάλες... Αλλά αφού μου βγήκε ο Jael πέρσι με έτρωγε ο λοκως μου να το ξανακάνω... Για αρχή δείχνουν να βρίσκονται στο γήπεδο πάντως.. Αυτό με νοιάζει.. Οι διεκδικήσεις από του χρόνου!!!
Kwstas12345 wrote:Φαίνεται από το ρόστερ της ομάδας ότι έχει αλλάξει επίπεδο.Είναι μεγάλο πράγμα να ξεπετάς τα θεωρητικά εύκολα ματσάκια.
Για τον όμιλο τώρα....Πιστεύεις ότι μπορεί να σε κοντράρει ο Ολυμπιακός ή η Φέγενορντ;Δουλευόμαστε;
Ντάξει ρε συ.. Καινούρια ομάδα και άπειρη.. Όχι οτι τους έχω και για πλάκα.. 5ος βγήκα πέρσι, δεν πήρα το διηπειρωτικό!!! :P Παρόλα αυτά έχουμε πολλές πιθανότητες για την επόμενη φάση... Σημαντικό ρόλο θα παίξει με ποιους παίζω εντός (δεν έχω κοιτάξει)
DrGonzo wrote:Προτεραιότητα το πρωτάθλημα, στο οποίο βλέπω τρομερό ξεκίνημα και πολύ γουστέρνω...

Για το ΟΥΕΦΑ, τώρα, θα περάσεις από τον όμιλο και μετά χαλαρά και χωρίς να σε υπολογίζει κανείς (τόσο ξέρουν οι βλάκες) σε βλέπω ημιτέλα...

Το θέμα είναι οτι παίζουν μπάλα από την αρχή ρε φίλε παρόλο που είναι όλοι καινούριοι.. Λογικά θα κάνουμε και κοιλούμπες, αλλά είναι σημαντικό οτι ξεκινήσαμε καλά!! Το Ουέφα ειλικρινά δε με πολυαπασχολάει... Από του χρόνου οι παραπάνω στόχοι που η ομάδα δε θα αλλάξει σχεδόν καθόλου!! Φέτος πάμε για τεταρτοτριάδα...
User avatar
Griyio
Backup
Backup
Posts: 819
Joined: Thu Mar 10, 2005 4:41 pm
Football Manager της ομάδας: RCD Mallorca
Αγαπημένη Ομάδα: PAO
Status: Astatus
Location: Brahames
Has thanked: 0
Been thanked: 0

- Καλά ξεκίνησες ρε μπαγάσα ε???

- Έλα ρε θείο, τι έγινε?

- Όλα Οκ στην πατρίδα... Εσύ πες μου πως τα βλέπεις τα πράγματα.. Θα κάνουμε πάταγο φέτος?

- Ώπα θείο, ακόμα αρχή είναι.. Φέτος φτιάχτηκε η ομάδα... Δεν μπορούμε να πούμε σίγουρα οτι έδεσε η ομάδα τόσο νωρίς... Άσε που δεν έχουμε παίξει και κανά τρελό παιχνίδι!!

- Τι λες ρε? Και με την Κολωνία το ντέρμπυ τι ήταν? Δεν ήταν δύσκολο? Και τους πατήσαμε!

- Καλά παίξαμε.. Όντως παίξαμε μπαλάρα, αλλά αν είχαν κάνει το 0-1 στο 47' το παιχνίδι ίσως να χε διαφορετική τροπή...

- Σκάσε ρε!! Τι κότα είσαι συ? Μπάλα είναι όχι πεντόβολα.. Και τι έγινε που έχασαν μια ευκαιρία? Εσύ έχασες 10..

- Τεσπα πότε έβγαλα άκρη μαζί σου... Άντε και για να σε ανεβάσω λίγο οι 2 μεταγραφές που έκλεισες εσύ έχουν ξεκινήσει σούζα... Ο Pantelic δεν έπαιζε λόγω τιμωρίας στο πρωτάθλημα, αλλά δείχνει να το χει!! Έλα όμως που με εξαίρεση τον Brozek οι άλλοι 3 μου χουν δημιουργήσει αυχάριστο πονοκέφαλο για το ποιος θα ξεκινάει.. Και ο Gorlitz ίσως να ναι και ο καλύτερός μας παίχτης ως τώρα...

