La vita su due rotelle con una sfera

Χωρίς νερό μπορώ, χωρίς ιστορία όχι...Συνεχίστε ακάθεκτοι
Post Reply
Liakos 4
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 640
Joined: Fri Apr 25, 2008 5:16 pm
Football Manager της ομάδας: You'll see!!!
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ/ΦΚ ????????
Status: ΙΔΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ, ΙΔΙΑ ΘΡΗΣΚΕΙΑ (ΠΑΟΚ, ΠΑΡΤΙΖΑΝ, ΟΦΗ)
Location: Ηρακλειο κρητης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

2 Ιουνιου 2009,τελευταια προπονηση της ομαδας για την σεζον 2008/2009

Image

-Λοιπον αγαπημενοι παικτες,η χρονια εφτασε στο τελος της.Ηταν μια πολυ επιτυχημενη σεζον και αυτο οφειλεται σε εσας.Φερατε την ομαδα στην 3η θεση και στο Τσαμπιονς Λιγκ του 2009/2010 ενω ολοι περιμεναν οτι θα βγει 11η.Δεν θα σας κουρασω πολυ σημερα,ισα ισα σημερα θα κανουμε καποιους διαγωνισμους.Πεναλτυ,φαουλ και σουτ.Πρωτα απο ολα ομως εχω να σας ανακοινωσω οτι ο Αντρευ ψηφιστηκε απο τους οπαδους της ομαδας μας ως ο καλυτερος παικτης αλλα αυτο δεν σημαινει οτι οι υπολοιποι δεν ειστε το ιδιο καλοι με αυτον.Εχω πιστη οτι μπορειτε να πετυχετε μεγαλα πραγματα.Μετα την προπονηση ειστε ελευθεροι να πατε διακοπες.Δεν ξερω αν θα ειμαι μαζι σας στην προετοιμασια μιας και δεν μου εχει γινει προταση επεκτασης απο τον προεδρο.Αλλα μην σας απασχολει αυτο τωρα.Χαρειτε την προπονηση και τις διακοπες σας.

-Κοουτς,μηπως προσπ[αθεις να μας το φερεις γυρω γυρω οτι θα φυγεις;

-Δεν ειπα κατι τετοιο Στεφαν.Γιατι το λες αυτο;

-Γιατι η Gazzetta dello Sport λεει οτι ειναι πολυ πιθανο να φυγεις.

-Δεν ξερω τιποτα.Αυτο εξαρταται απο τον Προεδρο.Εγω θελω να μεινω εδω.Εχω δεθει μαζισας και πιστευω οτι του χρονου θα πετυχουμε μαζι.


Image
Μεταφραση:ΦΕΥΓΕΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ;
Συμφωνα με αξιοπιστες πηγες,ο προπονητης της Λατσιο, Βαλεντινο Ροσσι, μπορει να φυγει στο τελος της σεζον.Η διοικηση εχει εκφρασει την επιθυμια της να γινει επεκταση του συμβολαιου του αλλα φοβαται μηπως τον χασει.


Η ανταποκριση απο τους ποδοσφαιριστες μου ηταν αμεση:
Image

Image



Τι θα κανει τελικα ο Βαλεντινο Ροσσι;Θα συνεχισει στην Λατσιο η θα φυγει για αλλες περιπετειες;Η συνεχεια στο επομενο επεισοδιο!!!
ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ . . .

Image
Image

Image
Image
User avatar
lee-tock
Indispensible
Indispensible
Posts: 1856
Joined: Sat Jun 06, 2009 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Status: Money n Pressure
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εγω λεω θα συνεχισεις! πανω που την εκανες ομαδαρα δεν λεει να φυγεις!
ΟΣΟΙ ΕΚΡΑΖΑΝ ΡΕΧΑΓΚΕΛ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΡΟΥΦΑΝΕ
xks
Manager
Manager
Posts: 4939
Joined: Tue Sep 09, 2008 3:55 pm
Football Manager της ομάδας: At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Paok Liverpool Barca Dormund
Status: καμενος!!!!!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

και εγω
Καλοκαιρινή Ιστορία!!!!

Πρώτη Φορά!

