41122 Kavala Tactic (Tremble με ΑΟΚ σε 2 χρονια)

Όλες οι τακτικές που έχετε να προτείνετε!
Post Reply
mirage
Trialist
Trialist
Posts: 21
Joined: Sat Nov 10, 2007 3:19 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Status: Den tin paleuw
Location: Greece
Has thanked: 0
Been thanked: 0

38 παιχνιδια αηττιτος και Tremble με ΑΟΚαβαλας! ( Για οποιαδηποτε απορια τυχον εχετε ρωτηστε με και θα απαντησω αμεσα. θα εκτιμουσα αρκετα τα comment για το αν δουλευει σωστα η τακτικη σε εσας. )

Μετα απο πολλες ωρες μελετης διαφορων τακτικων ανακαλυψα τα μυστικα της επιτυχιας. 2 συνεχομενες χρονιες GSL και την 2 στους 4 του CL [/color] που δεν εχω ακομα προλαβει να παιψω. Να τονισω οτι η τακτικη ειναι μιγμα διαφορων τακτικων που εχω βρει και ετσι θα ηθελα να ευχαριστησω ολους εσας που τις ανεβασατε...

Η τακτικη αποτελειται απο 1 sweeper GK-attack 2 Limited defender-defend 2 fullback-attack 1 DM-support 1 MC-support]2 winger-attack 1 deep lying forward-attack και 1 Advanced forward-attack

Προτεινω τα στατιστικα των παικτων να ανταποκρινονται σε αυτα που ζηταει το FM (μπορειται να τα δειτε αν επιλεξετε τον παικτη που εχετε βαλει στην θεση. τα στατιστικα που απαιτει ειναι σε διαφορετικο φοντο, για εσας που δεν ξερετε....)

Οσο για τα team talk και τα Opposition Intruction αφηστε τα στον assistant manager. Προτεινω Italo Galbiati αψογος και φτηνος. Παει παντου.
Απο προπονηση χρεισιμοποιω Tugs Training και Pre-Season Fireblast

Και coaches οτι καλυτερο μπορειται να παρετε! Απο 3.5 αστερια και πανω οι προπονησεις!

Επιπλεον δεν χρειαζεται αλλαγες για εντος εκτος δυσκολους ευκολους αγωνες. Μονο απεναντι σε γρηγορους επιθετικος χρησιμοποιειστε την εντολη Drop Deeper που θα προσφερει καλυτερη αμηντικη λειτουργεια.


Στο 70% των παιχνιδιων απειλουμαι μονο απο μακρινα σουτ 30-35yards και αυτα ελαχιστα! Εχει προκυψει σε παιχνιδι να εχω 37 τελικες και ο αντιπαλος μονο 7!

Τελικα εφτασα τελικο CL με την AO Kavala και παιζω με Barcelona....

Και για του λογου του αληθες μια εικονα αξιζει οσο χιλιες λεξεις
Tactic
Image
Edit
Οριστε και το ροστερ οχι πληρες γιατι πουλησα πολλους παικτες για να βγαλω λεφτα εν οψη της νεας περιοδου. Κρατησα τους Πολυ ΒΑΣΙΚΟυς για να ενισχυσω κι αλλο την ομαδα. Θα φερω καμια 5-7 παικτες ακομα. Ειμαι ποιο κοντα στα ισπανικα προτυπα ροστερ(25 παικτες)
Image


Uefa Champions League 2010-2011 group phase
Image
UCL Quarter Final νικη και προκριση στους τεσσερις
Image
Οφη-Καβαλα match
Image
GSL table 2010-2011
Image
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Last edited by mirage on Fri Jan 15, 2010 6:15 pm, edited 5 times in total.
Image
Τα καπνογόνα παίρνουμε φωτιά...
τα τύμπανα βαράνε δυνατά...
και γω σου τραγουδώ
για σένα μόνο ζω...

