[προβλημα] array access out of bounds

Απορίες σχετικά με Τεχνικά Θέματα πάνω στο Football Manager 2009
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
dr.stein
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Fri Nov 20, 2009 9:06 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιρνω αυτο το μηνυμα οταν παω να κανω save.array access out of bounds kai meta crash dump vevaia

Ξερει κανεις τι φταιει?εχω και το πατς και τρεχω και μονο ενα πρωταθλημα!
dr.stein
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Fri Nov 20, 2009 9:06 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

anyone???????
User avatar
kapoios
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 678
Joined: Wed Feb 01, 2006 4:36 pm
Football Manager της ομάδας: Ahtletic Bilbao
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: Victorious Athletic celebrates famous Quadraple!
Location: Αιγάλεω
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλυτερα να το ανεφερες στο φορουμ της SI. αυτοι σιγουρα θα σου εδιναν περισσοτερες πληροφοριες για το προβλημα σου. Δοκιμασε να κανεις unistall & μετα ξανα install το παιχνιδι καθαριζοντας οτιδηποτε εχει μεινει απο το FM μεχρι κ στην registry των windows και δοκιμασε ξανα
Υπολογιστής, αξία : 900 € , Σύνδεση στο Ιντερνετ, αξία : 20 € Χρήση του Viber, αξία : 0 €, το να σε κρατάω απασχολημένο με αυτό το ηλίθιο μήνυμα, αξία : ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ
dr.stein
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Fri Nov 20, 2009 9:06 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το εστειλα και εκει οπου υπηρχε ηδη θεμα με αυτο το προβλημα αλλα με εγραψαν οπως και ολους τους αλλους

το εχω δοκιμασει αυτο και τπτ..
Ζαφείρης Μαρινίδης
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 627
Joined: Tue Mar 13, 2007 12:58 pm
Football Manager της ομάδας: Manchester Utd.
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΡΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συγγνώμη...αν είναι λίγο ετεροχρονισμένα όλα αυτά. Αλλά επειδή το έπαθα (μετά από την εγκατάσταση του Patch 10.2)...το είχα και στο 2007 και ακολούθησα το εξής.
Κράτησα το savegame. έκανα uninstall το παιχνίδι. έσβησα τα πάντα ΚΑΙ οπωσδήποτε από τη Registry. Ξανά install το game... κατ' ευθείαν το Patch 10.02 και μάλλον (με κάθε επιφύλαξη) όλα καλά...νομίζω...
vandoulas12
Trialist
Trialist
Posts: 66
Joined: Wed Feb 17, 2010 2:18 am
Football Manager της ομάδας: Manchester United
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά, έχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα... το εμφάνισε μετά την 3η σεζόν, έτσι ξαφνικά... Θέλω να ρωτήσω, πως διαγράφουμε από το registry??
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις”