Milan-Επιστροφή στους τίτλους.

Χωρίς νερό μπορώ, χωρίς ιστορία όχι...Συνεχίστε ακάθεκτοι
Post Reply
User avatar
vavas457
Manager
Manager
Posts: 4071
Joined: Tue Sep 09, 2008 8:08 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Chelsea,Mainz
Location: Κατερίνη
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Εγώ ξεχωρίζω τα παικτάκια...Αν τους είχες στην Μίλαν θα γινόντουσαν καλύτεροι πάντως...Τι να κάνω τον βιασμό της Φιορεντίνας κύριε,ενώ έχω 32-0-0; :D
philip21
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3525
Joined: Wed Jan 09, 2008 6:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK,Barca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΑ!!! -traino -traino -traino
Paul23
Amateur
Amateur
Posts: 143
Joined: Wed Jun 10, 2009 1:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Status: The more I see, the less I know...
Location: Χανιά, Κρήτη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φίλε είχα καιρό να διαβάσω την ιστορία σου γιατί είχα κατι δουλείτσες εδώ στην Αθήνα για αυτό θα τα πώ όλα μαζεμένα :D


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???? ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΙΛΑΝ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ!!!


5???? ΜΑ 5???? 5????????!!!!?!?!?!?!?!?!?!?!? 5 στην Φιορεντίνα? Τς τς τς... :thumbleft: :thumbleft: :thumbleft: :thumbleft:


Όσο για τον Πατο...Τιτανομέγιστος τι να λέμε τώρα.., :D :D

Γενικά η ομάδα... -traino -traino -traino -traino -traino -traino -traino -traino :la:
xks
Manager
Manager
Posts: 4939
Joined: Tue Sep 09, 2008 3:55 pm
Football Manager της ομάδας: At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Paok Liverpool Barca Dormund
Status: καμενος!!!!!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλα οι regen ειναι ολα τα λεφτα
Καλοκαιρινή Ιστορία!!!!

Πρώτη Φορά!

Στη Γαλλία!!!!
User avatar
netshaft
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2317
Joined: Sat Feb 04, 2006 11:12 pm
Football Manager της ομάδας: A.E.K.
Αγαπημένη Ομάδα: A.E.K.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Τα παιχνιδια που απομενουν βαλε το βοηθο και τραβα για διακοπες...αντε μηπως δουμε κανα Χ :wink:
lgr
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 631
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:53 pm
Football Manager της ομάδας: Merengues The real galacticos
Αγαπημένη Ομάδα: Real Madrid C.F.
Status: Λιγη τρελα θελει η ζωη... Εγω εχω πολλη...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μολις διαβασα την ιστορια σου μονορουφι. Σχολια δεν εχω να κανω τα εκαναν οι αλλοι ολα
Spoiler: show
Ενω ταυτοχρονα στο Ελλαντα τους μαθαινω μπαλιτσα με τον Πανιωνιο !
Σχολια δεν εχω να κανω τα εκαναν οι αλλοι ολα
Μονο ο Κρισκιτο το παιδι πεταει !!! αλλα μονο σαν κεντρικος αμυντικος σαν αριστερο μπακ δεν κανει...
Παρε ζιργκοφ για τα αριστερα στην αμυνα απλα δν παιζεται !
Και το Φερμεερ (αγιαξ) που ερχεται πολυ φθηνα γιατι ο αμπιαττι γερναει..
Φερτε πισω τον Mascio
http://www.soccermanager.gr http://www.topmanager.gr
Inzaghi
Backup
Backup
Posts: 853
Joined: Mon May 25, 2009 3:40 pm
Status: Πλάτων
Location: Chania City
Has thanked: 0
Been thanked: 0

vavas457 wrote:Εγώ ξεχωρίζω τα παικτάκια...Αν τους είχες στην Μίλαν θα γινόντουσαν καλύτεροι πάντως...Τι να κάνω τον βιασμό της Φιορεντίνας κύριε,ενώ έχω 32-0-0; :D
Για τα παικτάκια τι να πω; Έτσι είναι ο νόμος. Δε μπορώ να τους φέρω στη Μίλαν αν δε γίνουν 18. Η Φιορεντίνα πελάτης... :D
philip21 wrote:ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΑ!!! -traino -traino -traino
Έτσι... -traino
Paul23 wrote:Φίλε είχα καιρό να διαβάσω την ιστορία σου γιατί είχα κατι δουλείτσες εδώ στην Αθήνα για αυτό θα τα πώ όλα μαζεμένα :D


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???? ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΙΛΑΝ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ!!!


