Θέμα 26/04/08 & 03/05/08: Ο δικός σας ηγέτης

Locked
fmistas
Trialist
Trialist
Posts: 91
Joined: Tue Dec 30, 2008 2:25 am
Football Manager της ομάδας: pao
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos/tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nik_33 wrote:Ρε παιδιά, τι κάθεστε και ποστάρετε? Όπως μπορεί να είναι αλήθεια, άλλο τόσο μπορεί να χρησιμοποιήσει κάποιος ένα real time editor και να αγοράσει όποιον παίκτη θέλει με χίλιους τρόπους! Οπότε, ας ποστάρει ο καθένας ό,τι θέλει, και είναι δικό του θέμα το αν θα "κλέψει" και δικό μου το αν θα το θεωρήσω ρεαλιστικό.
ναι ρε συ αλλα οταν ο αλλος σου λεει οτι εχεις κλεψει και σου ζητα να του αποδιξεις το αντιθετο
κιο λας δν τα περνεις λιγο? και να μν ξερω τι ειναι αυτο το editor και να μου λεει οτι το χρησιμοποιησα!
P-T 13
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Tue Apr 21, 2009 9:29 am
Football Manager της ομάδας: se diafores
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΗ ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ. ΜΕΓΑΛΕ ΕΙΣΕ ΦΟΒΕΡΟΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΤΟΝ ΜΑΓΟ ΣΤΟ ΠΑΟ ΚΑΙ ΕΣΕΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΝΤΑΞΗ ΓΙΑ ΝΑ ΛΥΘΕΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΟΛΟΙ ΒΑΖΕΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΜΜΑΛΟΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο ΝΙΚ
User avatar
ArAgoK
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 448
Joined: Mon Jun 09, 2008 10:02 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικός
Αγαπημένη Ομάδα: Ρεάλ Μαδρίτης , Παναθηναικός
Status: Getting high.....
Location: *Αθήνα*
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Εννοειται και το ειπα για πλακα αυτο που ειπα . Δεν νομιζω να χαρακτηριζεται ως βρυσια η λεξη "λαγος" ...
-skepsh
Last edited by ArAgoK on Wed Apr 22, 2009 2:51 pm, edited 2 times in total.
*CATCH A "HO" AND ANOTHER "HO" ,
MERRY CHRISTMASS*
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

να πέσουν τα κατάλληλα εδιτ πριν σβηστούν τα άσχετα σχόλια...

αν μείνουν ως έχει οι χαρακτηρισμοί κάποιοι χαιρετάνε το φόρουμ...
Hippocratis
National Manager
National Manager
Posts: 8709
Joined: Wed Mar 12, 2008 10:43 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικός, AS Monaco
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός, Real Madrid
facebook προφίλ: hippocratis.katsikis
twitter: HippocratisK
Status: Δουλεύει...
Location: Μαρκόπουλο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ArAgoK wrote:Ποιος σου πε οτι ειμαστε ολοι Βαζελοι ρε λαγε ?

Off Topic:
Αν το λες για πλάκα ξεκαθάρισέ το αμέσως...
Image
Image
jimis21
Indispensible
Indispensible
Posts: 1556
Joined: Wed Jul 25, 2007 7:42 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Σωτήρης Κυργιάκος:Ένας πραγματικός ΗΓΕΤΗΣ...

Το άλανι έχει γίνει το Α και το Ω της άμυνας μου...Καθοδηγεί μαεστρικά την άμυνά μου,καθαρίζει τα πάντα στο ψηλό παιχνίδι και βάζει και πολύ κρίσιμα γκολ...Πραγματικά ο Sotis πιστεύω ότι είναι πραγματικός ηγέτης και μέσα και έξω από το γήπεδο...Και είναι ο μοναδικός Έλληνας αμυντικός στο παιχνίδι που μπορεί να ανταγωνιστεί τους μεγάλους και τρανούς επιθετικούς των μεγάλων ομάδων(Henry,Torres.......)...Με αυτόν τον αμυντικό πίσω η ΑΕΚ μου τα πάει πολύ καλά...Τρέμω στην ιδέα ότι κάποτε θα σταματήσει το ποδόσφαιρο...

