Ξαφνικα ηρθε ο Mouche στον Ολυμπιακο χωρις μεταγραφη.

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
BbbyronR21
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1290
Joined: Thu Nov 08, 2007 4:10 pm
Football Manager της ομάδας: Debrecen
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ,Chelsea.Real M.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ενω παιζω με κατι φιλους μου σε ενα ιντερνετ καφε LAN FM 2010 ξαφνικα στο ροστερ του ολυμπιακου εμφανιζεται ο Pablo Mouche που απλα ηταν στη Shortlist του manager του Ολυμπιακου. Λεμε ενταξει θα φυγει σε λιγο θα ηταν μικρο Bug. Ομως ο Mouche γινοταν να ποαρει νουμερο και να παιξει. Ενω οταν πρωτοεμφανιστηκε ειχε και καμποσες εμφανησεις και γκολ με τον Ολυμπιακο. Στο προφιλ του λεει οτι ειναι στον ολυμπιακο αλλα ο προπονητης του ολυμπιακου δεν εχει ολες τις δυνατες επιλογες που θα επρεπε να εχει αν τον ειχε αγορασει. Ειναι σαν να μην τον εχει αγορασει αλλα ειναι στο ροστερ του και παιζει κανονικα. Πως εξηγειται αυτο? Δεν το εχω ξανασυναντησει ποτε. Αυτα εγιναν στην περιοδο των μεταγραφων του χειμωνα την πρωτη χρονια που παιζουμε.

Image


Image
Δεν χωράει τρεις η Championship, απλά ΔΕΝ χωράει
Απο τους δημιουργους των επιτυχημενων Δεν χωραει δυο το Λονδινο και The Cook,The Thief,His Wife and her Lover
Because when the going gets tough, the tough gets going...
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

FMRTE?
User avatar
bahraspower
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3814
Joined: Thu Mar 25, 2010 8:31 am
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
Location: πατρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nik_33 wrote:FMRTE?
προφανως... -puppie
chelseafan wrote:Παρεπιμπτόντως για έσας το ποδόσφαιρο είναι περισσότερο θέαμα ή τακτική;;;
Tsakalaki wrote:Βλάση, για τον οπαδό, το ποδόσφαιρο είναι νίκη, για τον φίλαθλο νίκη και καλό θέαμα, και για τον παρατηρητή, θέαμα.
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Κάποιος κλέβει :D
User avatar
wolfsbourger
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5166
Joined: Fri Dec 21, 2007 8:08 pm
Football Manager της ομάδας: Watford
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Όχι, μου 'τυχε κι εμένα.

Έκανα offer to clubs για δανεισμό τον Γιαχάγια και συμφώνησε με την Λάτσιο κι εμφανιζόταν και στις 2 ομάδες σαν να είχε πάρει κανονική μεταγραφή.

Αλλά δεν μπορούσε καμία από τις 2 ομάδες να κάνει όλες τις ενέργειες που θα μπορούσε κανονικά.
BbbyronR21
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1290
Joined: Thu Nov 08, 2007 4:10 pm
Football Manager της ομάδας: Debrecen
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ,Chelsea.Real M.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οχι ρε χωρις FMRTE ο φιλος μου ουτε καν που το ξερει, ενω εγω εχω το save και οσο παιζουμε εγω ειμαι σερβερ. Αυτο εγινε εκει που παιζαμε στη διαρκεια του παιχνιδου και απο μονο του. Αν παω πχ εγω με ΑΕΚ να του κανω προταση θα την αρνηθει η BOCA και γενικα ειναι ενα περιεργο Bug που δεν ξερω γιατι συναιβει, ισως εχει να κανει και με το οτι παιζουμε LAN δεν ξερω απλα το αναφερω για μου πειτε αν το εχετε ξανασυναντησει και να το πει καποιος αρμοδιος στην SI.
Δεν χωράει τρεις η Championship, απλά ΔΕΝ χωράει
Απο τους δημιουργους των επιτυχημενων Δεν χωραει δυο το Λονδινο και The Cook,The Thief,His Wife and her Lover
Because when the going gets tough, the tough gets going...
User avatar
**John**
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 360
Joined: Fri Oct 26, 2007 8:19 am
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Juventus
twitter: calchas7
Location: Λέσβος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μου συνέβη χθες κ εμένα! Έχω Sunderland! Ο Craig Gordon, τον έδωσα δανεικό στην Μίλαν αλλά τον έβλεπα σε εμένα κ πλήρωνα το μισθό του κ δν πήρα κ τα 2 εκατομμύρια που είχαμε συμφωνήσει! Με FMRTE πήγα να το διωρθώσω...τον έκανα παίκτη της Μίλαν! Αλλά η σελίδα Contract ήταν κενή! Ήταν κ approach to sign! Τελικά μπήκα με new manager (στην REAL madrid)... κ τον έκανα approach to sign για να το διορθώσω κ τώρα είναι οκ!
We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.
Post Reply

Return to “Bugs”