Κολλάει το continue

Απορίες σχετικά με Τεχνικά Θέματα πάνω στο Football Manager 2009
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
Sl0gan
Trialist
Trialist
Posts: 74
Joined: Thu Dec 18, 2008 9:55 am
Football Manager της ομάδας: -
Location: Γαλάτσι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το continue όπως γράφω και στον τίτλο κολλάει... Επειδή το pc μου δεν είναι και το καλύτερο το παιχνίδι το παίζω σε 2D, αλλά όπως μου είχαν απαντήσει σε προηγούμενη υπόθεση θα κολλάει μόνο το 3D....
Και επειδή δεν ξέρω και πολλά για το manager γιατί είμαι φρέσκος -puppie , ρωτάω φταίει το pc ή κάτι άλλο??
Eίσαι στο μυαλόοοοοοοοοο,κάτι μαγικόοοοοοοοο,και όπου πας εσύ θα είμαι πάντα εγώ να σου τραγουδώωωωωω..... Θρύλε ολέ ολέεεεεεεεε
someone
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 686
Joined: Fri Jan 23, 2009 11:54 am
Football Manager της ομάδας: arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: arsenal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αναλογα το pc σου φιλε. βασικα αναλογα την ram , αμα εχεις 2,3,4,5,6 η και παραπανω mb ram δεν θα εχεις κανενα προβλημα -falaina -falaina -falaina .Υποθετω πως εχεις 512 gb ram και μια παλια καρτα γραφικων :idea: . Υπαρχει παντα η περιπτωση να εχεις φορτωσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ πρωταθληματα και ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ. αμα δεν εχεις turbo pc ξεκινα με large database και χωρις load players from.
Sl0gan
Trialist
Trialist
Posts: 74
Joined: Thu Dec 18, 2008 9:55 am
Football Manager της ομάδας: -
Location: Γαλάτσι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν έχω φορτώσει παίχτες από άλλες χώρες και όσο για τα πρωταθλήματα είναι 6...
Η μνήμη RAM δεν θυμάμαι πόσο είναι. Η κάρτα γραφικών είναι όντως παλιά αλλά κατεβάζω τους drivers.
Eίσαι στο μυαλόοοοοοοοοο,κάτι μαγικόοοοοοοοο,και όπου πας εσύ θα είμαι πάντα εγώ να σου τραγουδώωωωωω..... Θρύλε ολέ ολέεεεεεεεε
someone
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 686
Joined: Fri Jan 23, 2009 11:54 am
Football Manager της ομάδας: arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: arsenal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sl0gan wrote:Δεν έχω φορτώσει παίχτες από άλλες χώρες και όσο για τα πρωταθλήματα είναι 6...
Η μνήμη RAM δεν θυμάμαι πόσο είναι. Η κάρτα γραφικών είναι όντως παλιά αλλά κατεβάζω τους drivers.

6 πρωταθληματα ειναι πολλα . Για να δεις επεξεργαστη και μνημη ραμ πηγαινε control panel , system and maintenance και system και δες και πες μου.Αυτο για τα vista.
Για τα xp τωρα παλι control panel και μετα συστημα (υποθετω πως εχεις xp), οσο για την καρτα γραφικων ,μια παλια καρτα γραφικων (ασχετα απο του drivers που κατεβαζεις)δεν συγκρινεται με μια καινουρια :roll:
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις”