[DL] Εναλλακτικα "αστερακια" (scout report, training etc)

Backrounds, δυχτια, μπάλες και ότι άλλο γραφικό μπορεί να γίνει edit στο νέο FM2009!
Post Reply
DaWeed420
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 276
Joined: Mon Nov 17, 2008 8:13 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚOΣ k μονο..
Αγαπημένη Ομάδα: PAO UBER ALLES
Status: Kapou edw trigyrw...
Location: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το παρακατω αρχειο αλλαζει τα default αστερακια της SI στα scout report, team training, team report κλπ. σε κατι πιο ευαναγνωστο..

Preview
Image

Installation:

Tο κανετε extract στο "...\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2009\graphics" .. & στο φακελο graphics του skin σας.



Απενεργοποιηστε το "skin cache" & ενεργοποιηστε το "reload skin on confirm" απο τa preferences του παιχνιδιου.

Download
Last edited by DaWeed420 on Wed Dec 24, 2008 12:56 pm, edited 5 times in total.
User avatar
netshaft
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2317
Joined: Sat Feb 04, 2006 11:12 pm
Football Manager της ομάδας: A.E.K.
Αγαπημένη Ομάδα: A.E.K.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Μπραβο ρε φιλε πολυ καλυτερα τωρα με τα νουμερα.
becks
Trialist
Trialist
Posts: 62
Joined: Mon Nov 17, 2008 9:43 pm
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DaWeed420 wrote:Το παρακατω αρχειο αλλαζει τα default αστερακια της SI στα scout report, team training, team report κλπ. σε κατι πιο ευαναγνωστο..

Preview
Image

Installation:

Kαντε extract το .rar μεσα στο φακελο "...\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2009\graphics" ή μεσα στο φακελο "graphics" του skin σας...

Απενεργοποιηστε το "skin cache" & ενεργοποιηστε το "reload skin on confirm" απο τa preferences του παιχνιδιου.

Download

σιγουρα ειναι κομπλε,γιατι δν μου παιζει
User avatar
sbirlos
Backup
Backup
Posts: 977
Joined: Tue Dec 28, 2004 11:40 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Status: Back to zero...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

χύμα μέσα στα graphics όπου να΄ναι???
φαίνεται πολύ καλύτερο πάντως!
DaWeed420
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 276
Joined: Mon Nov 17, 2008 8:13 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚOΣ k μονο..
Αγαπημένη Ομάδα: PAO UBER ALLES
Status: Kapou edw trigyrw...
Location: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οχι σας εκανα πλακα για να σας ξεγελασω οταν εγραφα
Kαντε extract το ...
..blah blah blah....
απο τa preferences του παιχνιδιου.
...... :roll: (: το .rar εχει μεσα ηδη τους απαραιτητους φακελους που πρεπει να φτιαξετε μεσα στο graphics ειτε αυτο ειναι το γενικο...ειτε του εκαστοτε skin -puppie

PS...
Δεν θα επρεπε να υπαρχει προβλημα αμα εχετε ακολουθησει τις οδηγιες αναλογα με την περιπτωση σας...

δλδ..

Aμα θελετε να ειναι ορατα σε skins που δεν εχouv δικα τουs icons..το κανετε extract στο "...\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2009\graphics"

Aμα το skin σας εχει δικα του εικονιδια για τα αστερακια της προπονησης ..το κανετε extract στο φακελο graphics του skin σας.
becks
Trialist
Trialist
Posts: 62
Joined: Mon Nov 17, 2008 9:43 pm
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τι να σου πω ρε φιλε...1GB εχω περασει σε graphics το δικο σου κατι εχει...κ δεν χρειαζεται τοσο ειρωνια...
DaWeed420
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 276
Joined: Mon Nov 17, 2008 8:13 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚOΣ k μονο..
Αγαπημένη Ομάδα: PAO UBER ALLES
Status: Kapou edw trigyrw...
Location: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το ποσα GB εχεις περασει στο παιχνιδι σου δεν μου λεει κατι...Μια φορα αν δεν διαβασεις σωστα τις οδηγιες, θα την κανεις την πατατα..

