Alex Smithies [GK] 2m

Εδώ μπορείτε να κάνετε τις προτάσεις σας για Τερματοφύλακες!
Forum rules
  1. Topic Name: "Player Name" [Θέση] "Τιμή"
    π.χ. Alessandro Nesta [DC] 10Μ ?
  2. Παίκτες που θα προτείνετε, θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής στοιχεία:
    ·Ονοματεπώνυμο :
    ·Θέση :
    ·Ηλικία :
    ·Ομάδα :
    ·Εθνικότητα :
    ·Αξία αγοράς :
  3. Και καλό θα ήταν για μια πιο ολοκληρωμένη άποψη να ποστάρετε και κάποια ή όλα από τα παρακάτω.
    ·FM Scout rating :
    ·PA:
    ·CA:
    ·Excellent attributes:
    ·Περιγραφή Θέσης στην Τακτική:
  4. Θα ανοίγετε ένα τόπικ για κάθε παίκτη. Δεν θα ποστάρετε πολλούς παίκτες σε ένα.
Post Reply
User avatar
Hum4nJeje
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 480
Joined: Tue Nov 01, 2005 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: https://www.facebook.com/costa
twitter: https://twitter.com/kuN_jeje
Location: Marousi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

·Ονοματεπώνυμο : Alex Smithies
·Θέση : GK
·Ηλικία : 19
·Ομάδα : Huddersfield
·Εθνικότητα : England
·Αξία αγοράς : 1.8-2m
·PA: -9
·CA: 110
·Excellent attributes: Workrate 17 - Teamwork 16 - Determination 16 - Command of Area 15

Μόλις τον τσίμπησα τον πιτσιρικα στην City πίσω από τον Shay Given ελπιζω να το εχει :P
seldon
Amateur
Amateur
Posts: 140
Joined: Fri Oct 02, 2009 8:35 am
Football Manager της ομάδας: Waiting for fm 13...
Αγαπημένη Ομάδα: PAS Giannina,PAS Preveza,Roma
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Tendency To Punch 7, Kicking 8, Anticipation 10...Μπα. Ίσως έχει κάποιο μέλλον με P.A -9 αλλά backup του given είναι αυτοκτονία...
Μέχρι την άκρη του κόσμου ταξίδεψα μόνο για σένα μιλούσα παντου....Σε οποία γωνία αυτής της γης κα αν αλητεψα, τέτοια αρρώστια δεν βρήκα αλλού...Θέλω να βλέπω σημαίες να ανεμιζουνε, θέλω να βλέπω τον ταυρο ψηλά...Για όσα περάσαμε και όσα θα ζήσουμε, θα στο φωνάζω και πιο δυνατά...Ω ΠΑΣ ΟΛΕ ΠΑΣ ΟΛΕ ΠΑΣ ΟΛΕ σου λέω δεν είμαι καθόλου Καλά. Ω πας ΟΛΕ πας ΟΛΕ πας ΟΛΕ ΟΛΕ θα στο φωνάζω και πιο δυνατά.

ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΆΜΕ ΠΑΡΟΛΗ ΤΗΝ ΑΔΙΚΙΑ,ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΆΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΧΡΩΣΤΑΕΙ Η ΙΣΤΟΡΊΑ...PAS7 ULTRAS
Indianos
Amateur
Amateur
Posts: 236
Joined: Wed Aug 19, 2009 5:37 pm
Football Manager της ομάδας: Newcastle United
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παίδες μην το ψάχνετε μετά τα 23 είναι φωτιά, τον είχα πάρει στην newcastle και μετά απο 4 χρόνια (τον έστελνα δανεικό από εδώ και απο κεί) πήρε φανέλα βασικού, επίσεις εγώ όσες φορές τον πήρα στο 10.3 τον πήρα με 1.1-1.2
Post Reply

Return to “Τερματοφύλακες”