La reaparici?n m?s grande nunca

Δεν υπάρχουν όρια για σένα...Μόλις τα ξεπεράσατε...
Post Reply
Bill_xanthi
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5131
Joined: Sat Oct 27, 2007 5:28 pm
Football Manager της ομάδας: Man United
Αγαπημένη Ομάδα: Glory
twitter: iBillxan
Status: As the Reds go marching, on, on, on!
Location: Glory
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

στην Ρωσσία ήμουν από τους πιο γνωστούς...από τους πιο γνωστούς κηπουρούς...πολλοί επώνυμοι με είχαν προσλάβει αλλά ελάχιστοι με απέλυσαν...στην καριέρα μου (όπως μπορεί να χαρακτηριστεί ενός κηπουρού) έχω καταφέρει πολλά...εχω κάνει το πιο παραξενο σχήμα σε ιτια..έχω κλαδέψει το ψηλότερο πεύκο με την μεγαλύτερη ομοιομορφία...και φυσικά απ'όλα αυτά εχω βγάλει αρκετά λεφτά που ίσως να μου φτάνουν και για την υπόλοιπη μου ζωή..να αυτή την στιγμή σου γράφω στο λαπτοπ μου τελευταίας τεχνολογίας..όμως οι μεγάλες αγάπες δεν κοβονται...ενώ τα δέντρα...κόβονται!

να μισό λεπτό να σου δείξω μερικές φωτογραφίες από τα κατορθώματα μου:

Image

αυτός ο κήπος είναι από τους πυκνότερους που έχω κάνει!

Image

αυτό είναι απο τα αγαπημένα μου!

Image

αυτο είναι ίσως η μεγαλυτερη περιοχή που έχω κλαδέψει...φυσικά δεν περιλαμβάνεται όλη στην φοτό! είναι από την έπαυλη του κ.Πούτιν...

φυσικά το πιο δύσκολο κομμάτι της ζωής μου είναι η συντήρηση όλων αυτών το δέντρων και φυτών καθώς εδώ πάνω τα πράγματα είναι δύσκολα...και αυτό είναι που δεν μ'αρέσει γι'αυτό προτιμώ να δουλεύω το καλοκαίρι...εκτός από έναν κύριο που με στηρίζει τόσα χρόνια και του κάνω την πιο περιποιημένη δουλειά...τον κύριο Vladimir Dyukov....
Last edited by Bill_xanthi on Mon Jun 15, 2009 12:57 pm, edited 16 times in total.
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο
και τ' όνομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο..♪♫
MaxKarapro
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3059
Joined: Thu Feb 07, 2008 10:27 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barca, Liverpool
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κι άλλη ιστορία σήμερα ..... καλώς τον Bill ... καλή συνέχεια .....
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραίος ο Bill με τα ρώσικα του και τους κήπους του.

Καμια Ρωσιδούλα θα παίξει;; :D
Spoiler: show
Image
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
Petrominas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 674
Joined: Mon Oct 22, 2007 11:53 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλη αρχη Bill 8)
GreenHell13Salonica
Amateur
Amateur
Posts: 228
Joined: Wed May 07, 2008 5:24 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

udachi 8)
Spoiler: show
καλη τυχη στα Ρωσσικα
Image
Εδώ είναι ο παράδεισος και η κόλαση εδώ

Ειμαστε ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΙ και οχι βαζελοι.
Frank16
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 602
Joined: Sun Nov 11, 2007 3:53 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλη αρχη μπιλ !
Bill_xanthi
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5131
Joined: Sat Oct 27, 2007 5:28 pm
Football Manager της ομάδας: Man United
Αγαπημένη Ομάδα: Glory
twitter: iBillxan
Status: As the Reds go marching, on, on, on!
Location: Glory
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

σας ευχαριστώ όλους παιδιά! -gioupi
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο
και τ' όνομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο..♪♫
philip21
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3525
Joined: Wed Jan 09, 2008 6:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK,Barca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλή συνέχεια μπιλ!
Έχεις την υποστήριξη μας!!! :wink:
dustdevil7
Trialist
Trialist
Posts: 84
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 am
Football Manager της ομάδας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠ. Ν. ΛΙΟΣΙΩΝ
Location: Ilion - Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Jordi_7 wrote:Ωραίος ο Bill με τα ρώσικα του και τους κήπους του.