5???? ΜΑ 5???? 5????????!!!!?!?!?!?!?!?!?!?!? 5 στην Φιορεντίνα? Τς τς τς... :thumbleft: :thumbleft: :thumbleft: :thumbleft:


Όσο για τον Πατο...Τιτανομέγιστος τι να λέμε τώρα.., :D :D

Γενικά η ομάδα... -traino -traino -traino -traino -traino -traino -traino -traino :la:
Τα 'πες όλα. Τι να πς εγώ;
xks wrote:καλα οι regen ειναι ολα τα λεφτα
Όντως. O Leonardo(νυν προπονητής :D ) τα βρίσκει. Όποτε τον αφήνω στη Βραζιλία και... -puppie
netshaft wrote:Τα παιχνιδια που απομενουν βαλε το βοηθο και τραβα για διακοπες...αντε μηπως δουμε κανα Χ :wink:
Ναι οκ, αλλά έχουμε και ένα κύππελο και ένα Uefa. :D
lgr wrote:Μολις διαβασα την ιστορια σου μονορουφι. Σχολια δεν εχω να κανω τα εκαναν οι αλλοι ολα
Spoiler: show
Ενω ταυτοχρονα στο Ελλαντα τους μαθαινω μπαλιτσα με τον Πανιωνιο !
Σχολια δεν εχω να κανω τα εκαναν οι αλλοι ολα
Μονο ο Κρισκιτο το παιδι πεταει !!! αλλα μονο σαν κεντρικος αμυντικος σαν αριστερο μπακ δεν κανει...
Παρε ζιργκοφ για τα αριστερα στην αμυνα απλα δν παιζεται !
Και το Φερμεερ (αγιαξ) που ερχεται πολυ φθηνα γιατι ο αμπιαττι γερναει..
Σε ευχαριστώ που πόσταρες. Όσο για τον Κρισκίτο τον προτιμώ στα αριστερά. Σαν προπονητής μου αρέσει τα πλάγια μπακ μου να μην προωθούνται και να ασχολούνται με την αμύνα. Ψάχνω τον αριστερό μπακ στο στυλ του Μαλντίνι.
Για τερματοφύλακα μην ανησυχείς. Ετοιμάζω μπαμ με τους δύο μεγαλύτερους keeper στον κόσμο.
Πιστεύω στο Θεό, μόνο που τον λέω Φύση!
Frank Lloyd Wright
Paul23
Amateur
Amateur
Posts: 143
Joined: Wed Jun 10, 2009 1:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Status: The more I see, the less I know...
Location: Χανιά, Κρήτη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αναμένουμε λοιπόν... -diatakste -diatakste
User avatar
stelmat
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2248
Joined: Tue Apr 21, 2009 12:41 pm
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ-Μίλαν-Barca-Νιούκαστλ
facebook προφίλ: stelmat
Status: Ολοταχως για αθλητικος δημοσιογραφος...!
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Γαμωτο ξεχαστηκα!! :oops: Παμε για treble γρηγοραααα :D
Words are meaningless...and forgettable.
Inzaghi
Backup
Backup
Posts: 853
Joined: Mon May 25, 2009 3:40 pm
Status: Πλάτων
Location: Chania City
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Coppa Italia Semi Final Leg 2
Image

Ο επαναληπτικός αγώνας με την Ίντερ για το κύππελο. Θέλουμε να περάσουμε στον τελικό όσο τίποτα άλλο. Το 1-1 του πρώτου αγώνας στο γήπεδο της Ίντερ μας δίνει ένα μικρό πλεονέκτημα. Ελπίζω στη νίκη.
Image
Ναι. Νίκη! Πάμε τώρα στον τελικό με τη Γιουβέντους. Το θέλω πολύ αυτό το τρόπαιο. Double από την πρώτη χρονιά θα είναι μεγάλη επιτυχία.

