Loan και Transfer Listed

Συζητήστε για τη νέα έκδοση του Football Manager!
Post Reply
pavlos77
Trialist
Trialist
Posts: 38
Joined: Sun Jan 25, 2009 6:26 pm
Football Manager της ομάδας: Νάουσα
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: Αραλίκι και manager!!!;)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έχω βάλει κάποιους παίκτες σε transfer listed σε χαμηλή τιμή και τους έχω κάνει offer to clubs αλλά δεν φεύγουν παρόλο που οι περισσότεροι έχουν προτάσεις...Το ίδιο γίνεται και με τους loan listed... :roll:Υπάρχει κάποιος τρόπος να τους "σπρώξω" να πάνε ή να "σπρώξω" την ομάδα που ενδιαφέρεται?
User avatar
bahraspower
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3814
Joined: Thu Mar 25, 2010 8:31 am
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
Location: πατρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

δυσκολο αμα δεν κανουν προτασεις..μπορεις και πρεπει βεβαια να τον βαλεις not needed by the club ετσι ωστε να θελει περισσοτερο να φυγει...

τωρα για το ''σπρωξιμο'' των αλλων ομαδων ο μονος τροπος ειναι να χαμηλωσεις την τιμη νομιζω -puppie
chelseafan wrote:Παρεπιμπτόντως για έσας το ποδόσφαιρο είναι περισσότερο θέαμα ή τακτική;;;
Tsakalaki wrote:Βλάση, για τον οπαδό, το ποδόσφαιρο είναι νίκη, για τον φίλαθλο νίκη και καλό θέαμα, και για τον παρατηρητή, θέαμα.
thanasis10
National Manager
National Manager
Posts: 8577
Joined: Sat Oct 20, 2007 1:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας Α.Ο
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Ενα παλιο κολπο ειναι να τους κανει Offer με μηδενικη τιμη ωστε να ερθουν προτασεις.Επειτα τις κανεις ολες reject και μετα βαζεις την τιμη που θες και ξανα κανεις offer
User avatar
metalforos
Manager
Manager
Posts: 4598
Joined: Tue Dec 15, 2009 10:09 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Αιγάλεω
Status: Τα 'παμε...
Location: Χαϊδάρι-Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μην νομίζεις, δεν πιάνει πάντα αυτό το κόλπο. Πάντως αν θες απεγνωσμένα να τους δώσεις για να γλυτώσεις τα συμβόλαια, δηλαδή παίχτες μεγάλης ηλικίας με μεγάλο συμβόλαιο, δώσε τους και με 0 αντί να τους πληρώνεις.
Η Μύκονος... Παίζει μπάλα (μέρος 2ο)
Η μαμά μου wrote:Μακράν ο καλύτερος σεναριογράφος του fmgreece.
Θόδωρος Αγγελόπουλος wrote:Θα ήθελα πολύ να διασκευάσω σε ταινιά το σενάριο του metalforos.
mopedsmile:
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2010”