Οι αετοί της Λισαβώνας

Χωρίς νερό μπορώ, χωρίς ιστορία όχι...Συνεχίστε ακάθεκτοι
Post Reply
User avatar
Skoufalis
Backup
Backup
Posts: 761
Joined: Mon Jan 26, 2009 4:14 pm
Football Manager της ομάδας: Nottigham Forest ρε
Αγαπημένη Ομάδα: Πανάθαααα
Location: Αθήνα, Μαρούσι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αρχισε καινουριο save!






Off Topic:
εδιτ: σελιδαααααααααααα -doublekiss -puppie (: :P -glwssa

[spoiler]-nerd[/spoiler]
Image
Image
User avatar
p@ok@r@s
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2089
Joined: Sat Jan 17, 2009 7:31 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ, Milan
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

xks wrote:αντε να αρχισουν να πετανε οι αετοι την λισαβονας
Θ' αρχίσουν.
Spoiler: show
Ελπίζω.


DrGonzo wrote:κρίμα ρε γαμώτι και μου άρενε :D αυτή η ιστορία...

Benfica, ε; Ωραία επιλογή! Έχεις βέβαια να κοντράρεις την Porto αλλά είναι καλή επιλογή!
Χαίρομαι που σου άρεσε η ιστορία. Η Πόρτο είναι όντως δύσκολη αντίπαλος αλλά εμεις πρέπει να έχουμε ως στόχο το πρωτάθλημα.



Skoufalis wrote:Αρχισε καινουριο save!






Off Topic:
εδιτ: σελιδαααααααααααα -doublekiss -puppie (: :P -glwssa

[spoiler]-nerd[/spoiler]
Το άρχισα :D







Παιδιά, αύριο η συνέχεια.
Last edited by p@ok@r@s on Sun Jul 26, 2009 12:31 pm, edited 1 time in total.
User avatar
p@ok@r@s
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2089
Joined: Sat Jan 17, 2009 7:31 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ, Milan
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image





ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2008-2009





Με τη διοίκηση θέσαμε τους στόχους της νέας σεζόν. Ο κυριότερος φυσικά είναι η κατάκτηση του πρωταθλήματος:

Image


Μετά από κάποιες αλλαγές κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού, έτσι ώστε να ολοκληρωθούν κάποιες μεταγραφές, τα τελικά μπάτζετ διαμορφώθηκαν ως εξής:

Image
Image





Μετά την υπογραφή του νέου μου συμβολαίου με τη Benfica έπιασα αμέσως δουλειά. Πρώτ' απ' όλα έπρεπε να αποφασίσω για τους νέους μου συνεργάτες.
Έτσι λοιπόν, και αφού το υπάρχον staff ήταν περιορισμένο, προσέλαβα αρκετούς ελεύθερους προπονητές και σκάουτερ, μόνο οι φυσιοθεραπευτές έμειναν αμετακίνητοι.

Image





Μεταγραφές


Tobias Linderoth 5.25M (D)MC
Spoiler: show
Image
Θα αποτελέσει τον παρτενέρ του Κατσουράνη στο κέντρο του γηπέδου, θα έχει όμως λίγο πιο αμυντικό έργο. Το μόνο που με ανησυχεί είναι το ότι είναι αργός αλλά πιστεύω πως χάρη στην εμπειρία του θα μπορέσει να υπερκαλύψει αυτή την αδυναμία.


Timothee Atouba loan fee 325K agreed price of 1,7M DL
Spoiler: show
Image
Θα είναι βασικός στα αριστερά της άμυνας. Τον προτίμησα επειδή ήταν φτηνός και υπό παραχώρηση. Αν ικανοποιήσει, ίσως να αποκτηθεί με κανονική μεταγραφή.


Hasan Salihamidzic 1M DRL
Spoiler: show
Image
Πολυθεσίτης, θα βοηθήσει όπου κι αν χρειαστεί να παίξει.


Mario Santana 7.5M AMR
Spoiler: show
Image
Το βασικό δεξί εξτρέμ μας. Τον προτίμησα από τον Pepe της Udinese και είμαι σίγουρος πως θα με δικαιώσει για την απόφασή μου.


Diego Buananotte 6M AMCL
Spoiler: show
Image
Μεγάλο ταλέντο, στο πρόσωπό του βλέπω τον νέο Αimar. Θα μπει από νωρίς στα βαθιά και ο λόγος είναι αυτός:

Image


Petri Pasanen 8.5M DCRL
Spoiler: show
Image
Παίζει παντού στην άμυνα. Είναι και αυτός αργός αλλά όπως και με τον Linderoth, στηρίζομαι στην εμπειρία του και τις καλές του τοποθετήσεις.