...724 ατομα που το κατεβασαν απο το sortioutsi δεν ειχαν προβλημα...το ιδιο κ οσοι το κατεβασαν απο το wehellas...κ αποτι φαινετε το ιδιο κ οσοι το πηραν απο το παρον forum...Βαριεμαι να κατσω να κοιταξω σε rapidshare κ filefront το συνολο αλλα ας πουμε οτι ειναι 1000...

Αν εσυ δεν εχεις χιουμορ, δικο σου το προβλημα...παντως σιγουρα το οτι δεν σου "παιζουν" δεν οφειλετε σε δικο μου λαθος.
becks
Trialist
Trialist
Posts: 62
Joined: Mon Nov 17, 2008 9:43 pm
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ε ρε κατι μαγκες πισω απο pc...
DaWeed420
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 276
Joined: Mon Nov 17, 2008 8:13 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚOΣ k μονο..
Αγαπημένη Ομάδα: PAO UBER ALLES
Status: Kapou edw trigyrw...
Location: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σκας απο το πουθενα κ μου κανεις ενα ποστ οτι επειδη δεν σου δουλευει ειναι σκαρτη η δουλεια μου...

Σου απανταω δινωντας σου οδηγιες αναλυτικοτερα κ μου την λες γιατι σε ειρωνευομαι κ καλα...επειδη ξεκινησα το ποστ με την ατακα "οχι πλακα σας εκανα..." κ προσπαθεις να με πεισεις 2η φορα οτι φταιει η δουλεια μου.....με το επιχειρημα "Εχω περασει 1 GB γραφικα στον PC μου".

Σου εδωσα την απαντηση οτι εισαι 1 στους 1000 ωστε να σου δειξω απο που αντλω την σιγουρια οτι δεν ειναι το φταιξιμο απο δικης μου πλευραs..Κ μου την λες κ παλι... Λες κ το οτι ασχοληθηκα να σου απαντησω εξαρχης δεν εδειχνε αν ηθελα να σε βοηθησω ή οχι στο να τo κανεις να δουλεψει..λες κ εχω καμια υποχρεωση να καθομαι να απανταω...

H' εγω ειμαι "μαγκας του Ιντερνετ" ...ή εσυ εισαι αγενης ...οι αποψεις διαφερουν.


Καλλες γιορτες κ καλα μυαλα...
User avatar
sbirlos
Backup
Backup
Posts: 977
Joined: Tue Dec 28, 2004 11:40 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Status: Back to zero...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ειρήνη παίδες :-D
Απλά για να δουλέψει πρέπει να μπει μέσα στο εκάστοτε σκιν που χρησιμοποιεί ο καθένας :wink:
becks
Trialist
Trialist
Posts: 62
Joined: Mon Nov 17, 2008 9:43 pm
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DaWeed420 wrote:Σκας απο το πουθενα κ μου κανεις ενα ποστ οτι επειδη δεν σου δουλευει ειναι σκαρτη η δουλεια μου...

Σου απανταω δινωντας σου οδηγιες αναλυτικοτερα κ μου την λες γιατι σε ειρωνευομαι κ καλα...επειδη ξεκινησα το ποστ με την ατακα "οχι πλακα σας εκανα..." κ προσπαθεις να με πεισεις 2η φορα οτι φταιει η δουλεια μου.....με το επιχειρημα "Εχω περασει 1 GB γραφικα στον PC μου".

Σου εδωσα την απαντηση οτι εισαι 1 στους 1000 ωστε να σου δειξω απο που αντλω την σιγουρια οτι δεν ειναι το φταιξιμο απο δικης μου πλευραs..Κ μου την λες κ παλι... Λες κ το οτι ασχοληθηκα να σου απαντησω εξαρχης δεν εδειχνε αν ηθελα να σε βοηθησω ή οχι στο να τo κανεις να δουλεψει..λες κ εχω καμια υποχρεωση να καθομαι να απανταω...

H' εγω ειμαι "μαγκας του Ιντερνετ" ...ή εσυ εισαι αγενης ...οι αποψεις διαφερουν.


Καλλες γιορτες κ καλα μυαλα...
ok ρε φιλε να σαι καλα
Post Reply

Return to “Backgrounds κ.α.”