squad list spain help

Συζητήστε για τη νέα έκδοση του Football Manager!
Post Reply
Tzon
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Wed Sep 05, 2007 11:27 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λοιπόν στην Ισπανία σε αφήνει να δηλώσεις 25 παίχτες! Εγώ θέλω να έχω 28 στην real μαρίδα. Μου έχουν πει να τους βάλω στην δεύτερή ομάδα και να δώσω βαρύτιμο άλλα δεν μουν βγάζει να του δώσω βαρύτιμους στην δεύτερή ομάδα άλλα Μονό στην πρώτη. Και ΣΥΝ τις άλλης είχα Βάλι έκανα καιρικό χαμιτικό στην ψαστιλα και μου έπαιζε κανονικά άλλα το Γενάρη μου είπε ότι είχε 10 συμμέτοχες με την μεγάλη ομάδα και μου τον έβγαλε. Μπορει κάποιος να μου πει τι ακριβώς να κάνω για να δηλώσω τους 3 επιπλέον παίχτες μου;
Last edited by Tsakalaki on Sun Jun 20, 2010 11:58 am, edited 1 time in total.
Reason: ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΤΑ GREEKLISH._
User avatar
diant
Football Legend
Football Legend
Posts: 11291
Joined: Mon Nov 22, 2004 1:11 pm
Status: vitam impendere vero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στην Ισπανική λίγκα αυτός είναι ο κανόνας
Δηλώνεις 25 παίκτες.
Σε παλαιότερα μάνατζερ μπορούσες να κάνεις την λαμογιά και να δηλώσεις τους παραπανίσιους στην Β και Γ ομάδα αλλά σε αυτό δεν νομίζω ότι μπορείς να το πετύχεις ...
★ When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives ★
User avatar
vaggelis2005
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 17748
Joined: Thu Jul 28, 2005 11:36 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός-Man Utd-Ίντερ
Location: Άνω Πατήσια
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

1ον nogreeklish
2ον Δεν ισχύει φέτος η "λαμογιά" από ότι έχω δει γιατί τι δεύτερη ομάδα την έχεις σαν feeder club οπότε είναι σαν να τους στέλνεις εκεί δανεικούς.Αναγκαστηκά πρέπει να δώσεις μόνο 25 αριθμούς.
paul_13
Indispensible
Indispensible
Posts: 1589
Joined: Sat Dec 04, 2004 2:54 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός, Μπέτις
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Location: Δραπετσώνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπορείς να έχεις 25 παίκτες δηλωμένους, ενώ μπορείς να χρησιμοποιήσεις και αδήλωτους μόνο αν είναι κάτω των 19 αν θυμάμαι καλά.
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2010”