Πειθαρχία

Η Μαύρη Βίβλος του ποδοσφαίρου! Συζητήστε γενικά για τις τακτικές στο ποδόσφαιρο....
Post Reply
edcv5900
Trialist
Trialist
Posts: 53
Joined: Thu Dec 25, 2008 5:14 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκού
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Υπάρχουν πολλοί τρόποι για να κρατήσει κανείς την πειθαρχία στην ομάδα του... Αλλά στο φετινό παιχνίδι φαίνεται πως είναι πιο δύσκολο...
Για κακή εμφάνιση τους την λέω για αντιεπαγγελματική συμπεριφορά επίσης(χωρίς να το παρακάνω) αλλά όλοι κάνουν ότι γουστάρουν!! Η ομάδα τα πάει πάρα πολύ καλά αλλα ακόμα και οι μικροί πάιχτες ζητάνε κάτι συμβόλαια...!! Έχουν πάρει τα μυαλά τους άερα...
Εσεις πώς συγκρατείτε την ομάδα πειθαρχημένη;;; :force: :force: :force: :force:
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

egw file kanw to eksis...otan as poume einai sto poor to armony logo kapiwn paixtwn pou den pezoun (dikiaologimena) tote gia na mn mou kanoun tin omada anw katw tous dioxnw kai etsi epanerxete to armony sto okay h kai sto good.Den simvivazomai me tetoies simperifores giati prepei na kratas to klima kalo stin omada opote otan ginete kati antiepaggelmatiko tote tous stelnw xwris deuteri leksi.Genika pisteuw pws prepei na eisai ligo skliros me tous pextes sou.
edcv5900
Trialist
Trialist
Posts: 53
Joined: Thu Dec 25, 2008 5:14 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκού
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μα δεν είναι το θέμα τους οτι δεν παίζουν...
Έχουν πάρει τα μυαλά τους πολύ αέρα... (λόγω ίσως της καλής πορείας της ομάδας)
22 παίχτες έχω και παίζουν όλοι...
Η αποκορύφωση του ψωνισματος είναι όταν ένας μικρός παίχτης(under 21, συγκεκριμενα 16 χρονών) μου ζήτησε για μισθό 19.000 και θέση βασικού στην μεγάλη ομάδα την στιγμη που εγω θα τον εδιωχνα γιατι δεν ειναι καθολου καλος

εχουν ψωνιστει ή η ιδεα μου ειναι;;;

και nogreeklish
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αυτο σου λεω φιλε μου οτι ενω ο παιχτης ειναι πολυ κατωτερος απο τον βασικο ζηταει επιμονα να ειναι βασικη ομαδα και μετα οταν αρνησε αρχιζει τα warning kai ta warning kai meta den pataei stis proponhseis.Γιαυτο και γω με το παραμικρο τους λινω το συμβολαιο και περνουν δρομο απο την ομαδα...
Post Reply

Return to “Στη σκακιέρα!”