Στη Γαλλία!!!!
Liakos 4
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 640
Joined: Fri Apr 25, 2008 5:16 pm
Football Manager της ομάδας: You'll see!!!
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ/ΦΚ ????????
Status: ΙΔΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ, ΙΔΙΑ ΘΡΗΣΚΕΙΑ (ΠΑΟΚ, ΠΑΡΤΙΖΑΝ, ΟΦΗ)
Location: Ηρακλειο κρητης
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
Χαχα,μαλλον προδοθηκα μονος μου ετσι;
[quote="Liakos 4"]Εχω δεθει μαζισας και πιστευω οτι του χρονου θα πετυχουμε μαζι.[/quote]
Μαγιορκα,Ισπανια

Image

Image

Image

Image Image Image Image



To ξενοδοχειο που μενω ειναι απο τα καλυτερα της περιοχης.Αχ τι κανει το Moto GP τοσα χρονια!Λεφτα που δινει!Παρολαυτα στην σκεψη και μονο οτι δεν μου εχει γινει ακομα προταση για νεο συμβολαιο και οτι μπορει να μεινω ανεργος δεν αισθανομαι και τοσο ανετα.Βεβαια δεν εχω προβλημα.Ακομα και αν δεν με θελουν αλλο στην Λατσιο θα βρω καμια αλλη ομαδα να συνεχισω την προπονητικη μου καριερα.Για την ωρα ομως απολα μβανω τις διακοπες μου και βλεπω ωραιο θεαμα.
Spoiler: show
Image
Image
Και πανω που ασχολουμαι με το θεαμα...

Image

-Prego
-Ciao Vale!It's Jerry!
-What Jerry?
-Jerry,you know!
-Tom & Jerry?
-Jerry McGuire FOOL!!!
Image
-A!Ο φιλτατος μανατζερ μου,οΤζερυ!
-Επιτελους με καταλαβες!
-Τι εγινε;Γιατι μου διακοπτεις τις ηρεμες διακοπες μου;
-Σου εχω νεα!
-Τι νεα;
-Δουλεια!
ΤΙ;;; :shock: :shock: :shock: !!!Σου ειπα εγω να μου βρεις δουλεια;
-Δεν χρειαζοταν να μου το πεις!
-Εγω περιμενω τον Προεδρο να μου προσφερει καινουργιο συμβολαιο!
-Ναι αλλα αργει!Τελως παντων,σε θελουν Πορτσμουθ,Σιτυ και Γουιγκαν.Οι μισθοι ειναι αντιστοιχα 850.000 το χρονο,1.300.000 το χρονο και 900.000 το χρονο.
-Θα το σκεφτω και θα σου απαντησω αλλα προταιρεοτητα εχει η Λατσιο.
-Οπως νομιζεις.BYE!And SHOOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWWW MEEEEEEEEEEEEE THEEEE MONEYYYYYY!!!
-Καλα απληρωτο σε εχω τοσο καιρο!
-2 ΜΗΝΕΣ!!!
-Συγγνωμη σε ξεχασα!Θα στα στειλω αυριο.See ya!

Επιτελους τελειωσε αυτος ο κοπανος.Ποιος ξερει που θα ειναι τωρα και θα βαριεται και ψαχνει να μου βρει δουλεια.Παντως δεν ειναι ασχημες οι προσφορες.Σιγουρα ειναι περισσοτερα απο αυτα που παιρνω τωρα αλλα δεν εχω παραπονο.Αν δεν εχω μεσα στις επομενες δυο μερες το νεο μου συμβολαιο θα...

Image

-Prego!
-Ποτε μπορεις να εισαι στην Ρωμη;
-Ποιος ειναι;
-Πες μου ποτε μπορεις να εισαι στην Ρωμη!
-Προεδρε εσυ εισαι;
-Βρε πες μου ποτε μπορεις να εισαι στην Ρωμη!!
-Και αυριο αν θελεις!
-Ωραια!Θα παιρνεις 1.000.000 τον χρονο.Deal?
-Deal!


...


