Έλληνες Παίκτες

Συζητήστε εδώ τα ευρήματά σας και προτείνετε τους παιχταράδες αλλά και τους προπονηταράδες που βρήκατε στους υπόλοιπους!
Forum rules
  1. Topic Name: "Player Name" [Θέση] "Τιμή"
    π.χ. Alessandro Nesta [DC] 10Μ ?
  2. Παίκτες που θα προτείνετε, θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής στοιχεία:
    ·Ονοματεπώνυμο :
    ·Θέση :
    ·Ηλικία :
    ·Ομάδα :
    ·Εθνικότητα :
    ·Αξία αγοράς :
  3. Και καλό θα ήταν για μια πιο ολοκληρωμένη άποψη να ποστάρετε και κάποια ή όλα από τα παρακάτω.
    ·FM Scout rating :
    ·PA:
    ·CA:
    ·Excellent attributes:
    ·Περιγραφή Θέσης στην Τακτική:
  4. Θα ανοίγετε ένα τόπικ για κάθε παίκτη. Δεν θα ποστάρετε πολλούς παίκτες σε ένα.
Diogo
Amateur
Amateur
Posts: 165
Joined: Mon Aug 11, 2008 11:46 am
Football Manager της ομάδας: Τη θρυλικη την αγαπημενη μου!
Αγαπημένη Ομάδα: Αυτη που τους πονάει ολους...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εγω προτεινο να μην κλειδωθει ..
Απο μικρους Ελληνες ο Κυριακος Παππαδοπουλος ως wonderkid τα σπαει, δεν ξερω τιμη αγορας παντως μετα απο 3 χρονια τον πηρα Τσελσι με 3 m euro.
Απο εκει και περα εμενα μου βγηκε ενα wonderkid στην ξανθη ο Gavriil Galanis (amc) απιστευτος παικτη; τον πηρα 3 μυρια απο την ξανθη...
Ο Christos Takas ειναι keeper στην Ξανθη παρα πολλα υποσχομενος 1,5 m την δευτερη χρονια στον Ολυμπιακο τον πηρα..
Panagiotis Tachtsidis απο ΑΕΚ δεν το συζηταω εξαιρετικο αμυντικο χαφ αλλα και κεντρικο για Ελλαδα must γιατι ολοι θελουμε Ελληνες παικτες για το Τσου λου τη δευτερη χρονια τον απεκτησα με 500κ euro..

Γενικα τα regen βγαινουν πολλα wonderkid εχω ηδη 3 στην ομαδα μου δυο που ανεφερα απο πανω κι αλλο ενα που βγηκε στην ΑΕΚ με το ονομα Arabatzis michalis.
«Για να βγει ο Καραμανλής το 50 είχαν ψηφίσει ακόμα και τα δέντρα, τώρα που κάηκαν τα δέντρα ανησύχησα ότι δεν θα βγει η Νέα Δημοκρατία. Ευτυχώς όμως στην Ελλάδα εκτός από τα δέντρα ψηφίζουν και τα ζώα»
Nasis
Trialist
Trialist
Posts: 96
Joined: Sat Dec 22, 2007 5:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για το λόγο αυτό πρότεινα να κλειδωθεί το τόπικ. Επειδή οι regen του παιχνιδιού είναι καλύτεροι από τους υπάρχοντες της data, οπότε δε βγαίνει νόημα να λέμε τι ανακαλύψαμε ή τι βγάλαμε από Ακαδημία. Εγώ που έχω Ξάνθη στο ΦΜ αυτή τη στιγμή έχω 3 παίκτες με ποτένσιαλ 6 αστέρια (coach report) και όλοι τους regen. Άσε που στη Σαλόνικα (Άρης, ΠΑΟΚ) βγήκαν κάτι regen παικτούρες που τους λιγουρεύομαι αλλά με τίποτα δε πλησιάζω τη τιμή αγοράς τους.
Diogo
Amateur
Amateur
Posts: 165
Joined: Mon Aug 11, 2008 11:46 am
Football Manager της ομάδας: Τη θρυλικη την αγαπημενη μου!
Αγαπημένη Ομάδα: Αυτη που τους πονάει ολους...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ενταξει αυτο δεν σημαινει πως πρεπει να κλειδωθει το τοπικ...
Τον Ταχτσιδη τον εχεις δει; Πως σου φαινεται;
«Για να βγει ο Καραμανλής το 50 είχαν ψηφίσει ακόμα και τα δέντρα, τώρα που κάηκαν τα δέντρα ανησύχησα ότι δεν θα βγει η Νέα Δημοκρατία. Ευτυχώς όμως στην Ελλάδα εκτός από τα δέντρα ψηφίζουν και τα ζώα»
Nasis
Trialist
Trialist
Posts: 96
Joined: Sat Dec 22, 2007 5:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολύ καλή περίπτωση όπως κ ο Γκέντζογλου πιστεύω... Πάντως αυτή τη στιγμή στη Ξάνθη που έχω μου βγήκε ένα παλικάρι 16 ετών με απίστευτο ποτένσιαλ κ να φανταστείς πως μετά από 1-1,5 μήνα έχει πάρει ήδη φανέλα βασικού!
Thanasis Charisis - MR ο νέος αστέρας λέγεται κ σκέψου πως έχει ήδη κλειθεί Εθνική Ανδρών!!! :o Δεν έπαιξε αλλά κλήθηκε...
Diogo
Amateur
Amateur
Posts: 165
Joined: Mon Aug 11, 2008 11:46 am
Football Manager της ομάδας: Τη θρυλικη την αγαπημενη μου!
Αγαπημένη Ομάδα: Αυτη που τους πονάει ολους...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εγω εχω 3 παικτες που εχουν φανελα βασικου στη Chealsea και στην εθνικη (Ελλαδος) και ειναι 17,18,18 ετων...
Παραγινετε αυτο με τα regen καλυτερα ειναι να περιμενεις μια χρονια να παρεις regen Ελληνα παρα να παρεις τους υπαρχοντες...
Τους 2 απο τους 3 τους πηρα απο Ξανθη οπως εσυ...
«Για να βγει ο Καραμανλής το 50 είχαν ψηφίσει ακόμα και τα δέντρα, τώρα που κάηκαν τα δέντρα ανησύχησα ότι δεν θα βγει η Νέα Δημοκρατία. Ευτυχώς όμως στην Ελλάδα εκτός από τα δέντρα ψηφίζουν και τα ζώα»
Nasis
Trialist
Trialist
Posts: 96
Joined: Sat Dec 22, 2007 5:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δε σου ζητάνε τα απίστευτα λεφτά όμως? Δεν είναι εκνευριστικό αυτό? Είναι δυνατόν να ζητάνε 3Μ ? για 16χρονο Έλληνα? Χωρίς να έχει ακόμα ποσοστά απλά κ μόνο επειδή εχει ποτενσιαλ...
Diogo
Amateur
Amateur
Posts: 165
Joined: Mon Aug 11, 2008 11:46 am
Football Manager της ομάδας: Τη θρυλικη την αγαπημενη μου!
Αγαπημένη Ομάδα: Αυτη που τους πονάει ολους...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

