Καινούργιοι rivals;

Συζητήστε για τη νέα έκδοση του Football Manager!
Post Reply
User avatar
metalforos
Manager
Manager
Posts: 4598
Joined: Tue Dec 15, 2009 10:09 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Αιγάλεω
Status: Τα 'παμε...
Location: Χαϊδάρι-Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γίνεται να δημιουργηθούν νέοι rivals; Ρωτάω επειδή δεν ξέρω και το βλέπω μάλλον απίθανο.
Οι μικρές ομάδες της Ελλάδας δεν έχουν rivals και δεν θα ήταν περίεργο αν ανεβαίναν σιγά σιγά να δημιουργούσαν και εχθρότητες. Έχω την Μύκονο η οποία δεν έχει rivals. Γενικά δεν έχει ιστορία... Αλλά θα είχε πλάκα να κάνω νέους rivals :D
Η Μύκονος... Παίζει μπάλα (μέρος 2ο)
Η μαμά μου wrote:Μακράν ο καλύτερος σεναριογράφος του fmgreece.
Θόδωρος Αγγελόπουλος wrote:Θα ήθελα πολύ να διασκευάσω σε ταινιά το σενάριο του metalforos.
mopedsmile:
User avatar
bahraspower
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3814
Joined: Thu Mar 25, 2010 8:31 am
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
Location: πατρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

η αληθεια ειναι οτι το εχω σκεφτει κι εγω αλλα μου φαινεται μαλλον απιθανο να γινεται..δεν το χω δει ποτε

αλλα θα χε φαση σιγουρα
chelseafan wrote:Παρεπιμπτόντως για έσας το ποδόσφαιρο είναι περισσότερο θέαμα ή τακτική;;;
Tsakalaki wrote:Βλάση, για τον οπαδό, το ποδόσφαιρο είναι νίκη, για τον φίλαθλο νίκη και καλό θέαμα, και για τον παρατηρητή, θέαμα.
bjbill
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1481
Joined: Sun May 17, 2009 3:11 pm
Football Manager της ομάδας: Notts County
Αγαπημένη Ομάδα: Παναιτωλικός, Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

metalforos wrote:Γίνεται να δημιουργηθούν νέοι rivals; Ρωτάω επειδή δεν ξέρω και το βλέπω μάλλον απίθανο.
Οι μικρές ομάδες της Ελλάδας δεν έχουν rivals και δεν θα ήταν περίεργο αν ανεβαίναν σιγά σιγά να δημιουργούσαν και εχθρότητες. Έχω την Μύκονο η οποία δεν έχει rivals. Γενικά δεν έχει ιστορία... Αλλά θα είχε πλάκα να κάνω νέους rivals :D
Καλα rivals παντα υπαρχουν ειτε κανονικα (στα Information) ειτε για εσενα προσωπικα.
π.χ. πριν διαβαζα την ιστορια του xikerman (ξανα :D ) και ειχε εχθρο την ipswich παρολο που δεν ηταν στα info.
markos92
Football Legend
Football Legend
Posts: 10192
Joined: Tue Jul 08, 2008 11:53 pm
twitter: markosv92
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μεσω real time editor γινεται νομιζω! :wink:
Η ιστορία της Γιουβέντους επιτάσσει να έχουμε πάντα το κεφάλι ψηλά και να αντιμετωπίζουμε τα πάντα με θάρρος, με κουράγιο. Εγώ, εσείς, όλοι οι Γιουβεντίνοι το κάναμε και το κάνουμε πάντα αυτό. Μια συναρπαστική ιστορία, με εσάς πάντα στο πλευρό μας. - Alessandro Del Piero
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Ρε συ, πας και βρίσκεις όλα αυτά που είναι εδώ και χρόνια στις wishlist (διαμόρφωση νέων rivals, dynamic reputation κτλ) :D
User avatar
metalforos
Manager
Manager
Posts: 4598
Joined: Tue Dec 15, 2009 10:09 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Αιγάλεω
Status: Τα 'παμε...
Location: Χαϊδάρι-Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν το κάνω επίτηδες :D
Πως λειτουργεί το RTFM editor;
Η Μύκονος... Παίζει μπάλα (μέρος 2ο)
Η μαμά μου wrote:Μακράν ο καλύτερος σεναριογράφος του fmgreece.
Θόδωρος Αγγελόπουλος wrote:Θα ήθελα πολύ να διασκευάσω σε ταινιά το σενάριο του metalforos.
mopedsmile:
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2010”