27 Ioυνιου 2009,Ρωμη

Image

Image

Image

Image

-Eπιτελους εφτασες!
-Καλως σε βρισκω Κλαουντιο!Γιατι με ειχες τοσο καιρο και με εψηνες χωρις συμβολαιο;
-Ειχαμε καποια προβληματα με το Δ.Σ.!Το καλο ειναι οτι εισαι εδω ετοιμος να υπογραψεις ετσι;
-Αλλιως γιατι να σταματησω τις διακοπες μου;
-Πριν συνεχισεις εχω να σου πω οτι θα εχεις περιπου το ιδιο μπατζετ με περυσι.Δηλαδη θα σου δωσουμε 20 εκατομμυρια για μεταγγραφες και 30 για μισθους.Χρησιμοποιησε τα οπως θελεις και κανε ομαδαρα!
-Ευχαριστω πολυ Προε...εμμμ...Κλαουντιο!Που ειναι το συμβολαιο μου;
-Εδω!
Image



ΣYNEXIZETAI...
ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ . . .

Image
Image

Image
Image
xks
Manager
Manager
Posts: 4939
Joined: Tue Sep 09, 2008 3:55 pm
Football Manager της ομάδας: At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Paok Liverpool Barca Dormund
Status: καμενος!!!!!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παμε για τιτλο φετος
Καλοκαιρινή Ιστορία!!!!

Πρώτη Φορά!

Στη Γαλλία!!!!
Liakos 4
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 640
Joined: Fri Apr 25, 2008 5:16 pm
Football Manager της ομάδας: You'll see!!!
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ/ΦΚ ????????
Status: ΙΔΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ, ΙΔΙΑ ΘΡΗΣΚΕΙΑ (ΠΑΟΚ, ΠΑΡΤΙΖΑΝ, ΟΦΗ)
Location: Ηρακλειο κρητης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχω την μεγαλη τιμη να ανακοινωσω τις δυο πρωτες μεταγγραφες της ομαδας:

Με το νουμερο 5,για 6.000.000 απο την Τουλουζ...
Spoiler: show
ZΕΡΕΜΥ ΜΑΤΙΕ
Image




Με το νουμερο 16,για 6.000.000 απο την Νανσυ

Spoiler: show
ΜΙΚΑΕΛ ΚΡΕΤΙΕΝ
Image



ΣYNEΧΙΖΕΤΑΙ...
ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ . . .

Image
Image

Image
Image
xks
Manager
Manager
Posts: 4939
Joined: Tue Sep 09, 2008 3:55 pm
Football Manager της ομάδας: At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Paok Liverpool Barca Dormund
Status: καμενος!!!!!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μετριουτσικες αυτες οι 2 μεταγραφες
Καλοκαιρινή Ιστορία!!!!

Πρώτη Φορά!

Στη Γαλλία!!!!
Liakos 4
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 640
Joined: Fri Apr 25, 2008 5:16 pm
Football Manager της ομάδας: You'll see!!!
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ/ΦΚ ????????
Status: ΙΔΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ, ΙΔΙΑ ΘΡΗΣΚΕΙΑ (ΠΑΟΚ, ΠΑΡΤΙΖΑΝ, ΟΦΗ)
Location: Ηρακλειο κρητης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mπορει να μην ειναι μεγαλα ονοματα αλλα ειναι μεταγγραφες ουσιας.Περυσι ολη την σεζον ειχαμε κενα στα δυο ακρα της αμυνας και με αυτους τους δυο παικτες τα μπαλωσαμε.Ειδικα ο Κρετιεν με το υψηλο influence (16) μπορει να γινει ενας ηγετης μεσα στο γηπεδο.Σιγουρα θα ειναι ενας απο τους αρχηγους.Οσο για τον Ματιε,αν θελεις τα στατιστικα του στα ανεβαζω σε σκριν οποτε θελεις γιατι ειναι η ιδανικη λυση για το αριστερο ακρο της αμυνας.
ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ . . .

Image
Image

Image
Image
Liakos 4
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 640
Joined: Fri Apr 25, 2008 5:16 pm
Football Manager της ομάδας: You'll see!!!
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ/ΦΚ ????????
Status: ΙΔΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ, ΙΔΙΑ ΘΡΗΣΚΕΙΑ (ΠΑΟΚ, ΠΑΡΤΙΖΑΝ, ΟΦΗ)
Location: Ηρακλειο κρητης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Με βαρια καρδια αφησα τους τρεις επομενους παικτες να αποχωρησουν απο την ομαδα μιας και μου ειχαν πρηξει τα @@ οτι θελουν να φυγουν και ειχαν διαλυσει το κλιμα στην ομαδα.