- Τους πήρα αυτούς γιατί είναι έμπειροι και παίζουν χρόνια σε υψηλό επίπεδο, σε μεγάλες ομάδες... Και επειδή ξέρω την τρέλα σου με τα νιάνιαρα, έπρεπε να κάνω εγώ κουμάντα με τους πιο ώριμους!!!

Καλά λέγε εσύ... Εγώ ήδη νοιώθω δικαιωμένος με τον Jael που πήραμε πέρσι και ο Bernardo στο προηγούμενο παιχνίδι έβαλε 2 γκολ.. Θύμισέ μου το.. Αυτός θα γίνει ο επόμενος Diego!!

- Καλά μην τρελαίνεσαι... Δεν έδωσες και λίγα... 11 χαρτιά και για τους 2 πριν καν βγουν από το αυγό τους... Ενώ εγώ με 600 χιλιαρικάκια στου φερα Pantelic και Gorlitz!!!

- Καλά καλά, Οκ!! Θα δούμε στο τέλος ποιος θα γελάει περισσότερο... Άντε κλείσε τώρα γιατί ήρθαν για προπόνηση!!

- Οκ ρε ρεμάλι... Θα ξαναμιλήσουμε... Έχεις χαιρετίσματα από τη μάνα σου, είχα πάει σπίτι χθες...

- Ντάξει, άντε γεια....





Επόμενο παιχνίδι εναντίο της Bielefeld εκτός έδρας και αυτό που με νοιάζει είναι να μη χάσουμε... Παρόλα αυτα με τις θεωρητικά υποδεέστερες ομάδες, θα παίζουμε με τον Bernardo ελεύθερο πίσω από τους 2 Strikers και όχι αμυντικά.. Όσων αφορά τους τελευταίους, αποφάσισα στα επόμενα παιχνίδια να ξεκινάω με Pantelic και Jael
Bundesliga: BIELEFELD Away
Image
Δεν ήταν εύκολο παιχνιδάκι... Και αυτό όχι γιατί ήταν κάτι τρελό ο αντίπαλος, αλλά το επιθετικό δίδυμο ξέχασε να μπει στο γήπεδο.. Τα κάστανα από τη φωτιά τα έβγαλε το πουλέν μου!!!!





1o παιχνίδι για το κύπελο ΟΥΕΦΑ και θα βρεθούμε αντιμέτωποι με τη Feyenord στην Ολλανδία.. Δε με νοιάζει το αποτέλεσμα... Απλά χαρείτε το!! Και έχουμε και άλλους βαθμούς να πάρουμε...
UEFA Groups: FEYENORD Away


Οι ομάδες βγήκαν στον αγωνιστικό χώρο και όπως βλέπετε δε σκοπεύω να αμυνθώ... Επίσης θα αφήσω για άλλο ένα παιχνίδι το δίδυμο Pantelic-Jael μπροστά....
Image


Και το αποτέλεσμα
Image
Ένα κακό τέταρτο από το 15' ως το 30' μας κόστισε!!! Εκεί ο αντίπαλος αναθάρρησε και μας πάτησε... Όργια ο Fonseca (Ο Dante στην άμυνα, ενώ είναι τρομερό DC δε γουστάρει μία από πέρσι...)!! Στο 2ο μειώσαμε και από το 70 παίξαμε GUNG HO :D αλλά δεν τα καταφέραμε... Δεν πειράζει μάγκες, καλά πήγαμε.. Μπράβο Marco.. Έτσι σε θέλω!!




Bundesliga: HSV Home
Image
100% άδικο αποτέλεσμα... Ο αντίπαλος βάραγε στο ψαχνό και ο διαιτητής δε σφύριξε σε 4 αμφισβητούμενες φάσεις πέναλντυ... Ο Bradley έπαιξε το καλοκαίρι σερί παιχνίδια με την κωλοαμερική και μέσα σε 2 μήνες έχει τραυματιστεί 3 φορές... Ο Jael δε φαίνεται να πολυταιριάζει με τον Pantelic!!




