Η Σμύρνη του Πανιωνίου

Ήρθαν εδώ και άφησαν το στίγμα τους...Η ξεκούραση των πολεμιστών...
Post Reply
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ όλους... Λυπάμαι που δεν μπορώ να ποστάρω συχνά τώρα τελευταία, αλλά αυτές τις ημέρες συμμετέχω εθελοντικά στη γιορτή της πόλης μου και δεν προλαβαίνω καθόλου...
Αλλά όλα αυτά μέχρι και την ερχόμενη Τρίτη, οπότε λιγάκι υπομονή!!!

jimis21 wrote:Πάνι γερά
η κούπα είναι
κοντά...


Ουέφα βλέπω τα πας καλά φέτος,πρωτάθλημα στοιχηματίζω ότι θα βγεις στις θέσεις 1-2...
Έτσι όπως την βλέπω εγώ την ομάδα, στο ΟΥΕΦΑ έχουμε δυνατότητες. Για το πρωτάθλημα θέλω μια θέση στο 1-3. Είπαμε σιγά σιγά τα βήματα...
MaxKarapro wrote:Θα επαναλάβω απλά αυτό που λέει η υπογραφή σου ..... ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ .....
Ευχαριστώ Max. Εμπρός και μόνο εμπρός!
paixtaras wrote:Έπρεπε κάπου να ξεσπάσεις...
Κρίμα για την ήττα στο Καραισκάκη
Η ήττα στον Πειραιά ήταν εντός προγράμματος. Νομίζω πως ο Λεβαδειακός μας πέτυχε σε καλή μέρα.
chelseafan wrote:Πάμε γερά... Τρελή πορεία... Μπορείς... Όσο για το Ουέφα αν στους 32 αποφύγεις τις μεγάλες, βλέπω 16άδα...
Στο ΟΥΕΦΑ μόνο αν βγω πρώτος στον όμιλο θα έχω ελπίδες για εύκολη κλήρωση. Λες...?
xks wrote:ζητω η σμυρνη και καλη συνεχεια
Ευχαριστώ man..
Sapsalomenos wrote:Έχεις δημιουργήσει πολύ μεγάλη ομάδα... -gioupi
Του χρόνου πιστεύω πως το πρωτάθλημα θα είναι κάτι παραπανω απο σίγουρο... 8)
Ναι βε σε λέω... Κι εγώ για του χρόνου λέω να κάνω το μεγάλο χτύπημα. Τα πρώτα δύο χρόνια είναι μια δοκιμασία. Μια προετοιμασία. Τον Πανσερραϊκό δε βλέπω φέτος σε καλή κατάσταση.
Kwstas12345 wrote:Γιατί όχι και φέτος.....Η διαφορά από Ολυμπιακό είναι πολύ μικρή.Καθαρίζεις εύκολα τα μικρά ματσάκια και αν χτυπήσεις μερικά από τα ντέρμπι,πας για κάτι παραπάνω από την τριάδα.
Μην ξεγράφουμε και τον Παναθηναϊκό. Πέρυσι πήρε άνετα το πρωτάθλημα.
Σίγουρα μικρή η διαφορά από τον πρώτο αλλά και μόλις στην 5η αγωνιστική και το μόνο δύσκολο ματς που έδωσα ήταν αυτό με τον Ολυμπιακό.
Είναι πολύ νωρίς. Αν καταφέρω και κρατηθώ κοντά μέχρι την 20η αγωνιστική, τότε ΝΑΙ... θα τον χτυπήσω τον τίτλο.
zed's dead wrote:Όσο θα περνάει ο καιρός θα ανεβαίνεις και νομίζω ότι έχεις τη δυνατότητα να το χτυπήσεις το πρωτάθλημα...
Zed... αν όλα πάνε καλά μέχρι τον Φεβρουάριο, τότε ίσως να διεκδικήσουμε τον τίτλο. Αλλά είπαμε, το μεγάλο "μπαμ" θα το κάνουμε το 2010!
timour14 wrote:Τρομερή η ομάδα φέτος. Μπορείς άνετα για πρωτάθλημα
Thanks Tim... ελπίζω να μην απογοητευτεί κανείς σας αν δεν κερδίσω φέτος το πρωτάθλημα, γιατί οι περισσότεροι αυτό περιμένετε.
Καλή πορεία στο κύπελλο Ελλάδος, ίσως το ίδιο το κύπελλο?
gtsit4 wrote:Μπραβο πολυ δυνατο ξεκινιμα η ομαδα ειδικα το διπλο στην R. Sociedad. Οσο θα δενει κιολας θα παιζει και ακομα καλυτερα.
+++ κι εγώ αυτό πιστεύω. Νταξ, το "2" στο Ανοέτα, αν διαχειριστούμε καλά τα εντός έδρας παιχνίδια, είναι μισή πρόκριση.
sta8erman wrote:Είναι νωρις ακόμη, ας μην το τελειώνουμε από οκτώμβρη...
Χαχαχαχαχα... :D :D :D
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
kes
Amateur
Amateur
Posts: 110
Joined: Sat Dec 29, 2007 12:54 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Πανσερραικος
Location: Σερρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote=''jamiespoursas'']Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ όλους... Λυπάμαι που δεν μπορώ να ποστάρω συχνά τώρα τελευταία, αλλά αυτές τις ημέρες συμμετέχω εθελοντικά στη γιορτή της πόλης μου και δεν προλαβαίνω καθόλου...
Αλλά όλα αυτά μέχρι και την ερχόμενη Τρίτη, οπότε λιγάκι υπομονή!!![/quote]

