Συνέντευξη με ένα προπονητή

Ήρθαν εδώ και άφησαν το στίγμα τους...Η ξεκούραση των πολεμιστών...
c9horsy
Trialist
Trialist
Posts: 91
Joined: Sun May 25, 2008 6:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: osfp-juventus
Location: χαιδαρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

απλα εγραφα το ποστ εκεινη την ωρα και το ειδα μετα.
καταλαβα τι πρεπει να κανω, χρειαζομαι ομως λιγο χρονο οκ ?
Η ΓΡΙΠΗ ΧΤΥΠΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ FMGREECE.GR :

http://frikipaideia.wikia.com/wiki/%CE% ... E%B5%CF%81

ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΣΧΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ !!!
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Έχεις όσο χρόνο θες αρκεί να κάνεις πρώτα τις αλλαγές και μετά να συνεχίσεις. Και μη το πάρεις προσωπικά οτι σε μαλώνω κετς. Δε το κάνω για μένα, αλλα για σένα διότι όσο πιο γρήγορα το έβλεπες τόσο λιγότερες αλλαγές θα είχες να κάνεις.
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
c9horsy
Trialist
Trialist
Posts: 91
Joined: Sun May 25, 2008 6:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: osfp-juventus
Location: χαιδαρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

No personal φιλε, μαλακια μου και καλα που μου το ειπες, θα επρεπε οντως να εχω διαβασει τους κανονες, δεν ηρθα και χθες εδω.
Η ΓΡΙΠΗ ΧΤΥΠΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ FMGREECE.GR :

http://frikipaideia.wikia.com/wiki/%CE% ... E%B5%CF%81

ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΣΧΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ !!!
c9horsy
Trialist
Trialist
Posts: 91
Joined: Sun May 25, 2008 6:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: osfp-juventus
Location: χαιδαρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δ :Είναι γνωστο ότι θελατε παρα πολύ τον Richards.
Ποιους αλλους παικτες θα θελατε να ειχατε στο σχημα σας από τους αντιπαλους σας ?

Π :Ο Richards είναι εξαιρετικός παικτης και προσπάθησα πολύ από την πρωτη χρονια ακομα να τον πεισω να ερθει αλλα η αγαπη του για την Image ηταν πιο μεγαλη.
Ο zhirkov και ο santa cruz είναι πολύ καλοι παικτες όπως και ο obasi και ο pandev που μας εχει δημιουργησει αρκετα προβληματα τοσα χρονια στην Image

Image

Δ
:Ξεκινα η χρονια χάνοντας το super cup από την Image και περιπου 1 μηνα μετα
στη 3η αγωνιστική του πρωταθληματος επισκέπτεστε τη Image για έναν αγωνα οπου θα μεινει στην ιστορια.
Spoiler: show
Image
Π :Απιστευτος αγωνας ,δε θα τον ξεχασω ποτε. Προηγούμασταν 3-0 και μας το γυρισε δυστυχώς. Και οι δυο παιξαμε φοβερη μπαλα. Ο κοσμος εμεινε απόλυτα ικανοποιημένος. Τα τελευταια λεπτα αυτου του αγωνα η καρδια μου πηγαινε να σπασει.

ImageImage

Π
:Στο CL με τη Image ήμασταν απλα ατυχοι μεσα στο μπερναμπεου και καθολου καλοι στην εδρα μας. Επίσης ειχαμε 2 πολύ δυνατους αγωνες με την Image και την Image στο 1ο γυρο του πρωταθληματος.
Image
Δ :2009-10 και παλι πρωταθλητες λοιπον διανύοντας μια φανταστικη σεζον. Πολύ καιρο αήττητοι και με μονο 1 ηττα στην Image, και κανοντας τρεμπελ σηκωνοντας και τα 2 κυπελλα απεναντι σε Image και Image.

Π
:Αυτή η χρονια ηταν και ένα τεστ για την ομαδα και τα πηγαμε πολύ καλα στα εγχώρια τουλαχιστον. Η man u πρωταγωνιστεί τα τελαιυταια χρονια στην αγγλια αλλα πλεον βλεπαμε μια νεα δυναμη να έρχεται οπου επρεπε να της δειξουμε ποιος ειναι το αφεντικο εδώ και πιστεύω το καναμε.
Η ΓΡΙΠΗ ΧΤΥΠΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ FMGREECE.GR :

http://frikipaideia.wikia.com/wiki/%CE% ... E%B5%CF%81

ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΣΧΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ !!!
Post Reply

Return to “Retire / Resign”