Συνοπτικά:

Image





Αυτή θα είναι η μορφή της ομάδας όταν δεν θα υπάρχουν αναγκαστικές αλλαγές:

Image





Τα προγνωστικά μας δίνουν 2ο φαβορί, πίσω από την Πόρτο και και μαζί με την Σπόρτινγκ:

Image





Φιλικά

Image





Aύγουστος 2008

Image

Επιβάλλεται ν' αρχίσουμε με νίκες.
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Νομίζω ότι υπάρχει μια μικρή έλλειψη στη θέση του ST, αλλά πάλι, παίζεις με μόνο ένα επιθετικό, οπότε...
Καλή αρχή και προσοχή στο save! :wink:
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
User avatar
netshaft
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2317
Joined: Sat Feb 04, 2006 11:12 pm
Football Manager της ομάδας: A.E.K.
Αγαπημένη Ομάδα: A.E.K.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

καλη αρχη ευχομαι. Κρατα back up στο save. Ωραιος ο Σαντανα και ο Buonanote αλλα δε μου γεμισαν τοσο πολυ το ματι οι αλλες μεταγραφες. Ειδικα του Linderoth νομιζω οτι ειναι τρομερη σπαταλη να παρεις ενα παιχτη τοσο αργο στα 29 του με αυτο το ποσο. Ελπιζω να σου βγει. Στη θεση σου θα κοιτουσα στο μεταγραφικο παζαρι για παιχτες το πολυ 25-26 ετων ωστε να εχεις μετα τη δυνατοτητα μεταπωλησης για να τα τσεπωσεις χοντρα. Οσο για το staff παρα πολλα ατομα εχεις. Χρειαζεσαι τοσους πολλους scouters + physio??? Δες τα αυτα και πες μου. Στα φιλικα τα πηγες καλα.
User avatar
p@ok@r@s
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2089
Joined: Sat Jan 17, 2009 7:31 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ, Milan
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DrGonzo wrote:Νομίζω ότι υπάρχει μια μικρή έλλειψη στη θέση του ST, αλλά πάλι, παίζεις με μόνο ένα επιθετικό, οπότε...
Καλή αρχή και προσοχή στο save! :wink:
Επιθετικό δεν πήρα επειδή όπως λες και εσύ παίζω μόνο με έναν στην κορυφή. Και στον πάγκο υπάρχουν και οι Νούνο Γκόμεζ, Ρέγιες και Σουάζο. Νομίζω θα ήταν υπερβολή να πάρω άλλον ένα.




netshaft wrote:καλη αρχη ευχομαι. Κρατα back up στο save. Ωραιος ο Σαντανα και ο Buonanote αλλα δε μου γεμισαν τοσο πολυ το ματι οι αλλες μεταγραφες. Ειδικα του Linderoth νομιζω οτι ειναι τρομερη σπαταλη να παρεις ενα παιχτη τοσο αργο στα 29 του με αυτο το ποσο. Ελπιζω να σου βγει. Στη θεση σου θα κοιτουσα στο μεταγραφικο παζαρι για παιχτες το πολυ 25-26 ετων ωστε να εχεις μετα τη δυνατοτητα μεταπωλησης για να τα τσεπωσεις χοντρα. Οσο για το staff παρα πολλα ατομα εχεις. Χρειαζεσαι τοσους πολλους scouters + physio??? Δες τα αυτα και πες μου. Στα φιλικα τα πηγες καλα.
Όσων αφορά τους physio, αυτοί προϋπήρχαν στο κλαμπ και αφού ήταν αρκετά καλοί αποφάσισα να τους κρατήσω. Οι scouters ήταν όλοι ελεύθεροι και με καλά στατιστικά και εφόσον μου το επέτρεπε η διοίκηση και δεν θα έδινα φράγκο τους πήρα. Ίσως όντως να μην είναι απαραίτητοι αλλά εμένα προσωπικά δεν με ενοχλούν. Για τις μεταγραφές τώρα, οι Salihamidzic, Atouba είναι δύο φτηνά λαχεία. Αν σου βγουν καλώς αλλάκαι να μην σου βγουν δεν έχεις μεγάλη χασούρα. Έπρεπε να πάρω και λίγους τέτοιους αν ήθελα να δώσω κάτι παραπάνω για παίκτες τύπου Santana. Ο Linderoth είναι όντως ένα λαχείο κάπως πιο ακριβό αλλά ελπίζω να μου βγεί. Ο Pasanen νομίζω πως έχει πολύ καλά στατιστικά και αυτός είναι ο κύριως λόγος που τον πήρα. Παίζει και παντού στην άμυνα και αυτό είναι ένα άλλο πολύ σημαντικό πλεονέκτημα. Ελπίζω να σε κάλυψα.







===================================================================================================================================================================







ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2008





Liga Sagres Matchday 1

Image

Σχετικά καλή πρεμιέρα. Και το σχετικά πάει κυρίως στην άμυνα, η οποία ανάγκασε τον Quim σε 2-3 εκπληκτικές αποκρούσεις όταν το σκορ ήταν ακόμα 1-0. Η νίκη πάντως ήταν δίκαιη και προχωράμε.





Liga Sagres Matchday 2

Image

Ισχύουν τα ίδια πράγματα που ίσχυαν και στο προηγούμενο ματς. Καλοί στην επίθεση, όπου κυρίως οι πλάγιοι δημιούργησαν αρκετά ρήγματα, αλλά κάπως τρύπιοι στην άμυνα, καθώς χρειάστηκε για μια ακόμη φορά να επιστρατεύσει τα αντανακλαστικά του ο Quim για 1-2 φορές. Ελπίζω σιγά σιγά να στρώσει η αμυντική μας λειτουργία και να νοίωθω μεγαλύτερη σιγουριά.





Liga Sagres League Table

Image

Eίναι πολύ νωρίς ακόμα για να βγάλουμε συμπεράσματα.





Πήρα και το βραβείο του προπονητή του μήνα :D

Image





Σεπτέμβριος 2009

Image

Κυριαρχεί το πολύ μεγάλο ντέρμπι με την Πόρτο.
Last edited by p@ok@r@s on Mon Jul 27, 2009 4:16 pm, edited 1 time in total.
User avatar
PAO1133
Indispensible
Indispensible
Posts: 1711
Joined: Sun May 31, 2009 4:21 pm
Football Manager της ομάδας: portmouth
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Location: κατω πατισσια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αρκετα καλες μεταγραφες αλλα φοβαμαι οτι θα συμφονισο σε μερικα πραγματα με τον προηγουμενο.παντος ο μπουενανοτε παιχτουρα βασισου πανο του.καλη συνεχεια κ προσεχε το σαβε
Sir___Alex wrote:Ενα κομματι μου μολις πεθανε.Απειρο ρισπεκτ στον Διαμαντιδη
xks
Manager
Manager
Posts: 4939
Joined: Tue Sep 09, 2008 3:55 pm
Football Manager της ομάδας: At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Paok Liverpool Barca Dormund
Status: καμενος!!!!!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

η ομαδα εκανε μεταγραφες ουσιας
αλλα και εκανες δυνατα φιλικα για να δεις που εχει προβληματα η ομαδα
θα τα πας μια χαρα
Καλοκαιρινή Ιστορία!!!!

Πρώτη Φορά!

Στη Γαλλία!!!!
User avatar
p@ok@r@s
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2089
Joined: Sat Jan 17, 2009 7:31 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ, Milan
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

PAO1133 wrote:αρκετα καλες μεταγραφες αλλα φοβαμαι οτι θα συμφονισο σε μερικα πραγματα με τον προηγουμενο.παντος ο μπουενανοτε παιχτουρα βασισου πανο του.καλη συνεχεια κ προσεχε το σαβε
Ευχαριστώ φίλε.




xks wrote:η ομαδα εκανε μεταγραφες ουσιας
αλλα και εκανες δυνατα φιλικα για να δεις που εχει προβληματα η ομαδα
θα τα πας μια χαρα
Θα βάλω τα δυνατά μου.







=====================================================================================================================================







ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ 2009





Liga Sagres Matchday 3

Image

Δεν απειληθήκαμε καθόλου στην άμυνα και μπροστά καθάρισε ο Καρντόσο που σκοράρει για 3ο συνεχόμενο ματς.





Uefa Cup 1st Round 1st Leg

Image

Πλην Καρντόσο(ο οποίος έκανε το χειρότερο φετινό του ματς), όλοι οι άλλοι ήταν ανπληρωματικοί. Θα μπορούσαμε να βάλουμε κι άλλα γκολ αλλά ήμασταν πιο αποτελεσματικοί στο τελείωμα. Η πρόκριση πάντως έχει εξασφαλιστεί.





