4-2-3-1 (πολλα γκολ)

Όλες οι τακτικές που έχετε να προτείνετε!
nodirips
Amateur
Amateur
Posts: 110
Joined: Thu Jul 03, 2008 7:28 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

avtzis-valberde wrote:βαλε download απο φακελο του fmgreece

δηλαδη στην απαντηση βα λτω στο -προσθηκη συνημενου-
Δεν σεπιασα τι ακριβως θελεις να κανω?? :? :? :| :|
User avatar
elcorto
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 275
Joined: Sun Apr 13, 2008 10:58 am
Football Manager της ομάδας: sslazio
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος-sslazio-volivia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

φιλε πολυ καλη αλλα την αλαξα σε 4-4-2 μονο τους παιχτες ομως και βελακια πισω μονο η 2 στο κεμτρο της αμυνας και τα 2 επιθετηκα χαφ δηλ. λετο+γκαλετι βελακια μπροστα η ομαδα -traino τα σαροσα ολλα στην ελλαδα και η μονε μεταγραφες ηταν ο μεγαλος γιοντα για το κεντρο της αμυνας και ο μεγηστος (Pavel Progrebnyak 40γκολακια ο μαγκας)

να σε καλα ευχαρηστω για την τακτικ... :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
με ολυμπιακο
Off Topic:
νομηζω τα καταφερα αλλα χωρης να το δειτε
αλαξα μονο της θεσεις και τα βελακια τα υποληπα ειναι στην δικια σας κρυση
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
με χαλια ελληνικα και ουτε ξενοι γλωσα παιζω μανατζερ απο το μεγαλο επος του cm01-02
στο παλμαρε μονο 1 cl
καλω χειμωνα
υ.γ σε οσους γραφουν αρνιτηκα σχολια για τα λαθη μου στην ορθωγραφια εγω σας διαβεβαιωνω οτι θα συνεχισω τα λαθη
User avatar
elcorto
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 275
Joined: Sun Apr 13, 2008 10:58 am
Football Manager της ομάδας: sslazio
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος-sslazio-volivia
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
λοιπον παιδια με ολυμπιακο πειγε καλα τωρα εκανα νεο με την καλαμαρια να δο πως παει και θα σας πω συντομα
με χαλια ελληνικα και ουτε ξενοι γλωσα παιζω μανατζερ απο το μεγαλο επος του cm01-02
στο παλμαρε μονο 1 cl
καλω χειμωνα
υ.γ σε οσους γραφουν αρνιτηκα σχολια για τα λαθη μου στην ορθωγραφια εγω σας διαβεβαιωνω οτι θα συνεχισω τα λαθη
panosmag
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Wed Dec 29, 2004 2:06 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

στο patch 9.3 εχει τα ιδια αποτελεσματα;
User avatar
progster
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Thu Mar 26, 2009 6:20 pm
Football Manager της ομάδας: liverpool , man city , inter
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εγω νομιζω οτι πρεπει να βαλεις ενα dmc και ενα δημιουργικο mc , και να βαλεισ βελακι προς τα πισω στον αμυντικογενη mc/dmc και βελακι προς τα μπρος στον δημιουργικο mc , και ολα τα αλλα οπως τα ειπες.

Δοκιμασε το και ετσι ισως σε αποφερει καλυτερα αποτελεσματα , κατα τα αλλα το θεωρω το καλυτερο συστημα σε μανατζερ και στην πραγματικοτητα.
YNWA.
senioravechia
Trialist
Trialist
Posts: 68
Joined: Wed Apr 30, 2008 5:16 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Anorthosis
Location: Cyprus
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Μια χαρά τη βρίσκω αυτή την ταχτική και πράγματι φέρνει πολλά γκολ. Πήρα την Γουέστ Χαμ πέντε παιχνίδια πριν το τέλος της σεζόν και εφάρμοσα την τακτική και η ομάδα άλλαξε μορφή. Μπήκαν πολλά γκολ, σωθήκαμε από τον υποβιβασμό και όσοι παίχτες δεν ένιωθαν καλά και ήθελαν να φύγουν, άλλαξαν γνώμη και συνεχίσουν. Να' σαι καλά φίλε που την ανέβασες.
Χώμα που μ'ανάστησες Αμμόχωστος...
alex_elite
Trialist
Trialist
Posts: 19
Joined: Sat Apr 26, 2008 4:41 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Inter
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλησπερα. σχετικα με το θεμα των τραυματισμων, ειχα 5 στα δυο πρωτα ματς με την τακτικη, εκ των οποιων οι 2 χρειαστηκαν αλλαγη. μειωσα το workload και βλεπουμε.
κατα τα αλλα, η τακτικη ειναι πολυ καλη, στο πρωτο παιχνιδι εβαλα 3 γκολ με αντιπαλο την μπενφικα (εχω σπορτινγκ).

edit: ολα καλα πλεον, η ομαδα σταθεροποιηθηκε, σκοραρει ασυστολως, κι επιτελους απεκτησε
νοοτροπια νικητη! thanks for sharing! -diatakste
Image
Post Reply

Return to “Έτοιμες τακτικές!”