Bugs sto Manager

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
HC_java
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Fri Jan 25, 2008 5:21 pm
Football Manager της ομάδας: Brighton And Hove Albion
Has thanked: 0
Been thanked: 0

1)Το history του world club championship δεν υπάρχει. Από τότε που αρχίζει το game μέχρι το 2021 που έχω φτάσει στους νικητές και σε όλα τα records έχει - (κενό). Σε π -gioupi αλαιότερα παιχνίδια αν το έπαιρνες αυτό το κύπελο έδινε περί τα 7-9 μύρια σαν μπόνους. Εδώ τίποτα ? Δεν ξέρω αν είναι ζουζούνι,απλά το τονίζω να μου απαντήσει κάποιος!

2)Πρόβλημα αν ανανεώσεις το συμβόλαιο σε παίχτη που είναι δανεικός. Ο παίχτης μένει για πάντα οn loan στην άλλη ομάδα ,δε γυρίζει ποτέ κ οχι n/a value! Φυσικά και δεν μπορώ να τον προσφέρω σε άλλη ομάδα..παρά μόνο release on a free. Προσοχή όμως...σε μια ίδια περίπτωση ,που ο παίχτης ήταν 3 χρόνια δανεικός χωρίς να γυρίσει(!), τέλειωσε το συμβόλαιο...υπέγραψε σε άλλη ομάδα..και ακόμα τον έχω στο roster !!! -gioupi Φυσικά τον έχει και η νέα του ομάδα αλλά με n/a value πάλι...ενώ εγώ δεν μπορώ να κάνω τίποτα! Κλωνοποίηση!
HC_java
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Fri Jan 25, 2008 5:21 pm
Football Manager της ομάδας: Brighton And Hove Albion
Has thanked: 0
Been thanked: 0

HC_java wrote:1)Το history του world club championship δεν υπάρχει. Από τότε που αρχίζει το game μέχρι το 2021 που έχω φτάσει στους νικητές και σε όλα τα records έχει - (κενό). Σε π -gioupi αλαιότερα παιχνίδια αν το έπαιρνες αυτό το κύπελο έδινε περί τα 7-9 μύρια σαν μπόνους. Εδώ τίποτα ? Δεν ξέρω αν είναι ζουζούνι,απλά το τονίζω να μου απαντήσει κάποιος!
Άρχισα ένα καινούργιο save με την μπαρτσελόνα και όταν το πήρα το έβγαλε κανονικά στο history και πήρα κ 3,5μύρια ευρώ! Καλά τι παίζει? Μήπως φταίει που έκανα το update αφού είχα αρχίσει το προηγούμενο save?
User avatar
superman
Trialist
Trialist
Posts: 85
Joined: Thu Feb 03, 2005 1:06 pm
Football Manager της ομάδας: Getafe
Αγαπημένη Ομάδα: Ηρακλής
Status: Έτσι απλά Ηρα
Location: Θεσσαλονίκη-Χανιά
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επειδή το 2009-2010 δεν είχα πολλοί χρόνο και δεν ευχαριστήθηκα το football manager 2010 ,εγώ ακόμη παίζω το παλιό.
4η χρονιά στο Ισπανικό πρωτάθλημα παρατηρώ ότι πρωτοκλασάτοι παίκτες κοντά στα 30-31 αρχίζουν να παραιτούνται,ενώ έχουν full συμμετοχές και καριέρα.
Υπήρχε τέτοιο bug? (δεν έχω περάσει κανένα patch)
Post Reply

Return to “Bugs”