Ξανα ενεργοποιηση μετα απο φορματ;

Συζητήστε για τη νέα έκδοση του Football Manager!
Post Reply
User avatar
sta8erman
Manager
Manager
Posts: 4258
Joined: Mon Sep 08, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ (Χωρίς τελείες)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δυστυχως οσο κ αν προσπαθησα, οσους κ αν ρωτησα, κανεις δε μου απαντησε στα σιγουρα, γιαυτο κ το ρωταω τωρα κ δημοσια. Εχω αγορασμενο το fm2010 σε dvd, αλλα για να το δωσω κ στον αδερφο μου να παιζει, το ειχα εγκαταστησει μεσω steam χρησιμοποιωντας τον κωδικο που ειχε η συσκευασια. Επειδη ομως ο αδερφος μου ειναι λιγο ντουγανι, το δισκακι κ η συσκευασια του αυτη τη στιγμη αγνοουνται. Και επειδη η μερα πο θα χρειαστει να κανω φορματ στον υπολογιστη (ειδικα τα γραφικα του fm το ζοριζουν απιστευτα, ενω παλιοτερα ετρεχαν κανονικοτατα), η ερωτηση μου ειναι η εξης. Αν κανω φορματ, μετα θα μου ζητησει να κανω παλι ενεργοποιηση; Και εν πασει περιπτωσει τι παιζει με την εγκατασταση; Επειδη ημουν ηδη ενεργος μεσω steam, θα μπορεσω κ να κανω εγκατασταση μεσω steam;
User avatar
EricTheGreat
Backup
Backup
Posts: 867
Joined: Tue Oct 17, 2006 12:29 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Man Utd/Ο.Φ.Η/Π.Ο.Α
Location: Sir Matt Busby Way
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Χωρίς να θέλω να σε πάρω στον λαιμό μου, θα είσαι ΟΚ.

Εγώ είχα πάρει το Empire Total War Special Edition, που είχε κάτι extra units αν το ενεργοποιούσες στο steam, και πλέον μπορώ να το εγκαθιστώ απευθείας από το steam, χωρίς να έχω το dvd. Λογικά και με το FM θα δουλεύει έτσι, μπορείς να ζητήσεις βοήθεια και από το support του steam.
1966 was a great year for England, Eric "The King" Cantona was born


You are my Solskjaer, my Ole Solskjaer you make me happy, when skies are grey
Oh Alan Shearer was F***ing dearer, so please please don't take my Solskjaer away

boukoumtsa wrote:Ο ΟΦΗ είναι πολύ μεγάλη ομάδα για να χωράει σε μισή καρδιά
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2010”