Δημήτρης/15 Ετών/Γαλάτσι
Έλα και εσύ στην κιτρινόμαυρη παρέα μας..

aekfans21.com
Babaklas7
Backup
Backup
Posts: 979
Joined: Tue Jun 17, 2008 6:13 pm
Football Manager της ομάδας: Internationale
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Angelo Palombo-Tottenham Hotspurs

Όταν πήγα στην Τότεναμ ήταν ήδη εκεί...Αμυντικός μέσος απ' την Ιταλία, ήρθε μια χρονιά νωρίτερα από την Σαμπτόρια... Τότε άρχισαν να σκάνε απ' την αρχή προτάσεις-μπόμπες- για την απόκτηση του από πολύ μεγάλες ομάδες όπως η Μπαρτσελόνα, η Ρεάλ Μαδρίτης και η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ... Προσφορές του ύψους των 40 εκατομμυρίων! Ήμουνα έτοιμος να δεχτώ τις προσφορές, αλλά στα φιλικά παιχνίδια της ομάδας, αυτός ο μικρός θεούλης έβγαλε μάτια... Παρά τις πιέσεις από παίχτη και διοίκηση, τον κρατάω στην ομάδα και αυτός διαπρέπει... Αρχηγός για τρεις χρονιές, ο Palombo ήταν ο πραγματικός ηγέτης της ομάδας. Τρεις χρονιές με τον μέσο όρο να μην πέφτει κάτω από 8,5 (8,55 την πρώτη χρονιά, 8,78 την δεύτερη και 8,70 την τρίτη ). Πραγματικός βράχος ήταν ο Angelo στον άξονα της ομάδας. Δεν είναι ούτε κάποιος μάγος, ούτε σούπερ σταρ. Είναι απλά μεγάλος ηγέτης.

Μπάμπης/15/Ξάνθη
[quote="zidane72003"]Μη λες παπαριες παρακολουθει η εφορια το φορουμ ρε[/quote]

These are 8)
lgr
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 631
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:53 pm
Football Manager της ομάδας: Merengues The real galacticos
Αγαπημένη Ομάδα: Real Madrid C.F.
Status: Λιγη τρελα θελει η ζωη... Εγω εχω πολλη...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ένα κρύο απόγευμα έφτασε στο Anfield ο Λευτέρης Α... . Σκοπός του ? Να αλλάξει τα πάντα ! Μετά απο τσουβάλια ευρώ και πολλά πρόσωπα ( μέχρι που πωλήθηκε ο Gerrard για να έρθει Aguero ! ) , ο ηγέτης βρέθηκε στα πόδια ενος 23χρονου πολυεργαλείου . Το όνομα αυτού ? -kapetanios Marco Zambelli -ypoklinomai -traino από Brescia μόνο για 4,5εκ. ευρώ . Παίζει κυριολεκτικά σ'όλη τη δεξιά πτέρυγα & ΄σ'όλο τον άξονα κάνει, " τα πάντα όλα " και " τ'ώνα ΄τ'άλλο " το ίδιο καλά, το " ξέρω γω " και το μάθατε και εσείς !! Όσα και να προσφέρουν το παλίκάρι είναι -jail αν και αυτός -ksaplwstra και στο λιμάνι του Liverpool !! Τι να πω ? Άντε απ'τον Θεό -papas
Φερτε πισω τον Mascio
http://www.soccermanager.gr http://www.topmanager.gr
User avatar
chris792
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7158
Joined: Mon Dec 29, 2008 1:04 am
Football Manager της ομάδας: Newcastle United
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Sky Valley
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μiguel Veloso o ''Ανθρακωρύχος''..
Αναλαμβάνοντας για άλλη μια φορά την ομάδα του Βορρά στην Αγγλία, Νewcastle United, και όντας σε αναζήτηση ενός συνδετικού κρίκου άμυνας και κέντρου, το μυαλό μου δεν άργησε να πάει κατευθείαν στον 22χρονο Πορτογάλο..Νέος, ώριμος, με ΠΟΛΛΑ περιθώρια βελτίωσης, αλλά και μεταπώλησης...Η συμφωνία με τη Σπόρτιγκ Λισσαβώνας έκλεισε στα 12.5Μ και με το που πάτησε το πόδι του στο ''Τοοn'' ο μικρός, έδειξε το πόσο μεγάλος παίχτης είναι...
Η πρώτη χρονιά έληξε με την ομάδα να κατακτά το League Cup, την 5η θέση του πρωταθλήματος και τον παίχτη να κλείνει με 42 εμφανίσιεις, 7 γκολ, 4 ασίστ, 10 Μan Οf Τhe Μatch και average rating 7.38 συνολικά..
Υπέγραψε νέο συμβόλαιο άμεσα, με υψηλότερες απολαβές, αλλά και αναπρασαρμοσμένη ρήτρα, που άγγιζε τα 30Μ..
Αυτό γιατί πολλοί ευρωπαΐκοί κολοσσοί άρχιζαν τις διερευνητικές επαφές με το manager του παίχτη, η ρήτρα όμως τους έκοψε τη φόρα..Ο παίχτης δίκαια ψηφίστηκε αγαπημένος των οπαδών και δεν άργησε να εξελιχθεί στον ηγέτη των ''Ανθρακωρύχων''...

