4-4-2 αλα Κικε

Όλες οι τακτικές που έχετε να προτείνετε!
raimundo
Trialist
Trialist
Posts: 16
Joined: Thu Mar 27, 2008 3:06 pm
Football Manager της ομάδας: Real Madrid
Has thanked: 0
Been thanked: 0

σορρη για τα γκρικγκλις μετα το σιμιθικα οτι απαγορεβετε τεσπα περιμενο απαντηση
User avatar
michael1
Manager
Manager
Posts: 4754
Joined: Thu Aug 09, 2007 1:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΡΗΣ
Location: Κίτρινη Τούμπα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κοιτα φιλε συνολικα στο φμ9 εβγαλα 2 χρονιες με τον αρη και μετα το παρατησα γιατι και αυτες με το ζορι τις εβγαλα καθοτι το παιχνιδι ηταν πολυ βαρυ για το λαπτοπ μου. Παντως θυμαμαι οτι χρειαζεσαι 2 γρηγορα και επιθετικογενη πλαγια μπακ, εμενα Νετο και Πασκουαλ με ειχανε βοηθησει παρα πολυ στην επιθεση (τα λεω και πιο πανω). Επισης θες 1 χαφ με καλο μαρκινγκ και σταμινα να κοβει τα παντα, ενα βαρυ φορ που θα σε βαλει 10 γκολ με κεφαλιες απο τις σεντρες των πλαγιων μπακ και εναν μπαλαδορο επιθετικο διπλα σου. Αυτα πανω κατω. Τωρα συγκεκριμενα δεν μπορω να σου προτεινω παιχτες. :wink:
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

φιλε δεν κατεβαινει ουτε απο το ραπιντσαιρ κανε κατι γιατι φενεται πολυ καλη τακτικη.
User avatar
michael1
Manager
Manager
Posts: 4754
Joined: Thu Aug 09, 2007 1:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΡΗΣ
Location: Κίτρινη Τούμπα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τι να κανω παιδια που να το ανεβασω? Δεν ξερω απ αυτα. Ας μου πει καποιος που ξερει που πρεπει να το ανεβασω :?
User avatar
elcorto
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 275
Joined: Sun Apr 13, 2008 10:58 am
Football Manager της ομάδας: sslazio
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος-sslazio-volivia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

michael1 wrote:Παιδια το ξαναανεβαζω δεν ξερω πως λειτουργουν αυτα αν μπορει καποιος να μου πει σε πμ πως μπορω να το ανεβασω καπου μονιμα


http://rapidshare.com/files/169960548/4 ... _2008_.tac

Eυχαριστω τον φιλο count1983 που με βοηθησε να την ανεβασω

Ελπιζω τωρα να κατεβαινει:)

ναι φιλε μια χαρα κατεβαινη
με χαλια ελληνικα και ουτε ξενοι γλωσα παιζω μανατζερ απο το μεγαλο επος του cm01-02
στο παλμαρε μονο 1 cl
καλω χειμωνα
υ.γ σε οσους γραφουν αρνιτηκα σχολια για τα λαθη μου στην ορθωγραφια εγω σας διαβεβαιωνω οτι θα συνεχισω τα λαθη
Post Reply

Return to “Έτοιμες τακτικές!”