ο ast κοουτς ανανεωνη αυτοματα

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
axaikh
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Wed Jun 25, 2008 6:01 pm
Football Manager της ομάδας: pao
Has thanked: 0
Been thanked: 0

και δεν μπορω να τον στειλω.......ξερετε κατι?
User avatar
ArAgoK
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 448
Joined: Mon Jun 09, 2008 10:02 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικός
Αγαπημένη Ομάδα: Ρεάλ Μαδρίτης , Παναθηναικός
Status: Getting high.....
Location: *Αθήνα*
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Τι εννοεις οταν λες οτι ανανεώνει αυτοματα ? Οτι ανανεώνει το συμβολαιο του αυτοματα ή αυτα των παιχτών ? Αν εννοείς το δικό του , τοτε θα κανεις καποιο λαθος γιατι δεν γινεται αυτο νομιζω , και μπορεις ανετα να τον "στειλεις" απο το release που βρισκεται κατω αριστερα οταν εισαι στο προφιλ του . Αν εννοεις τωρα οτι ανανεώνει αυτοματα τα συμβόλαια των παιχτών σου , τοτε θα πρεπει να απενεργοποιησεις απο το team settings την επιλογη "Contract renewals by ass manager" (καπως ετσι) . Τωρα αν ειναι οντως μπαγκ , δεν ξερω . :?
*CATCH A "HO" AND ANOTHER "HO" ,
MERRY CHRISTMASS*
axaikh
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Wed Jun 25, 2008 6:01 pm
Football Manager της ομάδας: pao
Has thanked: 0
Been thanked: 0

οχι οι παιχτες αλλα οι ασισταν ανανεωνουν αυτοματα και δεν μπορω να τους διωξω γιατι κοστιζει γυρω στο 1 εκατομυριο
GregPap
Rotation
Rotation
Posts: 1183
Joined: Wed Jun 11, 2008 6:23 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΟΜΕ
Status: ΠΟΜΕ μαζι,τσαμπιολιγκ.
Location: Νομίζω οτι χαθηκα και δεν ξερω :(
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αυτό όντως ειναι bug,αλλά το πόσταρες σε λάθος σημείο.Στον τομέα των bugs έπρεπε να το ποστάρεις. :wink:
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θα το μεταφέρω, αλλά διόρθωσε τον τίτλο γιατί στα bugs έχουμε κάποιες περαπάνω προϋποθέσεις.

Επίσης θέλω ss (θα μου πεις τι να δω εκεί; :P ) και οπωσδήποτε ένα save λίγο πριν ανανεώσει (καμιά βδομάδα πριν ας πούμε).
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
kone
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Tue Jul 01, 2008 5:53 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το ιδιο προβλημα εχω και γω ρε γαμωτο.ο Ευγενιος Γκεραρντ εχει φτασει 80 χρονων και ο Σταματιαδης 85!!!Θελει να παει να πεθανει ο ανθρωπος και δεν μπορει.Εχω τους ιδιο staff απο την αρχη του παιχνιδιου που τους πηρα
Post Reply

Return to “Bugs”