Bug με το αρχειο για ελληνικο σχολιασμο.

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Locked
BillTrantos18
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Fri Jul 31, 2009 3:04 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός,Αλμυρός Βόλου,Barca
Status: Luciano παιχταρα μου,περαστικα σου..μακαρι να σε δουμε ξανα πισω στα γηπεδα,αλλα πανω απ'ολα η υγεια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχω την version 9.1 και εκανα οτι ελεγε το readme file αλλα μου βγαζει κατι ''αλλαμπουρνεζικα''.ξερει κανεις τι να κανω? -toixosmesh -toixos2
Eνταξει φετος τελειωσε..καντε κατι ομως για του χρονου...ομαδα μοντελο την κανατε...
User avatar
koufa
National Manager
National Manager
Posts: 9279
Joined: Sat Oct 29, 2005 9:02 pm
Location: Manchester
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Κάτι θα έκανες λάθος στην τοποθέτηση των γραμματοσειρών. Αν έχει άλλο σκίν απ το κανονικό, πρόσεχε να τις βάζεις σε εκείνου του σκίν το φάκελο.
“Love is not about who you can see spending your future with, it’s about who you can’t see spending your life without.”
thanasis10 wrote:Πού πας και μπλέκεις...;
BillTrantos18
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Fri Jul 31, 2009 3:04 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός,Αλμυρός Βόλου,Barca
Status: Luciano παιχταρα μου,περαστικα σου..μακαρι να σε δουμε ξανα πισω στα γηπεδα,αλλα πανω απ'ολα η υγεια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

δυστηχως δεν εγινε κατι..δεν ξερω τι δεν κανω καλα.και το χειροτερο ειναι οτι δεν κρατησα back up του αρχικου αρχειου.οποιος ξερει κατι συγκεκριμενο και εχει το χρονο ας με βοηθησει γιατι το παιχνιδι δεν παιζεται χωρις σχολιασμο.. -suicide
Eνταξει φετος τελειωσε..καντε κατι ομως για του χρονου...ομαδα μοντελο την κανατε...
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στο topic για την ελληνική περιγραφή οι απορίες, όχι εδώ.
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
Locked

Return to “Bugs”