Μετά από λίγες μέρες φαίνεται πως ήδη έχω τραβήξει την προσοχή των υπόλοιπων ομάδων και υπάρχει κάποιο μικρό ενδιαφέρον.
Image

Και η καλή πορεία της ομάδας βάζει ως φαβορί για τον τίτλο του Foreign Player of the Year πολλούς παίκτες από τη Μίλαν.
Image

Serie A

Και επιστρέφουμε στις αγωνιστικές υποχρεώσεις με το δεύτερο συνεχόμενο ματς με αντίπαλο την Ίντερ αυτή τη φορά για το πρωτάθλημα. Θα κατεβάσω πολλούς πιτσιρικάδες και τους μη βασικούς γιατί το πρωτάθλημα έχει κριθεί.
Image
Image
Η 1η ισοπαλία στο πρωτάθλημα είναι γεγονός. Το μόνο που έχω να πω για αυτό το παιχνίδι είναι ότι από το 60' και μετά η Ίντερ έκανε καθυστερήσεις. Άμα κάνει καθυστερήσεις με τα δεύτερα με τους βασικούς τι έπρεπε να κάνει;

Και έτσι φτάνουμε λίγο πριν τον αγώνα για τον ημιτελικό με τη Βαλένθια για το Ουέφα. Η διάθεση εισητηρίων αποκλειστικά για τα μέλη του fm greece θα γίνει μέχρι αύριο το βράδυ. Για να βλέπω τη γνωστή λίστα:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Πιστεύω στο Θεό, μόνο που τον λέω Φύση!
Frank Lloyd Wright
lgr
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 631
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:53 pm
Football Manager της ομάδας: Merengues The real galacticos
Αγαπημένη Ομάδα: Real Madrid C.F.
Status: Λιγη τρελα θελει η ζωη... Εγω εχω πολλη...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Inzaghi wrote:Coppa Italia Semi Final Leg 2
Image

Ο επαναληπτικός αγώνας με την Ίντερ για το κύππελο. Θέλουμε να περάσουμε στον τελικό όσο τίποτα άλλο. Το 1-1 του πρώτου αγώνας στο γήπεδο της Ίντερ μας δίνει ένα μικρό πλεονέκτημα. Ελπίζω στη νίκη.
Image
Ναι. Νίκη! Πάμε τώρα στον τελικό με τη Γιουβέντους. Το θέλω πολύ αυτό το τρόπαιο. Double από την πρώτη χρονιά θα είναι μεγάλη επιτυχία.

Μετά από λίγες μέρες φαίνεται πως ήδη έχω τραβήξει την προσοχή των υπόλοιπων ομάδων και υπάρχει κάποιο μικρό ενδιαφέρον.
Image

Και η καλή πορεία της ομάδας βάζει ως φαβορί για τον τίτλο του Foreign Player of the Year πολλούς παίκτες από τη Μίλαν.
Image

Serie A

Και επιστρέφουμε στις αγωνιστικές υποχρεώσεις με το δεύτερο συνεχόμενο ματς με αντίπαλο την Ίντερ αυτή τη φορά για το πρωτάθλημα. Θα κατεβάσω πολλούς πιτσιρικάδες και τους μη βασικούς γιατί το πρωτάθλημα έχει κριθεί.
Image
Image
Η 1η ισοπαλία στο πρωτάθλημα είναι γεγονός. Το μόνο που έχω να πω για αυτό το παιχνίδι είναι ότι από το 60' και μετά η Ίντερ έκανε καθυστερήσεις. Άμα κάνει καθυστερήσεις με τα δεύτερα με τους βασικούς τι έπρεπε να κάνει;

Και έτσι φτάνουμε λίγο πριν τον αγώνα για τον ημιτελικό με τη Βαλένθια για το Ουέφα. Η διάθεση εισητηρίων αποκλειστικά για τα μέλη του fm greece θα γίνει μέχρι αύριο το βράδυ. Για να βλέπω τη γνωστή λίστα:
1.lgr - κατα κοσμο Λευτερης!
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Φερτε πισω τον Mascio
http://www.soccermanager.gr http://www.topmanager.gr
nickjour23
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1370
Joined: Sun Jan 18, 2009 11:58 am
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds,Roma
Has thanked: 0
Been thanked: 0

lgr wrote:
Inzaghi wrote:Coppa Italia Semi Final Leg 2
Image

Ο επαναληπτικός αγώνας με την Ίντερ για το κύππελο. Θέλουμε να περάσουμε στον τελικό όσο τίποτα άλλο. Το 1-1 του πρώτου αγώνας στο γήπεδο της Ίντερ μας δίνει ένα μικρό πλεονέκτημα. Ελπίζω στη νίκη.
Image
Ναι. Νίκη! Πάμε τώρα στον τελικό με τη Γιουβέντους. Το θέλω πολύ αυτό το τρόπαιο. Double από την πρώτη χρονιά θα είναι μεγάλη επιτυχία.

