433 Πατς 10.3 (El Torero victory) v.1.3

Όλες οι τακτικές που έχετε να προτείνετε!
User avatar
fotux23
Trialist
Trialist
Posts: 93
Joined: Sat Oct 02, 2010 3:23 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Location: Νέα Μουδανιά
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Απίστευτη τακτική!!!Πολλά μπράβο....έχω ξεκινήσει με LIVERPOOL κι έχω μόνο μια ήττα λόγο χρησιμοποίησης δευτεροκλασάτων παιχτών!!!!

-traino
ri3891
Trialist
Trialist
Posts: 20
Joined: Wed Feb 09, 2011 10:52 am
Football Manager της ομάδας: bayern/lyon
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sioutas wrote:Η δική μου εκδοχή στο νεο επαναστατικό 433... v.1.3


Image


ΦΟΡ
1.Οι Αριστερός και δεξίς φορ, πρέπει να είναι γρήγορος και δημιουργικός.
2.Ο Κεντρικός φορ, Tάργκετ Μαν, να είναι ψηλός ώστε να παίρνει τη μπάλλα και να τη σπάει αριστερά-δεξιά.


ΜΕΣΟΙ
1.Οι 2 κεντρικοί μέσοι συμμετέχουν στη δημιουργία με κάθετες πάσες. Ο Κεντρικός είναι ο πλειμέκερ ενώ ο αριστερός είναι αμυντικό χαφ με δημιουργικά στοιχεία.
2.Και ο δεξίς Χαφ, πρέπει να είναι καλός κόφτης.


ΑΜΥΝΤΙΚΟΙ
- Οι ακραίοι μπακ πρέπει να είναι γρήγοροι με καλές σέντρες


ΓΕΝΙΚΑ:
-Το παιχνίδι μας στο δημιουργικό τομέα το κάνει ο Κεντρικός MC αλλά και οι 2 πλάγιοι εξτρέμ.
-Η ομάδα έχει κατοχή της μπάλλας, λόγω του πολυπρόσωπου κέντρου και κάνει πολλές φάσεις μπροστά. Αμυντικά τι να πώ... καλή είναι, αν και όταν παίζεις με 3 επιθετικούς πάντα θα υπάρχουν κενά πίσω.

Ιδού κάποια αποτελέσματα:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Φίλε μου μία ερώτηση;Αν αφαιρέσεις το cheatακι με το κορνερ,το σύστημα σου λειτουργεί?Εννοώ,κερδίζεις και χωρίς αυτό?Δεν θέλω να σε προσβάλω,ούτε να κοροϊδέψω τον κόπο σου,αλλά νομίζω ότι χωρίς το κολπάκι με το κόρνερ το σύστημα είναι πολύ ελαττωματικό.Οι επιθετικοί και το επιτελικό χαφ δεν πρεσάρουν καθόλου οπότε στο κέντρο προσπαθείς να πάρεις την μπάλα από τους αντιπάλους με 2! παίκτες,επίσης το δίδυμο των σέντερ μπακ δεν είναι πάντα σταθερό,η άμυνα σου στα κόρνερ είναι μέτρια(γιατί δεν έχεις παίκτη πάνω στον αντίπαλο που παίζει lurk outside the area?).Ακόμα γιατί στις σέντρες επέλεξες drill και όχι float?Νομίζω ταιριάζει καλύτερα.Επαναλαμβάνω ότι δεν γράφω για να μειώσω αυτό που έκανες(το δοκίμασα και είναι τέλειο με το κολπάκι του κόρνερ),απλά θεωρώ ότι το πλεονέκτημα που δίνει οφείλεται σε bug του παιχνιδιού.Θα ήθελα αν το διαβάσεις να μου δώσεις μία απάντηση.Όπως και να 'χει από εμένα respect. :-)
Post Reply

Return to “Έτοιμες τακτικές!”