Τομαζο Ροκκι,στην Σαμπντορια για 10.000.000 ευρω
Spoiler: show
Image Image
Στεφαν Ραντου,στην Σαντερλαντ για 18.500.000 ευρω
Spoiler: show
Image Image

Αντρευ Αρσαβιν,στην Γιουβεντους για 23.000.000 ευρω
Spoiler: show
Image Image

Ενω με μεγαλη μου ευχαριστησ εδιωξα τους:

Κριστιαν Μανφρεντινι,στην Κιεβο Βερονα για 2.300.000 ευρω
Spoiler: show
Image Image
Γκουλιελμο Στενταρντο,στην Ρετζινα για 3.000.000 ευρω
Spoiler: show
Image Image

ΥΓ:Το σκριν του Ματιε:
Image

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ...
ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ . . .

Image
Image

Image
Image
User avatar
p@ok@r@s
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2089
Joined: Sat Jan 17, 2009 7:31 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ, Milan
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αφου αυτοι ηθελαν να φυγουν καλα εκανες και τους εδιωξες. αλλα θα μπορουσες να τους ειχες δωσει στο εξωτερικο. τωρα δυναμωσες αρκετα τη γιουβεντους δινοντας της τον αρσαβιν, για παραδειγμα. τελος παντων, τωρα προσπαθησε να παρεις καλυτερους αντικαταστατες.
xks
Manager
Manager
Posts: 4939
Joined: Tue Sep 09, 2008 3:55 pm
Football Manager της ομάδας: At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Paok Liverpool Barca Dormund
Status: καμενος!!!!!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

με τοσα λεφτα που πηρες πρεπει να κανεις μεταγραφαρες
Καλοκαιρινή Ιστορία!!!!

Πρώτη Φορά!

Στη Γαλλία!!!!
Liakos 4
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 640
Joined: Fri Apr 25, 2008 5:16 pm
Football Manager της ομάδας: You'll see!!!
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ/ΦΚ ????????
Status: ΙΔΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ, ΙΔΙΑ ΘΡΗΣΚΕΙΑ (ΠΑΟΚ, ΠΑΡΤΙΖΑΝ, ΟΦΗ)
Location: Ηρακλειο κρητης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οι υπολοιπες μεταγγραφες:

Με το νουμερο 31,ελευθερος απο την Ατλετικο Μαδριτης ο...
Spoiler: show
Leo Franco
Image
Με το νουμερο 21,ελευθερος απο την Ατλετικο Μαδριτης ο...
Spoiler: show
Maniche
Image
Με το νουμερο 11,με 17.000.000 ευρω απο την Βιγιαρεαλ ο...
Spoiler: show
Matias Fernandez
Image

Με το νουμερο 9,για 18.250.000 απο την Τουλουζ ο...
Spoiler: show
Andre-Pierre Gignac
Image

Με το νουμερο 7,ελευθερος απο το Αμβουργο ο...
Spoiler: show
Nigel De Jong
Image
Αναλυση του ροστερ 2009/2010:

GK:Juan Pablo Carrizo,Leo Franco,Fernando Muslera.
Εδω δεν φαινεται να εχουμε κανενα προβλημα.Τα πραγματα ειναι ξεκαθαρα.Εχουμε δυο πολυ καλους τερματοφυλακες και εναν ελπιδοφορο που μαλλον θα δοθει δανεικος σε καμια ομαδα στο εξωτερικο.Την θεση του βασικου πιθανοτατα θα την κρατησει ο Καριζο αλλα θα υπαρχει ισχυρος συναγωνισμος απο τον Λεο Φρανκο.

DL:Jeremy Mathieu,Alexander Kolarov.Εχουμε την ευτυχια να εχουμε δυο απο τους πιο ολοκληρωμενους αριστερους αμυντικους στο πρωταθλημα.Ο Ματιε θα ειναι μαλλον βασικος μιας και ειναι πιο εμπειρος (αν και μολις 26) αλλα ο Κολαροφ παρολο που ειναι ακομα 23 εχει ετοιμα attributes για αυτην την θεση.