Καμια Ρωσιδούλα θα παίξει;; :D
Spoiler: show
Image
Εννοείται
και ελπιζω μια απο τισ διασημες κυριες που θα τον εχουν κηπουρο να ναι... :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
Spoiler: show
Image
kournikova
Πλακα πλακα.... πολυ καλη σκεψη...
Γιαν να δουμε... περιμενουμε με αγωνια.
Bill_xanthi
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5131
Joined: Sat Oct 27, 2007 5:28 pm
Football Manager της ομάδας: Man United
Αγαπημένη Ομάδα: Glory
twitter: iBillxan
Status: As the Reds go marching, on, on, on!
Location: Glory
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

το μόνο που δεν μου αρέσει σ'όλη την δουλειά μου είναι να συνεργάζομαι με άλλους κηπουρός..νιωθω πως καταπιέζομαι,αγχώνομαι και εν τέλει δεν πετυχαίνω το τελειο αποτέλεσμα κάτι που ίσως και να δυσαρεστεί αυτούς που με προσέλαβαν..όμως είμαι αναγκασμένος να το κάνω στις εκτάσει του κ.Αμπράμοβιτς...αφού λοιπόν τελειωσα με τους κήπους του ήρθε η ώρα για τον κύριο dyukov ο οποίος μου έτρεφε μεγάλη αδυναμία!

-Καλημερα κυριε!
-Καλημέρα κύριε Xanthov!
-Μα σας έχω πει ότι νιώθω κάπως άβολα όταν με λέτε έτσι :?
-εντάξει Vasily όπως νομίζεις...λοιπόν σήμερα θέλω να μου κλαδέψεις τα δέντρα της πίσω αυλής..
-Μάλιστα!! (κάπως βραχνιασμένο τον ακούω σήμερα..του λείπει και η γυναίκα του που μας άφησε πριν μερικές μέρες...και έχει πέσει κατάθλιψη..πρέπει να βάλω τα δυνατά μου.. :-) )

φόρεσα την μάσκα μου γιατί έπρεπε να ραντίσω...έβαλα και τις ωτασπίδες γιατί μου έχει την καλύτερη κουρευτική μηχανή που όμως βγάζει έναν εκκωφαντικό ήχο....
κάποια στιγμή άκουσα περιεργους θορύβους..όμως δεν έδωσα σημασία...
παράλληλα σκεφτόμουν πως θα του το πω...πως θα μπορέσω επιτέλους να του το πω..είμαι οπαδός της Δυναμό...αλλά είναι πρόεδρος της Ζενίτ...πως όμως...ξέρω ότι θα πέσω στα μάτια του αλλά δεν θέλω..αλλωστε μου έχει συμπεριφερθεί τόσο καλα... :(


μετά από περίπου δύο ώρες τέλειωσα...


-κύριε Vladimir...τελείωσα
-κύριε Vladimir??

κάποια στιγμή βγήκε ο μονάκριβος γιος του Alexandr...ήθελε κάτι να μου ανακοινώσεις μα φαινοταν θλιμμένος...
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο
και τ' όνομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο..♪♫
Bill_xanthi
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5131
Joined: Sat Oct 27, 2007 5:28 pm
Football Manager της ομάδας: Man United
Αγαπημένη Ομάδα: Glory
twitter: iBillxan
Status: As the Reds go marching, on, on, on!
Location: Glory
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

εκείνη την στιγμή πάγωσα...τι να ήθελε άραγε...έκανα κάτι;;; δεν νομίζω σαν τι...μήπως έμαθε για την μεγάλη μου αγάπη;;; αλλά από που;;; τι να έγινε;;;

-Vasily,ο πατέρας μου έπαθε εγκεφαλικό...
-Παρακαλώ;;; πως; πότε; που; τι έγινε?? :cry:
-Λίγο πριν...πήγε να ξαπλώσει...και μετά καταλαβαίνεις... :cry:
-τι περιμένουμε ας πάμε στο νοσοκομειο!

δεν μπορούσα να το πιστεψω...εμένα μου είχε φανεί μονάχα λίγο βραχνιασμένος...ούτε καν χλωμός..και τώρα εγκεφαλικό...δεν ήθελε να μου το πει ο alexandr αλλά το ήξερα..ήξερα ότι είναι το δεύτερο...και ότι πολύ δύσκολα θα γλίτωνε...μπήκαμε στην maybach και κατευθυνθήκαμε στο νοσοκομείο

Image

μολίς φτάσαμε βιαστικά και μισο-κλαιγοντας ρωτήσε πως είναι και σε ποια μονάδα βρίσκεται..