ησουνα στο δεντρο της αγαπης???
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ναι, ήμουν εθελοντής στο Δέντρο. Έκανα τον ταχυδρόμο του Άι Βασίλη.
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERLEAGUE 2009-2010
Image6η αγωνιστικήImage
18 Οκτωβρίου 2009
19:00'
National Athletic Center of Kerkyra, Kerkyra

1 - 3


:arrow: Post Match
Σήμερα πήραμε ακόμη τρεις εύκολους βαθμούς. Το καλό είναι πως η ομάδα πλέον έχει αποκτήσει έναν καλό ρυθμό και κάτι τέτοια παιχνίδια τα κερδίζουμε χωρίς να συναντήσουμε ιδιαίτερα προβλήματα από τον αντίπαλο. Η συνέχεια είναι αρκετά δύσκολη.


UEFA CUP 2009-2010
Image3η αγωνιστικήImage
22 Οκτωβρίου 2009
19:45'
Nea Smyrni, Nea Smyrni

2 - 2


:arrow: Post Match
Θέλαμε τη νίκη για να σιγουρέψουμε την πρόκριση στην επόμενη φάση. Δυστυχώς δεν τα καταφέραμε, αν και προηγηθήκαμε δύο φορές στο σκορ. Η Σαχτάρ πήρε ένα θετικό αποτέλεσμα και ελπίζει. Εμείς πλέον ψάχνουμε μια νίκη στα επόμενα τρία παιχνίδια για να προκριθούμε στους "32" της διοργάνωσης.


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERLEAGUE 2009-2010
Image7η αγωνιστικήImage
25 Οκτωβρίου 2009
21:00'
Nea Smyrni, Nea Smyrni

3 - 1


:arrow: Post Match
Τεράστια νίκη σήμερα. Η ΑΕΚ δεν θυμίζει σε τίποτα την μεγάλη ομάδα του παρελθόντος (ευτυχώς δεν έχει προπονητή τον Siouta :D ). Κρατάμε τη βαθμολογική μας θέση πίσω από τον Ολυμπιακό και ελπίζουμε σε πιθανό του στραβοπάτημα για να αναρριχηθούμε στην κορυφή.


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERLEAGUE 2009-2010
Image8η αγωνιστικήImage
01 Νοεμβρίου 2009
21:00'
Toumba, Salonika

0 - 0


:arrow: Post Match
Ο ΠΑΟΚ πάντα μας δυσκολεύει. Σήμερα αφήσαμε δύο πολύτιμους βαθμούς στην κολασμένη Τούμπα, αλλά για να πω την αλήθεια καταφέραμε να τσιμπήσουμε την ισοπαλία. Δεν παίξαμε καλά στην επίθεση όπου δεν φανήκαμε απειλητικοί. Στην άμυνα πάντως κρατήσαμε το μηδέν και αυτό μας αφήνει ικανοποιημένους.