Χρήστος, 16, Μπραχάμι
Spoiler: show
Μήπως έγραψα πολλά Nik??Αν είναι πες το για να κόψω λέξεις πριν λήξει η προθεσμία...
When a man lies, he murders some part of the world.
These are the pale deaths which men miscall their lives.
All this I cannot bear to witness any longer.
Cannot the kingdom of salvation take me home?



ImageImage

Hypocrisy made paramount, paranoia the law.
fmistas
Trialist
Trialist
Posts: 91
Joined: Tue Dec 30, 2008 2:25 am
Football Manager της ομάδας: pao
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos/tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0

P-T 13 wrote:ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΗ ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ. ΜΕΓΑΛΕ ΕΙΣΕ ΦΟΒΕΡΟΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΤΟΝ ΜΑΓΟ ΣΤΟ ΠΑΟ ΚΑΙ ΕΣΕΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΝΤΑΞΗ ΓΙΑ ΝΑ ΛΥΘΕΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΟΛΟΙ ΒΑΖΕΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΜΜΑΛΟΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο ΝΙΚ
καμενα προβλημα μεγαλε απλος τα πηρα λιγο γιατι το υφος σου ηταν καπως προσβλητικο. ολα καλα και οπως ειπες ειμαστε ολοι βαζελοι καλη συνεχεια στο φορουμ!
stratos38
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Wed Jan 14, 2009 9:09 pm
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

MICHAEL ESSIEN CHELSEA

Αυτος ο μικρος γκανεζος θεουλης ειναι ο πρωτεργατης ολων των μεγαλων επιτυχιων που εχω καταφερει να πανηγυρισω με την chelsea.Mπορει να μην εχει την τελεια τεχνικη αλλα σε ολα τα υπολοιπα διαπρεπει.Με συστημα 4-4-2 με ρομβο τον βαζω στην κατω κορυφη του ρομβου.Βασικος σε ολα τα ματς με rating που σπανια πεφτει του 6.9.Κραταει ολο το κεντρο μονος του,ανοιγει παιχνιδι,κοβει,διωχνει στα κορνερ,βοηθαει στο πρεσινγκ,σκοραρει απο μακρια και πιο σπανια βγαζει ασιστ.Εχω φτασει στο 2014 και σε ηλικια 30 ετων ειναι πιο ωριμος και πιο καλος απο ποτε.Ο μεσος ορος του σε ολες τις σεζον ειναι αναμεσα στο 7.4 και 7.Βαζει και 5 γκολακια μεσο ορο καθε σεζον.Ακομα και τωρα στα πρωτα -αντα η ρεαλ μου δινει earth and water αλλα ο ιδιος δεν θελει ουτε να το ακουει.

Ο ΗΓΕΤΗΣ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΕΙΡΕΥΕΤΑΙ
ΣΤΡΑΤΟΣ,16,ΑΛΙΜΟΣ
Chalkideos
Amateur
Amateur
Posts: 186
Joined: Sat Oct 27, 2007 1:00 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΟ Χαλκίδας
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, ΑΟ Χαλκίς
Status: Christmas Elf...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Jesus Datolo (ΑΜL/C) Βοca Juniors

