Target Man

Η Μαύρη Βίβλος του ποδοσφαίρου! Συζητήστε γενικά για τις τακτικές στο ποδόσφαιρο....
Post Reply
Panosgeo
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Tue May 31, 2005 3:37 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχω προσεξει οτι ο βασικος επιθετικος μιας ομαδας που συνηθως ειναι και ο ψηλοτερος, δεν αποδιδει ουτε σκοραρει αρκετα.Αν ενεργοποιησουμε αυτην την επιλογη με την εμπειρια σας αποδιδει καλυτερα?Τι λετε?Οι γνωμες σας.
seloner
Indispensible
Indispensible
Posts: 1607
Joined: Wed Dec 10, 2008 6:49 pm
Football Manager της ομάδας: liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Panosgeo wrote:Εχω προσεξει οτι ο βασικος επιθετικος μιας ομαδας που συνηθως ειναι και ο ψηλοτερος, δεν αποδιδει ουτε σκοραρει αρκετα.Αν ενεργοποιησουμε αυτην την επιλογη με την εμπειρια σας αποδιδει καλυτερα?Τι λετε?Οι γνωμες σας.
εξαρταται φιλε.αναλογα τι τακτικη χρησιμοποιεις. με μια 4-5-1 βοηθαει να παιζεις με ταργκετ μαν αλλα σε ενα 4-4-2 οχι και τοσο πολυ .διαβασε τα τακτικαλ θεορημς θα σε βοηθησουν
User avatar
diant
Football Legend
Football Legend
Posts: 11291
Joined: Mon Nov 22, 2004 1:11 pm
Status: vitam impendere vero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Panosgeo wrote:Εχω προσεξει οτι ο βασικος επιθετικος μιας ομαδας που συνηθως ειναι και ο ψηλοτερος, δεν αποδιδει ουτε σκοραρει αρκετα.Αν ενεργοποιησουμε αυτην την επιλογη με την εμπειρια σας αποδιδει καλυτερα?Τι λετε?Οι γνωμες σας.
Εγώ εχω τον lewandowski target man που ειναι 1,80 (δεν τον λες και ψηλό... :-D ) και την επιλογή run onto ball για να κανει κινησεις στον ελευθερο χωρο (απαραίτητο το off the ball ) και του εχω "μαθει" να try to beat the offside trap και τα παει περίφημα!!

Α, και οι 2 MC στο 4-3-3 που χρησιμοποιώ εχουν cross target τον targer man ...
★ When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives ★
Post Reply

Return to “Στη σκακιέρα!”