UEFA CUP 2009-2010
Image4η αγωνιστικήImage
05 Νοεμβρίου 2009
19:45'
DSB Stadion, Alkmaar

1 - 0


:arrow: Post Match
Η Άλκμααρ σήμερα ήταν απλά απολαυστική. Μας έκλεισε έξω από την περιοχή μας και μας πίεσε καθόλη τη διάρκεια του αγώνα. Το σκορ είναι μαγική εικόνα. Σε κανένα σημείο του παιχνιδιού δεν αντιδράσαμε. Σίγουρα μια ήττα εντός προγράμματος.


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERLEAGUE 2009-2010
Image9η αγωνιστικήImage
08 Νοεμβρίου 2009
19:00'
Nea Smyrni, Nea Smyrni

2 - 0


:arrow: Post Match
Τα παιχνίδια είναι συνεχόμενα και οι παίκτες μου δείχνουν σημάδια κόπωσης. Ευτυχώς διαθέτουμε αρκετή ποιότητα για να κερδίζουμε ακόμη και όταν δεν παίζουμε καλό ποδόσφαιρο. Ακολουθεί ο αγώνας κυπέλλου με την Καλλιθέα όπου θα ξεκουράσουμε αρκετούς από τους βασικούς μας παίκτες.


ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009-2010
Image4th RndImage
11 Νοεμβρίου 2009
19:00'
Grigorios Labrakis, Kallithea

0 - 2


:arrow: Post Match
Με αρκετές αλλαγές στο αρχικό σχήμα, αλλά η ομάδα δεν μπορούσε να βρει ρυθμό. Στο δεύτερο μέρος οι Recoba, Mascio και Estoyanoff πέρασαν στο παιχνίδι και μας έδωσαν την πρόκριση στην επόμενη φάση. Το κύπελλο είναι σημαντικός θεσμός για την ομάδα μου και στόχος μας είναι να προχωρήσουμε μέχρι τέλος.


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERLEAGUE 2009-2010
Image10η αγωνιστικήImage
15 Νοεμβρίου 2009
15:00'
Municipal Stadium of Peristeri, Peristeri

0 - 0


:arrow: Post Match
Σήμερα είμασταν αγνώριστοι. Αν και δημιουργήσαμε αρκετές ευκαιρίες στην αντίπαλη εστία, τελικά είμασταν πολύ άστοχοι στην τελική προσπάθεια και το πληρώσαμε. Ο Ολυμπιακός έχει απομακρυνθεί αρκετά, αλλά κρατάμε και μια απόσταση ασφαλείας από τους διώκτες μας. Ο Νοέμβριος αποδεικνύεται πολύ δύσκολος μήνας...


Βαθμολογία SuperLeague 10η αγωνιστική
Image
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
User avatar
zeds dead
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3669
Joined: Sun Jan 06, 2008 11:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.
Status: "That which is imagined can never be lost."
Location: Foreverdark Woods
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Πολύ καλά στο πρωτάθλημα... Αμάν πια αυτός ο Ολυμπιακός...
I walk alone / Not because I'm lost / But because I want to

They call my name / They believe I'm scared / But the depth is my friend
User avatar
sta8erman
Manager
Manager
Posts: 4258
Joined: Mon Sep 08, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ (Χωρίς τελείες)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ναι γιατί τον χάλασε η δεύτερη θέση...
Direct
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 677
Joined: Fri Jun 01, 2007 3:56 pm
Football Manager της ομάδας: Α.Ο.Καβάλας
Αγαπημένη Ομάδα: Καβάλα
Location: Καβάλα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Εμπρός ιστορικέ! Μόλις προσδέθηκα (αρκετά αργά :oops: ) και απολαμβάνω και εγώ..!
Image
jimis21
Indispensible
Indispensible
Posts: 1556
Joined: Wed Jul 25, 2007 7:42 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Η ΑΕΚ πάντα θα είναι μεγάλη και πάντα θα έχει τη δυναμική του παρελθόντος αν έχει τους σωστούς ανθρώπους στο τιμόνι της όπως είναι ο Μπάγεβιτς,ο Μελισσανίδης,o sioutas και λίγοι ακόμη....