DR:Lorenzo De Silvestri,Michael Chretien.Εδω θα υπαρχει η μεγαλυτερη μαχη για την θεση του βασικου.Και ο Ντε Σιλβεστρι και ο Κρετιεν ειναι πολυ καλοι στα καθηκοντα τους και μπορουν να ανεβαινουν πιο ψηλα και να βοηθανε.Πιο πιθανος για βασικος ειναι ο Ντε Σιλβεστρι γιατι ο Κρετιεν μαλλον θα χρησιμοποιηθει σαν κεντρικος αμυντικος περισσοτερο αλλα οταν χρειαστει θα πηγαινει δεξι μπακ.

DC:Felipe,Leandro Gioda,Sebastiano Siviglia,Michael Chretien.Εδω τα πραγματα ειναι εντελως ξεκαθαρα.Βασικοι θα ειναι οι Φελιπε και Κρετιεν (Χιοδα) και μπακ-απ οι Χιοδα (Κρετιεν) και Σιβιλια.Ο Σιβιλια ειναι γερασμενος και σκεφτομαι να τον αφησω ελευθερο τον Γεναρη για να παρω κανεναν νεαρο για μπακ-απ.Οι Χιοδα και Κρετιεν θα παλεψουν για την φανελα του βασικου και θα γινεται συνεχεια ροτεισον.

DMC:Nigel De Jong,Matias Sanchez.Περιπλοκα τα πραγματα και εδω.Και οι δυο τους ειναι σε καλη ηλικια (24 και 22 αντιστοιχα) και ειναι πολυ εξελιξιμοι.Ο Ντε Γιονγκ λογω εμπειριας απο το γερμανικο πρωταθλημα θα παιζει βασικος αλλα ο Σαντσεζ θα τον συναγωνισεται επαξια.Μεγαλη μαχη και σε αυτη τη θεση.

MC:Diego,Maniche,Diego Buonanotte.Αν και οι θεσεις ειναι δυο,οι παικτες ειναι μονο τρεις,ουσιαστικα δυο μιας και ο Μπουονανοτε θα χρησιμοποιειται σαν μπακ-απ του Ματιας Φεναντεζ,σαν αριστερος επιτελικος μεσος.Ο Ντιεγκο ενιοτε μπορει να ανεβαινει και σαν AMC και να βοηθαει τον επιθετικο με καθετες πασες.Ο Μανις ειναι καλος οργανωτης στο κεντρο του γηπεδου,σιγουρα καλυτερος απο τον Ματουζαλεμ που ειχαμε την χρονια που περασε.Αυτος δεν θα ανεβαινει ισα-ισα μπορει ενιοτε να παιζει και σαν DMC.

AML:Matias Fernandez,Diego Buonanotte,Dani Aquino,Simone Del Nero.Εχουμε την τυχη να εχουμε τους καλυτερους κατα την γνωμη μου αριστερους μεσους στο πρωταθλημα.Οι τρεις πρωτοι ειναι αρκετα νεοι και εξελισονται ταχυτατα.Ο Ματιας Φερναντεζ θα ειναι βασικος (τα atts του ειναι καλυτερα απο του Αρσαβιν),ο Ντιεγκο Μπουονανοττε θα ερχεται συχνα πυκνα απο τον παγκο οταν χρειαζομαστε ταχυτητα στο παιχνιδι,ο Ντανι Ακουινο μαλλον θα φυγει δανεικος αλλιως μπορει να παρει περισσοτερα παιχνιδια απο περυσι.Ο Σιμονε Ντελ Νερο ειναι η τελευταια μου επιλογη και μαλλον θα φυγει τον Γεναρη.

AMR:Elano,Mauro Zarate.Και εδω θα υπαρξει ισχυρος συναγωνισμος.Ο Ελανο κερδιζει την θεση του βασικου στα σημεια λογω εμπειρειας (28 χρονων) αλλα ο Ζαρατε ειναι παντα ετοιμοπολεμος μιας και εδειξε μεγαλη βελτιωση περυσι απο οτι ηταν στην αρχη.Ο Ζαρατε πολλες φορες θα χρησιμοποιειται και σαν δευτερος επιθετικος οχι τοσο για να σκοραρει αλλα για να στηριζει τον πρωτο επιθετικο.Ο Ελανο μπορει να παιξει και AMC οταν τον χρειαστουμε.