Μετά από λίγες μέρες φαίνεται πως ήδη έχω τραβήξει την προσοχή των υπόλοιπων ομάδων και υπάρχει κάποιο μικρό ενδιαφέρον.
Image

Και η καλή πορεία της ομάδας βάζει ως φαβορί για τον τίτλο του Foreign Player of the Year πολλούς παίκτες από τη Μίλαν.
Image

Serie A

Και επιστρέφουμε στις αγωνιστικές υποχρεώσεις με το δεύτερο συνεχόμενο ματς με αντίπαλο την Ίντερ αυτή τη φορά για το πρωτάθλημα. Θα κατεβάσω πολλούς πιτσιρικάδες και τους μη βασικούς γιατί το πρωτάθλημα έχει κριθεί.
Image
Image
Η 1η ισοπαλία στο πρωτάθλημα είναι γεγονός. Το μόνο που έχω να πω για αυτό το παιχνίδι είναι ότι από το 60' και μετά η Ίντερ έκανε καθυστερήσεις. Άμα κάνει καθυστερήσεις με τα δεύτερα με τους βασικούς τι έπρεπε να κάνει;

Και έτσι φτάνουμε λίγο πριν τον αγώνα για τον ημιτελικό με τη Βαλένθια για το Ουέφα. Η διάθεση εισητηρίων αποκλειστικά για τα μέλη του fm greece θα γίνει μέχρι αύριο το βράδυ. Για να βλέπω τη γνωστή λίστα:
1.lgr - κατα κοσμο Λευτερης!
2.
3.
4.
5.nickjour23
6.
7.
8.
9.
10.
MaxKarapro
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3059
Joined: Thu Feb 07, 2008 10:27 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barca, Liverpool
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρε εσείς οι αποπάνω ... τι σόι ναρκωτικά παίρνετε ???? ... δεν χρειάζεται να ξαναποστάρουμε όλο το σεντόνι για να δηλώσουμε συμμετοχή για τον αγώνα ... απλά κάνουμε copy το κομμάτι με τα νούμερα .... -foumarw


1.lgr - κατα κοσμο Λευτερης!
2.
3.
4.
5.nickjour23
6.
7.MaxKarapro
8.
9.
10.



Φιλαράκι τι να σου πω .... νομίζω ότι εγώ δεν έχω κάνει τίποτα βλέποντας το τέρας που έχεις φτιάξει .... φαντάσου ότι η ισοπαλία με την ίντερ με χάλασε .... το σύνθημα που θα φωνάζω στο γήπεδο θα είναι ....


ΠΑΤΟ, ΠΑΤΟ Γ@Μ@ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΠΑΤΟ, ΠΑΤΟ ....


... αλλά εγώ είμαι με την Βαλένθια ... πω ρε φούστη μου δίλλημα ... :?
User avatar
stelmat
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2248
Joined: Tue Apr 21, 2009 12:41 pm
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ-Μίλαν-Barca-Νιούκαστλ
facebook προφίλ: stelmat
Status: Ολοταχως για αθλητικος δημοσιογραφος...!
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Η αληθεια ειναι οτι η Βαλενθια ειναι μια ομαδα με την οποια,οι περισσοτεροι μας,εχουμε"δεθει" ψυχολογικα,με μαεστρο στον καραπρο :P Παρ'ολα αυτα,εννοειται πως ειμαστε μαζι σου!!
Spoiler: show
εννοειται? :D
1.lgr - κατα κοσμο Λευτερης!
2.
3.stelmat
4.
5.nickjour23
6.
7.MaxKarapro
8.
9.
10.
Words are meaningless...and forgettable.
User avatar
netshaft
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2317
Joined: Sat Feb 04, 2006 11:12 pm
Football Manager της ομάδας: A.E.K.
Αγαπημένη Ομάδα: A.E.K.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

1.lgr - κατα κοσμο Λευτερης!
2.
3.stelmat
4.
5.nickjour23
6.
7.MaxKarapro
8.
9.
10.Netshaft
[/quote]

Nα μαι και εγω εδω...αν και νομιζω το save σου εχει ενα bug...δε ξερω αν το ειδατε και εσεις αλλα με την Inter εφερες Χ!!! :shock:
Post Reply

Return to “Real managers don' t need food”