οντως τοσο τους πληρωσα :D Αλλα ηταν wonderkid τα 2 ... Ειναι οντως χαζο απο τη στιγμη που κανενας απο αυτους που πηρα δεν ειχε παιχνιδια με την κανονικη του ομαδα ομως με την Εθνικη ειχαν χαχαχαχαχαχαχα οτι να 'ναι -jerk
«Για να βγει ο Καραμανλής το 50 είχαν ψηφίσει ακόμα και τα δέντρα, τώρα που κάηκαν τα δέντρα ανησύχησα ότι δεν θα βγει η Νέα Δημοκρατία. Ευτυχώς όμως στην Ελλάδα εκτός από τα δέντρα ψηφίζουν και τα ζώα»
Zanki
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Sat Jan 12, 2008 11:35 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τον Τζαβελα τον Γιωργο ρε παιδια απο τον Πανιωνιο.Καλος κ πολυ φτηνος συνηθως.Οτι πρεπει για μικροτερες εως κ μεσαιες ομαδες που θελουν να καλυψουν DL-WBL-ML-AML.
User avatar
vavas457
Manager
Manager
Posts: 4071
Joined: Tue Sep 09, 2008 8:08 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Chelsea,Mainz
Location: Κατερίνη
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Tον Τζαβέλλα πού το έχει φυσική θέση;Παίζει πολλές.Θέλω να τον δοκιμάσω!
Εdited:Το βρήκα...ml
Last edited by vavas457 on Sun Dec 28, 2008 10:41 am, edited 1 time in total.
User avatar
elcorto
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 275
Joined: Sun Apr 13, 2008 10:58 am
Football Manager της ομάδας: sslazio
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος-sslazio-volivia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

gk κυπουρος στο φμ8 ηταν αψωγος πολυ καλος οσο απο εθρο μονο 190.000 ευρωπουλα
γενηκα ειναι δυσκολα με χαμηλεσ κατηγοριες μαγκες ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ
με χαλια ελληνικα και ουτε ξενοι γλωσα παιζω μανατζερ απο το μεγαλο επος του cm01-02
στο παλμαρε μονο 1 cl
καλω χειμωνα
υ.γ σε οσους γραφουν αρνιτηκα σχολια για τα λαθη μου στην ορθωγραφια εγω σας διαβεβαιωνω οτι θα συνεχισω τα λαθη
User avatar
telis_7
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 296
Joined: Fri Apr 07, 2006 8:57 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kostas Alexandridis του Άρη 9.000.000 ευρω μου ζητησαν και ειναι μολις 16!! παιδια γινεται παιχτουρα ο μικρος...
Nasis
Trialist
Trialist
Posts: 96
Joined: Sat Dec 22, 2007 5:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μήπως το παλικάρι είναι regen αδερφέ?
gymnastis22
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Fri Dec 19, 2008 5:52 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλημερα παιδια απο ελληνεσ παιχτες εχω να προτινω τον Ταβλαριδη μου ειχε σταθει πολυ καλα σαν πρωτη αλλαγη στιν athletico madrit γιατι να μιν κανει κ για αλλες ομαδες κ για πρωτος....!!!!

Ο Καρυπιδης φαινεται πολυ καλος δοκιμαστε τον

Σιγουρες επιλογες ειναι ο Μπαλαφας, Ιλιαδης, Φωτακης, Μακος κ παιδια ο Boateng ο παλιος του παναθηναικου μετραει σαν παιχτης που εχει κανει προπονιση στιν ελλαδα οποτε ειναι HG (για το champions league).
User avatar
telis_7
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 296
Joined: Fri Apr 07, 2006 8:57 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ναι παιδια ειναι regen εκανα λαθος συγγνωμη
User avatar
avtzis-valberde
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Sat Dec 20, 2008 12:15 pm
Football Manager της ομάδας: man city , osfp ,QPR
Αγαπημένη Ομάδα: QPR ή ΟΣΦΠ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Korinthos v Olympiakos.pkm
Post Reply

Return to “Παίκτες / Προπονητές FM2009”