Καλησπερα συνmanagerades νεο μελος

...στο FM Greece. Συστηθείτε μας, εάν θέλετε, πριν αρχίσετε τον καταιγισμό postαρισμάτων!
Post Reply
vaggelas3umcs
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Fri Oct 16, 2015 3:14 pm
Football Manager της ομάδας: αναγέννηση καρδίτσας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα παιδια ονομαζομαι Βαγγέλης είμαι νέο μέρος στο φορουμ και εχω ξεκινήσει το μάνατζερ από το cm 2001-2002 και απο τότε κάθε χρόνο ανελλιπώς το ακολουθώ... Επειδή ή αγαπημένη μου ομάδα είναι ή αναγέννηση Καρδίτσας συνήθιζε να επιλέγω αυτήν στα παιχνίδια μου ( αισθάνομαι τυχερός που τα τελευταία χρόνια έχει ανέβει και ή ομάδα μου στην β εθνική και μπορω να την επιλεξω χωρίς να περιμένω 5-6 χρόνια να ανέβει κατηγορία όπως παλιότερα) επειδή όμως επίσης είμαι λάτρης του ερασιτεχνικου ποδοσφαίρου και ενθουσιαζομαι κάθε χρόνο με το πατς με τις ερασιτεχνικές κατηγορίες... Επειδή παρακολουθώ τι ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο της Καρδίτσας μπορεί κάποιος να μου πει πως μπορω να φτιαξω ένα πατς που να συμπεριλαμβάνει την ΕΠΣΚ Καρδίτσας ολοκληρωμένη με όλους τους ομίλους τις ομάδες και τις δυναμικοτητες τους και τα ρόστερ τους ή τουλάχιστον τους σημαντικότερους ποδοσφαιριστές τους ώστε να προσαρμοστεί στο πατς που θα γίνει για τις ερασιτεχνικές κατηγορίες για το μάνατζερ 2016... Γίνετε μόνο μέσω του editor και με ποιον τροπο; Συγνωμη αν σας Κουρασά και καλή μανατζερικη χρόνια να έχουμε από τις 13/11 με το νέο παιχνίδι...
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Καλημέρα και καλώς ήρθες!

Το να φτιάξεις ένα patch που να περιλαμβάνει όλα αυτά που λες είναι δύσκολο, για να μη πω ουτοπικό. Μπορείς όμως να βοηθήσεις και να ανεβάσεις όλα αυτά τα στοιχεία που λες στην ενότητα που υπάρχει για το σκάουτινγκ ομάδων, προκειμένου εφόσον βγει ένα patch που ενεργοποιεί τα τοπικά πρωταθλήματα, να είναι όσο το δυνατόν "καλύτερη" και πιο έτοιμη η ΕΠΣΚ
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Καλώς ήρθες Βαγγέλη.

Αν θες να προσθέσεις και άλλες κατηγορίες στο υπάρχον patch τοπικών κατηγοριών μέσω editor θα πρέπει να προσθέσεις σε όλες τις ΕΠΣ, οπότε αυτό είναι ανέφικτο.

Αν απλώς θες να προσθέσεις παίκτες σε όλες τις ομάδες της Α' ΕΠΣ Καρδίτσας τότε αυτό γίνεται μέσω του editor. Δες ενδεικτικά εδώ σε ένα παλαιότερο άρθρο μου:

http://www.fmgreece.gr/columns/guides/h ... ayersonfm/

Πλέον ο editor είναι στα ελληνικά οπότε θα σου είναι ακόμα πιο εύκολο.

Το μόνο πρόβλημα που μπορείς να αντιμετωπίσεις, δεν το έχω ψάξει, είναι αν θα προσθέσεις τους παίκτες στα ελληνικά ή στα αγγλικά.

Τέλος, θα εκτιμούσα αν έριχνες μια ματιά στις ομάδες της Καρδίτσας και έκανες τις παρατηρήσεις σου στο αντίστοιχο topic:

viewtopic.php?f=235&t=29429&start=45

Επίσης, αν έχεις γνώσεις από παίκτες της ΕΠΣΚ που είναι ενεργοί στο FM μπορείς να κάνεις εκεί τις παρατηρήσεις σου.
Post Reply

Return to “Kαλώς ήρθατε”