Τι να κάνω???

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Locked
User avatar
Jimiriou
Amateur
Amateur
Posts: 147
Joined: Thu Jun 12, 2008 12:00 pm
Status: Unlike in match fitness!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα!!! Βρίσκομαι σεζόν 2010-2011 με τον Ολυμπιακό και προκύπτει το εξής πρόβλημα!!! Υποθέτω είναι bug για αυτό το γράφω εδώ!!! Μόλις γίνονται κάποιοι αγώνες... π.χ τσαμπιονς λιγκ δεν μπορώ να δω τι έχει γίνει στους υπόλοιπους αγώνες.. Πατάω πάνω στο σκορ για να μπώ στις λεπτομέρειες του αγώνα και τίποτα.. Μπορω να δώ μονο δισκους μου παλιούς αγώνες... Από άλλους τίποτα... όποιος ξέρει κάτι ας με φωτήσει!!!
Γιατί μα τον ΤΟΥΤΑΤΗ ο Santiago Munez δεν αντιμετώπισε πρόβλημα με την άδεια εργασίας του στην Αγγλία??????
topmanager
Amateur
Amateur
Posts: 125
Joined: Wed Nov 09, 2005 12:47 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μηπως πρεπει να πας στα options στο match detail και να δεις τι του εχεις βαλει? ποσο αναλυτικα θα σου βγαζει τα αποτελεσματα? Τσεκαρε το, μπορει να κανω και λαθος.
User avatar
Jimiriou
Amateur
Amateur
Posts: 147
Joined: Thu Jun 12, 2008 12:00 pm
Status: Unlike in match fitness!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τι εννοείς match detail φίλε? Στα options δεν υπάρχει αυτή η επιλογή... :wink: :wink:
Γιατί μα τον ΤΟΥΤΑΤΗ ο Santiago Munez δεν αντιμετώπισε πρόβλημα με την άδεια εργασίας του στην Αγγλία??????
topmanager
Amateur
Amateur
Posts: 125
Joined: Wed Nov 09, 2005 12:47 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Jimiriou wrote:Τι εννοείς match detail φίλε? Στα options δεν υπάρχει αυτή η επιλογή... :wink: :wink:
Συγγνωμη λαθος. Options>Detail Level αυτο δες και άλλαξε. Αλλα μετα αν το βαλεις σε full detail θα βαρηνει πολυ να το εχεις υποψη σου.
User avatar
Jimiriou
Amateur
Amateur
Posts: 147
Joined: Thu Jun 12, 2008 12:00 pm
Status: Unlike in match fitness!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το έψαξα και αυτό αλλα τίποτα... Δεν ξέρω τι γίνεται.. Σε άλλο save όλα πάνε κανονικά... Κάτι έχω κάνει και αντί να μην μου βγάζει τα αποτελέσματα προηγούμενων ετών, μου βγάζει τα αποτελέσματα της ομάδας μου όλα τα χρόνια και δεν μου βγάζει των άλλων ομάδων ακόμα και αν το παιχνίδι μόλις έγινε... :? :? :? :? :? :? :? :? :? ... Έλεος πια.. κλαίω τα λεφτά μου με το φετινό μάνατζερ...
Γιατί μα τον ΤΟΥΤΑΤΗ ο Santiago Munez δεν αντιμετώπισε πρόβλημα με την άδεια εργασίας του στην Αγγλία??????
topmanager
Amateur
Amateur
Posts: 125
Joined: Wed Nov 09, 2005 12:47 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν ξερω τι αλλο να σου πω. Ισως καποιο απο τα παιδια εδω μεσα σου βρουν απαντηση. Καλο θα ηταν αν ανεβαζες κανα screenshot να δουν και τα αλλα παιδια μπας και γνωριζουν. Εμενα προς το παρων ειναι ενταξει.
User avatar
Jimiriou
Amateur
Amateur
Posts: 147
Joined: Thu Jun 12, 2008 12:00 pm
Status: Unlike in match fitness!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπα τελικά βρήκα ένα backup save κανα μήνα πριν, και παίζω απο εκεί και όλα είναι κομπλέ.. Ευχαριστώ πάντως φίλε για την προσπάθεια σου... Όχι σαν άλλους..!!! :wink:
Γιατί μα τον ΤΟΥΤΑΤΗ ο Santiago Munez δεν αντιμετώπισε πρόβλημα με την άδεια εργασίας του στην Αγγλία??????
User avatar
happyyy
Football Legend
Football Legend
Posts: 11418
Joined: Tue Oct 30, 2007 11:18 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Αρης-AC Milan-Chelsea-Betis
Status: If you don't go crazy you are not normal...
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Jimiriou wrote:Μπα τελικά βρήκα ένα backup save κανα μήνα πριν, και παίζω απο εκεί και όλα είναι κομπλέ.. Ευχαριστώ πάντως φίλε για την προσπάθεια σου... Όχι σαν άλλους..!!! :wink:

Off Topic:
χαχαχαχα

η σποντα με αρεσε..... :D :D :D
Oι τρεις φιλοι...
zidane72003 wrote:Μαστορα γι'αυτο ποτε δε θα γινεις happy...Εισαι μικρος και ανιδεος μπροστα του...Αυτος εκτος απο βουτιες ξερει και απο χιουμορ
Ο Ντιέγκο Φορλάν τόνισε: «Ο Άρης μας νίκησε δίκαια. Πρόκειται για μία μεγάλη ομάδα»
User avatar
Jimiriou
Amateur
Amateur
Posts: 147
Joined: Thu Jun 12, 2008 12:00 pm
Status: Unlike in match fitness!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

happyyy1986 wrote:
Jimiriou wrote:Μπα τελικά βρήκα ένα backup save κανα μήνα πριν, και παίζω απο εκεί και όλα είναι κομπλέ.. Ευχαριστώ πάντως φίλε για την προσπάθεια σου... Όχι σαν άλλους..!!! :wink:

Off Topic:
χαχαχαχα

η σποντα με αρεσε..... :D :D :D
Ε δεν λέω και ψέματα... :wink:
Γιατί μα τον ΤΟΥΤΑΤΗ ο Santiago Munez δεν αντιμετώπισε πρόβλημα με την άδεια εργασίας του στην Αγγλία??????
pandelakis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 344
Joined: Tue Jan 27, 2009 5:39 pm
Football Manager της ομάδας: hsv-hamburger
Αγαπημένη Ομάδα: panatha - lazio
Status: ONE LOVE(homosexuals are not included)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

βασικα λες ψεμματα & πεφτεις μες τα αιματα ΓΙΑΤΙ
ξεχνας οτι δεν ειναι υποχρεωτικο ολοι να ξερουν αυτο που ρωτας + δεν σημαινει οτι με το που το βαλεις πρεπει να τσακιστουν ολοι να απαντησουν (ασχετως αν στο 90% των περιπτωσεων αυτο συμβαινει :D )
"the only guys that wear hawaiian shirts are gay guys and big fat party animals"
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spam party μυρίζομαι... Και καμία υποψία για ουσία αφού δε βλέπω να βγάζει κανείς άκρη.
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
Locked

Return to “Bugs”