είδαμε κάτι γιατρούς να τρέχουν...ίσα-ίσα που τους προλαβαίναμε παρ'ότι τρέχαμε και εμείς με όσες δυνάμεις είχαμε...δεν είναι δυνατόν ο κύριος dyukov :(

μπήκαμε στην μονάδα (πολυτελειας θα έλεγα) αλλά δεν ήταν κανείς εκεί,

Image

παρα μόνο δυο γιατροί...

Image

ειμαστε στην δυσάρεστη θέση να σας ανακοινώσω ότι ο κ. Vladimir Dyukov είναι νεκρός αποκρίθηκε ο ένας...


ήμασταν έτοιμοι να καταρρευσουμε και εγώ και φυσικά ο Alexandr..δεν ήταν καν συγγενής μου αλλά τον είχα σαν πατέρα μου...

τον φέραμε σπίτι με την βοηθεία δύο γιατρών και τον πλαγιάσαμε στο κρεβάτι του...δεν πιστεύω να έχω ρίξει περισσότερο κλάμα ποτέ στην ζωή μου...ούτε όταν έκοψα τα δύο μου δάχτυλα στην προσπάθεια μου να κλαδέψω ένα κυπαρίσσι...


δυστυχώς δύο μερες αργότερα ήρθε η ώρα για την κηδεία...

Image

είχε μαζευτεί πλήθος κοσμου..πολλοι άσημοι αλλά και πολλοι διασημοι...ήρθαν να του πουν το τελευταίο αντίο...

Image

και ναι είναι αλήθεια..πρέπει να το εμπεδώσω...ο αγαπημένος μου vladimir δεν είναι πια κοντά μας... :cry:
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο
και τ' όνομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο..♪♫
thanasis10
National Manager
National Manager
Posts: 8576
Joined: Sat Oct 20, 2007 1:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας Α.Ο
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Καλη συνεχεια.Πολυ θεαματικη αρχη
Bill_xanthi
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5131
Joined: Sat Oct 27, 2007 5:28 pm
Football Manager της ομάδας: Man United
Αγαπημένη Ομάδα: Glory
twitter: iBillxan
Status: As the Reds go marching, on, on, on!
Location: Glory
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ξημέρωνε η επόμενη μέρα...φυσικά δεν μπορούσα να κοιμηθώ...στριφογύριζα απο εδώ στριφογύριζα από εκεί αλλά τίποτα...κατεβηκα στον κάτω όροφο και ήπια λίγο νερό..."ο κύριος vladimir δεν είναι πια μαζι μας" ψιθύριζα και κάθε φορά που το επαναλαμβανα ο τόνος της φωνής μου ανέβαινε...ήξερα ότι και ο κύριος alexandr με συμπαθεί αλλά το προβλημα είναι ότι μου λείπει ο κύριος vladimir...

όταν ξημέρωσε η μέρα πήρα τηλέφωνο σε όλους και τους ανακοινωσα ότι δεν μπορώ να συνέχισω αυτό το επάγγελμα καθώς μου φέρνει στο μυαλό εικόνες που μου φαίνονταν ωραίες...μα τώρα τις σκέφτομαι και δακρύζω...αν είναι δυνατόν λέω...άλλωστε οικονομικό πρόβλημα δεν έχω...

γύρω στις 11 επισκέφθηκα την έπαυλη του κύριου Dyukov,φυσικά όχι για να ασχοληθώ με τον κήπο αλλά για να συμπαρασταθώ στον καημένο κύριο Alexandr...


-σε περίπου μισή ώρα σε θέλω στο γραφείο μου Vasily
-μάλιστα κύριε είπα, με τρεμουλιαστή φωνή...

και τότε βγήκα στον κήπο να πάρω λίγο αέρα...έβαλα τα χέρια στις τσέπες και άρχισα να συλλογίζομαι...μα πρωτού καλά καλά αρχισω να περπατάω κοίταξα το ρολοι μου

Image

η μισή ώρα είχε περάσει..

έτσι κατευθύνθηκα στο γραφείο του κυριου dyukov..