Καλή συνέχεια εύχομαι και χρόνια πολλά με υγεία και χαρά και να έχεις ότι επιθυμείς....
Έλα και εσύ στην κιτρινόμαυρη παρέα μας..

aekfans21.com
timour14
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 589
Joined: Wed Oct 17, 2007 5:33 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Anorthosis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αυτός ο κωλόγαυρος.... εεε συγνώμη, ο Ολυμπιακός ήθελα να πω( :D ) δεν λέει να χάσει. Δεν πει΄ραζει, μην μασάς και πάμε για την κούπα.
Image
Image
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

zed's dead wrote:Πολύ καλά στο πρωτάθλημα... Αμάν πια αυτός ο Ολυμπιακός...
Πέρυσι είχαμε τον Παναθηναϊκό που δεν έχανε πουθενά, φέτος έχουμε τον Ολυμπιακό... Αμάν δηλαδή!
sta8erman wrote:Ναι γιατί τον χάλασε η δεύτερη θέση...
Μα αν δεν βγεις πρωταθλητής από εκεί και πέρα απλά να βγεις στις θέσεις 2-4 για να παίξεις στα play-off. Οπότε αφού δεν πάω για πρωτάθλημα (η ομάδα δεν είναι ακόμα έτοιμη για τίτλο), τότε πάμε στα play-off (με κρυφή ελπίδα την έξοδο στο Τσου-Λου).
Direct wrote:Εμπρός ιστορικέ! Μόλις προσδέθηκα (αρκετά αργά :oops: ) και απολαμβάνω και εγώ..!
Καλώς ξαναήρθες φίλε μου!
jimis21 wrote:Η ΑΕΚ πάντα θα είναι μεγάλη και πάντα θα έχει τη δυναμική του παρελθόντος αν έχει τους σωστούς ανθρώπους στο τιμόνι της όπως είναι ο Μπάγεβιτς,ο Μελισσανίδης,o sioutas και λίγοι ακόμη....
Καλή συνέχεια εύχομαι και χρόνια πολλά με υγεία και χαρά και να έχεις ότι επιθυμείς....
Εντάξει Jimis21, δεν την υποβιβάσαμε την ΑΕΚ. Απλά είπαμε πως πριν 20 χρόνια ήταν αλλιώς τα πράγματα.
timour14 wrote:Αυτός ο κωλόγαυρος.... εεε συγνώμη, ο Ολυμπιακός ήθελα να πω( :D ) δεν λέει να χάσει. Δεν πειραζει, μην μασάς και πάμε για την κούπα.
Ναι, δε λέει να χάσει. Αλλά έχει κάνει καλή ομαδούλα - κακά τα ψέμματα.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ...
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERLEAGUE 2009-2010
Image11η αγωνιστικήImage
22 Νοεμβρίου 2009
17:00'
Nea Smyrni, Nea Smyrni

0 - 0


:arrow: Post Match
Σήμερα πραγματικά βγήκα από τα ρούχα μου. Παίζαμε με έναν εκ των ουραγών της βαθμολογίας και η νίκη ήταν αν μη τι άλλο μονόδρομος. Πλην όμως το τελικό αποτέλεσμα με αφήνει απογοητευμένο. Αφήσαμε πίσω 2 υπερπολύτιμους βαθμούς. Νίκη και μόνο νίκη στο Καυτανζόγλειο...


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERLEAGUE 2009-2010
Image12η αγωνιστικήImage
29 Νοεμβρίου 2009
19:00'
Kaftanzogleio, Salonika

1 - 3


:arrow: Post Match
Μεγάλο τρίποντο, αν και βασικά ο Ηρακλής δεν φοβίζει κανέναν αντίπαλο τη φετινή χρονιά. Το καλό είναι πως αντιδράσαμε μετά το άτυχο αποτέλεσμα με τον Θρασύβουλο και ρεφάραμε για τους χαμένους βαθμούς της περασμένης αγωνιστικής. Το επόμενο ματς όμως είναι ζωής και θανάτου...


UEFA CUP 2009-2010
Image5η αγωνιστικήImage
03 Δεκεμβρίου 2009
19:45'
Nea Smyrni, Nea Smyrni

3 - 1


:arrow: Post Match
Μπράβο... μπράβο... μπράβο... Νίκη-πρόκριση το σημερινό αποτέλεσμα. Πολλά συγχαρητήρια στους ποδοσφαιριστές μου και στον απίστευτο κόσμο της ομάδας. Είμαστε στους "32" του ΟΥΕΦΑ ανεξαρτήτως αποτελεσμάτων την τελευταία αγωνιστική.