Liga Sagres Matchday 4

Image

Φαίνεται πως η αμυντική μας λειτουργία βελτιώνεται αρκετά καθώς οι αντίπαλοι μας μάς δημιουργούν πλέον πολύ λιγότερα προβλήματα σε σχέση με τα πρώτα δύο ματς της σεζόν. Μπροστά, τα κλασικά. Ο Καρντόσο άφησε πίσω του την κακή εμφάνιση στο Uefa και ξανασκόραρε.





Τα πολύ άσχημα νέα όμως έρχονται από το ιατρικό μας team. Τέσσερις μήνες εκτός ο Σαντάνα, τεράστιο πλήγμα για την ομάδα. Ρέγιες και Σουάζο θα παλέψουν για τη θέση του αντικαταστάτη. Ο αργεντινός έπαιζε πάρα πολύ καλά και είχε δείξει εξαιρετικά σημάδια προσαρμογής. Τι να κάνουμε όμως; Προχωράμε.

Image





Ευτυχώς υπήρχε και η επιστροφή του Αϊμάρ για να με χαροποιήσει λίγο.

Image





Liga Sagres Matchday 5

Image

Απίστευτη εμφάνιση. Ούτε εγώ δεν περίμενα τέτοια καθολική επικράτηση. Σβήσαμε τα ατού του αντιπάλου και μπροστά παίξαμε πάρα πολύ καλά. Το γκολ του Καρντόσο ήταν απλώς εκπληκτικό. Ο Κατσουράνης κινούσε τα νήματα στο κέντρο και δίκαια πήρε το βραβείο του mvp του αγώνα.





Liga Sagres League Table

Image

Έκπληξη αποτελεί η ως τώρα πορεία της Πόρτο. Η λογική όμως λέει πως κάποια στιγμή θα επανέλθει. Εμείς από την πλευρά κάνουμε το καθήκον μας και έτσι πρέπει να συνεχίσουμε.





Οκτώβριος 2009

Image

Στο πρωτάθλημα πρέπει να συνεχίσουμε με νίκες. Στην Ευρώπη θα συνεχίσουμε να παίζουμε κυρίως με τα δεύτερα. Μεγαλύτερο βάρος σ' αυτά τα ματς θα δώσουμε όταν με το καλό περάσουμε στους "32", κάτι το οποίο νομίζω πως μπορούμε να καταφέρουμε χωρίς να κουράσουμε υπερβολικά τους βασικούς μας παίκτες.
User avatar
PAO1133
Indispensible
Indispensible
Posts: 1711
Joined: Sun May 31, 2009 4:21 pm
Football Manager της ομάδας: portmouth
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Location: κατω πατισσια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παρα πολυ καλη αρχη...συνεχισε ετσι
Sir___Alex wrote:Ενα κομματι μου μολις πεθανε.Απειρο ρισπεκτ στον Διαμαντιδη
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εκπληκτικό ξεκίνημα!!!!
Συνέχισε έτσι κι όλα θα πάνε καλά!
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
xks
Manager
Manager
Posts: 4939
Joined: Tue Sep 09, 2008 3:55 pm
Football Manager της ομάδας: At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Paok Liverpool Barca Dormund
Status: καμενος!!!!!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

διεσυρες την μισητη αντιπαλο
Καλοκαιρινή Ιστορία!!!!

Πρώτη Φορά!

Στη Γαλλία!!!!
nickjour23
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1370
Joined: Sun Jan 18, 2009 11:58 am
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds,Roma
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φοβερη αρχη!!5/5!!
κ σ συνδυασμο με τα στραβοπατηματα της πορτο ιδανικο ξεκινιμα!!
καλη συνεχεια!! :-D
User avatar
p@ok@r@s
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2089
Joined: Sat Jan 17, 2009 7:31 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ, Milan
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

PAO1133 wrote:παρα πολυ καλη αρχη...συνεχισε ετσι
DrGonzo wrote:Εκπληκτικό ξεκίνημα!!!!
Συνέχισε έτσι κι όλα θα πάνε καλά!
xks wrote:διεσυρες την μισητη αντιπαλο
nickjour23 wrote:Φοβερη αρχη!!5/5!!
κ σ συνδυασμο με τα στραβοπατηματα της πορτο ιδανικο ξεκινιμα!!
καλη συνεχεια!! :-D


Ευχαριστώ πολύ παιδιά, μου δίνετε δύναμη να συνεχίσω.







==========================================================================================================================







ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ 2008





Uefa Cup 1st Round 2nd Leg

Image

Το ματς αυτό ήταν σκέτη ταλαιπωρία. Γι? αυτό και η πολύ κακή εμφάνιση. Πήραμε πάντως τη νίκη στη μοναδική ίσως φάση που δημιουργήσαμε και μετά παίξαμε μόνο άμυνα.