-...ο προπονητής μας παραιτήθηκε...μόλις έμαθε τα γεγονότα..ασπλαχνος ακαρδος όπως ήταν παραιτήθηκε...με αντιπαθεί το ξέρω αλλά είναι εντελώς απανθρωπο τέτοιες ώρες να σκέφτεται ποιος θα είναι ο αυριανός πρόεδρος...όμως...όμως η ομάδα δεν πρέπει να αφεθεί στα χέρια της τύχης...θα καταστραφούμε...όλοι...πρέπει κάτι να γίνει...μα δεν υπάρχει χρόνος για scouting...σου εμπιστευομαι την θέση του μανατζερ...


προσπαθησα να κρατηθώ όσο μπορούσα και έτσι αποκρίθηκα:

-δώστε μου λίγο χρόνο κύριε dyukov να το σκφτώ..

μου τον έδωσε και αποχώρησα...μόλις έφτασα στην οικία ξάπλωσα στο κρεβάτι...

αρχισα να σκέφτομαι αυτό που μου πρότεινε...

μα είναι δυνατόν;;; εγώ είμαι οπαδός της Δυναμό...βέβαια δεν του το χω πει αλλά πιστευω πως ήρθε η ώρα...άλλωστε δεν ξέρω και πολλά πολλά από προπονητική...όμως κάτι έπρεπε να γίνει...δεν μπορούσα να αφήσω την ομάδα του αγαπημένου μου vladimir...κάτι πρέπει να γίνει....είμαι σίγουρος όμως ότι δεν θα τα καταφέρω...άλλωστε η ψυχή μου δεν θα βρίσκεται σ'αυτή την ομάδα...όμως..όμως..ναι...ναι αυτό είναι...
θα δεχτώ!...
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο
και τ' όνομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο..♪♫
User avatar
paokkerkir
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3894
Joined: Sun Jun 13, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Cesena
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
facebook προφίλ: paokkerkir
Location: Malta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραία αρχή. Για να δούμε τον επίμονο κηπουρό. :P
Bill_xanthi
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5131
Joined: Sat Oct 27, 2007 5:28 pm
Football Manager της ομάδας: Man United
Αγαπημένη Ομάδα: Glory
twitter: iBillxan
Status: As the Reds go marching, on, on, on!
Location: Glory
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:


Off Topic:
ντανκε σ(οε)ν παιδιά! λοιπόν λέω να μπω στο ψητό της ιστορίας γιατί δεν μ'αρέσουν οι μεγάλες εισαγωγές...
έτσι λοιπόν πήγα την επόμενη μέρα και το ανακοίνωσα στον alexandr..χάρηκε...χάρηκε πολύ...όμως εγώ στο βάθος έκρυβα έναν δισταγμό...πφφ πλέον το είπα...και έχω μάθει να μην αναιρώ τις υποσχέσεις και τα λεγόμενα μου...όμως δεν είμαι σίγουρος...

-ωραία Vasily! αύριο έχουμε συνάντηση με τους παίκτες..
-μάλιστα κύριε (πρόεδρε)!

από την άλλη ήταν μεγάλη μου χαρά που έγινα προπονητής ακόμα και στην Ζενίτ...βέβαια δεν είχα που να το ανακοινώσω...δυστυχώς η σύζυγος σκοτώθηκε σε αυτοκινητιστικό δυστύχημα όταν ερχόταν να με δει σε έναν διαγωνισμό κηπουρικής...

την άλλη μέρα...

γνωριστήκαμε και του έβαλα κατευθείαν στην προπόνηση...βέβαια εγώ δεν ήξερα τι να τους πω...να ναι καλά ο βοηθός μου που με βοήθησε...


Image

ορίστε και το προφίλ μου (αυτή είναι από τις φωτογραφίες μου στον τελευταίο διαγωνισμό):

Image

ορίστε και η ομάδα:

Image

όμως η ομάδα χρειαζεται μεταγραφές...εγώ δεν ξέρω από μεταγραφές..κάπου πρέπει να ψάξω.....χμ..αυτό είναι..στο ίντερνετ!

Off Topic:
που σημαίνει προτείνετε κανέναν παίκτη! αν και έχω κάποιος στο μυαλό μου!
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο
και τ' όνομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο..♪♫
Post Reply

Return to “Relentless manager”