Loading Failure

Απορίες σχετικά με Τεχνικά Θέματα πάνω στο Football Manager 2009
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
digital88
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Fri Dec 19, 2008 3:02 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχω φτασει στα μεσα Σεπτεμβρη 2011 (δεν θυμαμαι ακριβη ημερομηνια), πριν το δευτερο παιχνιδι των ομιλων στο cl περιπου, εχω κανει save και οταν παω να φορτωσω το παιχνιδι, μου βγαζει "Saved game could not be loaded".Εχω περασει το patch 9.2 αλλα μου το εκανε και χωρις το patch.Μηπως ξερει κανεις τι παιζει?
Να επισημανω πως φορτωσα ενα προηγουμενο save απο τα τελος Ιουλη που φορτωνει κανονικα, και μολις εφτασα στην ιδια ημερομηνια το εκανε παλι.
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τι εννοείς το κάνει πάλι; Έσωσες πριν το δεύτερο παιχνίδι των ομίλων και πάλι δεν φορτώνει το save; Δοκίμασες να σώσεις λίγο πιο μετά να δεις τι γίνεται;

ΥΓ. Το μεταφέρω στις τεχνικές ερωτήσεις.
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
digital88
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Fri Dec 19, 2008 3:02 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ακριβως αυτο..το εσωσα παλι περιπου την ιδια ημερομηνια, γυρω στα μεσα Σεπτεμβρη και παλι δεν φορτωνει.Τωρα κανω go on holiday μεχρι μεσα Οκτωβρη να δω αν φορτωνει μετα και σας λεω.
User avatar
llggotzy09
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Thu Jul 30, 2009 3:11 am
Football Manager της ομάδας: Gateshead
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος,Μπαγερν,Αγιαξ,Ρομα
Location: Αγ.Παρασκευή
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παρομοια κατασταση εχω συναντησει σε ενα φιλο μου που παθαινε τα ιδια Σεπτεμβρη του 2011.....και τελικα του εδωσα την λυση

Πιστευω αυτη να ειναι η λυση και για τον παραπανω φιλο
Spoiler: show
Τον εστειλα να παει να αγορασει αυθεντικο το παιχνιδι γιατι ηταν πειρατικο.....και μετα εφτασε μεχρι το2014 οταν και χτυπησε ο σκληρος..!!!


Ας μας πει στα ισα για το παιχνιδι του.
digital88
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Fri Dec 19, 2008 3:02 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spoiler: show
Το παιχνιδι φιλε μου ειναι γνησιο.. :wink:
Αν μπορεις να βοηθησεις με καποιον αλλο τροπο καντο...Σ' ευχαριστω παντως για το χρονο σου!
digital88
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Fri Dec 19, 2008 3:02 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το προχωρησα μεχρι μεσα Οκτωβρη και ολα οκ.Φορτωνει κανονικα.Οποτε το θεμα μπορει να κλεισει.Σας ευχαριστω ολους.
User avatar
wolfsbourger
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5166
Joined: Fri Dec 21, 2007 8:08 pm
Football Manager της ομάδας: Watford
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Μήπως έκλεισε ο υπολογιστής όταν έκανε ακόμα σέιβ ή λόουντ; Μου έχει τύχει, γι' αυτό το λέω...
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις”