Summer update by NIK33

Απορίες πάνω στον νέο FM Data Editor αλλά και σε πρόσθετα εργαλεία.
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
Athan86
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Wed Sep 22, 2010 9:33 am
Football Manager της ομάδας: PAO
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημερα

Κατεβασα το summer update απο το Site που εχει ολες τις νεες μεταγραφες περασα τα αρχεια στο data editor οπως λεει αλλα οταν παω να ξεκινησω ενα νεο παιχνιδι πριν μου βγαλει τον πινακα οπου επιλεγω τα πρωταθληματα που θελω να διαλεξω μου βγαζει το εξης μηνυμα Attemped to create widget in invalid column .

Οταν διαγραφω τα αρχεια απο το editor data ολα οκ. Οταν τα ξαναπερνω πάλι τα ίδια.

Τι πρεπει να κανω?
Athan86
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Wed Sep 22, 2010 9:33 am
Football Manager της ομάδας: PAO
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχω και αλλο προβλημα τωρα...

Προσπαθουσα να βρω μια ακρη στο προβλημα που ειχα παραπανω και πειραξα καπου απο τα prefences του παιχνιδιου μια ρυμθιση που ειχε μια διαδρομη για το που θα αποθηκευε τα αρχεια αν θυμαμε καλα.

Μου φενετε οτι ηταν αυτη "My Documents/Sports Interactive/Football Manager 2010". και εγω εβαλα απλα c:\

Το αποτελεμα ειναι πλεον καθε φορα που τρεχω το παιχνιδι εκει που κανει Loading- ladder και τα αλλα εκεινα να μου βγαζει ενα παραθηρο των windows που λεει οτι η εφαρμογη πρεπει να κλεισει..

Εκανα απεγκατασταση και ξανα εγκτατασταση και παλι τα ιδια!! Τους φακελους που δημιουργουσε στα εγραφα μου (οπως τον φακελο editor data) πλεον τους δημιουργει στο c:\ !!!!!!!!!!!!!

Ξαναεκανα απεγκατασταση, διεγραψα ολους τους φακελους που απομενουν απο την απεγκατασταση και στα εγραφα και στο C:\ και στο program files\sport interactive εκανα επανεκκινηση το εγκατεστησα παλι και ξανά τα ιδια!!!!!

Τωρα δεν ξερω τι να κανω!!!

Παιδια SOSτε με
Post Reply

Return to “Data Editor / 3rd party programs”