καλώς σας βρηκα

...στο FM Greece. Συστηθείτε μας, εάν θέλετε, πριν αρχίσετε τον καταιγισμό postαρισμάτων!
Post Reply
duke21gr
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Sat Feb 20, 2016 1:52 pm
Football Manager της ομάδας: Bolton
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hello managers,

Επιτελους μπηκα και εγω εδω μεσα, Σας παρακολουθω αρκετο καιρο και στο FB και εχω βοηθηθει αρκετα απο τα αρθρα σας ειδικοτερα για το '16. Παιζω ανελλιπώς απο το 2003 συνήθως με ενα save για καμια 20αρια σεζόν το λιγοτερο.

Σχεδόν παντα ξεκιναγα με derby county (τυχαια μου κόλλησε), φετος ειπα να παω Β' Ισπανιας και να σωσω την Τενεριφη (ηλιος, θαλασσα, μακρια απο τη μουντιλα της Αγγλιας). Πρωτη σεζον με αρκετα save/load (ντρεπομαι αλλα εχασα τη μπαλα με της τακτικες σε σχεση με το '15) και πηραμε την ανοδο στα playoff. Στα μεγαλα σαλονια και μπατζετ 1,5Μ οι σφαλιαρες ηταν πολλες. 10 σερι ηττες και τιποτα να μη δουλευει σωστα. Στο τελος της χρονιας αφου υποβιβαστηκε η ομαδα με σουταραν (λογικο τετοιο παλτο που ημουν).

Εχοντας την ανοδο σαν επιτευγμα μου ηρθαν καποιες πρωτασεις αλλα μια ηταν αρκετα δελεαστικη απο αποψη "ονοματος", Bolton Wanderers!!!

Μηδενικο μπατζετ μια που τα οικονομικα της ομαδας ως γνωστόν ειναι χαλια και ο στοχος η παραμονη στην championship. Αμυνα χωνι αλλα μπροστα κατι γινοταν και τη σωσαμε την παρτιδα. Δευτερη σεζον και παμε για το μεσο της βαθμολογιας παλι χωρις μπατζετ αλλα με καλους ελευθερους και δανεικους (με 0% συνεισφορα μισθου). Κατι κολοφαρδα αποτελεσματα απο εδω, κατι γκελες των αλλων απο εκει παμε playoff και τσιμπαμε την ανοδο ως δια μαγειας (bug του παιχνιδιου, δεν εξηγειτε αλλιως).

Ανοδος και παμε παλι να σωθουμε. Οι παιχτες θελουν ευκαιρια να δειξουν το ταλεντο τους στα μεγαλα σαλονια και δε γουσταρουν πολλες νεες μεταγραφες. μπατζετ 10Μ τα οποια τα εδωσα σε μισθους τα περισσοτερα λογο των ριτρων που ειχαν ολοι για αυξηση μισθου και αννανεωσεις. Με νυχια και με δοντια τελευταια αγωνιστικη με νικη επι της Arsenal παραμειναμε στην κατηγορια.
Το μεγαλο ξεσκαρταρησμα ειχε ξεκινησει μια του η διοικηση εδωσε χρημα για να σωθουμε και παλι ποιο ανετα. 45M και παμε στην αγορα για τιποτα καλο. Εφαγα τρελη πορτα απο πολλους παιχτες, εψαχνα σαν τον τρελο για καμια λυση της προκοπης και πηρα τον Nasri αφου του εταξα περιβραχιονιο αρχηγου. Μου βγηκε τρελο παλτουδακι ειτε ως μεσοεπιθετικος ειτε ως αριστερο εξτρεμ. Πικρα λεμε!
η σεζον πηγε σχετικα καλα και τερματισαμε στη 13η θεση. Λεω και εγω οτι με 3-4 προσθηκες θα ειμαστε ευκολα στη δεκαδα. Λιγο κατι γκρινιες, λιγο το προγραμμα με ολα τα ντερμπυ μαζεμενα το ηθικο πεσμενο στα πατωματα και οι γκελες συνεχιστηκαν. Μαρτιο ειχα παρει τα παπουτσια στο χερι.

και ερχομαστε στο σημερα που αυτοπροτινομουν σε ομαδες πρωτης κατηγοριας και με εφτυναν. Για χαβαλε στελνω και στη milan (στη γνωστη, αυτη με μαυρα-κοκκινα, η Ιταλικη απο το Μιλανο, τη γνησια, οχι μαϊμου) και μου ζητανε συνεντευξη. Αφου τα λεμε ωραια μου λενε οκ -meaculpa .

μεσα Ιουλιου η προσληψη αλλα χωρις μπατζετ και αρνητικο μισθολογικο ισοζύγιο. Λεω και εγω Μιλαν ειναι αυτη θα εχει παιχταραδες, και ολοι ηθελαν να κουνησουμε σεντονι. Ξεκινησαμε με 2-3 καλα αποτελεσματα και ωραια μπαλιτσα και βλεπουμε.


Σας κουρασα με το καλημερα σας με το σεντονι, sorry.....

Καλως σας βρηκα λοιπον!
benetatos
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Tue Mar 05, 2013 8:04 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γεια και απο εμένα! Αν και ήμουν παλιός ο λογαριασμός μου μάλλον είχε απενεργοποιηθεί..
Πήγαινε στην Σαντορίνη με αυτούς: https://weddingingreece.com/santorini-wedding/ και γύρνα με έναν γάμο στην πλάτη σου!
Post Reply

Return to “Kαλώς ήρθατε”