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERLEAGUE 2009-2010
Image13η αγωνιστικήImage
06 Δεκεμβρίου 2009
17:00'
Nea Smyrni, Nea Smyrni

3 - 1


:arrow: Post Match
Με κεκτημένη ταχύτητα από τον προηγούμενο αγώνα "καθαρίσαμε" και αυτό το παιχνίδι. Παραμένουμε σε απόσταση βολής από τον Ολυμπιακό και κρατάμε τη 2η θέση στο πρωτάθλημα με σχετική άνεση. Ακολουθούν δύο πολύ δύσκολα παιχνίδια εκτός έδρας με Αστέρα Τρίπολης και Παναθηναϊκό. Με 4 πόντους σε αυτά τα ματς συνεχίζουμε να ελπίζουμε, ακόμη και για ένα βήμα παραπάνω από πέρυσι.


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERLEAGUE 2009-2010
Image14η αγωνιστικήImage
13 Δεκεμβρίου 2009
19:00'
Asteras Stadium, Tripoli

0 - 2


:arrow: Post Match
Μπράβο, σήμερα είμασταν φανταστικοί. Με δύο γρήγορα γκολ "κλειδώσαμε" το ματς και πήραμε ακόμη ένα πολύτιμο τρίποντο. Δυστυχώς ο Ολυμπιακός δεν αφήνει πουθενά βαθμούς και η διαφορά μας παραμένει στους 5 πόντους.


UEFA CUP 2009-2010
Image6η αγωνιστικήImage
17 Δεκεμβρίου 2009
19:45'
RSC Olympiyskyi, Donetsk

0 - 0


:arrow: Post Match
Ότι και να πω είναι λίγο για αυτή την ομάδα. Ισοπαλία στο παγωμένο Ντόνετσκ και τερματίσαμε στην κορυφή του ομίλου μας. Σίγουρα πολύ καλή εξέλιξη, μιας και ευελπιστούμε σε μια πιαθνή ευνοϊκή κλήρωση με αντίπαλο στα μέτρα μας για να αισιοδοξούμε ότι μπορούμε και παραπάνω στην Ευρώπη...


Βαθμολογία UEFA Cup Grp F
Image


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERLEAGUE 2009-2010
Image15η αγωνιστικήImage
20 Δεκεμβρίου 2009
19:00'
OAKA Spyros Louis, Athens

1 - 3


:arrow: Post Match
Αν κάποιος μου έλεγε ότι θα κερδίζαμε με τόσο άνετο σκορ τον πρωταθλητή μέσα στο σπίτι του, θα τον περνούσα για τρελό. Δείξαμε χαρακτήρα μεγάλης ομάδας. Πειθαρχημένοι 100% στις οδηγίες μου πετύχαμε μεγάλη νίκη, διευρύνοντας και την απόστασή μας από τους διώκτες μας.


Βαθμολογία SuperLeague 15η αγωνιστική
Image
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
TritonXS3
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 496
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:37 pm
Football Manager της ομάδας: Barnsley FC
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΟ Αιγάλεω, Ο.Σ.Φ.Π.
Status: Working like a dog
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οι νίκες με Σοσιεδάδ και ΠΑΟ ελπίζω να δώσουν ψυχολογική ώθηση. Κατά τα άλλα μια χαρά τα πας, μόνο που χρειαζόμαστε περισσότερη συγκέντρωση στα παιχνίδια του πρωταθλήματος. Η διαφορά καλύπτεται, αρκεί να ακολουθείς κατά πόδας :-D
User avatar
zeds dead
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3669
Joined: Sun Jan 06, 2008 11:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.
Status: "That which is imagined can never be lost."
Location: Foreverdark Woods
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Πας -traino μέσα έξω. Μπράβο... Εύχομαι καλή κλήρωση στο ΟΥΕΦΑ...
I walk alone / Not because I'm lost / But because I want to

They call my name / They believe I'm scared / But the depth is my friend
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λίγο άργησα να μπω και γίνονται τρομερά πράγματα! Πρωτιά στον ΟΥΕΦόμιλο, νίκη στο ΟΑΚΑ, Χ με τους ουραγούς...Λεπτομέρειες σου έχουν απομείνει μόνο, για την κατάκτηση της κορυφής!!!
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
User avatar
sta8erman
Manager
Manager
Posts: 4258
Joined: Mon Sep 08, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ (Χωρίς τελείες)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σα να ξέφυγε λίγο μως ο ολυμπιακός... Δεν πειράζει, εσύ παραμένεις μέσα στους στόχους σου!
Post Reply

Return to “Retire / Resign”