[Διοργανώσεις] Bug στα League Tables (- δεν εμφανίζονται)

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
dubudubuza
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Fri Jul 23, 2010 11:58 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα παιδιά! Πρώτο μου post, εδώ. :-)
Έχουν ανοιχτεί ήδη topics γι' αυτό το θέμα, αλλά έχουν κλειδωθεί και οι απαντήσεις δεν μ' έχουν βοηθήσει... :(
Εγκατέστησα κατ' ευθείαν στο FM 2010 το Patch 10.3 και ξεκίνησα με τον Ολυμπιακό. Δεν έχω βάλει κάτι άλλο, εκτός από το Megapack με τα faces των παιχτών. Το πρόβλημα / bug είναι ότι δεν εμφανίζονται τα League Tables και δεν ξέρω σε τί θέση βρίσκομαι και πόσους βαθμούς έχω σε Superleague / Europa L. / Κύπελλο... :( Έκανα Re - install το Patch αλλά και το ίδιο το FM, αλλά δε διορθώθηκε και όσο έψαξα στο internet δε βρήκα κάτι. Γνωρίζει κανείς πως διορθώνεται αυτό;
ΥΓ: Να κι ένα screenshot:
Spoiler: show
Image
Thanks εκ των προτέρων! :-D
User avatar
tasosbin
National Manager
National Manager
Posts: 9253
Joined: Thu Oct 18, 2007 12:02 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Liverpool F.C.
facebook προφίλ: tasosbin
Location: Κυπαρισσία
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times
Contact:

δεν ξερω κατα ποσο παιζει ρολο , αλλα δοκιμασε με ενα αλλο σκιν
:liverpool:
dubudubuza
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Fri Jul 23, 2010 11:58 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

tasosbin wrote:δεν ξερω κατα ποσο παιζει ρολο , αλλα δοκιμασε με ενα αλλο σκιν
Thanks, αλλά δε διορθώθηκε... Μ' έχει ξενερώσει απίστευτα αυτό το Bug... :( Any other idea; :|
Post Reply

Return to “Bugs”