Pablo Mouche [FC] 3.3M ?

Εδώ μπορείτε να κάνετε τις προτάσεις σας για Επιθετικούς!
Forum rules
  1. Topic Name: "Player Name" [Θέση] "Τιμή"
    π.χ. Alessandro Nesta [DC] 10Μ ?
  2. Παίκτες που θα προτείνετε, θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής στοιχεία:
    ·Ονοματεπώνυμο :
    ·Θέση :
    ·Ηλικία :
    ·Ομάδα :
    ·Εθνικότητα :
    ·Αξία αγοράς :
  3. Και καλό θα ήταν για μια πιο ολοκληρωμένη άποψη να ποστάρετε και κάποια ή όλα από τα παρακάτω.
    ·FM Scout rating :
    ·PA:
    ·CA:
    ·Excellent attributes:
    ·Περιγραφή Θέσης στην Τακτική:
  4. Θα ανοίγετε ένα τόπικ για κάθε παίκτη. Δεν θα ποστάρετε πολλούς παίκτες σε ένα.
Mitsos Ampalos
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Sun Jan 03, 2010 11:59 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τον πηρα στην Φορεστ τελος της 2ης σεζον για 14 μυρια σπαρταριστα τραπεζι.
Τον εχω αντβανς φοργουαρτ και τον Marquinhos DLF.


Γκολ βαζει, ασσιστ βγαζει σε κενο τερμα παρτο-βαλτο, τρεχει, ντριμπλαρει, σεντρες σα το δρεπανι του χαρου και ντουρος δεν τραυματιζετε.
Και οταν τον ξεκουραζω και βολοδερνουνε, αλλαγη στο 70 και κανει αυτα που πρεπει.

ΘΕΟΥΛΗΣ


-doublekiss -doublekiss -doublekiss
User avatar
Adriano_10
Backup
Backup
Posts: 809
Joined: Fri Sep 21, 2007 10:24 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος, Tottehnam
Location: Noord-Holland
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

εγω 2 χρονια στον παναθηναικο τον πηρα με 10εκ? ποτε δεν τα δικαιολογησε
αλλα ειναι πολυ καλος γενικα και εκανε καλες εμφανισεις στην ευρωπη..
guile7
Trialist
Trialist
Posts: 16
Joined: Thu Apr 10, 2008 11:45 am
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μανατζεραίοι βάλτε το τυπάκο στο δεξί άκρο σαν inside forward βαλτε τον να μάθει τη θέση AMR για να έχει τη θέση και μετά ελάτε να μου πε'ιτε για τον δεύτερο!!! Ο άνθρωπος απλά κεντάει και στη τελικη με τέτοια ταχυτητα με τέτοια σέντρα, τεχνικη κτλ. γιατί να τον χαραμίσω για επιθετικό!!! Δοκιμάστε και πείτε μου!!! Εμένα πάντως με ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ με το συστημα barca by pepe και με το asymetric by guile7 κάνει παπάδες!!! Το παλικάρι είναι -traino !!!
bluedemon
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Fri Feb 12, 2010 4:02 pm
Football Manager της ομάδας: iraklis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

paidia dn paizete o mouche..borei na min exei kalo finishing alla ta spaei...ton pira ston irakli 4M kai se 32 paixnidia ebale 35 goal.... :D ...einai kali epilogi kai einai k neos..!!!!
User avatar
solo21
Trialist
Trialist
Posts: 64
Joined: Fri Feb 19, 2010 3:41 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Kalamaria
Has thanked: 0
Been thanked: 0

bluedemon wrote:paidia dn paizete o mouche..borei na min exei kalo finishing alla ta spaei...ton pira ston irakli 4M kai se 32 paixnidia ebale 35 goal.... :D ...einai kali epilogi kai einai k neos..!!!!
φιλε διαβασε τους κανονες ποσταρισματος λιγο απαγορευονται τα greklish..................................... nogreeklish
Asterios341
Trialist
Trialist
Posts: 25
Joined: Sun Mar 29, 2009 11:57 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ToΝ πηρα στον ΠΑΟ την 4η χρονιά ακριβούτσικο.Επειδ'η έχω Cardoso στην κορυφη target man τον βάζω left winger με Move into channels και πάεο πολύ καλά Σκοράρει 10-15 γκολ το χρόνο και βγάζει και πολλές ασσίστ.Συνδυάζεται πολύ καλα΄με Buannanotte που τον έχω right winger με cut inside (τρελά πράματα) από το 2010 εχω πάρει 4 double και είμαι 105 ματς αήττητος στο πρωτάθλημα.Στο cL το παλέυουμε...
k88
Amateur
Amateur
Posts: 104
Joined: Fri Aug 27, 2010 7:47 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos,Kalamata,Pamisos
Αγαπημένη Ομάδα: PAO
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σε ρολο poacher και target man to feet ειναι κανονι.Μονο παραπονο οτι ειναι επιρρεπης σε τραυματισμους(καταραμενο natural fitness που εισαι μονο 10!!!).Επισης εχει μια ταση να του πεφτουν η να του ανεβαινουν ευκολα τα στατιστικα.
Post Reply

Return to “Επιθετικοί”