Image
TOLISWR7
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Thu Oct 25, 2007 7:12 pm
Football Manager της ομάδας: OSFP
Has thanked: 0
Been thanked: 0

filaraki dose mas an thes kai thn entekada poy paizeis...
epeisis 120k meso oro theates kati den paei kala
User avatar
Arkas16
Asst Researcher Ηρακλή
Asst Researcher Ηρακλή
Posts: 8503
Joined: Sat Jun 27, 2009 4:09 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Ακριβως οτι λεει ο αποπανω δεν υπαρχει περιπτωση 120 χιλιαδες θεατες average φιλε κατι δεν παει καλα
anthaa
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Fri Jul 11, 2008 2:33 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kati den paei kala re file

Dikse mas thn 11ada? Fovasai

Ekanes use to editor egw pistevw
mirage
Trialist
Trialist
Posts: 21
Joined: Sat Nov 10, 2007 3:19 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Status: Den tin paleuw
Location: Greece
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η αληθεια ειναι οτι εκανα edit στο γηπεδο τπτ παραπανω (εχουμε πολυ κοσμο οι καβαλιωτες :P ). Μονο και μονο για τα οικονομικα. Τπτ αλλο. Το συστημα το εχω δοκιμασει και σε αλλες ομαδες και δουλευει. Δεν εχει παραλογες απαιτησεις. Η εντεκαδα ειναι απ οτι θυμαμαι γτ δεν εχω προσβαση στο manager λογο διακοπων papatathopoulos caceres (oxi o γνωστος) Henrique hernanes Adriano Smolarek Denilson και Jovetic, diego renan και Leonardo.

(για τα οικονομικα ειπα οτι βγαινω απο τα εισιτηρια λογο edit .)
στην τριτη σεζον καταφερα να φερω Rafa Marquez με 1.5m Euro Jovetic (με μαδησαν λιγο 25m λογο και CL που πηρα.)

Και για του λογο του αληθες θα ανεβασω οταν μπορεσω εικονες και απο αλλα test.

ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΔΥΣΠΙΣΤΟΙ. ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑ ΠΕΙΤΕ
Image
Τα καπνογόνα παίρνουμε φωτιά...
τα τύμπανα βαράνε δυνατά...
και γω σου τραγουδώ
για σένα μόνο ζω...

Image
User avatar
Arkas16
Asst Researcher Ηρακλή
Asst Researcher Ηρακλή
Posts: 8503
Joined: Sat Jun 27, 2009 4:09 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

mirage wrote:Η αληθεια ειναι οτι εκανα edit στο γηπεδο τπτ παραπανω (εχουμε πολυ κοσμο οι καβαλιωτες :P ). Μονο και μονο για τα οικονομικα. Τπτ αλλο. Το συστημα το εχω δοκιμασει και σε αλλες ομαδες και δουλευει. Δεν εχει παραλογες απαιτησεις. Η εντεκαδα ειναι απ οτι θυμαμαι γτ δεν εχω προσβαση στο manager λογο διακοπων papatathopoulos caceres (oxi o γνωστος) Henrique hernanes Adriano Smolarek Denilson και Jovetic, diego renan και Leonardo.

(για τα οικονομικα ειπα οτι βγαινω απο τα εισιτηρια λογο edit .)
στην τριτη σεζον καταφερα να φερω Rafa Marquez με 1.5m Euro Jovetic (με μαδησαν λιγο 25m λογο και CL που πηρα.)

Και για του λογο του αληθες θα ανεβασω οταν μπορεσω εικονες και απο αλλα test.

ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΔΥΣΠΙΣΤΟΙ. ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑ ΠΕΙΤΕ
Τοτε δεν εκανες tremble με την καβαλα αλλα με ομαδα που εχει 100000 φιλαθλους σε παιχνιδι με μικρες ελληνικες ομαδες. Πιο ευκολο ειναι να κανεις τρεμπλ ετσι παρα με ολυμπιακο παναθηναικο τεσπα θα την δοκιμασω
mirage
Trialist
Trialist
Posts: 21
Joined: Sat Nov 10, 2007 3:19 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Status: Den tin paleuw
Location: Greece
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Arkas16 wrote:
mirage wrote:Η αληθεια ειναι οτι εκανα edit στο γηπεδο τπτ παραπανω (εχουμε πολυ κοσμο οι καβαλιωτες :P ). Μονο και μονο για τα οικονομικα. Τπτ αλλο. Το συστημα το εχω δοκιμασει και σε αλλες ομαδες και δουλευει. Δεν εχει παραλογες απαιτησεις. Η εντεκαδα ειναι απ οτι θυμαμαι γτ δεν εχω προσβαση στο manager λογο διακοπων papatathopoulos caceres (oxi o γνωστος) Henrique hernanes Adriano Smolarek Denilson και Jovetic, diego renan και Leonardo.

(για τα οικονομικα ειπα οτι βγαινω απο τα εισιτηρια λογο edit .)
στην τριτη σεζον καταφερα να φερω Rafa Marquez με 1.5m Euro Jovetic (με μαδησαν λιγο 25m λογο και CL που πηρα.)

Και για του λογο του αληθες θα ανεβασω οταν μπορεσω εικονες και απο αλλα test.

ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΔΥΣΠΙΣΤΟΙ. ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑ ΠΕΙΤΕ
Τοτε δεν εκανες tremble με την καβαλα αλλα με ομαδα που εχει 100000 φιλαθλους σε παιχνιδι με μικρες ελληνικες ομαδες. Πιο ευκολο ειναι να κανεις τρεμπλ ετσι παρα με ολυμπιακο παναθηναικο τεσπα θα την δοκιμασω
Δομκιμασε την και θα με θυμηθεις. Δεν θα βαζεις πολλα goal (2 με 4 συνηθως) αλλα η υπεροχη που θα εχεις στον αγωνα θα ειναι απιθανη
Image
Τα καπνογόνα παίρνουμε φωτιά...
τα τύμπανα βαράνε δυνατά...
και γω σου τραγουδώ
για σένα μόνο ζω...

Image
User avatar
Sokinv
Manager
Manager
Posts: 4982
Joined: Wed Dec 03, 2008 4:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φιλαρακι καλημερα εβαλα την τακτικη σου σε ματς με ατλετικο ειχα την απολυτη κατοχη εφαγα στο τελος goal αλλα τελικα περασα

πολυ καλη
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Από τη στιγμή που έχεις τόσα λεφτά και τέτοιους παίκτες, δεν έκανες treble με Καβάλα, αλλά με cheat.. Παραπληροφόρηση ο τίτλος. :wink:
ovius
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Thu Nov 19, 2009 8:58 pm
Football Manager της ομάδας: paok milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mirage wrote:Η αληθεια ειναι οτι εκανα edit στο γηπεδο τπτ παραπανω (εχουμε πολυ κοσμο οι καβαλιωτες :P ). Μονο και μονο για τα οικονομικα. Τπτ αλλο. Το συστημα το εχω δοκιμασει και σε αλλες ομαδες και δουλευει. Δεν εχει παραλογες απαιτησεις. Η εντεκαδα ειναι απ οτι θυμαμαι γτ δεν εχω προσβαση στο manager λογο διακοπων papatathopoulos caceres (oxi o γνωστος) Henrique hernanes Adriano Smolarek Denilson και Jovetic, diego renan και Leonardo.

(για τα οικονομικα ειπα οτι βγαινω απο τα εισιτηρια λογο edit .)
στην τριτη σεζον καταφερα να φερω Rafa Marquez με 1.5m Euro Jovetic (με μαδησαν λιγο 25m λογο και CL που πηρα.)

Και για του λογο του αληθες θα ανεβασω οταν μπορεσω εικονες και απο αλλα test.

ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΔΥΣΠΙΣΤΟΙ. ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑ ΠΕΙΤΕ
μιλαμε για ομαδα τουλαχιστον 80εκατ........αρεεεε καβαλα.....το λοττο κερδισες??????οσο για το σταδιο...καντο λιγο πιο ρεαλιστικο.......το μαρακανα της καβαλας εχει avg atend. 112.000 και ο πληθυσμος της πολης συμφωνα με την απογραφη του 2001 ειναι 63.000........ -meaculpa -meaculpa -meaculpa -meaculpa -meaculpa -meaculpa -meaculpa -meaculpa -meaculpa -meaculpa -meaculpa -meaculpa -meaculpa -meaculpa -meaculpa -meaculpa -meaculpa
Luca Toni
Coach
Coach
Posts: 2519
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:24 pm
Football Manager της ομάδας: δεν προλαβαίνω να παίξω....
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός,Barcelona,Lazio
Location: mind@budapest... body@γαλατσάκι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εγώ δε θέλω να σου την πω και καλά επειδή κάνεις tremble και ζηλεύω...
απλά πιστεύω πως εκτός από χωρητικότητα πείραξες και balance αλλά και reputation στααααααααανταρ....
ovius
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Thu Nov 19, 2009 8:58 pm
Football Manager της ομάδας: paok milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Luca Toni wrote:εγώ δε θέλω να σου την πω και καλά επειδή κάνεις tremble και ζηλεύω...
απλά πιστεύω πως εκτός από χωρητικότητα πείραξες και balance αλλά και reputation στααααααααανταρ....
αυτο ειναι μονο η οτι παιζει με ρουνει κακα και κριστιανο.....?????!!!!!!?????
σιγα μην πηρε τσου λου με ντενιλσον και σμολαρεκ...
mirage
Trialist
Trialist
Posts: 21
Joined: Sat Nov 10, 2007 3:19 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Status: Den tin paleuw
Location: Greece
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ovius wrote:
Luca Toni wrote:εγώ δε θέλω να σου την πω και καλά επειδή κάνεις tremble και ζηλεύω...
απλά πιστεύω πως εκτός από χωρητικότητα πείραξες και balance αλλά και reputation στααααααααανταρ....
αυτο ειναι μονο η οτι παιζει με ρουνει κακα και κριστιανο.....?????!!!!!!?????
σιγα μην πηρε τσου λου με ντενιλσον και σμολαρεκ...
Ενα απο τα ευχαριστω παει και σε σενα για τα corner. Η τακτικη σου στα στημενα με βοηθησε πολυ. Οσο για reputation δεν το πηραξα με τιποτα! και ουτε εχω cristiano και rooney και να θες δεν μπορεις να τους παρεις μεταγραφη. Οσο για τα λεφτα μαφιοζο προεδρο δεν εχω?! :P Η υπαρχει αντιρηση σε αυτο. Α ρε Ψωμιαδη! -jail αντε το Europa το βλεπω ανετα του χρονου
Image
Τα καπνογόνα παίρνουμε φωτιά...
τα τύμπανα βαράνε δυνατά...
και γω σου τραγουδώ
για σένα μόνο ζω...

Image
mirage
Trialist
Trialist
Posts: 21
Joined: Sat Nov 10, 2007 3:19 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Status: Den tin paleuw
Location: Greece
Has thanked: 0
Been thanked: 0

comment για τον σας παει καλα το συστημα δεν βλεπω και ανησυχω.... μονο το attendance κρινεται :D :D :D :P -foumarw
Image
Τα καπνογόνα παίρνουμε φωτιά...
τα τύμπανα βαράνε δυνατά...
και γω σου τραγουδώ
για σένα μόνο ζω...

Image
presor
Indispensible
Indispensible
Posts: 1887
Joined: Sat Oct 31, 2009 2:09 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρε μην ανυσηχεις... :D
Την τακτικη σου τη δοκιμασα και ειναι πολυ καλη -gioupi

Οσο για τα περι εντιτορ μαγκια σου...Εμενα τι με νοιαζει?Και στο κατω κατω παιχνιδι ειναι οτι θελεις κανεις :D
Post Reply

Return to “Έτοιμες τακτικές!”