Έλληνες Παίκτες

Συζητήστε εδώ τα ευρήματά σας και προτείνετε τους παιχταράδες αλλά και τους προπονηταράδες που βρήκατε στους υπόλοιπους!
Forum rules
  1. Topic Name: "Player Name" [Θέση] "Τιμή"
    π.χ. Alessandro Nesta [DC] 10Μ ?
  2. Παίκτες που θα προτείνετε, θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής στοιχεία:
    ·Ονοματεπώνυμο :
    ·Θέση :
    ·Ηλικία :
    ·Ομάδα :
    ·Εθνικότητα :
    ·Αξία αγοράς :
  3. Και καλό θα ήταν για μια πιο ολοκληρωμένη άποψη να ποστάρετε και κάποια ή όλα από τα παρακάτω.
    ·FM Scout rating :
    ·PA:
    ·CA:
    ·Excellent attributes:
    ·Περιγραφή Θέσης στην Τακτική:
  4. Θα ανοίγετε ένα τόπικ για κάθε παίκτη. Δεν θα ποστάρετε πολλούς παίκτες σε ένα.
Post Reply
giannis1031977
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 634
Joined: Tue Jul 14, 2009 12:01 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Ασπρα Χωματα,Ανω Κοκκινια
Status: Living the rest of my days in peace...
Location: Στη κοσμαρα μου...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ελληνες ΕΝΔΕΚΑΔΑΤΟΙ υπαρχουν αλλα ειναι πολυ λιγοι και ειναι κατα την αποψη μου οι εξης:Κυργιακος,Μιτρογλου,Αντσας,Νινης,Παπασταθοπουλος,Παπαστεργιανος,Τοροσιδης,Στολτιδης,Κουτσιανικουλης,Τζαβελας,Κυριακος και Γιαννης Παπαδοπουλος.Αυτα.
Τωρα κατα την αποψη μου εκτος απο τον Κυργιακο μπορεις να τους αντικαταστησεις ολους με καλυτερα ονοματα.
Ακομα και αυτοι που ποσταρισα και θεωρουνται απο τους καλυτερους μαλλον για τους παγκους πιο πολυ προοριζονται -hatemirror
Οσο για τους regen... :roll: απλα δν βγαινουν.
Ξεχασα επισης στη λιστα να αναφερω εναν επιθετικο του εργοτελη.
Καλο παιχτακι -8 PA αλλα και αυτος πιο πολυ για παγκιτης -puppie
The hand has five fingers, capable and powerful, with the ability to destroy as well as create. We have the power to stop and reverse the tides of time by making our awareness of abuse known to the powers of industry and their uncouth political arms. Only by raising this awareness and promoting personal peace within today's self-defeatist society, can we allow the planet a chance to avoid self-destruction! Open your eyes, open your mouths, close your hands and make a fist.
Post Reply

Return to “Παίκτες / Προπονητές FM2009”