Και πάνω που λέω ότι θα τον δω επιτέλους να παίζει, να και ένας δεύτερος τραυματισμός. Ο Αϊμάρ τραυματίστηκε και πάλι και θα λείψει για άλλον ένα μήνα.





Liga Sagres Matchday 6

Image

To καθαρίσαμε εύκολα το ματς. Ο Λουισάο άνοιξε και πάλι το δρόμο για τη νίκη, όπως και στο ματς με την Πόρτο, και μετά ο αρχηγός σκόραρε για δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι.





Έγινε και η κλήρωση των ομίλων του Κυπέλλου Ουέφα. Παρτιζάν και Άαλμποργκ ήταν από τις πιο αδύναμες ομάδες των γκρουπ τους, η Άστον Βίλλα η πιο δυνατή του 4ου γκρουπ και ο Άγιαξ ήταν στον μέσο όρο. Η πρόκριση είναι αποκλειστικά και μόνο στο χέρι μας.

Image





Δυστυχώς ο Καρντόσο γύρισε τραυματίας από τις υποχρεώσεις του με την εθνική του ομάδα και θα λείψει για περίπου τρεις εβδομάδες. Ελπίζω ο Νούνο Γκόμες να τον αντικαταστήσει επάξια.





Έγινε και η κλήρωση για το Λιγκ Καπ. Θα παίξω από μία φορά με τον κάθε αντίπαλο(2 εντός-1 εκτός) και ο πρώτος κάθε ομίλου περνάει στα ημιτελικά. Η τέταρτη ομάδα των ημιτελικών δεν ξέρω με ποια λογική βγαίνει, δεν το λέει στους κανόνες της διοργάνωσης. Λογικά θα περνάει ο καλύτερος δεύτερος. Ο όμιλος είναι εύκολος και φυσικά θέλουμε την πρόκριση.

Image





Uefa Cup Group Stage Matchday 1

Image

Όταν στο δεύτερο ημίχρονο έβαλα μέσα Ντι Μαρία και Ρέγιες τα πράγματα έφτιαξαν. Ο ένας σκόραρε και ο άλλος κέρδισε πέναλτι. Μέχρι εκείνη τη στιγμή η ομάδα κολλούσε επιθετικά αλλά οι δύο πλάγιοι με δικαίωσαν.





Liga Sagres Matchday 7

Image

Κάποια στιγμή θα συνέβαινε και αυτό. Παρότι δημιουργήσαμε πολλές ευκαιρίες, τις χαραμίσαμε. Κάναμε μάγκα τον αντίπαλο τερματοφύλακα στέλνοντας 5-6 σουτ υπό πάρα πολύ καλές προϋποθέσεις πάνω του. Κρίμα, θα μπορούσαμε να είχαμε νικήσει. Το σημαντικό όμως είναι να μην ξανασυμβεί αυτό το πράγμα σύντομα.





Portuguese League Cup 3rd Round Matchday 1

Image

Επιστρέψαμε στις νίκες μετά από ένα μικρό διάλειμμα. Καλή εμφάνιση στο πρώτο ημίχρονο, κάπως πεσμένη η ομάδα στο δεύτερο. Στο άλλο ματς του ομίλου η Λεϊσόες , την οποία αντιμετωπίζουμε στο Ντα Λουζ την επόμενη αγωνιστική και αν την νικήσουμε ουσιαστικά προκρινόμαστε, νίκησε τη Μπράγκα.





Κλείσαμε για το καλοκαίρι άλλο ένα μεγάλο ταλέντο του αργεντίνικου ποδοσφαίρου. Για μόλις 300Κ και 35% ποσοστό μεταπώλησης έγινε δικός μας ο Φράνκο Ζουκουλίνι.

Image




Liga Sagres League Table

Image

Συνεχίζουμε να έχουμε καλή διαφορά από τους υπόλοιπους.





Νοέμβριος 2008

Image

Πρέπει στο ντέρμπι που γίνεται στην έδρα μας στο τέλος του μήνα να πάμε με τις λιγότερες δυνατές απώλειες.
xks
Manager
Manager
Posts: 4939
Joined: Tue Sep 09, 2008 3:55 pm
Football Manager της ομάδας: At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Paok Liverpool Barca Dormund
Status: καμενος!!!!!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

περνας με ανεσει απο τον ομιλο
Καλοκαιρινή Ιστορία!!!!

Πρώτη Φορά!

Στη Γαλλία!!!!
Post Reply

Return to “Real managers don' t need food”