Assistant manager και coach

Συζητήστε για τη νέα έκδοση του Football Manager!
Post Reply
siperoth
Trialist
Trialist
Posts: 50
Joined: Wed May 26, 2010 9:58 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά έχω προσλάβει ένα φοβερό τύπο για assistant manager ο οποίος πιάνει και 4 αστέρια σε διαφόρους τομείς προπόνησης. Το μεγαλύτερο του είναι το goalkeeping. Αν απολήσω τον goalkeeper coach που έχω και αφήσω αυτόν να αναλάβει το θέμα, θα υπάρχει πρόβλημα;
Μήπως χρειάζεται αποκλειστικός coach για αυτό ώστε να είναι τελείως αποτελεσματική η προπόνηση; Μήπως θα γίνει η δουλεία του σαν assistant manager λιγότερο αποτελεσματική;
User avatar
vaggelis2005
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 17748
Joined: Thu Jul 28, 2005 11:36 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός-Man Utd-Ίντερ
Location: Άνω Πατήσια
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

O GK Coach ασχολείται αποκλειστικά και μόνο με τερματοφύλακες.Τώρα αν βάλεις σε πρόγραμμα και τον assistant απλά θα έχει καλύτερα αποτελέσμα και θα μειωθεί ο φόρτος εργασίας.Νομίζω δεν είναι απαραίτητο να έχεις GK Coach χωρίς να είμαι σίγουρος.
User avatar
eisai_erotas
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 377
Joined: Sat Apr 24, 2010 6:56 pm
Football Manager της ομάδας: paok
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: PAOK EMPROS KAI PROLOGO MHN TRWS !
Location: SaLoNiCa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

και πως λεγεται ο assistan που βρηκες?
ΠΑΟΚΑΡΑΑ ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΦΕΡΕ ΜΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΟ
ΣΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΤΟΝ ΛΕΥΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
lgr
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 631
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:53 pm
Football Manager της ομάδας: Merengues The real galacticos
Αγαπημένη Ομάδα: Real Madrid C.F.
Status: Λιγη τρελα θελει η ζωη... Εγω εχω πολλη...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

siperoth wrote:Παιδιά έχω προσλάβει ένα φοβερό τύπο για assistant manager ο οποίος πιάνει και 4 αστέρια σε διαφόρους τομείς προπόνησης. Το μεγαλύτερο του είναι το goalkeeping. Αν απολήσω τον goalkeeper coach που έχω και αφήσω αυτόν να αναλάβει το θέμα, θα υπάρχει πρόβλημα;
Μήπως χρειάζεται αποκλειστικός coach για αυτό ώστε να είναι τελείως αποτελεσματική η προπόνηση; Μήπως θα γίνει η δουλεία του σαν assistant manager λιγότερο αποτελεσματική;
golkeeping coaching μπορει να κανει και ο βοηθος με το ιδιο αποτελεσματικα με τον προπονητη τερματοφυλακων αν βγαζουν τα ιδια αστερια οποτε εισαι
Φερτε πισω τον Mascio
http://www.soccermanager.gr http://www.topmanager.gr
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2010”