Skin Edit HELP!!!

Ενημερωθείτε και βρείτε νέα skins για το FM 2009
Post Reply
panagath
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Wed Feb 25, 2009 2:45 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά έχω βρεί ένα παρα πολυ οραίο skin το Champions league 2009 skin.Είναι πολυ οραίο αλλά έχει μερικά μειονεκτήματα. Έχει τη μπάρα ΔΕΞΙΑ και εγώ έχω συνιθίσει αριστερά [δεν υπάρχει έκδοση για αριστερά] και επίσης έχει κάποια BUGS, πχ μερικες φορές το ένα CONTINUE δε λειτουργεί και πρέπει να πατήσεις το άλλο. Υπάρχει κάποιος editor για να το διορθώσω???
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Όχι, πρέπει να ξέρεις από skin editing, αλλά σίγουρα υπάρχουν και έτοιμα, καλύτερα skin απ' αυτό που λες :wink:
vampire.blueblooded
Amateur
Amateur
Posts: 200
Joined: Sun May 18, 2008 3:55 am
Football Manager της ομάδας: Olympiakos SF Peiraios
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Φίλε μου με αυτό το skin είδα κάτι πρωτοφανές... είναι το πρώτο skin που έχει μόνο right version... δεν υπάρχει left version του αλλά αν θες να σου φτιάξω ένα file system για left και να στο ανεβάσω να το χρησιμοποιήσεις!!!
Το bug που ανέφερες μόνο ο ίδιος μπορεί να ξέρει τι φταίει... αν δοκιμάσει άλλως να το διορθώσει πρέπει να ψάξει στα xml να το διορθώσει!!! Ίσως το δω κι εγω και το φτιάξω αλλά δεν σου το υπόσχομαι.... 8)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~ΔΕΝ ΠΡΟΣΑΡΜΌΖΟΜΑΙ ΣΤΟ ΝΑ ΑΡΕΣΩ~~~~~~~
~~~ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΩ~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Image
panagath
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Wed Feb 25, 2009 2:45 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου αλλά δε πειράζει. Τελικα το skin αυτό είναι λίγο κουραστικό στο μάτι. Έβαλα τώρα το FLEX 09 που είναι πιστεύω πολύ καλύτερο!!
Post Reply

Return to “Skins”