2oς γύρος Κυπέλου: UNTERHACHING Away
Image
H ομάδα παίζει μπαλάρα μέχρι τώρα.. Πραγματικά, ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα... Αν την έσπρωχναν την %$#άνα την μπάλα πιο συχνά και οι επιθετικοί για να μην καρδιοχτυπάμε τότε θα μουν κομπλεντάν!!




Bundesliga: KARLSRUE Away
Image
1. Νικάγαμε ως το 77' 2-0 :shock:
2. Όλα πήγαιναν καλά μέχρι που κάποιος έβαλε δάχτυλο στον λοκώ των παιχτών της Karlsrue στο τελευταίο τέταρτο και έτρεχαν σαν τον Bolt!! -gioupi

3. Δεν το χω ξαναδεί στο manager... Οι δικοί μου ξαφνικά πάνω στην τρέλα δεν άλλαζαν ούτε μπαλιά και οι άλλοι σε ένα τέταρτο έκαναν το σκορ από 0-2 4-2!!! -titanikos

4. Δε με νοιάζει η ήττα.. Είπαμε είμαστε καινούρια ομάδα, δεν περιμένω και να το σηκώσουμε, αλλά το σημερινό δεν Υ-ΠΗΡ-ΧΕ!!!! -meaculpa

5.*&^(_*!@)(*#(*^&$!#^&*^@#^_(*@)(*!!!!!!!!!!!

Image

6. Ελπίζω να μη βαρέσει χρεωκοπία το μαγαζί από τώρα....




UEFA Groups: TIMISOARA Home
Image
B-E-R-N-A-R-D-O!!! 28': 4 γκολ και 1 ασσίστ!!! Μακάρι αυτό να σήμαινε οτι κατάλαβαν τη μακακία τους στο παιχνίδι με την Karlsrue... Έτσι ανέβηκε καπάκια και το ηθικό γιατί τo επόμενο παιχνίδι του πρωταθλήματος είναι που με νοιάζει.. Σε αυτό και να χάναμε.. στα γκογκόβια μου!!!!




Bundesliga: ΗΑΝΝΟVER Away
Image
1. Κοιτάχτε σε ποιο λεπτό με ισοφαρίσανε και πότε πήρα το παιχνίδι.. (θύματα πολέμου: 1 ασύρματο ποντίκι) -kwloxero

2. Είμαι προβληματισμένος για τα άκυρα κενά διαστήματα, οπότε και νομίζω οτι η ομάδα μου κάνει κάποιο άλλο άθλημα!! Πολλές ομάδες το παθαίνουν αλλά όχι και να χάνεις προβάδισμα 2 γκολ σε 2 συνεχόμενα παιχνίδια.... ΉΗΗΗΗΜΑΡΤΟΟΟΝ!!


3. Ξύπνησε ο Jael...
Image




Βαθμολογία: μετά από 8 αγώνες
Image
Last edited by Griyio on Mon Apr 13, 2009 9:46 pm, edited 1 time in total.
thanasis10
National Manager
National Manager
Posts: 8576
Joined: Sat Oct 20, 2007 1:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας Α.Ο
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Πολυ καλα τα πας.Καλη συνεχεια
User avatar
Trapezitis
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 27170
Joined: Thu Nov 27, 2008 4:02 pm
Football Manager της ομάδας: Που τέτοια τύχη.
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ, Barca, Juve, Liverpool
Status: Παντρεμένος με παιδιά...
Location: Πετρούπολη
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Πάρα πολύ καλό ξεκίνημα!!!

Η ομάδα ρολάρει καλά και εφόσον πάρεις βοήθειες από όλο το ρόστερ νομίζω πως πρέπει να ετοιμαζόμαστε για μεγάλα πράγματα... -falaina
Post Reply

Return to “Real managers don' t need food”