ST:Andre-Pierre Gignac,Marius Niculae,Mauro Zarate.Ειναι η μονη θεση στην οποια θα μπορουσα να πω οτι εχω ελλειψεις.Γιατι καλος ειναι ο Ζινιακ αλλα ο Νικουλαε εχει σκαμπανεβασματα στην αποδοση του.Μπορει να κινηθουμε για εναν ακομα επιθετικο ωστε να χρησιμοποιω τον Ζαρατε σαν αριστερο επιτελικο μεσο και να εχω τον Νικουλαε τριτο επιθετικο.


Αρχηγοι:1ος: Φελιπε,2ος: Μικαελ Κρετιεν,3ος: Χουαν Παμπλο Καρριζο


Image Image Image
ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ . . .

Image
Image

Image
Image
xks
Manager
Manager
Posts: 4939
Joined: Tue Sep 09, 2008 3:55 pm
Football Manager της ομάδας: At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Paok Liverpool Barca Dormund
Status: καμενος!!!!!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αρκετα καλες οι τελευταιες μεταγραφες
Καλοκαιρινή Ιστορία!!!!

Πρώτη Φορά!

Στη Γαλλία!!!!
User avatar
lee-tock
Indispensible
Indispensible
Posts: 1856
Joined: Sat Jun 06, 2009 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Status: Money n Pressure
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλη αρχη! ωραιες μεταγραφες . απο του χρονου τωρα που εφτιαξες κορμο προσπαθησε να φερνεις εναν τρελο παιχταρα καθε χρονο
ΟΣΟΙ ΕΚΡΑΖΑΝ ΡΕΧΑΓΚΕΛ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΡΟΥΦΑΝΕ
Liakos 4
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 640
Joined: Fri Apr 25, 2008 5:16 pm
Football Manager της ομάδας: You'll see!!!
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ/ΦΚ ????????
Status: ΙΔΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ, ΙΔΙΑ ΘΡΗΣΚΕΙΑ (ΠΑΟΚ, ΠΑΡΤΙΖΑΝ, ΟΦΗ)
Location: Ηρακλειο κρητης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eγινε προσπαθεια αποκτησης επιθετικου αλλα φαγαμε πορτα απο Παβελ Πογκρεμπνυακ (δεν πεαρσε τις ιατρικες εξετασεις λογω τραυματισμου!),Ιβιτσα Ολιτς και Μαριο Γκομεζ.Θα βολευτω για την ωρα με αυτους τους επιθετικους και τον Γεναρη θα χτυπησω κανεναν παιχταρα.Το πρωτο σταδιο της προετοιμασιας θα γινει στην Ισπανια,το δευτερο στην Αγγλια και το τριτο στην Ιταλια.Τα φιλικα ειναι τα εξης:


Image


Και ιδου και τα αποτελεσματα (αν δειτε σε μερικα ματς τον Αρσαβιν πρεπει να πω οτι η μεταγγραφη του εγινε στο τελος της μεταγγραφικης περιοδου):

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image

Οπως καταλαβατε απο τα φιλικα δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενος.Η ομαδα δειχνει να μην εχει δεσει ακομα και αυτο ειναι ανησυχητικο αν σκεφτουμε οτι η σεζον αρχιζει σε δυο εβδομαδες.Ειδικα τα παιχνιδια με Ταραγονα,Αλμερια και Μπετις επρεπε να τα ειχαμε καθαρισει.Ας ελπισουμε οτι μεχρι την πρεμιερα με την Ναπολι θα ειμαστε ετοιμοι και οτι θα κερδισουμε.Εντωμεταξυ ηρθε και νεα φουρνια πιτσιρικαδων,ο καλυτερος απο τους οποιους ακουει στο ονομα William Giovine,ειναι τερματοφυλακας και σιγουρα εχει μελλον στην ομαδα μου.Ιδου:
Image


ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΕΜΙΕΡΑ ΤΟΥ ΚΑΜΠΙΟΝΑΤΟ...
ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ . . .

Image
Image

Image
Image
Post Reply

Return to “Real managers don' t need food”