Τι πρεπει να αλλαξω στο editor ???

Απορίες πάνω σε πρόσθετα εργαλεία του παιχνιδιού όπως editors, FM Scout κτλ.
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
Kaloutsikos
Trialist
Trialist
Posts: 11
Joined: Mon Feb 25, 2008 7:34 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα σας , ελπιζω να ειμαι και στο σωστο μερος . Θελω να ρωτησω το εξης . Εχω την man. utd και εχω κανεις 3-4 μεγαλες μεταγγραφες . Αλλα τωρα δεν μπορω να κανω αλλες . Δηλαδη μπορω αλλα τα χρηματα που μπορω να διαθεσω για τα συμβολαια καθως και ο χρονος τους ειναι παρα πολυ λιγος . Δηλαδη ενω στο 1ο μεγαλο συμβολαιο που εκανα ηταν 9.000.000 για τον Ribery τωρα μπορω να δωσω μεχρι 4.000.000 . Τι πρεπει να αλλαξω απο το editor ετσι ωστε να μπορω να δωσω πολλα λεφτα για συμβολαια ;
someone
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 686
Joined: Fri Jan 23, 2009 11:54 am
Football Manager της ομάδας: arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: arsenal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

δεν σε συμβουλεω να πειραζεις τα οικονομικα με το editor. αλλα αυτο που πρεπει να πειραξεις ειναι το wage budget. πες μου ομως :
1) τι budget σου εχει μεινει?
2) ποιον editor χρησιμοποιεις?
Kaloutsikos
Trialist
Trialist
Posts: 11
Joined: Mon Feb 25, 2008 7:34 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

someone wrote:δεν σε συμβουλεω να πειραζεις τα οικονομικα με το editor. αλλα αυτο που πρεπει να πειραξεις ειναι το wage budget. πες μου ομως :
1) τι budget σου εχει μεινει?
2) ποιον editor χρησιμοποιεις?

απο το editor ( αυτο που εχει το παιχνιδι ) εδιωξα σχεδον ολους τους παιχτες , εβαλα παρα πολλα λεφτα για μεταγγραφες απο το editor και ετσι ειπα να κανω μεταγγραφες μεσα απο το παιχνιδι . Το Budget ειναι παρα πολυ μεγαλο , αλλα για τα συμβολαια δεν εχω πολλα λεφτα .
someone
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 686
Joined: Fri Jan 23, 2009 11:54 am
Football Manager της ομάδας: arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: arsenal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πας στο board room, πατας adgust budget και στο payroll budget βαζεις ολο το budget.
Kaloutsikos
Trialist
Trialist
Posts: 11
Joined: Mon Feb 25, 2008 7:34 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

someone wrote:Πας στο board room, πατας adgust budget και στο payroll budget βαζεις ολο το budget.

και παλι δεν δινει πολλα
someone
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 686
Joined: Fri Jan 23, 2009 11:54 am
Football Manager της ομάδας: arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: arsenal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

σου προτεινω να κατεβασεις αυτον τον editor:
viewtopic.php?f=176&t=22483&start=60 να πατησεις load game , να γραψεις manchester united ,να την επιλεξεις απο το search list κατω δεξια και να πειραξεις τα finanches.
Post Reply

Return to “Eργαλεία Editing / 3rd party programs”