Δεν κοστίζει πολύ στην αρχή, γύρω στα 2εκ μπορεσα να τον πάρω. Αριστερο εξτρεμάκι απο τα λίγα που κυκλοφορούνε στο FM, νεος σχετικά στα 24 του, με σπάνια τεχνική και πολλές ασίστ (14 Μ.Ο καθε χρόνο). Παρόλο που έχω δημιουργήσει εναν Παναθηναικο με πολλά αστέρια στη συνθεση τoυ, ο Jesus εχει τα guts για να βγαλει το φιδι απο την τρύπα στα δύσκολα που αντιμετωπιζει η ομάδα κυριως στην Ευρώπη καθως επισης ειναι και αγαπημενο παιδι της εξεδρας. Παίζει αριστερό εξτρέμάκι σε σύστημα 4-2-3-1 ενω μπορει να τα καταφέρει παιζοντας και πίσω απο τον επιθετικό ενω συνεργάζεται αψογα και με τον Λεβαντόφσκι. Average Rating γυρω στο 7.50.

Kωστας 15 Χαλκιδα
Οι γονείς μου μ' ήθελαν καλό γιατρό
δικηγόρο μπάτσο η στρατιωτικό
μα εγώ απο μικρός ημουνα όπαδος
και τρελός με τον Παναθηναικό
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Ευχαριστούμε για τη μεγάλη συμμετοχή!

Το νέο θέμα θ' ανέβει μέσα στο Σαββατοκύριακο (βλέπε το αποκάτω ποστ)
Last edited by nik_33 on Fri Apr 24, 2009 12:31 am, edited 1 time in total.
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Την ερχόμενη Κυριακή (έκτακτα!) η στήλη θα καταλαμβάνει μόνο μια σελίδα λόγω επιπλέον ύλης. 'Ετσι, έγινε ένας διαχωρισμός του θέματος σε παίκτες κυριολεκτικά αρχηγούς και παίκτες "φυσικούς" ηγέτες (με τη διαφορά να εντοπίζεται στο περιβραχιόνιο δηλαδή) και το θέμα θα έχει Α' και Β' μέρος

Οπότε, επιλέχτηκαν ποστ που έκαναν λόγο για αρχηγούς (τα οποία ήταν σχετικά λίγα οπότε και ό,τι πρέπει για τη μια σελίδα) και άφησα για την επόμενη Κυριακή (που θα έχω πάλι κανονικά δυο σελίδες) τα πολλά ποστ με τους παίκτες-ηγέτες, μερικά εκ των οποίων είναι πολύ καλά.

Σας ενημέρωσα, λοιπόν, για να μην απορήσετε με τη μια σελίδα και τον διαχωρισμό του θέματος.. Επιπλέον, όποιος θέλει μπορεί να ποστάρει μέχρι την Τετάρτη σ' αυτό το θέμα, καθώς τότε θα γίνει η τελική επιλογή για το Β' μέρος.

Το τόπικ που θ' ανοιχτεί μέσα στο Σαββατοκύριακο θα αφορά το θέμα της μεθεπόμενης Κυριακής, για να 'χετε και πιο πολύ χρόνο...

Ευχαριστώ!
Bill_xanthi
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5131
Joined: Sat Oct 27, 2007 5:28 pm
Football Manager της ομάδας: Man United
Αγαπημένη Ομάδα: Glory
twitter: iBillxan
Status: As the Reds go marching, on, on, on!
Location: Glory
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Wayne Rooney FC

παρ'ότι επιθετικός ο Wayne μπορεί να θεωρηθεί ο ηγέτης της Ρεάλ που μανατζάρω...από την πρώτη του χρονιά είχε average rating 7.23 και 11 goals και τις 22 assists σε μια ούτε καν ολοκληρωμένη χρονιά οδήγησε την Ρεάλ στο να κατακτήσει όλους τους τίτλους που διεκδικούσε: Ισπανικό πρωτάθλημα,Copa del Rey,Champions League αλλά και το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Συλλόγων..τώρα σε 4 εμφανίσεις σε αυτή την σεζόν έχει ήδη 2 γκολ και average rating 7.10...Φυσικά έχει εξελιχθεί σε παίκτη αναντικατάστατο αν και πίσω του βρίσκονται πολλοί μεγάλοι επιθετικοί όπως ο Z.Ibrahimovic..Το καλό είναι πως και η απόκτηση του δεν μπορεί να θεωρηθεί δύσκολη από την στιγμή που καταβάλλαμε στην Μαντσεστερ το ποσό των 45 εκατομμυρίων μόνο!

Bill_xanthi 15, Ξάνθη
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο
και τ' όνομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο..♪♫
Locked

Return to “Το fmgreece στην SportDay!”